Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:2
HC Sochi — Vityaz Meci incheiat 20 februarie 2020
Urmatorul meci pentru HC Sochi
27 februarie, 18:30
 
CSKA
HC Sochi
Urmatorul meci pentru Vityaz
27 februarie, 18:30
 
Vityaz
Lokomotiv
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Sochi — Vityaz

20 februarie 2020, 18:30 (EET)
20 februarie 2020, 18:30 (EET)
0
Arbitru: Konstantin Olenin, Martin Frano Stadion: Bolshoy Ice Dome (Sochi, Russia)
3 : 2
OT 1:0

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Sochi

Alexander Andriyevsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Nalimov
gk. 1,332 -56 0 0
Ilya Proskuryakov
gk. 717 -26 1 1
Morgan Ellis
df. 1,191 1 15 16
Yuriy Aleksandrov
df. 1,076 5 14 19
Oleg Pogorishny
df. 826 2 7 9
Alexei Petrov
df. 723 1 6 7
David Rundblad
df. 353 1 7 8
Mikhail Gordeev
df. 238 1 1 2
Konstantin Klimontov
df. 165 0 1 1
Shon Kollinz
fw. 996 7 13 20
Robert Rosen
fw. 952 10 14 24
Sergei Shmelyov
fw. 901 13 12 25
Dmitriy Lugin
fw. 859 6 8 14
Malte Stremvall
fw. 818 20 18 38
Nikita Tochitskiy
fw. 700 9 9 18
Denis Mosalev
fw. 677 6 8 14
Dmitry Arkhipov
fw. 670 4 5 9
Andrei Altybarmakyan
fw. 634 6 11 17
Artem Tomilin
fw. 576 5 3 8
Stepan Starkov
fw. 384 4 3 7
Nikita Vyglazov
fw. 292 1 1 2
Vyacheslav Leshchenko
fw. 188 1 0 1
Nu vor juca
Dmitriy Shikin
gk. 1,451 -63 1 1
Simon Bertilsson
df. 1,084 2 10 12
Kirill Vorobiev
df. 559 0 3 3
Vladislav Kaletnik
fw. 349 2 4 6
Pavel Makarenko
fw. 252 1 1 2
Roman Abrosimov
df. 179 0 2 2
Alexander Rybakov
fw. 158 0 0 0
Damir Rakhimullin
fw. 156 2 1 3
Kirill Kozhevnikov
fw. 2 0 0 0
Nikita Shitov
df. 0 0 0 0
Vityaz

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 2,270 -96 0 0
Igor Saprykin
gk. 507 -23 0 0
Ville Lajunen
df. 1,296 2 20 22
Jakub Jeraber
df. 1,111 9 15 24
Aleksandr Evseenkov
df. 864 1 13 14
Igor Golovkov
df. 659 0 0 0
Daniil Pylenkov
df. 653 1 4 5
Egor Voronkov
df. 607 1 2 3
Yuriy Pautov
df. 158 0 1 1
Aleksey Makeev
fw. 1,073 13 20 33
Pavel Chernov
fw. 972 5 12 17
Alexander Semin
fw. 886 16 20 36
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 880 11 2 13
Ivan Larichev
fw. 782 2 4 6
Joonas Nättinen
fw. 744 9 10 19
Pekka Jormakka
fw. 671 11 8 19
Alexei Byvaltsev
fw. 645 4 15 19
Danila Moiseev
fw. 639 6 4 10
Quinton Howden
fw. 276 4 3 7
Ivan Petrakov
fw. 203 1 4 5
Aleksandr Kulagin
fw. 31 0 0 0
Nikita Goncharov
fw. 3 0 0 0
Nu vor juca
Ilya Shinkevich
df. 611 1 2 3
Evgeniy Katichev
df. 470 0 0 0
Pavel Varfolomeyev
fw. 340 5 3 8
Petr Kochetkov
gk. 329 -17 0 0
Evgeniy Artyuhin
fw. 268 1 0 1
Alexander Shevchenko
fw. 262 1 0 1
Pavel Vorobei
df. 223 2 4 6
Pavel Koltygin
fw. 157 0 0 0
Danila Kvartalnov
fw. 147 0 1 1
Denis Orlovich-Grudkov
fw. 111 1 1 2
Mikhail Yepishin
df. 89 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.25
3.75
2.85
1.78
2.00
2.25
3.75
2.85
1.77
2.00
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
11.02.20
Vityaz
HC Sochi
01.02.20
HC Sochi
Vityaz
12.09.19
Vityaz
HC Sochi
2
:
2
2
:
1
S
KHL 2018-2019
11.02.19
HC Sochi
Vityaz
20.12.18
Vityaz
HC Sochi
08.10.18
HC Sochi
Vityaz
2
:
2
0
:
2
S
12.09.18
Vityaz
HC Sochi
KHL 2017-2018
23.01.18
HC Sochi
Vityaz
13.11.17
Vityaz
HC Sochi
KHL 2016-2017
21.12.16
HC Sochi
Vityaz
2
:
5
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Sochi
17.02.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
I
15.02.20
Barys
HC Sochi
I
13.02.20
Sibir
HC Sochi
2
:
2
0
:
1
S
CS
11.02.20
Vityaz
HC Sochi
PO
01.02.20
HC Sochi
Vityaz
V
30.01.20
HC Sochi
Severstal
V
27.01.20
HC Sochi
Lokomotiv
I
23.01.20
Avangard
HC Sochi
I
21.01.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
CO
16.01.20
CSKA
HC Sochi
I
14.01.20
Torpedo
HC Sochi
PO
12.01.20
Tractor
HC Sochi
2
:
2
0
:
1
S
CS
10.01.20
HC Sochi
HC Spartak
1
:
1
1
:
0
S
CS
07.01.20
HC Sochi
Tractor
I
04.01.20
HC Sochi
CSKA
I
29.12.19
HC Sochi
HC Spartak
CO
28.12.19
HC Sochi
Jokerit
CO
25.12.19
Severstal
HC Sochi
I
22.12.19
HC Dynamo
HC Sochi
I
20.12.19
HC Spartak
HC Sochi
PO
18.12.19
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
07.12.19
HC Sochi
Barys
I
05.12.19
HC Sochi
Avtomobilist
1
:
1
1
:
0
S
CS
03.12.19
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
01.12.19
Neftekhimik
HC Sochi
I
29.11.19
Ak Bars
HC Sochi
V
27.11.19
SKA
HC Sochi
I
24.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
PO
22.11.19
HC Sochi
Lokomotiv
I
20.11.19
HC Sochi
Severstal
V
17.11.19
HC Dinamo Riga
HC Sochi
V
15.11.19
Metallurg
HC Sochi
I
13.11.19
Avtomobilist
HC Sochi
I
03.11.19
HC Sochi
Kunlun RS
V
01.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
29.10.19
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
25.10.19
Admiral
HC Sochi
V
23.10.19
Amur
HC Sochi
I
21.10.19
Kunlun RS
HC Sochi
I
18.10.19
HC Sochi
Sibir
I
16.10.19
HC Sochi
Metallurg
PO
13.10.19
HC Sochi
CSKA
I
10.10.19
Lokomotiv
HC Sochi
I
08.10.19
Jokerit
HC Sochi
PO
06.10.19
HC Sochi
Amur
I
04.10.19
HC Sochi
Avangard
CO
01.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
PO
29.09.19
Torpedo
HC Sochi
I
26.09.19
HC Sochi
HC Dynamo
I
21.09.19
HC Sochi
Admiral
PO
19.09.19
HC Sochi
Torpedo
V
17.09.19
HC Sochi
SKA
I
14.09.19
HC Spartak
HC Sochi
V
12.09.19
Vityaz
HC Sochi
2
:
2
2
:
1
S
PS
10.09.19
Lokomotiv
HC Sochi
I
07.09.19
HC Sochi
Ak Bars
I
06.09.19
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
04.09.19
HC Sochi
Neftekhimik
V
Vityaz
18.02.20
Lokomotiv
Vityaz
I
13.02.20
Vityaz
Amur
3
:
3
0
:
1
S
PS
11.02.20
Vityaz
HC Sochi
CO
03.02.20
Ak Bars
Vityaz
I
01.02.20
HC Sochi
Vityaz
I
29.01.20
Vityaz
Ak Bars
I
27.01.20
Severstal
Vityaz
V
25.01.20
Vityaz
Lokomotiv
I
23.01.20
HC Dynamo
Vityaz
I
21.01.20
Vityaz
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
PS
16.01.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
14.01.20
Vityaz
Jokerit
I
12.01.20
Neftekhimik
Vityaz
V
10.01.20
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
05.01.20
Vityaz
Admiral
V
03.01.20
HC Spartak
Vityaz
V
30.12.19
Jokerit
Vityaz
I
28.12.19
CSKA
Vityaz
I
22.12.19
Vityaz
CSKA
I
20.12.19
Vityaz
Barys
I
19.12.19
Vityaz
HC Dinamo Riga
V
17.12.19
HC Spartak
Vityaz
I
09.12.19
Vityaz
Torpedo
V
06.12.19
Admiral
Vityaz
I
04.12.19
Amur
Vityaz
2
:
2
0
:
1
S
CS
02.12.19
Kunlun RS
Vityaz
1
:
1
1
:
0
S
PS
27.11.19
Vityaz
Neftekhimik
CO
25.11.19
Avangard
Vityaz
I
22.11.19
Vityaz
HC Dinamo Riga
V
20.11.19
Vityaz
CSKA
PO
17.11.19
Torpedo
Vityaz
I
15.11.19
HC Dinamo Riga
Vityaz
I
13.11.19
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
04.11.19
Vityaz
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
PS
02.11.19
Vityaz
Severstal
V
30.10.19
Vityaz
SKA
2
:
2
0
:
1
S
PS
27.10.19
Vityaz
Kunlun RS
I
24.10.19
Salavat Yulaev
Vityaz
PO
22.10.19
Sibir
Vityaz
I
20.10.19
Barys
Vityaz
PO
17.10.19
Vityaz
Tractor
V
15.10.19
Vityaz
Salavat Yulaev
I
13.10.19
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
09.10.19
Torpedo
Vityaz
I
07.10.19
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
05.10.19
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
0
:
1
S
PS
03.10.19
CSKA
Vityaz
V
28.09.19
Vityaz
Metallurg
2
:
2
1
:
0
S
CS
24.09.19
Vityaz
Avtomobilist
CO
22.09.19
SKA
Vityaz
V
20.09.19
Lokomotiv
Vityaz
V
18.09.19
Vityaz
Severstal
V
14.09.19
Vityaz
Sibir
2
:
2
2
:
1
S
CS
12.09.19
Vityaz
HC Sochi
2
:
2
2
:
1
S
CS
09.09.19
Vityaz
HC Dynamo
V
06.09.19
Metallurg
Vityaz
V
04.09.19
Avtomobilist
Vityaz
I
02.09.19
Tractor
Vityaz
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
3
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
4
HC Dynamo
59 29 5 1 16 3 5 174-137 78
5
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
6
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
7
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
8
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
9
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
10
Severstal
60 13 3 6 28 7 3 121-168 54
11
HC Dinamo Riga
59 10 5 1 36 4 3 98-179 39
12
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
2
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
3
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
4
Avtomobilist
60 22 8 3 19 5 3 161-149 74
5
Sibir
59 25 3 4 21 2 4 131-136 70
6
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
7
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
8
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
9
Amur
59 19 1 5 25 3 6 125-134 59
10
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
11
Admiral
59 15 4 6 30 3 1 120-170 54
12
Tractor
59 18 3 2 31 2 3 124-157 51
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
2
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
3
HC Dynamo
59 29 5 1 16 3 5 174-137 78
4
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
5
Severstal
60 13 3 6 28 7 3 121-168 54
6
HC Dinamo Riga
59 10 5 1 36 4 3 98-179 39
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
2
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
3
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
4
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
5
Amur
59 19 1 5 25 3 6 125-134 59
6
Admiral
59 15 4 6 30 3 1 120-170 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
3
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
4
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
5
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
6
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
2
Avtomobilist
60 22 8 3 19 5 3 161-149 74
3
Sibir
59 25 3 4 21 2 4 131-136 70
4
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
5
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
6
Tractor
59 18 3 2 31 2 3 124-157 51
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
3
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
4
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
5
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
6
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
7
HC Dynamo
59 29 5 1 16 3 5 174-137 78
8
Avtomobilist
60 22 8 3 19 5 3 161-149 74
9
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
10
Sibir
59 25 3 4 21 2 4 131-136 70
11
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
12
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
13
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
14
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
15
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
16
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
17
Amur
59 19 1 5 25 3 6 125-134 59
18
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
19
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
20
Admiral
59 15 4 6 30 3 1 120-170 54
21
Severstal
60 13 3 6 28 7 3 121-168 54
22
Tractor
59 18 3 2 31 2 3 124-157 51
23
HC Dinamo Riga
59 10 5 1 36 4 3 98-179 39
24
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 18-8 10
2
Jokerit
5 4 0 0 0 0 1 19-11 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 17-9 9
4
Barys
5 4 0 0 0 1 0 15-11 9
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 23-11 8
6
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 17-5 8
7
HC Dynamo
5 2 1 0 1 0 1 16-15 7
8
Amur
5 2 0 1 1 0 1 17-13 7
9
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 15-10 6
10
Severstal
5 2 0 1 2 0 0 13-14 6
11
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 14-14 6
12
Metallurg
5 1 1 1 2 0 0 10-13 6
13
Sibir
5 1 1 0 2 0 1 8-12 5
14
Avangard
5 1 0 1 2 1 0 14-14 5
15
HC Dinamo Riga
5 1 0 1 2 1 0 12-13 5
16
HC Sochi
5 1 0 1 2 1 0 11-13 5
17
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 15-15 4
18
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-13 4
19
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 12-12 4
20
Torpedo
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-10 3
22
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 12-20 3
23
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
24
Admiral
5 0 0 0 5 0 0 3-25 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
28 20 2 2 4 0 0 82-44 48
2
SKA
30 15 4 2 6 1 2 89-55 45
3
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
Salavat Yulaev
31 16 2 0 8 2 3 88-63 41
6
Jokerit
30 15 2 1 8 1 3 94-80 40
7
Avtomobilist
31 14 4 1 10 2 0 94-80 40
8
Metallurg
29 13 2 3 7 3 1 74-59 40
9
Lokomotiv
31 16 2 1 11 1 0 86-65 39
10
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
11
Neftekhimik
31 14 1 3 10 0 3 99-82 39
12
Barys
30 13 3 0 8 6 0 75-76 38
13
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Amur
28 13 0 2 7 1 5 61-54 36
16
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
17
HC Spartak
30 13 1 2 11 2 1 85-71 35
18
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Severstal
29 8 1 3 10 5 2 59-72 31
21
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
22
Tractor
29 8 1 1 15 1 3 66-81 24
23
HC Dinamo Riga
31 7 2 0 16 4 2 52-78 24
24
HC Dinamo Minsk
29 6 2 1 14 3 3 64-94 24
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
31 22 1 2 5 1 0 105-42 51
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
31 12 1 5 8 5 0 81-60 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
HC Dynamo
30 11 3 1 11 1 3 86-82 34
9
Sibir
30 11 2 2 11 1 3 66-76 34
10
Avtomobilist
29 8 4 2 9 3 3 67-69 34
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Torpedo
29 9 1 2 16 0 1 79-89 25
14
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
15
Admiral
31 6 4 2 18 1 0 56-95 25
16
Kunlun RS
31 9 0 1 17 1 3 65-83 24
17
Vityaz
29 9 0 1 16 2 1 56-87 23
18
Amur
31 6 1 3 18 2 1 64-80 23
19
Severstal
31 5 2 3 18 2 1 62-96 23
20
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
21
HC Sochi
29 5 1 2 15 5 1 48-75 22
22
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
23
HC Dinamo Riga
28 3 3 1 20 0 1 46-101 15
24
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
KHL
Week 22