Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Torpedo — Ak Bars 10 noiembrie 2022

Cote si pariuri pe meci Torpedo — Ak Bars

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.70
3.85
2.20
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Torpedo – Ak Bars

Ultimele meciuri de la turneu

Torpedo
07.11.22
Torpedo
HC Spartak
V
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
I
01.11.22
Vityaz
Torpedo
V
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
I
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
V
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
V
20.10.22
Torpedo
HC Sochi
V
17.10.22
Barys
Torpedo
I
15.10.22
Metallurg
Torpedo
I
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
I
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
06.10.22
Torpedo
Barys
V
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
PO
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
I
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
V
26.09.22
SKA
Torpedo
I
23.09.22
Torpedo
Avangard
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
V
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
CS
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
V
06.09.22
Torpedo
Amur
V
03.09.22
Torpedo
Metallurg
I
Ak Bars
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
PO
06.11.22
Severstal
Ak Bars
CO
03.11.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
0
S
CS
01.11.22
Ak Bars
CSKA
I
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
V
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.10.22
Metallurg
Ak Bars
I
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
19.10.22
Ak Bars
Metallurg
CO
16.10.22
Tractor
Ak Bars
I
14.10.22
Avtomobilist
Ak Bars
1
:
1
2
:
0
S
PS
12.10.22
Metallurg
Ak Bars
I
08.10.22
Ak Bars
Barys
I
06.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
PO
04.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
PO
01.10.22
Ak Bars
Amur
CO
29.09.22
Avtomobilist
Ak Bars
I
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
V
21.09.22
Ak Bars
HC Spartak
I
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
V
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
PO
08.09.22
Ak Bars
Admiral
CO
05.09.22
CSKA
Ak Bars
V
03.09.22
HC Dynamo
Ak Bars
I

Meciurile head-to-head: Torpedo — Ak Bars

KHL 2022-2023
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
KHL 2021-2022
20.11.21
Torpedo
Ak Bars
05.09.21
Ak Bars
Torpedo
KHL 2020-2021
09.03.21
Torpedo
Ak Bars
07.03.21
Torpedo
Ak Bars
05.03.21
Ak Bars
Torpedo
03.03.21
Ak Bars
Torpedo
17.01.21
Ak Bars
Torpedo
19.11.20
Ak Bars
Torpedo
10.11.20
Torpedo
Ak Bars
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 20 3 2 2 1 1 102-53 52
2
Lokomotiv
28 15 1 2 6 2 2 74-56 40
3
CSKA
26 14 2 1 4 3 2 82-58 39
4
Salavat Yulaev
27 14 0 3 5 2 3 74-48 39
5
Metallurg
28 16 1 0 8 3 0 86-70 37
6
Avtomobilist
27 13 3 1 8 1 1 83-69 36
7
HC Dynamo
29 13 1 2 9 0 4 73-59 36
8
Admiral
29 9 2 5 9 2 2 58-56 36
9
Sibir
30 9 2 5 11 2 1 74-69 35
10
Torpedo
27 13 1 2 10 1 0 72-60 33
11
Vityaz
28 9 2 2 9 1 5 69-67 32
12
Avangard
28 13 1 0 11 1 2 77-76 31
13
HC Dinamo Minsk
28 8 3 2 11 3 1 72-77 30
14
Ak Bars
27 6 5 1 10 4 1 62-66 29
15
Tractor
29 9 2 1 14 2 1 63-77 27
16
HC Spartak
29 8 2 1 13 4 1 54-77 27
17
Severstal
28 6 1 3 11 3 4 77-87 27
18
Barys
28 10 1 1 15 0 1 61-84 25
19
Amur
27 6 3 1 13 2 2 51-75 24
20
Kunlun RS
29 7 2 1 16 1 2 63-84 23
21
Neftekhimik
27 6 4 1 15 1 0 68-89 23
22
HC Sochi
26 3 1 0 17 4 1 55-93 13
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
5 4 1 0 0 0 0 18-9 10
2
Admiral
5 4 0 0 0 1 0 13-5 9
3
Lokomotiv
5 3 0 1 0 1 0 15-7 9
4
CSKA
5 3 0 0 0 1 1 16-10 8
5
Salavat Yulaev
5 3 0 0 0 0 2 14-8 8
6
HC Dinamo Minsk
5 2 1 1 1 0 0 12-9 8
7
SKA
5 3 0 0 1 1 0 17-14 7
8
Ak Bars
5 1 1 1 1 1 0 15-12 7
9
Tractor
5 2 1 0 2 0 0 8-11 6
10
Amur
5 1 1 1 2 0 0 8-8 6
11
Vityaz
5 2 0 0 2 0 1 11-12 5
12
Avtomobilist
5 1 1 0 2 0 1 9-11 5
13
Sibir
5 1 0 1 2 1 0 12-13 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
15
Kunlun RS
5 2 0 0 3 0 0 12-16 4
16
Torpedo
5 2 0 0 3 0 0 8-12 4
17
Neftekhimik
5 0 2 0 3 0 0 15-18 4
18
HC Sochi
5 0 1 0 2 1 1 13-23 4
19
Severstal
5 0 0 1 2 2 0 12-20 4
20
Metallurg
5 1 0 0 4 0 0 11-18 2
21
Barys
5 1 0 0 4 0 0 10-17 2
22
HC Spartak
5 0 0 0 5 0 0 10-19 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
16 12 2 1 0 0 1 55-26 31
2
Avtomobilist
15 11 0 1 2 0 1 52-30 25
3
Torpedo
14 10 0 1 2 1 0 50-29 23
4
Metallurg
14 8 1 0 3 2 0 47-33 20
5
HC Dynamo
15 8 0 1 4 0 2 45-30 20
6
CSKA
13 7 2 0 2 1 1 45-31 20
7
Lokomotiv
13 8 0 1 3 0 1 30-21 19
8
Sibir
14 7 0 2 4 0 1 43-34 19
9
Admiral
14 5 1 3 4 0 1 28-24 19
10
Barys
15 8 1 0 6 0 0 38-36 18
11
Vityaz
15 5 1 2 5 1 1 36-35 18
12
Tractor
16 6 2 0 7 1 0 32-37 17
13
HC Dinamo Minsk
13 6 1 1 4 1 0 41-37 17
14
Kunlun RS
16 4 2 1 6 1 2 39-45 17
15
Ak Bars
14 3 3 1 4 3 0 33-32 17
16
Avangard
10 6 1 0 1 1 1 30-18 16
17
Salavat Yulaev
12 5 0 2 3 0 2 32-21 16
18
Amur
13 5 1 0 4 1 2 28-31 15
19
Neftekhimik
13 3 3 1 6 0 0 34-36 14
20
Severstal
13 3 0 2 4 3 1 39-40 14
21
HC Spartak
15 4 1 0 8 2 0 27-46 12
22
HC Sochi
14 2 1 0 9 2 0 28-46 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
15 9 0 1 2 2 1 42-27 23
2
SKA
13 8 1 1 2 1 0 47-27 21
3
Lokomotiv
15 7 1 1 3 2 1 44-35 21
4
CSKA
13 7 0 1 2 2 1 37-27 19
5
Metallurg
14 8 0 0 5 1 0 39-37 17
6
Admiral
15 4 1 2 5 2 1 30-32 17
7
HC Dynamo
14 5 1 1 5 0 2 28-29 16
8
Sibir
16 2 2 3 7 2 0 31-35 16
9
Avangard
18 7 0 0 10 0 1 47-58 15
10
HC Spartak
14 4 1 1 5 2 1 27-31 15
11
Vityaz
13 4 1 0 4 0 4 33-32 14
12
Severstal
15 3 1 1 7 0 3 38-47 13
13
HC Dinamo Minsk
15 2 2 1 7 2 1 31-40 13
14
Ak Bars
13 3 2 0 6 1 1 29-34 12
15
Avtomobilist
12 2 3 0 6 1 0 31-39 11
16
Torpedo
13 3 1 1 8 0 0 22-31 10
17
Tractor
13 3 0 1 7 1 1 31-40 10
18
Neftekhimik
14 3 1 0 9 1 0 34-53 9
19
Amur
14 1 2 1 9 1 0 23-44 9
20
Barys
13 2 0 1 9 0 1 23-48 7
21
Kunlun RS
13 3 0 0 10 0 0 24-39 6
22
HC Sochi
12 1 0 0 8 2 1 27-47 5
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 20 3 2 2 1 1 102-53 52
2
Lokomotiv
28 15 1 2 6 2 2 74-56 40
3
CSKA
26 14 2 1 4 3 2 82-58 39
4
HC Dynamo
29 13 1 2 9 0 4 73-59 36
5
Torpedo
27 13 1 2 10 1 0 72-60 33
6
Vityaz
28 9 2 2 9 1 5 69-67 32
7
HC Dinamo Minsk
28 8 3 2 11 3 1 72-77 30
8
HC Spartak
29 8 2 1 13 4 1 54-77 27
9
Severstal
28 6 1 3 11 3 4 77-87 27
10
Kunlun RS
29 7 2 1 16 1 2 63-84 23
11
HC Sochi
26 3 1 0 17 4 1 55-93 13
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
27 14 0 3 5 2 3 74-48 39
2
Metallurg
28 16 1 0 8 3 0 86-70 37
3
Avtomobilist
27 13 3 1 8 1 1 83-69 36
4
Admiral
29 9 2 5 9 2 2 58-56 36
5
Sibir
30 9 2 5 11 2 1 74-69 35
6
Avangard
28 13 1 0 11 1 2 77-76 31
7
Ak Bars
27 6 5 1 10 4 1 62-66 29
8
Tractor
29 9 2 1 14 2 1 63-77 27
9
Barys
28 10 1 1 15 0 1 61-84 25
10
Amur
27 6 3 1 13 2 2 51-75 24
11
Neftekhimik
27 6 4 1 15 1 0 68-89 23
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 20 3 2 2 1 1 102-53 52
2
Torpedo
27 13 1 2 10 1 0 72-60 33
3
Vityaz
28 9 2 2 9 1 5 69-67 32
4
HC Spartak
29 8 2 1 13 4 1 54-77 27
5
HC Sochi
26 3 1 0 17 4 1 55-93 13
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
27 14 0 3 5 2 3 74-48 39
2
Admiral
29 9 2 5 9 2 2 58-56 36
3
Sibir
30 9 2 5 11 2 1 74-69 35
4
Avangard
28 13 1 0 11 1 2 77-76 31
5
Barys
28 10 1 1 15 0 1 61-84 25
6
Amur
27 6 3 1 13 2 2 51-75 24
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
28 15 1 2 6 2 2 74-56 40
2
CSKA
26 14 2 1 4 3 2 82-58 39
3
HC Dynamo
29 13 1 2 9 0 4 73-59 36
4
HC Dinamo Minsk
28 8 3 2 11 3 1 72-77 30
5
Severstal
28 6 1 3 11 3 4 77-87 27
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
28 16 1 0 8 3 0 86-70 37
2
Avtomobilist
27 13 3 1 8 1 1 83-69 36
3
Ak Bars
27 6 5 1 10 4 1 62-66 29
4
Tractor
29 9 2 1 14 2 1 63-77 27
5
Kunlun RS
29 7 2 1 16 1 2 63-84 23
6
Neftekhimik
27 6 4 1 15 1 0 68-89 23

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Torpedo

Igor Larionov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Kulbakov
gk. 18 -36 0 0
Adam Huska
gk. 8 -19 0 0
Andrey Tihomirov
gk. 2 -2 0 0
Bogdan Konyushkov
df. 27 0 6 6
Mark Marin
df. 27 5 3 8
Anton Sizov
df. 25 0 2 2
Maksim Fedotov
df. 25 4 7 11
Mikhail Orlov
df. 23 2 3 5
Gleb Ivanov
df. 20 0 2 2
Daniil Bokun
df. 16 0 2 2
Georgy Misharin
df. 16 0 1 1
Nikolai Burenov
df. 5 0 0 0
Ziyat Paigin
df. 4 1 0 1
Kirill Steklov
df. 0 0 0 0
Alexei Kruchinin
fw. 27 6 17 23
Kirill Voronin
fw. 27 4 9 13
Andrei Belevich
fw. 25 1 3 4
Kenny Agostino
fw. 24 3 7 10
Sergey Goncharuk
fw. 24 8 3 11
Denis Vengryzhanovsky
fw. 22 1 7 8
Denis Yan
fw. 22 8 11 19
Maxim Letunov
fw. 22 4 3 7
Igor Larionov
fw. 20 5 6 11
Kirill Urakov
fw. 20 0 4 4
Nikolai Kovalenko
fw. 20 7 10 17
Danil Veryayev
fw. 18 2 1 3
Egor Vinogradov
fw. 16 2 4 6
Vasily Atanasov
fw. 15 4 3 7
Yu Sato
fw. 14 1 1 2
Nikita Shavin
fw. 10 1 2 3
Artyom Mikheyev
fw. 9 0 0 0
Vladislav Firstov
fw. 6 0 1 1
Aleksandr Darin
fw. 3 1 0 1
Denis Pochivalov
fw. 1 0 0 0
Ak Bars

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 19 -36 0 0
Amir Miftahov
gk. 14 -25 0 0
Vyacheslav Voynov
df. 25 2 9 11
Dinar Khafizullin
df. 24 0 3 3
Nikita Lyamkin
df. 23 0 2 2
Kristian Khenkel
df. 22 1 4 5
Nikita Evseyev
df. 22 4 0 4
Dmitry Yudin
df. 20 0 1 1
Kirill Adamchuk
df. 18 1 5 6
Vasily Tokranov
df. 16 1 2 3
Mark Yanchevsky
df. 7 0 1 1
Maxim Chudinov
df. 7 0 1 1
Kirill Semyonov
fw. 27 6 10 16
Vadim Shipachyov
fw. 27 4 6 10
Alexander Radulov
fw. 26 10 8 18
Artem Galimov
fw. 25 3 3 6
Ilya Safonov
fw. 25 9 3 12
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 24 3 6 9
Stanislav Galiyev
fw. 23 4 9 13
Alexander Burmistrov
fw. 22 1 1 2
Kirill Petrov
fw. 22 4 3 7
Nikita Dynyak
fw. 22 3 2 5
Mikhail Glukhov
fw. 20 2 2 4
Dmitry Voronkov
fw. 16 0 3 3
Kirill Panyukov
fw. 13 2 1 3
Danis Zaripov
fw. 12 0 2 2
Daniil Tarasov
fw. 10 1 0 1
Artyom Lukoyanov
fw. 9 0 0 0
Maxim Bykov
fw. 6 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului