Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:5
Torpedo — Amur Meci incheiat 15 februarie 2020
Urmatorul meci pentru Amur
26 februarie, 11:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Torpedo — Amur

15 februarie 2020, 16:00 (EET)
15 februarie 2020, 16:00 (EET)
0
Arbitru: Sergey Belyaev, Yury Oskirko Stadion: Nagorny (Nizhny Novgorod, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anders Lindbek
gk. 1,736 -70 0 0
Andrey Tihomirov
gk. 1,693 -76 2 2
Charles Genoway
df. 1,251 6 25 31
Mikhail Orlov
df. 1,118 4 6 10
Denis Barantsev
df. 1,110 9 7 16
Georgy Misharin
df. 921 3 6 9
Artem Alyaev
df. 919 6 14 20
Sergey Zborovskii
df. 579 2 3 5
Maxim Mineyev
df. 165 0 2 2
Jordan Shreder
fw. 1,062 15 21 36
Damir Zhafyarov
fw. 1,000 16 18 34
Stanislav Bocharov
fw. 960 19 14 33
Anton Shenfeld
fw. 931 10 21 31
Kirill Urakov
fw. 732 6 8 14
Daniil Ilyin
fw. 726 6 12 18
Andrei Belevich
fw. 620 8 6 14
Danil Veryayev
fw. 584 5 5 10
Ty Rattie
fw. 559 7 16 23
Sergey Goncharuk
fw. 331 3 4 7
Drew Shore
fw. 288 1 8 9
Viktor Shahvorostov
fw. 136 2 1 3
Denis Pochivalov
fw. 95 0 1 1
Nu vor juca
Mikhail Varnakov
fw. 730 11 20 31
Paul Szczechura
fw. 491 4 10 14
Anton Volchenkov
df. 447 0 1 1
Mikhail Smolin
fw. 146 2 0 2
Kirill Melyakov
df. 30 0 0 0
Donat Stalnov
fw. 30 0 1 1
Vladislav Mihalchuk
fw. 9 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 2 0 0 0
Amur

Alexander Gulyavtsev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 1,881 -59 1 1
Evgeny Kiselyov
gk. 106 -6 0 0
Michal Jordan
df. 1,267 5 11 16
Ondřej Vitásek
df. 1,047 4 3 7
Pavel Turbin
df. 937 3 7 10
Valeriy S. Vasiliev
df. 767 5 4 9
Gleb Koryagin
df. 755 2 5 7
Maxim Ignatovich
df. 515 1 2 3
Dmitri Korobov
df. 474 2 0 2
Nikita Aleksandrov
df. 80 0 0 0
Ginek Zogorna
fw. 1,024 11 21 32
Vladislav Ushenin
fw. 995 12 17 29
Vyacheslav Ushenin
fw. 994 6 20 26
Igor Rudenkov
fw. 857 13 8 21
Alexander Gorshkov
fw. 822 12 6 18
Tomas Zohorna
fw. 793 10 13 23
Danil Faizullin
fw. 790 4 10 14
Anton Lazarev
fw. 735 1 6 7
Kirill Rasskazov
fw. 611 6 6 12
Artyom Zhelezkov
fw. 313 1 1 2
Nikita Yazkov
fw. 247 0 3 3
Nu vor juca
Marek Langhamer
gk. 1,414 -53 0 0
Denis Golybev
fw. 646 6 8 14
Nikita Kamalov
df. 614 2 5 7
Stanislav Katsuba
fw. 377 1 1 2
Alexander Kuznetsov
fw. 345 2 1 3
Maksim Kondratiev
df. 293 0 2 2
Maxim Kapiturov
fw. 229 0 2 2
Igor Velichkin
fw. 152 0 1 1
Dmitry Shulenin
df. 16 0 0 0
Artur Gizdatullin
fw. 1 0 0 0
Alexandr Evgrafov
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.85
3.85
3.80
2.00
1.77
1.75
3.90
4.00
1.95
1.80
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
25.12.19
Amur
Torpedo
KHL 2018-2019
22.10.18
Amur
Torpedo
30.09.18
Torpedo
Amur
KHL 2017-2018
24.12.17
Amur
Torpedo
23.09.17
Torpedo
Amur
KHL 2016-2017
06.10.16
Amur
Torpedo
0
:
1
08.09.16
Torpedo
Amur
0
:
1
OT
KHL 2015-2016
27.11.15
Torpedo
Amur
1
:
1
1
:
0
S
23.10.15
Amur
Torpedo
1
:
3
KHL 2014-2015
01.10.14
Amur
Torpedo
2
:
7
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Torpedo
13.02.20
Torpedo
SKA
I
11.02.20
CSKA
Torpedo
I
01.02.20
Torpedo
Severstal
V
30.01.20
Lokomotiv
Torpedo
I
28.01.20
HC Dynamo
Torpedo
I
26.01.20
SKA
Torpedo
I
24.01.20
Torpedo
Metallurg
I
21.01.20
Torpedo
Lokomotiv
V
16.01.20
Torpedo
HC Dynamo
V
14.01.20
Torpedo
HC Sochi
CO
11.01.20
Neftekhimik
Torpedo
I
09.01.20
Ak Bars
Torpedo
V
07.01.20
Torpedo
Admiral
I
03.01.20
Torpedo
Tractor
I
28.12.19
Torpedo
HC Dinamo Riga
V
25.12.19
Amur
Torpedo
I
23.12.19
Admiral
Torpedo
V
21.12.19
Kunlun RS
Torpedo
V
18.12.19
Torpedo
Barys
I
09.12.19
Vityaz
Torpedo
I
06.12.19
Torpedo
Ak Bars
I
03.12.19
Torpedo
Avtomobilist
PO
29.11.19
Torpedo
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
PS
26.11.19
Avtomobilist
Torpedo
V
24.11.19
Tractor
Torpedo
I
22.11.19
Sibir
Torpedo
V
19.11.19
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
17.11.19
Torpedo
Vityaz
V
14.11.19
Torpedo
Sibir
V
12.11.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
5
:
5
1
:
0
S
PS
04.11.19
Vityaz
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
CS
02.11.19
Jokerit
Torpedo
I
31.10.19
Torpedo
Kunlun RS
I
29.10.19
Torpedo
Lokomotiv
V
24.10.19
Torpedo
HC Spartak
I
21.10.19
CSKA
Torpedo
I
19.10.19
Jokerit
Torpedo
CO
17.10.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
V
13.10.19
Torpedo
SKA
I
11.10.19
Torpedo
Salavat Yulaev
1
:
1
0
:
1
S
PS
09.10.19
Torpedo
Vityaz
V
05.10.19
Metallurg
Torpedo
2
:
2
0
:
1
S
CS
03.10.19
Barys
Torpedo
I
01.10.19
Salavat Yulaev
Torpedo
I
29.09.19
Torpedo
HC Sochi
V
27.09.19
Torpedo
CSKA
I
24.09.19
Torpedo
HC Dinamo Minsk
CO
21.09.19
Severstal
Torpedo
V
19.09.19
HC Sochi
Torpedo
I
17.09.19
Torpedo
Neftekhimik
V
15.09.19
Torpedo
Avangard
V
13.09.19
Torpedo
Jokerit
CO
11.09.19
Torpedo
CSKA
CO
08.09.19
Avangard
Torpedo
I
06.09.19
Lokomotiv
Torpedo
V
04.09.19
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
02.09.19
HC Dynamo
Torpedo
I
Amur
13.02.20
Vityaz
Amur
3
:
3
0
:
1
S
CS
11.02.20
SKA
Amur
I
03.02.20
Admiral
Amur
V
31.01.20
Amur
CSKA
V
29.01.20
Amur
Salavat Yulaev
0
:
0
1
:
0
S
CS
28.01.20
Amur
Salavat Yulaev
V
22.01.20
Kunlun RS
Amur
I
21.01.20
Kunlun RS
Amur
I
16.01.20
Amur
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
PS
14.01.20
Amur
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
PS
13.01.20
Amur
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
PS
09.01.20
Metallurg
Amur
I
07.01.20
HC Dynamo
Amur
I
05.01.20
Severstal
Amur
I
03.01.20
Lokomotiv
Amur
I
29.12.19
Admiral
Amur
V
27.12.19
Amur
Avtomobilist
3
:
3
1
:
0
S
CS
25.12.19
Amur
Torpedo
V
23.12.19
Amur
HC Dinamo Minsk
V
19.12.19
Tractor
Amur
2
:
2
0
:
1
S
CS
17.12.19
Avtomobilist
Amur
I
09.12.19
Amur
Kunlun RS
I
04.12.19
Amur
Vityaz
2
:
2
0
:
1
S
PS
02.12.19
Amur
Avangard
I
30.11.19
Amur
HC Spartak
V
26.11.19
Jokerit
Amur
I
24.11.19
Barys
Amur
CO
22.11.19
Salavat Yulaev
Amur
I
19.11.19
Amur
Metallurg
V
17.11.19
Amur
Jokerit
V
13.11.19
Amur
SKA
I
01.11.19
Avangard
Amur
I
30.10.19
Neftekhimik
Amur
3
:
3
1
:
0
S
PS
28.10.19
Ak Bars
Amur
I
26.10.19
Tractor
Amur
V
23.10.19
Amur
HC Sochi
V
21.10.19
Amur
HC Dynamo
I
17.10.19
Amur
Severstal
V
15.10.19
Amur
Lokomotiv
V
12.10.19
HC Spartak
Amur
1
:
1
0
:
1
S
CS
10.10.19
Avangard
Amur
I
08.10.19
CSKA
Amur
I
06.10.19
HC Sochi
Amur
V
03.10.19
Amur
Kunlun RS
V
28.09.19
Amur
Sibir
V
26.09.19
Amur
Admiral
I
24.09.19
Amur
Admiral
V
20.09.19
Sibir
Amur
I
18.09.19
HC Dinamo Minsk
Amur
PO
16.09.19
HC Dinamo Riga
Amur
PO
14.09.19
Salavat Yulaev
Amur
I
11.09.19
Amur
Barys
I
08.09.19
Amur
Tractor
I
07.09.19
Amur
Tractor
PO
05.09.19
Barys
Amur
I
03.09.19
Sibir
Amur
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
3
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
4
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
5
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
6
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
9
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
10
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
11
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
12
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
4
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
5
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
6
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
7
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
8
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
9
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
10
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
11
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
12
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
2
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
3
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
4
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
5
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
6
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
3
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
4
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
5
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
6
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
5
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
6
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
2
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
3
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
4
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
5
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
6
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
3
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
6
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
7
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
8
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
9
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
10
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
11
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
12
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
13
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
14
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
15
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
16
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
17
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
18
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
19
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
20
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
21
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
22
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
23
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
24
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
5 5 0 0 0 0 0 20-5 10
2
Barys
5 5 0 0 0 0 0 16-10 10
3
SKA
5 3 2 0 0 0 0 13-8 10
4
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-7 9
5
Jokerit
5 3 1 0 1 0 0 15-15 8
6
Amur
5 2 0 2 1 0 0 15-9 8
7
HC Sochi
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
8
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 11-12 7
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 18-8 6
10
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
11
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
12
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 16-13 6
13
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 18-17 6
14
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
15
Avtomobilist
5 1 1 0 2 0 1 16-18 5
16
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 10-14 4
17
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-11 3
18
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
19
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
20
Metallurg
5 0 1 0 3 1 0 9-16 3
21
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 9-17 2
22
Severstal
5 1 0 0 4 0 0 6-18 2
23
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 9-21 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 6-15 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 18 2 2 4 0 0 73-40 44
2
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
3
SKA
29 14 4 2 6 1 2 83-55 43
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
6
Salavat Yulaev
30 15 2 0 8 2 3 86-63 39
7
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
8
Metallurg
28 12 2 3 7 3 1 72-58 38
9
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
10
Lokomotiv
29 15 2 1 10 1 0 81-60 37
11
Jokerit
28 14 2 1 8 1 2 86-76 37
12
Barys
29 13 3 0 8 5 0 74-74 37
13
Neftekhimik
29 13 1 3 9 0 3 90-76 37
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
29 12 4 0 10 1 2 79-68 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Minsk
27 6 2 1 12 3 3 59-84 24
23
Tractor
27 7 1 1 14 1 3 59-77 22
24
HC Dinamo Riga
29 6 2 0 16 3 2 44-70 21
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 20 1 2 5 1 0 97-41 47
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
7
HC Spartak
28 11 3 2 7 4 1 76-61 37
8
Sibir
28 11 1 2 10 1 3 63-72 32
9
Avtomobilist
27 7 4 2 8 3 3 60-63 32
10
HC Dynamo
27 11 2 1 10 1 2 77-68 31
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
28 6 4 2 15 1 0 55-78 25
15
Kunlun RS
30 9 0 1 16 1 3 64-81 24
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
HC Sochi
28 5 1 2 14 5 1 48-73 22
19
Severstal
30 4 2 3 18 2 1 58-94 21
20
Metallurg
28 6 1 1 16 1 3 54-74 20
21
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
22
Amur
29 4 1 3 18 2 1 54-75 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13
KHL
Week 21