Ponturi pariuri pentru meciul Torpedo — Barys 11 ianuarie 2022

Stadion: Nagorny (Nizhny Novgorod, Russia)
%MEETING_TABLE_BY_TOUR% %WHERE_TO_BET%

Betting bonuses for meeting Torpedo - Barys

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Petr Kochetkov
gk. 1,261 -44 0 0
Andrey Tihomirov
gk. 1,104 -43 0 0
Aleksey Murygin
gk. 381 -10 0 0
Ziyat Paigin
df. 992 5 10 15
Theodor Lennstrom
df. 888 10 17 27
Mark Marin
df. 703 0 5 5
Yegor Martynov
df. 633 2 8 10
Pavel Turbin
df. 332 0 1 1
Georgy Misharin
df. 312 0 2 2
Nikolai Demidov
df. 303 1 1 2
Maksim Fedotov
df. 165 1 1 2
Daniil Ganushkin
df. 3 0 0 0
Alexander Pelevin
df. 2 0 0 0
Damir Zhafyarov
fw. 888 18 26 44
Kenny Agostino
fw. 826 20 20 40
Andy Miele
fw. 823 12 23 35
Ivan Chehovich
fw. 799 12 8 20
Marek Hrivik
fw. 731 9 14 23
Artyom Mikheyev
fw. 606 2 3 5
Kirill Urakov
fw. 575 2 2 4
Andrei Belevich
fw. 433 1 5 6
Sergey Goncharuk
fw. 424 2 1 3
Danil Veryayev
fw. 365 2 3 5
Artur Tyanulin
fw. 362 6 9 15
Ilya Fedotov
fw. 270 2 0 2
Denis Pochivalov
fw. 75 0 0 0
Mikhail Varnakov
fw. 67 0 2 2
Alexey Drobin
fw. 16 0 0 0
Egor Vinogradov
fw. 5 0 0 0
Denis Vengryzhanovsky
fw. 4 0 0 0
Nu vor juca
Mikhail Orlov
df. 770 2 4 6
Daniel Zaar
fw. 477 4 10 14
Barys

Yuri Mikhailis
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Joni Ortio
gk. 2,237 -102 0 0
Nikita Boyarkin
gk. 556 -26 0 0
Andrey Shutov
gk. 62 -3 0 0
Olle Alsing
df. 865 2 8 10
Erik Martinsson
df. 841 0 9 9
Yegor Shalapov
df. 683 1 4 5
Joe Morrow
df. 652 3 9 12
Valeri Orekhov
df. 538 1 5 6
Samat Daniyar
df. 498 0 6 6
Roman Savchenko
df. 393 1 4 5
Adil Beketaev
df. 0 0 0 0
Jakob Lilja
fw. 879 16 11 27
Curtis Valk
fw. 873 11 28 39
Nikita Mikhailis
fw. 831 18 25 43
Roman Starchenko
fw. 600 9 15 24
Yacob Berglund
fw. 553 8 3 11
Arkadiy Shestakov
fw. 488 4 4 8
Dmitry Gurkov
fw. 430 2 5 7
Egor Petykhov
fw. 418 4 3 7
Linden Vey
fw. 373 6 6 12
Alikhan Asetov
fw. 361 4 5 9
Tomas Jurco
fw. 265 3 8 11
Anton Sagadeyev
fw. 158 3 0 3
Dinmuhammed Kayrzhan
fw. 35 1 0 1
Ansar Shaikhmeddenov
fw. 18 0 0 0
Incerti
Cody Cunik
fw. 557 5 9 14
Nu vor juca
Kirill Savitsky
fw. 570 5 11 16
Matthew Frattin
fw. 534 5 4 9
Alexei Zubov
fw. 76 0 0 0
Maxim Musorov
fw. 30 0 1 1
Aldiyar Nurlan
fw. 1 0 0 0
KHL
Week 18
Sponsorizat

Eticheta “Sponsorizat” reprezinta faptul ca pozitia caselor de pariuri in respectiva lista este determinata in baza comerciala.

Rating-urile de pe site-ul Legalbet sunt intocmite intr-un mod cat se poate de onest si obiectiv, fapt pentru care folosim eticheta “Pozitii neplatite”.

Case de pariuri
Toate casele de pariuri

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.70
3.90
2.27
2.25
1.62
2.65
3.80
2.30
2.30
1.62
2.70
4.05
2.30
2.30
1.60
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
25.11.21
Barys
Torpedo
KHL 2020-2021
21.12.20
Torpedo
Barys
11.12.20
Barys
Torpedo
KHL 2019-2020
18.12.19
Torpedo
Barys
03.10.19
Barys
Torpedo
KHL 2018-2019
10.03.19
Barys
Torpedo
08.03.19
Torpedo
Barys
06.03.19
Barys
Torpedo
04.03.19
Torpedo
Barys
02.03.19
Torpedo
Barys
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Torpedo
07.01.22
SKA
Torpedo
I
05.01.22
HC Sochi
Torpedo
V
03.01.22
Neftekhimik
Torpedo
I
30.12.21
Torpedo
HC Dinamo Riga
PO
27.12.21
Torpedo
HC Spartak
I
25.12.21
HC Dynamo
Torpedo
I
23.12.21
Kunlun RS
Torpedo
V
21.12.21
Avangard
Torpedo
PO
12.12.21
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
10.12.21
HC Dinamo Minsk
Torpedo
V
08.12.21
CSKA
Torpedo
V
04.12.21
Torpedo
HC Dinamo Riga
3
:
3
2
:
3
S
PS
02.12.21
Torpedo
Metallurg
I
29.11.21
Torpedo
Vityaz
V
27.11.21
Severstal
Torpedo
I
25.11.21
Barys
Torpedo
I
23.11.21
Salavat Yulaev
Torpedo
V
20.11.21
Torpedo
Ak Bars
PO
19.11.21
Torpedo
Admiral
V
16.11.21
Torpedo
Salavat Yulaev
I
07.11.21
Torpedo
HC Sochi
V
04.11.21
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
02.11.21
Torpedo
Lokomotiv
V
30.10.21
HC Sochi
Torpedo
I
28.10.21
Severstal
Torpedo
I
26.10.21
HC Spartak
Torpedo
I
24.10.21
Torpedo
Neftekhimik
V
20.10.21
Torpedo
Avangard
I
18.10.21
Torpedo
Avtomobilist
V
15.10.21
Torpedo
Amur
CO
13.10.21
Vityaz
Torpedo
V
11.10.21
Torpedo
Severstal
2
:
2
1
:
2
S
PS
09.10.21
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
04.10.21
Sibir
Torpedo
V
02.10.21
Admiral
Torpedo
I
30.09.21
Amur
Torpedo
PO
27.09.21
Torpedo
Tractor
V
25.09.21
Torpedo
HC Dynamo
V
22.09.21
Torpedo
Jokerit
I
18.09.21
Lokomotiv
Torpedo
I
16.09.21
Jokerit
Torpedo
4
:
4
1
:
0
S
PS
14.09.21
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
12.09.21
Torpedo
SKA
V
09.09.21
Torpedo
HC Sochi
V
07.09.21
Torpedo
Sibir
I
05.09.21
Ak Bars
Torpedo
V
02.09.21
Torpedo
Vityaz
I
Barys
09.01.22
Metallurg
Barys
CO
05.01.22
Barys
Metallurg
V
03.01.22
Barys
HC Dinamo Riga
V
29.12.21
Barys
Salavat Yulaev
I
27.12.21
Barys
Avtomobilist
2
:
2
2
:
1
S
CS
25.12.21
Tractor
Barys
I
23.12.21
Ak Bars
Barys
I
21.12.21
Avtomobilist
Barys
V
12.12.21
Barys
Neftekhimik
I
10.12.21
Barys
Kunlun RS
V
09.12.21
Barys
HC Sochi
V
06.12.21
Ak Bars
Barys
V
04.12.21
Neftekhimik
Barys
V
02.12.21
Barys
HC Dynamo
I
27.11.21
Barys
Vityaz
I
25.11.21
Barys
Torpedo
V
23.11.21
Barys
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
0
S
CS
20.11.21
Severstal
Barys
CO
18.11.21
HC Spartak
Barys
I
16.11.21
HC Sochi
Barys
I
05.11.21
Barys
Tractor
PO
03.11.21
Barys
Jokerit
I
30.10.21
Amur
Barys
V
28.10.21
Admiral
Barys
V
26.10.21
Sibir
Barys
3
:
3
3
:
2
S
PS
24.10.21
Barys
Severstal
I
22.10.21
Barys
Lokomotiv
I
19.10.21
HC Dinamo Minsk
Barys
I
17.10.21
SKA
Barys
3
:
3
1
:
2
S
CS
15.10.21
Kunlun RS
Barys
1
:
1
1
:
2
S
CS
13.10.21
Avangard
Barys
I
10.10.21
Barys
Ak Bars
I
08.10.21
Barys
SKA
V
06.10.21
Barys
Avangard
V
03.10.21
Lokomotiv
Barys
I
01.10.21
HC Dynamo
Barys
I
29.09.21
Metallurg
Barys
I
27.09.21
Barys
Avtomobilist
CO
25.09.21
Barys
Sibir
CO
21.09.21
Barys
CSKA
PO
18.09.21
Jokerit
Barys
2
:
2
2
:
0
S
PS
16.09.21
HC Dinamo Riga
Barys
I
14.09.21
CSKA
Barys
V
11.09.21
Barys
HC Spartak
I
08.09.21
Barys
Amur
V
05.09.21
Barys
Metallurg
I
03.09.21
Barys
Salavat Yulaev
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
46 24 3 3 10 2 4 143-94 66
2
HC Dynamo
47 26 2 2 13 2 2 157-116 64
3
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
4
Jokerit
46 21 5 2 12 4 2 140-111 62
5
Severstal
47 18 4 5 13 5 2 124-112 61
6
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
7
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
8
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
9
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
10
Vityaz
47 9 4 2 20 6 6 119-146 42
11
HC Sochi
47 13 4 1 24 2 3 110-131 41
12
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
49 23 6 6 11 2 1 155-115 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
47 20 4 5 12 6 0 126-108 64
4
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
5
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
6
Sibir
48 18 4 4 17 3 2 106-103 57
7
Neftekhimik
48 15 3 3 19 5 3 117-138 50
8
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
9
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
10
Avtomobilist
44 14 2 1 21 2 4 122-127 40
11
Admiral
47 9 0 4 29 2 3 83-147 31
12
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
46 24 3 3 10 2 4 143-94 66
2
Jokerit
46 21 5 2 12 4 2 140-111 62
3
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
4
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
5
Vityaz
47 9 4 2 20 6 6 119-146 42
6
HC Sochi
47 13 4 1 24 2 3 110-131 41
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
2
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
3
Sibir
48 18 4 4 17 3 2 106-103 57
4
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
5
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
6
Admiral
47 9 0 4 29 2 3 83-147 31
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
47 26 2 2 13 2 2 157-116 64
2
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
3
Severstal
47 18 4 5 13 5 2 124-112 61
4
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
5
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
6
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
49 23 6 6 11 2 1 155-115 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
47 20 4 5 12 6 0 126-108 64
4
Neftekhimik
48 15 3 3 19 5 3 117-138 50
5
Avtomobilist
44 14 2 1 21 2 4 122-127 40
6
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
49 23 6 6 11 2 1 155-115 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
SKA
46 24 3 3 10 2 4 143-94 66
4
HC Dynamo
47 26 2 2 13 2 2 157-116 64
5
Ak Bars
47 20 4 5 12 6 0 126-108 64
6
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
7
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
8
Jokerit
46 21 5 2 12 4 2 140-111 62
9
Severstal
47 18 4 5 13 5 2 124-112 61
10
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
11
Sibir
48 18 4 4 17 3 2 106-103 57
12
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
13
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
14
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
15
Neftekhimik
48 15 3 3 19 5 3 117-138 50
16
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
17
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
18
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
19
Vityaz
47 9 4 2 20 6 6 119-146 42
20
HC Sochi
47 13 4 1 24 2 3 110-131 41
21
Avtomobilist
44 14 2 1 21 2 4 122-127 40
22
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
23
Admiral
47 9 0 4 29 2 3 83-147 31
24
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
5 4 1 0 0 0 0 19-8 10
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 17-8 8
3
Jokerit
5 3 1 0 1 0 0 18-10 8
4
Salavat Yulaev
5 3 0 0 0 2 0 17-14 8
5
Ak Bars
5 2 1 1 1 0 0 19-11 8
6
Barys
5 2 1 1 1 0 0 18-10 8
7
Severstal
5 3 0 0 1 1 0 20-13 7
8
HC Spartak
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
9
Vityaz
5 1 2 0 1 0 1 15-16 7
10
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-12 7
11
Avangard
5 2 1 0 2 0 0 14-10 6
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 1 2 0 0 14-15 6
13
Amur
5 1 1 0 1 0 2 11-11 6
14
Neftekhimik
5 1 0 1 1 2 0 10-13 6
15
HC Dynamo
5 2 0 0 2 0 1 12-17 5
16
Metallurg
5 1 1 0 2 1 0 12-12 5
17
CSKA
5 1 1 0 2 1 0 13-14 5
18
HC Dinamo Riga
5 0 1 1 2 1 0 15-22 5
19
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-17 4
20
Lokomotiv
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
21
Torpedo
5 1 0 0 3 1 0 7-13 3
22
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 12-15 2
23
Avtomobilist
5 0 0 0 4 0 1 6-21 1
24
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 5-27 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
26 12 3 1 6 3 1 67-58 36
2
Tractor
24 11 4 3 6 0 0 73-54 36
3
Metallurg
22 14 2 1 4 1 0 76-58 35
4
Ak Bars
26 12 2 1 6 5 0 71-60 35
5
Avangard
23 14 2 1 6 0 0 71-43 34
6
HC Dynamo
24 14 1 0 5 2 2 81-53 34
7
Jokerit
22 10 4 2 4 2 0 79-53 34
8
CSKA
24 11 3 1 7 1 1 62-54 32
9
HC Spartak
24 11 2 1 8 1 1 61-55 30
10
SKA
22 11 1 1 5 1 3 64-42 30
11
Lokomotiv
24 9 3 0 7 3 2 58-62 29
12
Sibir
24 8 4 2 9 0 1 54-56 29
13
Torpedo
24 11 1 0 8 2 2 66-59 28
14
Salavat Yulaev
22 10 1 1 7 1 2 57-55 27
15
Barys
25 8 2 2 11 2 0 65-71 26
16
Neftekhimik
22 8 1 2 8 2 1 55-55 25
17
Amur
26 5 2 3 12 1 3 51-64 24
18
HC Dinamo Minsk
20 8 1 0 7 2 2 54-63 22
19
Avtomobilist
21 8 1 0 9 1 2 61-54 21
20
HC Dinamo Riga
23 7 0 1 10 2 3 48-67 21
21
HC Sochi
25 6 3 0 13 1 2 63-76 21
22
Admiral
24 6 0 2 15 0 1 47-76 17
23
Vityaz
23 2 1 1 10 4 5 56-79 17
24
Kunlun RS
25 4 0 1 17 2 1 55-101 13
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
25 12 2 3 5 2 1 82-61 37
2
SKA
24 13 2 2 5 1 1 79-52 36
3
Metallurg
26 12 2 3 7 2 0 88-62 36
4
Salavat Yulaev
24 14 2 0 5 2 1 74-46 35
5
HC Dinamo Minsk
27 10 3 1 9 2 2 84-81 32
6
CSKA
23 7 5 2 6 3 0 58-53 31
7
HC Dynamo
23 12 1 2 8 0 0 76-63 30
8
Ak Bars
21 8 2 4 6 1 0 55-48 29
9
Jokerit
24 11 1 0 8 2 2 61-58 28
10
Sibir
24 10 0 2 8 3 1 52-47 28
11
Lokomotiv
23 10 0 1 8 3 1 55-42 26
12
HC Spartak
24 8 3 1 10 1 1 61-63 26
13
Vityaz
24 7 3 1 10 2 1 63-67 25
14
Neftekhimik
26 7 2 1 11 3 2 62-83 25
15
Severstal
21 6 1 4 7 2 1 57-54 25
16
Avangard
24 10 1 0 11 1 1 66-61 24
17
Amur
24 7 1 1 11 3 1 47-61 22
18
Barys
22 6 2 2 10 0 2 62-67 22
19
Torpedo
23 9 0 0 11 2 1 51-54 21
20
HC Sochi
22 7 1 1 11 1 1 47-55 20
21
Avtomobilist
23 6 1 1 12 1 2 61-73 19
22
HC Dinamo Riga
22 2 3 1 12 2 2 45-76 16
23
Admiral
23 3 0 2 14 2 2 36-71 14
24
Kunlun RS
23 3 1 0 15 3 1 46-97 12
Comentarii
KHL
Week 18