3:3
Torpedo — Amur Meci incheiat 1 noiembrie 2020
Urmatorul meci pentru Torpedo
5 decembrie, 16:30
 
Kunlun RS
Torpedo
Urmatorul meci pentru Amur
5 decembrie, 09:00
 
Amur
HC Sochi
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Torpedo — Amur

1 noiembrie 2020, 16:00 (EET)
1 noiembrie 2020, 16:00 (EET) Meci incheiat
3 : 4
OT 0:1
Stadion: Nagorny (Nizhny Novgorod, Russia)
Arbitru: Denis Naumov, Roman Shchenyov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 578 -29 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 424 -17 0 0
Chris Wideman
df. 451 5 9 14
Mikhail Orlov
df. 396 0 3 3
Brady Austin
df. 380 3 5 8
Georgy Misharin
df. 324 0 3 3
Mark Marin
df. 307 1 1 2
Ziyat Paigin
df. 258 0 3 3
Damir Zhafyarov
fw. 449 5 9 14
Justin Kloos
fw. 369 6 4 10
Andrei Belevich
fw. 355 4 3 7
Andy Miele
fw. 341 4 8 12
Daniil Ilyin
fw. 322 2 3 5
Anton Shenfeld
fw. 299 4 9 13
Jordan Szwarz
fw. 294 2 5 7
Kirill Urakov
fw. 287 2 2 4
Mikhail Varnakov
fw. 274 2 4 6
Sergey Goncharuk
fw. 166 6 0 6
Danil Voevodin
fw. 144 2 2 4
Ivan Chehovich
fw. 73 2 1 3
Semyon Der-Arguchintsev
fw. 7 1 0 1
Nu vor juca
Nikita Serebryakov
gk. 266 -16 1 1
Artem Alyaev
df. 181 0 3 3
Danil Veryayev
fw. 107 0 1 1
Semion Rycjkin
df. 95 1 2 3
Alexey Drobin
fw. 94 0 1 1
Nikita Bobryashov
df. 79 0 0 0
Vadim Pereskokov
fw. 52 1 1 2
Denis Pochivalov
fw. 38 0 0 0
Vladimir Mikhasyonok
fw. 34 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 28 0 0 0
Ilya Fedotov
fw. 11 0 0 0
Yegor Yuzlenko
df. 8 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 6 0 0 0
Amur

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Marek Langhamer
gk. 553 -29 0 0
Timur Shiyanov
gk. 0 0 0 0
Pavel Turbin
df. 460 0 1 1
Gleb Koryagin
df. 458 2 6 8
Nikita Kamalov
df. 436 2 6 8
Yuri Sergiyenko
df. 227 0 1 1
Nikita Zimin
df. 47 0 0 0
Aleksandr Polunin
fw. 406 3 3 6
Vladimir Butuzov
fw. 406 7 7 14
Vladislav Ushenin
fw. 355 2 0 2
Vyacheslav Ushenin
fw. 352 0 6 6
Alexander Gorshkov
fw. 325 4 6 10
Denis Golybev
fw. 314 2 4 6
Valentin Pyanov
fw. 246 4 2 6
Danil Faizullin
fw. 220 0 2 2
Tomas Zohorna
fw. 218 3 5 8
Ginek Zogorna
fw. 179 1 5 6
Kirill Rasskazov
fw. 168 6 2 8
Artur Gizdatullin
fw. 164 2 2 4
Ignat Korotkikh
fw. 16 0 0 0
Nu vor juca
Evgeny Alikin
gk. 741 -31 0 0
Valeriy S. Vasiliev
df. 383 2 4 6
Maxim Ignatovich
df. 311 0 3 3
Michal Jordan
df. 271 3 3 6
Alexander Kuznetsov
fw. 221 4 1 5
Sergei Tereshchenko
df. 174 2 2 4
Artyom Zhelezkov
fw. 116 0 0 0
Dominik Mashin
df. 102 0 3 3
Nikita Aleksandrov
df. 71 0 2 2
Maxim Kapiturov
fw. 15 0 0 0
Yegor Domnichev
fw. 15 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 14 0 0 0
Danil Fyodorov
fw. 13 0 0 0
Mikhail Radenko
fw. 13 0 0 0
Sergei Ivanov
fw. 5 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.80
3.95
3.85
2.10
1.72
1.80
4.00
3.75
2.05
1.75
1.71
4.45
4.10
2.20
1.66
1.76
4.20
3.80
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
06.10.20
Amur
Torpedo
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
24.09.20
Torpedo
Amur
KHL 2019-2020
15.02.20
Torpedo
Amur
25.12.19
Amur
Torpedo
KHL 2018-2019
22.10.18
Amur
Torpedo
30.09.18
Torpedo
Amur
KHL 2017-2018
24.12.17
Amur
Torpedo
23.09.17
Torpedo
Amur
KHL 2016-2017
06.10.16
Amur
Torpedo
0
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Torpedo
30.10.20
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
28.10.20
Tractor
Torpedo
I
26.10.20
Metallurg
Torpedo
CO
21.10.20
CSKA
Torpedo
CO
19.10.20
Kunlun RS
Torpedo
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
PS
12.10.20
Torpedo
Sibir
V
06.10.20
Amur
Torpedo
I
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
CS
02.10.20
Sibir
Torpedo
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
V
24.09.20
Torpedo
Amur
PO
20.09.20
SKA
Torpedo
I
17.09.20
Torpedo
Severstal
PO
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
I
13.09.20
Metallurg
Torpedo
I
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
CS
08.09.20
Torpedo
SKA
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
I
Amur
30.10.20
Neftekhimik
Amur
V
28.10.20
Salavat Yulaev
Amur
I
25.10.20
Amur
Tractor
I
23.10.20
Amur
Tractor
I
21.10.20
Amur
Ak Bars
V
19.10.20
Amur
Jokerit
V
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
CS
14.10.20
Ak Bars
Amur
I
12.10.20
Vityaz
Amur
I
08.10.20
Amur
Severstal
V
06.10.20
Amur
Torpedo
V
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
I
26.09.20
HC Spartak
Amur
I
24.09.20
Torpedo
Amur
CO
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
PS
20.09.20
Tractor
Amur
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
I
12.09.20
Amur
CSKA
I
09.09.20
Metallurg
Amur
I
07.09.20
Avangard
Amur
I
05.09.20
Lokomotiv
Amur
I
03.09.20
Severstal
Amur
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
3
Lokomotiv
21 11 2 2 4 1 1 59-33 32
4
HC Dinamo Minsk
21 7 2 2 8 1 1 56-59 24
5
Vityaz
21 8 1 2 9 0 1 62-57 23
6
Severstal
20 7 3 1 8 0 1 42-54 23
7
HC Dynamo
20 8 2 0 8 1 1 55-52 22
8
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
9
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
10
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
11
HC Dinamo Riga
18 1 0 1 13 1 2 27-54 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
23 10 2 3 4 3 1 66-54 34
2
Salavat Yulaev
25 11 1 3 9 1 0 75-70 31
3
Avtomobilist
22 12 2 1 4 1 2 79-54 33
4
Metallurg
24 12 0 3 8 1 0 66-55 31
5
Tractor
23 13 0 1 7 1 1 63-44 30
6
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
7
Torpedo
21 5 2 2 9 2 1 57-63 21
8
Sibir
23 7 1 0 12 0 3 63-71 19
9
Amur
24 6 1 1 14 0 2 51-76 18
10
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
11
Kunlun RS
21 5 0 0 14 1 1 46-70 12
12
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 40-71 12
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
2
Vityaz
21 8 1 2 9 0 1 62-57 23
3
Severstal
20 7 3 1 8 0 1 42-54 23
4
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
5
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
6
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
25 11 1 3 9 1 0 75-70 31
2
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
3
Sibir
23 7 1 0 12 0 3 63-71 19
4
Amur
24 6 1 1 14 0 2 51-76 18
5
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
6
Kunlun RS
21 5 0 0 14 1 1 46-70 12
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Lokomotiv
21 11 2 2 4 1 1 59-33 32
3
HC Dinamo Minsk
21 7 2 2 8 1 1 56-59 24
4
HC Dynamo
20 8 2 0 8 1 1 55-52 22
5
HC Dinamo Riga
18 1 0 1 13 1 2 27-54 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
23 10 2 3 4 3 1 66-54 34
2
Avtomobilist
22 12 2 1 4 1 2 79-54 33
3
Metallurg
24 12 0 3 8 1 0 66-55 31
4
Tractor
23 13 0 1 7 1 1 63-44 30
5
Torpedo
21 5 2 2 9 2 1 57-63 21
6
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 40-71 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Ak Bars
23 10 2 3 4 3 1 66-54 34
3
Avtomobilist
22 12 2 1 4 1 2 79-54 33
4
Lokomotiv
21 11 2 2 4 1 1 59-33 32
5
Metallurg
24 12 0 3 8 1 0 66-55 31
6
Salavat Yulaev
25 11 1 3 9 1 0 75-70 31
7
Tractor
23 13 0 1 7 1 1 63-44 30
8
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
9
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
10
HC Dinamo Minsk
21 7 2 2 8 1 1 56-59 24
11
Vityaz
21 8 1 2 9 0 1 62-57 23
12
Severstal
20 7 3 1 8 0 1 42-54 23
13
HC Dynamo
20 8 2 0 8 1 1 55-52 22
14
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
15
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
16
Torpedo
21 5 2 2 9 2 1 57-63 21
17
Sibir
23 7 1 0 12 0 3 63-71 19
18
Amur
24 6 1 1 14 0 2 51-76 18
19
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
20
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
21
Kunlun RS
21 5 0 0 14 1 1 46-70 12
22
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 40-71 12
23
HC Dinamo Riga
18 1 0 1 13 1 2 27-54 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 1 0 0 1 0 15-9 9
2
Lokomotiv
5 3 0 1 0 1 0 14-4 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
4
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 15-14 8
5
Sibir
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
6
Vityaz
5 3 0 0 2 0 0 15-14 6
7
Avtomobilist
5 2 1 0 2 0 0 17-12 6
8
Salavat Yulaev
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
9
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
10
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 12-12 6
11
HC Spartak
5 2 0 0 1 1 1 13-10 6
12
Torpedo
5 1 2 0 2 0 0 14-14 6
13
Kunlun RS
5 2 0 0 2 1 0 13-13 5
14
Metallurg
5 2 0 0 2 1 0 12-15 5
15
Amur
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
16
SKA
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
17
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 9-10 4
18
HC Dynamo
5 1 1 0 3 0 0 12-14 4
19
Avangard
5 1 0 0 2 1 1 13-18 4
20
Barys
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
21
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 10-18 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 3-15 0
23
Neftekhimik
5 0 0 0 5 0 0 9-22 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
11 6 1 1 1 1 1 32-21 18
4
Avtomobilist
11 5 2 0 1 1 2 38-24 17
5
Metallurg
14 7 0 0 6 1 0 36-33 15
6
Lokomotiv
10 5 1 1 2 0 1 29-20 15
7
Salavat Yulaev
12 5 1 1 4 1 0 36-35 15
8
Tractor
10 6 0 0 2 1 1 32-18 14
9
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
10
HC Spartak
13 4 0 1 4 4 0 39-38 14
11
SKA
12 6 0 0 5 0 1 34-32 13
12
Torpedo
10 5 0 0 2 2 1 35-30 13
13
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 5 1 0 28-28 13
14
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
15
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
16
Severstal
11 4 1 0 6 0 0 23-33 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
8 2 0 1 2 2 1 20-23 9
20
HC Dynamo
8 3 1 0 4 0 0 25-22 8
21
HC Sochi
10 2 0 0 6 0 2 17-31 6
22
Neftekhimik
11 1 1 1 8 0 0 21-38 6
23
HC Dinamo Riga
9 1 0 1 6 0 1 13-15 5
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
11 6 1 2 2 0 0 34-26 18
2
Lokomotiv
11 6 1 1 2 1 0 30-13 17
3
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
4
Tractor
13 7 0 1 5 0 0 31-26 16
5
Salavat Yulaev
13 6 0 2 5 0 0 39-35 16
6
Metallurg
10 5 0 3 2 0 0 30-22 16
7
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
8
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
9
Vityaz
11 5 1 1 4 0 0 34-25 14
10
HC Dynamo
12 5 1 0 4 1 1 30-30 14
11
Severstal
9 3 2 1 2 0 1 19-21 13
12
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
13
HC Dinamo Minsk
9 3 1 1 3 0 1 28-31 11
14
Avangard
10 3 0 0 4 2 1 25-27 9
15
Barys
9 1 3 0 4 1 0 18-23 9
16
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
17
Torpedo
11 0 2 2 7 0 0 22-33 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Amur
13 1 1 1 9 0 1 24-50 7
20
Neftekhimik
8 3 0 0 5 0 0 19-33 6
21
Sibir
11 2 0 0 8 0 1 25-34 5
22
Kunlun RS
13 1 0 0 11 1 0 23-47 3
23
HC Dinamo Riga
9 0 0 0 7 1 1 14-39 2
KHL
Week 9
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide