5:1
Torpedo — Avtomobilist Meci incheiat 24 noiembrie 2020
Urmatorul meci pentru Torpedo
3 decembrie, 18:30
 
Vityaz
Torpedo
Urmatorul meci pentru Avtomobilist
6 decembrie, 16:00
 
Ak Bars
Avtomobilist
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Torpedo — Avtomobilist

24 noiembrie 2020, 18:00 (EET)
24 noiembrie 2020, 18:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Nagorny (Nizhny Novgorod, Russia)
Arbitru: , Sergei Morozov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 641 -33 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 603 -28 0 0
Chris Wideman
df. 583 5 14 19
Mikhail Orlov
df. 508 0 3 3
Brady Austin
df. 442 3 5 8
Georgy Misharin
df. 408 0 3 3
Mark Marin
df. 400 1 1 2
Ziyat Paigin
df. 395 3 3 6
Semion Rycjkin
df. 108 1 2 3
Damir Zhafyarov
fw. 567 8 12 20
Justin Kloos
fw. 477 6 5 11
Andy Miele
fw. 449 7 12 19
Andrei Belevich
fw. 445 4 5 9
Anton Shenfeld
fw. 400 5 9 14
Jordan Szwarz
fw. 377 4 6 10
Kirill Urakov
fw. 367 3 2 5
Mikhail Varnakov
fw. 300 2 4 6
Sergey Goncharuk
fw. 223 7 0 7
Ivan Chehovich
fw. 177 3 4 7
Danil Veryayev
fw. 144 0 1 1
Semyon Der-Arguchintsev
fw. 105 1 2 3
Nu vor juca
Nikita Serebryakov
gk. 384 -21 1 1
Daniil Ilyin
fw. 361 2 3 5
Artem Alyaev
df. 249 0 4 4
Danil Voevodin
fw. 144 2 2 4
Vadim Pereskokov
fw. 99 1 2 3
Alexey Drobin
fw. 94 0 1 1
Nikita Bobryashov
df. 79 0 0 0
Denis Pochivalov
fw. 38 0 0 0
Vladimir Mikhasyonok
fw. 34 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 28 0 0 0
Ilya Fedotov
fw. 11 0 0 0
Yegor Yuzlenko
df. 8 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 6 0 0 0
Avtomobilist

Bill Peters
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jakub Kovar
gk. 1,442 -51 4 4
Vladimir Galkin
gk. 59 -5 0 0
Nikita Tryamkin
df. 593 2 7 9
Charles Genoway
df. 591 3 10 13
Alexei Vasilevsky
df. 518 4 6 10
Mikhail Mamkin
df. 412 1 3 4
Sergey Zborovskii
df. 398 2 1 3
Zakhar Arzamastsev
df. 123 0 3 3
Daniil Zaycev
df. 9 0 0 0
Piter Holland
fw. 459 4 13 17
Dan Sexton
fw. 428 4 13 17
Aleksey Makeev
fw. 415 16 12 28
Stanislav Bocharov
fw. 411 7 4 11
Brooks Macek
fw. 388 11 7 18
Pavel Kulikov
fw. 365 0 5 5
Vyacheslav Litovchenko
fw. 352 4 5 9
Anatoly Golyshev
fw. 344 9 8 17
Pavel Datsyuk
fw. 340 5 15 20
Alexander Protapovich
fw. 294 0 2 2
Geoff Platt
fw. 276 2 3 5
Andrei Obidin
fw. 140 3 1 4
Ilja Ovchinnikov
fw. 87 1 1 2
Nu vor juca
Georgy Belousov
fw. 300 4 6 10
Maxim Berezin
df. 173 0 3 3
Denis Bodrov
df. 159 2 1 3
Vladislav Gross
gk. 76 -3 0 0
Mikhail Nazarov
fw. 38 0 0 0
Stepan Khripunov
fw. 32 1 1 2
Alexander Sevostyanov
df. 20 0 0 0
Nikita Setdikov
fw. 14 0 0 0
Ilja Zakharov
fw. 11 0 0 0
Stepan Ostrovsky
df. 9 0 0 0
Yuri Salov
df. 7 0 1 1
Korbinian Holzer
df. 0 0 0 0
Leonid Fomin
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
3.35
3.95
1.93
2.42
1.55
3.20
3.75
2.04
2.25
1.62
3.25
4.15
2.05
2.40
1.55
3.05
3.80
1.98
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
21.11.20
Avtomobilist
Torpedo
2
:
2
0
:
2
S
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
KHL 2019-2020
03.12.19
Torpedo
Avtomobilist
26.11.19
Avtomobilist
Torpedo
KHL 2018-2019
11.02.19
Avtomobilist
Torpedo
11.01.19
Torpedo
Avtomobilist
21.12.18
Torpedo
Avtomobilist
22.11.18
Avtomobilist
Torpedo
KHL 2017-2018
26.11.17
Avtomobilist
Torpedo
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Torpedo
21.11.20
Avtomobilist
Torpedo
2
:
2
0
:
2
S
CS
19.11.20
Ak Bars
Torpedo
I
17.11.20
Sibir
Torpedo
I
12.11.20
Torpedo
Kunlun RS
V
10.11.20
Torpedo
Ak Bars
I
01.11.20
Torpedo
Amur
PO
30.10.20
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
28.10.20
Tractor
Torpedo
I
26.10.20
Metallurg
Torpedo
CO
21.10.20
CSKA
Torpedo
CO
19.10.20
Kunlun RS
Torpedo
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
PS
12.10.20
Torpedo
Sibir
V
06.10.20
Amur
Torpedo
I
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
CS
02.10.20
Sibir
Torpedo
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
V
24.09.20
Torpedo
Amur
PO
20.09.20
SKA
Torpedo
I
17.09.20
Torpedo
Severstal
PO
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
I
13.09.20
Metallurg
Torpedo
I
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
CS
08.09.20
Torpedo
SKA
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
I
Avtomobilist
21.11.20
Avtomobilist
Torpedo
2
:
2
0
:
2
S
PS
16.11.20
Ak Bars
Avtomobilist
I
14.11.20
HC Dinamo Riga
Avtomobilist
CO
12.11.20
Lokomotiv
Avtomobilist
V
01.11.20
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
V
28.10.20
Avtomobilist
Lokomotiv
CO
24.10.20
Avangard
Avtomobilist
I
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
CS
14.10.20
Vityaz
Avtomobilist
V
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
PS
07.10.20
Avtomobilist
Barys
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
I
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
I
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
PO
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
CO
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
V
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
PS
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
30 19 1 2 5 3 0 98-63 47
2
SKA
28 16 1 0 8 1 2 87-64 37
3
Lokomotiv
27 14 2 2 7 1 1 76-46 38
4
HC Dynamo
27 13 2 0 8 2 2 80-66 34
5
HC Dinamo Minsk
27 10 3 2 10 1 1 73-72 32
6
HC Spartak
28 9 3 1 9 4 2 75-79 32
7
Severstal
27 9 3 2 11 1 1 59-72 30
8
Jokerit
21 11 2 0 7 1 0 70-50 27
9
Vityaz
27 9 2 2 13 0 1 76-81 27
10
HC Sochi
27 6 1 0 15 3 2 52-88 19
11
HC Dinamo Riga
26 2 1 1 18 2 2 43-82 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
30 15 2 3 6 3 1 91-70 44
2
Avangard
28 16 1 0 5 3 3 82-56 40
3
Tractor
29 17 1 1 8 1 1 78-55 40
4
Avtomobilist
26 13 3 1 5 1 3 86-63 38
5
Salavat Yulaev
30 12 2 4 10 2 0 90-83 38
6
Metallurg
29 12 0 4 10 3 0 73-67 35
7
Sibir
29 11 1 0 14 0 3 78-86 27
8
Torpedo
27 6 2 3 12 3 1 73-85 26
9
Barys
25 6 3 1 10 3 2 53-70 25
10
Amur
30 7 3 1 17 0 2 65-91 24
11
Neftekhimik
27 7 1 1 18 0 0 60-92 18
12
Kunlun RS
27 5 0 0 19 2 1 61-98 13
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
28 16 1 0 8 1 2 87-64 37
2
HC Spartak
28 9 3 1 9 4 2 75-79 32
3
Severstal
27 9 3 2 11 1 1 59-72 30
4
Jokerit
21 11 2 0 7 1 0 70-50 27
5
Vityaz
27 9 2 2 13 0 1 76-81 27
6
HC Sochi
27 6 1 0 15 3 2 52-88 19
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
28 16 1 0 5 3 3 82-56 40
2
Salavat Yulaev
30 12 2 4 10 2 0 90-83 38
3
Sibir
29 11 1 0 14 0 3 78-86 27
4
Barys
25 6 3 1 10 3 2 53-70 25
5
Amur
30 7 3 1 17 0 2 65-91 24
6
Kunlun RS
27 5 0 0 19 2 1 61-98 13
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
30 19 1 2 5 3 0 98-63 47
2
Lokomotiv
27 14 2 2 7 1 1 76-46 38
3
HC Dynamo
27 13 2 0 8 2 2 80-66 34
4
HC Dinamo Minsk
27 10 3 2 10 1 1 73-72 32
5
HC Dinamo Riga
26 2 1 1 18 2 2 43-82 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
30 15 2 3 6 3 1 91-70 44
2
Tractor
29 17 1 1 8 1 1 78-55 40
3
Avtomobilist
26 13 3 1 5 1 3 86-63 38
4
Metallurg
29 12 0 4 10 3 0 73-67 35
5
Torpedo
27 6 2 3 12 3 1 73-85 26
6
Neftekhimik
27 7 1 1 18 0 0 60-92 18
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
30 19 1 2 5 3 0 98-63 47
2
Ak Bars
30 15 2 3 6 3 1 91-70 44
3
Tractor
29 17 1 1 8 1 1 78-55 40
4
Avangard
28 16 1 0 5 3 3 82-56 40
5
Lokomotiv
27 14 2 2 7 1 1 76-46 38
6
Avtomobilist
26 13 3 1 5 1 3 86-63 38
7
Salavat Yulaev
30 12 2 4 10 2 0 90-83 38
8
SKA
28 16 1 0 8 1 2 87-64 37
9
Metallurg
29 12 0 4 10 3 0 73-67 35
10
HC Dynamo
27 13 2 0 8 2 2 80-66 34
11
HC Dinamo Minsk
27 10 3 2 10 1 1 73-72 32
12
HC Spartak
28 9 3 1 9 4 2 75-79 32
13
Severstal
27 9 3 2 11 1 1 59-72 30
14
Jokerit
21 11 2 0 7 1 0 70-50 27
15
Sibir
29 11 1 0 14 0 3 78-86 27
16
Vityaz
27 9 2 2 13 0 1 76-81 27
17
Torpedo
27 6 2 3 12 3 1 73-85 26
18
Barys
25 6 3 1 10 3 2 53-70 25
19
Amur
30 7 3 1 17 0 2 65-91 24
20
HC Sochi
27 6 1 0 15 3 2 52-88 19
21
Neftekhimik
27 7 1 1 18 0 0 60-92 18
22
Kunlun RS
27 5 0 0 19 2 1 61-98 13
23
HC Dinamo Riga
26 2 1 1 18 2 2 43-82 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 20-9 8
2
Avangard
5 4 0 0 1 0 0 16-7 8
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 18-12 8
4
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 13-10 8
5
SKA
5 3 1 0 1 0 0 18-7 8
6
HC Dinamo Minsk
5 3 1 0 1 0 0 16-9 8
7
HC Dynamo
5 3 0 0 0 1 1 19-10 8
8
HC Spartak
5 2 1 0 1 0 1 17-14 7
9
Avtomobilist
5 2 1 0 1 0 1 14-11 7
10
Salavat Yulaev
5 1 1 1 1 1 0 15-13 7
11
Sibir
5 3 0 0 2 0 0 12-14 6
12
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 14-12 6
13
HC Dinamo Riga
5 1 1 0 2 1 0 14-19 5
14
Severstal
5 1 0 1 2 1 0 11-13 5
15
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
16
Amur
5 1 1 0 3 0 0 10-12 4
17
Torpedo
5 1 0 1 3 0 0 13-18 4
18
Metallurg
5 0 0 1 2 2 0 7-12 4
19
Barys
5 1 0 0 3 0 1 7-16 3
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 7-17 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-14 2
22
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 10-21 2
23
Kunlun RS
5 0 0 0 4 1 0 12-22 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 11 0 0 2 3 0 52-30 25
2
Avangard
13 10 1 0 0 0 2 43-20 24
3
Ak Bars
14 9 1 1 1 1 1 45-28 24
4
Lokomotiv
15 8 1 1 4 0 1 45-30 21
5
Salavat Yulaev
14 6 1 2 4 1 0 42-37 19
6
Tractor
13 7 1 0 3 1 1 38-25 18
7
Sibir
16 7 1 0 6 0 2 45-50 18
8
Avtomobilist
12 5 2 0 1 1 3 40-27 18
9
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
10
SKA
15 7 1 0 6 0 1 42-38 17
11
HC Dynamo
13 6 1 0 4 1 1 43-33 16
12
Torpedo
13 6 0 0 3 3 1 42-40 16
13
Metallurg
15 7 0 0 7 1 0 37-37 15
14
Amur
15 6 1 0 7 0 1 34-33 15
15
HC Dinamo Minsk
14 4 2 1 6 1 0 32-35 15
16
Jokerit
10 6 0 0 4 0 0 36-21 12
17
Severstal
14 5 1 0 8 0 0 29-40 12
18
Barys
12 3 0 1 4 2 2 27-34 12
19
Vityaz
15 4 0 1 9 0 1 38-53 11
20
Kunlun RS
11 4 0 0 5 1 1 32-38 10
21
Neftekhimik
16 3 1 1 11 0 0 36-52 10
22
HC Dinamo Riga
13 2 0 1 8 1 1 22-27 8
23
HC Sochi
12 2 0 0 6 2 2 24-40 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
16 10 0 1 5 0 0 40-30 22
2
CSKA
14 8 1 2 3 0 0 46-33 22
3
SKA
13 9 0 0 2 1 1 45-26 20
4
Avtomobilist
14 8 1 1 4 0 0 46-36 20
5
Ak Bars
16 6 1 2 5 2 0 46-42 20
6
Metallurg
14 5 0 4 3 2 0 36-30 20
7
Salavat Yulaev
16 6 1 2 6 1 0 48-46 19
8
HC Dynamo
14 7 1 0 4 1 1 37-33 18
9
Severstal
13 4 2 2 3 1 1 30-32 18
10
Lokomotiv
12 6 1 1 3 1 0 31-16 17
11
HC Dinamo Minsk
13 6 1 1 4 0 1 41-37 17
12
Avangard
15 6 0 0 5 3 1 39-36 16
13
Vityaz
12 5 2 1 4 0 0 38-28 16
14
Jokerit
11 5 2 0 3 1 0 34-29 15
15
HC Spartak
13 5 1 0 5 0 2 30-37 14
16
Barys
13 3 3 0 6 1 0 26-36 13
17
HC Sochi
15 4 1 0 9 1 0 28-48 11
18
Torpedo
14 0 2 3 9 0 0 31-45 10
19
Sibir
13 4 0 0 8 0 1 33-36 9
20
Amur
15 1 2 1 10 0 1 31-58 9
21
Neftekhimik
11 4 0 0 7 0 0 24-40 8
22
HC Dinamo Riga
13 0 1 0 10 1 1 21-55 4
23
Kunlun RS
16 1 0 0 14 1 0 29-60 3
KHL
Week 12
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide