Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
11:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
14:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Torpedo — CSKA 28 februarie 2022

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Torpedo – CSKA

Ultimele meciuri de la turneu

Torpedo
07.01.22
SKA
Torpedo
I
05.01.22
HC Sochi
Torpedo
V
03.01.22
Neftekhimik
Torpedo
I
30.12.21
Torpedo
HC Dinamo Riga
PO
27.12.21
Torpedo
HC Spartak
I
25.12.21
HC Dynamo
Torpedo
I
23.12.21
Kunlun RS
Torpedo
V
21.12.21
Avangard
Torpedo
PO
12.12.21
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
10.12.21
HC Dinamo Minsk
Torpedo
V
08.12.21
CSKA
Torpedo
V
04.12.21
Torpedo
HC Dinamo Riga
3
:
3
2
:
3
S
PS
02.12.21
Torpedo
Metallurg
I
29.11.21
Torpedo
Vityaz
V
27.11.21
Severstal
Torpedo
I
25.11.21
Barys
Torpedo
I
23.11.21
Salavat Yulaev
Torpedo
V
20.11.21
Torpedo
Ak Bars
PO
19.11.21
Torpedo
Admiral
V
16.11.21
Torpedo
Salavat Yulaev
I
07.11.21
Torpedo
HC Sochi
V
04.11.21
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
02.11.21
Torpedo
Lokomotiv
V
30.10.21
HC Sochi
Torpedo
I
28.10.21
Severstal
Torpedo
I
26.10.21
HC Spartak
Torpedo
I
24.10.21
Torpedo
Neftekhimik
V
20.10.21
Torpedo
Avangard
I
18.10.21
Torpedo
Avtomobilist
V
15.10.21
Torpedo
Amur
CO
13.10.21
Vityaz
Torpedo
V
11.10.21
Torpedo
Severstal
2
:
2
1
:
2
S
PS
09.10.21
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
04.10.21
Sibir
Torpedo
V
02.10.21
Admiral
Torpedo
I
30.09.21
Amur
Torpedo
PO
27.09.21
Torpedo
Tractor
V
25.09.21
Torpedo
HC Dynamo
V
22.09.21
Torpedo
Jokerit
I
18.09.21
Lokomotiv
Torpedo
I
16.09.21
Jokerit
Torpedo
4
:
4
1
:
0
S
PS
14.09.21
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
12.09.21
Torpedo
SKA
V
09.09.21
Torpedo
HC Sochi
V
07.09.21
Torpedo
Sibir
I
05.09.21
Ak Bars
Torpedo
V
02.09.21
Torpedo
Vityaz
I
CSKA
07.01.22
CSKA
Vityaz
PO
05.01.22
CSKA
Neftekhimik
CO
03.01.22
CSKA
Avangard
V
30.12.21
CSKA
Jokerit
I
28.12.21
CSKA
HC Dynamo
I
26.12.21
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
22.12.21
SKA
CSKA
PO
20.12.21
Jokerit
CSKA
V
12.12.21
Lokomotiv
CSKA
PO
08.12.21
CSKA
Torpedo
I
06.12.21
HC Dynamo
CSKA
CO
02.12.21
CSKA
Lokomotiv
CO
30.11.21
CSKA
Metallurg
V
28.11.21
HC Dinamo Riga
CSKA
V
26.11.21
Jokerit
CSKA
CO
24.11.21
Severstal
CSKA
I
21.11.21
CSKA
SKA
V
19.11.21
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
17.11.21
CSKA
HC Dynamo
2
:
2
1
:
3
S
PS
15.11.21
CSKA
Severstal
2
:
2
2
:
1
S
CS
07.11.21
CSKA
SKA
V
05.11.21
Vityaz
CSKA
5
:
5
0
:
1
S
CS
02.11.21
CSKA
Avtomobilist
V
28.10.21
Sibir
CSKA
I
26.10.21
Amur
CSKA
3
:
3
1
:
2
S
CS
24.10.21
Admiral
CSKA
V
21.10.21
CSKA
Salavat Yulaev
I
18.10.21
HC Spartak
CSKA
PO
15.10.21
CSKA
Admiral
V
13.10.21
CSKA
Amur
I
11.10.21
CSKA
HC Spartak
V
09.10.21
Kunlun RS
CSKA
I
06.10.21
HC Dynamo
CSKA
V
04.10.21
CSKA
Kunlun RS
V
01.10.21
CSKA
Ak Bars
I
29.09.21
CSKA
Sibir
CO
25.09.21
Metallurg
CSKA
I
23.09.21
Tractor
CSKA
I
21.09.21
Barys
CSKA
CO
19.09.21
Avtomobilist
CSKA
CO
16.09.21
HC Spartak
CSKA
V
14.09.21
CSKA
Barys
I
10.09.21
CSKA
Lokomotiv
V
08.09.21
Ak Bars
CSKA
CO
06.09.21
HC Sochi
CSKA
V
04.09.21
CSKA
HC Dinamo Riga
V
01.09.21
Avangard
CSKA
I

Meciurile head-to-head: Torpedo — CSKA

KHL 2021-2022
08.12.21
CSKA
Torpedo
KHL 2020-2021
08.12.20
Torpedo
CSKA
21.10.20
CSKA
Torpedo
KHL 2019-2020
08.03.20
Torpedo
CSKA
06.03.20
Torpedo
CSKA
04.03.20
CSKA
Torpedo
02.03.20
CSKA
Torpedo
11.02.20
CSKA
Torpedo
21.10.19
CSKA
Torpedo
27.09.19
Torpedo
CSKA
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71 73.96
2
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73 73
3
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68 70.83
4
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66 68.75
5
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64 68.09
6
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62 67.39
7
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63 67.02
8
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64 66.67
9
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63 64.29
10
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58 61.7
11
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-103 55 58.51
12
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56 58.33
13
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54 57.45
14
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57 57
15
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52 53.06
16
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49 52.13
17
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48 51.06
18
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42 46.67
19
Amur
50 12 3 4 23 4 4 97-125 46 46
20
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43 44.79
21
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41 42.71
22
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37 41.11
23
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35 35.71
24
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25 26.04
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
Jokerit
5 4 0 0 1 0 0 19-11 8 80
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 14-6 8 80
3
Admiral
5 4 0 0 1 0 0 16-13 8 80
4
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 17-10 8 80
5
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 18-9 8 80
6
Salavat Yulaev
5 3 0 0 0 2 0 17-14 8 80
7
Barys
5 2 1 1 1 0 0 18-10 8 80
8
HC Spartak
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7 70
9
Neftekhimik
5 2 0 1 1 1 0 12-12 7 70
10
Vityaz
5 1 1 0 1 1 1 14-17 6 60
11
Amur
5 1 1 0 1 0 2 11-11 6 60
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 1 2 0 0 14-15 6 60
13
Avangard
5 2 1 0 2 0 0 14-10 6 60
14
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 19-15 6 60
15
Metallurg
5 1 1 0 2 1 0 12-12 5 50
16
CSKA
5 1 1 0 2 1 0 13-14 5 50
17
Sibir
5 1 0 1 2 0 1 8-9 5 50
18
HC Dinamo Riga
5 0 1 1 2 1 0 15-22 5 50
19
Lokomotiv
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3 30
20
Torpedo
5 1 0 0 3 1 0 7-13 3 30
21
HC Dynamo
5 1 0 0 3 0 1 10-17 3 30
22
Avtomobilist
5 1 0 0 3 0 1 11-21 3 30
23
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 11-13 2 20
24
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 5-27 0 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
Metallurg
22 14 2 1 4 1 0 76-58 35 79.55
2
Jokerit
22 10 4 2 4 2 0 79-53 34 77.27
3
Tractor
24 11 4 3 6 0 0 73-54 36 75
4
Avangard
23 14 2 1 6 0 0 71-43 34 73.91
5
Severstal
26 12 3 1 6 3 1 67-58 36 69.23
6
HC Dynamo
25 14 1 0 6 2 2 83-56 34 68
7
Ak Bars
26 12 2 1 6 5 0 71-60 35 67.31
8
SKA
24 12 1 1 6 1 3 67-46 32 66.67
9
CSKA
24 11 3 1 7 1 1 62-54 32 66.67
10
HC Spartak
24 11 2 1 8 1 1 61-55 30 62.5
11
Salavat Yulaev
22 10 1 1 7 1 2 57-55 27 61.36
12
Lokomotiv
24 9 3 0 7 3 2 58-61 29 60.42
13
Sibir
24 8 4 2 9 0 1 54-56 29 60.42
14
Neftekhimik
23 9 1 2 8 2 1 59-57 27 58.7
15
Torpedo
24 11 1 0 8 2 2 66-59 28 58.33
16
HC Dinamo Minsk
20 8 1 0 7 2 2 54-63 22 55
17
Avtomobilist
22 9 1 0 9 1 2 66-56 23 52.27
18
Barys
25 8 2 2 11 2 0 65-71 26 52
19
Amur
26 5 2 3 12 1 3 51-64 24 46.15
20
HC Dinamo Riga
23 7 0 1 10 2 3 48-67 21 45.65
21
HC Sochi
25 6 3 0 13 1 2 63-76 21 42
22
Admiral
26 8 0 2 15 0 1 52-79 21 40.38
23
Vityaz
24 2 1 1 10 5 5 58-82 18 37.5
24
Kunlun RS
25 4 0 1 17 2 1 55-101 13 26
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
SKA
24 13 2 2 5 1 1 79-52 36 75
2
Salavat Yulaev
24 14 2 0 5 2 1 74-46 35 72.92
3
Tractor
26 12 2 3 6 2 1 84-65 37 71.15
4
Ak Bars
22 9 2 4 6 1 0 58-49 31 70.45
5
Metallurg
26 12 2 3 7 2 0 88-62 36 69.23
6
CSKA
23 7 5 2 6 3 0 58-53 31 67.39
7
HC Dynamo
23 12 1 2 8 0 0 76-63 30 65.22
8
Jokerit
25 12 1 0 8 2 2 64-60 30 60
9
HC Dinamo Minsk
27 10 3 1 9 2 2 84-81 32 59.26
10
Severstal
23 6 2 4 8 2 1 62-61 27 58.7
11
Lokomotiv
23 10 0 1 8 3 1 55-42 26 56.52
12
HC Spartak
24 8 3 1 10 1 1 61-63 26 54.17
13
Sibir
26 10 0 2 10 3 1 55-52 28 53.85
14
Vityaz
24 7 3 1 10 2 1 63-67 25 52.08
15
Avangard
24 10 1 0 11 1 1 66-61 24 50
16
Barys
22 6 2 2 10 0 2 62-67 22 50
17
Neftekhimik
26 7 2 1 11 3 2 62-83 25 48.08
18
Amur
24 7 1 1 11 3 1 46-61 22 45.83
19
Torpedo
23 9 0 0 11 2 1 51-54 21 45.65
20
HC Sochi
23 7 1 1 12 1 1 48-57 20 43.48
21
Avtomobilist
23 6 1 1 12 1 2 61-73 19 41.3
22
HC Dinamo Riga
22 2 3 1 12 2 2 45-76 16 36.36
23
Admiral
23 3 0 2 14 2 2 36-71 14 30.43
24
Kunlun RS
23 3 1 0 15 3 1 46-97 12 26.09
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68 70.83
2
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64 68.09
3
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63 67.02
4
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64 66.67
5
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63 64.29
6
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-103 55 58.51
7
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56 58.33
8
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54 57.45
9
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49 52.13
10
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43 44.79
11
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41 42.71
12
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37 41.11
13
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25 26.04
Playoffs
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71 73.96
2
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73 73
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66 68.75
4
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62 67.39
5
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58 61.7
6
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57 57
7
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52 53.06
8
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48 51.06
9
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42 46.67
10
Amur
50 12 3 4 23 4 4 97-125 46 46
11
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35 35.71
Playoffs
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68 70.83
2
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64 68.09
3
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56 58.33
4
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49 52.13
5
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43 44.79
6
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41 42.71
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62 67.39
2
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58 61.7
3
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57 57
4
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48 51.06
5
Amur
50 12 3 4 23 4 4 97-125 46 46
6
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35 35.71
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63 67.02
2
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64 66.67
3
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63 64.29
4
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-103 55 58.51
5
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54 57.45
6
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37 41.11
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71 73.96
2
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73 73
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66 68.75
4
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52 53.06
5
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42 46.67
6
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25 26.04

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 1,104 -43 0 0
Aleksey Murygin
gk. 381 -10 0 0
Mikhail Orlov
df. 770 2 4 6
Mark Marin
df. 703 0 5 5
Yegor Martynov
df. 633 2 8 10
Pavel Turbin
df. 332 0 1 1
Georgy Misharin
df. 312 0 2 2
Nikolai Demidov
df. 303 1 1 2
Maksim Fedotov
df. 165 1 1 2
Damir Zhafyarov
fw. 888 18 26 44
Kenny Agostino
fw. 826 20 20 40
Andy Miele
fw. 823 12 23 35
Ivan Chehovich
fw. 799 12 8 20
Artyom Mikheyev
fw. 606 2 3 5
Kirill Urakov
fw. 575 2 2 4
Andrei Belevich
fw. 433 1 5 6
Sergey Goncharuk
fw. 424 2 1 3
Danil Veryayev
fw. 365 2 3 5
Artur Tyanulin
fw. 362 6 9 15
Ilya Fedotov
fw. 270 2 0 2
Mikhail Varnakov
fw. 67 0 2 2
CSKA

Sergey Fedorov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Fedotov
gk. 1,587 -53 1 1
Adam Reydeborn
gk. 1,267 -50 0 0
Dmitriy Gamzin
gk. 0 0 0 0
Nikita Nesterov
df. 1,046 5 28 33
Artem Sergeev
df. 890 2 10 12
John Gilmour
df. 731 1 8 9
Klas Dahlbeck
df. 705 3 2 5
Bogdan Kiselevich
df. 438 0 0 0
Darren Dietz
df. 166 1 1 2
Marsel Ibragimov
df. 158 0 0 0
Semen Lugoviak
df. 85 0 0 0
Vladislav Provolnev
df. 72 0 0 0
Vladimir Grudinin
df. 39 0 1 1
Roman Kalinichenko
df. 31 0 0 0
Nikolay Makarov
df. 7 0 0 0
Sergei Plotnikov
fw. 804 16 11 27
Mikhail Grigorenko
fw. 762 18 15 33
Konstantin Okulov
fw. 734 7 26 33
Sergei Andronov
fw. 724 6 2 8
Anton Slepyshev
fw. 622 10 15 25
Pavel Karnaukhov
fw. 564 7 6 13
Maksim Sorkin
fw. 555 6 6 12
Lucas Wallmark
fw. 526 8 11 19
Vladislav Kamenev
fw. 461 7 11 18
Joakim Nordstrom
fw. 422 3 11 14
Andrei Svetlakov
fw. 401 3 4 7
Alexander Popov
fw. 370 4 6 10
Matvey Guskov
fw. 346 3 5 8
Takhir Mingachyov
fw. 249 2 2 4
Semyon Pankratov
fw. 112 1 1 2
Danila Khulapov
fw. 107 0 1 1
Prokhor Poltapov
fw. 93 0 0 0
Vladislav Kotkov
fw. 93 0 1 1
Vitaly Abramov
fw. 57 0 0 0
Nikita Rtishchev
fw. 34 0 0 0
Lev Komissarov
fw. 5 0 0 0
Nu vor juca
Danil Yurtaikin
fw. 97 0 1 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului