Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul HC Sochi — SKA 23 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Sochi – SKA

Ultimele meciuri de la turneu

HC Sochi
27.01.23
HC Sochi
Vityaz
I
26.01.23
HC Sochi
Vityaz
I
22.01.23
HC Spartak
HC Sochi
I
20.01.23
Kunlun RS
HC Sochi
I
18.01.23
Vityaz
HC Sochi
I
14.01.23
HC Sochi
Metallurg
V
12.01.23
HC Sochi
Torpedo
PO
10.01.23
HC Sochi
Vityaz
I
08.01.23
HC Sochi
SKA
I
05.01.23
CSKA
HC Sochi
I
03.01.23
Torpedo
HC Sochi
I
30.12.22
HC Sochi
HC Dynamo
I
28.12.22
HC Sochi
Neftekhimik
I
25.12.22
HC Sochi
Ak Bars
3
:
3
1
:
2
S
PS
23.12.22
HC Sochi
Kunlun RS
I
21.12.22
Severstal
HC Sochi
PO
19.12.22
Lokomotiv
HC Sochi
I
08.12.22
Vityaz
HC Sochi
I
06.12.22
Neftekhimik
HC Sochi
I
04.12.22
HC Sochi
CSKA
I
02.12.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
29.11.22
SKA
HC Sochi
I
27.11.22
Ak Bars
HC Sochi
I
25.11.22
Kunlun RS
HC Sochi
I
22.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
I
19.11.22
Avtomobilist
HC Sochi
I
17.11.22
Avangard
HC Sochi
PO
15.11.22
Salavat Yulaev
HC Sochi
CO
12.11.22
HC Sochi
Torpedo
I
09.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
CO
06.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
PO
04.11.22
Severstal
HC Sochi
4
:
4
1
:
0
S
PS
02.11.22
SKA
HC Sochi
I
30.10.22
HC Sochi
CSKA
I
26.10.22
HC Sochi
Tractor
I
23.10.22
HC Sochi
Avtomobilist
I
20.10.22
Torpedo
HC Sochi
I
18.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
I
16.10.22
HC Sochi
Severstal
I
13.10.22
HC Sochi
Neftekhimik
PO
08.10.22
Sibir
HC Sochi
I
06.10.22
Amur
HC Sochi
I
04.10.22
Admiral
HC Sochi
V
02.10.22
Barys
HC Sochi
PO
28.09.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
25.09.22
HC Sochi
Amur
PO
23.09.22
HC Sochi
HC Spartak
I
21.09.22
HC Sochi
Avangard
I
18.09.22
CSKA
HC Sochi
I
16.09.22
Kunlun RS
HC Sochi
I
14.09.22
HC Dynamo
HC Sochi
I
09.09.22
HC Sochi
Barys
V
07.09.22
HC Sochi
HC Dynamo
I
04.09.22
HC Sochi
Admiral
I
02.09.22
HC Sochi
Sibir
I
SKA
30.01.23
SKA
Torpedo
1
:
1
0
:
1
S
PS
27.01.23
Lokomotiv
SKA
I
25.01.23
SKA
CSKA
V
21.01.23
Torpedo
SKA
V
19.01.23
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
2
S
CS
17.01.23
CSKA
SKA
I
15.01.23
SKA
Amur
V
13.01.23
SKA
HC Dynamo
V
10.01.23
SKA
HC Spartak
V
08.01.23
HC Sochi
SKA
V
06.01.23
Salavat Yulaev
SKA
I
04.01.23
Tractor
SKA
V
30.12.22
Vityaz
SKA
PO
28.12.22
CSKA
SKA
I
24.12.22
SKA
HC Spartak
V
21.12.22
SKA
CSKA
I
19.12.22
SKA
Vityaz
V
08.12.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
06.12.22
HC Dynamo
SKA
CO
04.12.22
Kunlun RS
SKA
3
:
3
1
:
2
S
CS
01.12.22
SKA
Severstal
CO
29.11.22
SKA
HC Sochi
V
26.11.22
Torpedo
SKA
V
24.11.22
SKA
Lokomotiv
PO
22.11.22
SKA
CSKA
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
I
17.11.22
Ak Bars
SKA
I
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
V
12.11.22
Sibir
SKA
I
10.11.22
Amur
SKA
PO
08.11.22
Admiral
SKA
I
05.11.22
SKA
Metallurg
V
02.11.22
SKA
HC Sochi
V
30.10.22
HC Spartak
SKA
V
28.10.22
HC Dynamo
SKA
3
:
3
0
:
2
S
CS
26.10.22
SKA
Neftekhimik
V
24.10.22
SKA
Lokomotiv
V
21.10.22
SKA
Kunlun RS
V
19.10.22
SKA
Avtomobilist
V
15.10.22
Vityaz
SKA
V
13.10.22
Lokomotiv
SKA
I
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
CO
07.10.22
SKA
Vityaz
V
05.10.22
HC Spartak
SKA
V
03.10.22
CSKA
SKA
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
28.09.22
SKA
Admiral
V
26.09.22
SKA
Torpedo
V
24.09.22
SKA
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
PS
22.09.22
Kunlun RS
SKA
V
18.09.22
SKA
Severstal
1
:
1
2
:
1
S
CS
16.09.22
HC Dynamo
SKA
V
14.09.22
Lokomotiv
SKA
V
12.09.22
Severstal
SKA
V
09.09.22
SKA
HC Dynamo
V
07.09.22
SKA
Avangard
V
05.09.22
SKA
Barys
V
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
CO

Meciurile head-to-head: HC Sochi — SKA

KHL 2022-2023
08.01.23
HC Sochi
SKA
29.11.22
SKA
HC Sochi
02.11.22
SKA
HC Sochi
KHL 2021-2022
13.01.22
SKA
HC Sochi
16.09.21
HC Sochi
SKA
KHL 2020-2021
12.01.21
SKA
HC Sochi
28.12.20
HC Sochi
SKA
14.10.20
HC Sochi
SKA
09.10.20
SKA
HC Sochi
KHL 2019-2020
27.11.19
SKA
HC Sochi
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
7
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
8
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
9
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
10
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
11
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
12
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
13
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
14
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
15
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
16
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
17
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
18
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
19
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
20
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
21
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
22
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 16-5 9
2
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 11-6 8
3
Neftekhimik
5 3 0 0 0 1 1 12-9 8
4
Torpedo
5 2 0 2 1 0 0 14-10 8
5
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 9-7 7
6
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-7 7
7
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-10 7
8
Severstal
5 2 0 1 1 0 1 9-8 7
9
Barys
5 2 0 0 0 2 1 11-11 7
10
HC Dynamo
5 1 1 1 1 1 0 10-8 7
11
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 17-16 7
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 14-12 6
13
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 13-12 6
14
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 12-17 5
15
Admiral
5 0 2 0 2 0 1 10-12 5
16
Metallurg
5 0 1 0 1 2 1 10-14 5
17
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 8-11 4
18
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
19
CSKA
5 1 0 0 3 0 1 7-13 3
20
Tractor
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
21
Avangard
5 0 1 0 3 1 0 7-12 3
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 5-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 21 3 1 1 1 2 99-48 53
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Ak Bars
30 12 5 2 7 4 0 83-63 42
4
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
5
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
6
CSKA
28 15 4 0 7 1 1 89-64 40
7
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
8
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
11
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
12
Vityaz
28 9 3 4 9 2 1 76-73 35
13
Neftekhimik
27 12 3 1 9 0 2 65-66 34
14
Admiral
28 10 3 3 10 0 2 55-53 34
15
HC Dinamo Minsk
30 10 2 1 10 3 4 83-94 33
16
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
17
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
18
Amur
26 10 2 1 7 3 3 59-59 32
19
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
27 8 2 1 13 2 1 55-79 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Sibir
30 7 5 5 10 3 0 70-66 37
3
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
4
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
28 11 2 2 8 3 2 65-60 35
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
9
Avtomobilist
28 8 4 0 9 4 3 69-77 31
10
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
11
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
12
Metallurg
28 12 1 0 11 3 1 75-76 30
13
Avangard
30 12 0 2 14 1 1 77-82 30
14
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
19
Tractor
28 7 0 3 14 2 2 67-86 24
20
Neftekhimik
30 8 2 0 17 3 0 75-104 23
21
Kunlun RS
26 6 0 2 17 0 1 57-74 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
7
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
8
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
9
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
10
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
11
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
3
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
4
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
5
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
6
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
7
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
8
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
9
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
10
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
11
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
4
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
5
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
3
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
4
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
5
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
6
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
2
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
3
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
4
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
5
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
2
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
3
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
4
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
5
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
6
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Sochi

Dmitrii Kokorev
antrenor interimar
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Maxim Tretyak
gk. 36 -114 0 0
Artemiy Pleshkov
gk. 14 -41 0 0
Mikhail Berdin
gk. 10 -27 0 0
Pavel Buturlin
gk. 0 0 0 0
Yuriy Aleksandrov
df. 50 2 6 8
Nikita Pivtsakin
df. 49 2 4 6
Brandon Gormley
df. 41 1 10 11
Fedor Kroshynskiy
df. 40 1 5 6
Anton V. Novikov
df. 34 0 0 0
Joe Morrow
df. 31 0 9 9
Danila Galenyuk
df. 30 1 2 3
Sergey Kosovets
df. 16 0 2 2
Roman Yuzbashyan
df. 15 0 1 1
Yegor Sobolevsky
df. 15 1 0 1
Vadim Kudako
df. 14 0 1 1
Vasily Machulin
df. 12 0 2 2
Nikita Vaschenko
df. 10 0 0 0
Semyon Ibragimov
df. 6 0 1 1
Nikita Dimitrov
df. 5 0 0 0
Amir Garaev
fw. 52 4 11 15
Artyom Nikolaev
fw. 46 10 10 20
Dmitry Zavgorodniy
fw. 45 10 5 15
Nikita Feoktistov
fw. 44 6 10 16
Sergei Popov
fw. 43 9 6 15
Artur Tyanulin
fw. 42 5 10 15
Donat Stalnov
fw. 42 5 3 8
Nikita Tochitskiy
fw. 42 2 11 13
Kirill Petkov
fw. 37 9 4 13
Yegor Babenko
fw. 36 4 4 8
Artyom Ivanyuzhenkov
fw. 28 0 2 2
Tigran Yarulin
fw. 28 3 6 9
Timur Khafizov
fw. 25 2 3 5
Danil Avershin
fw. 20 3 1 4
Dmitry Utkin
fw. 19 3 3 6
Artyom Fyodorov
fw. 15 1 9 10
Matvei Michkov
fw. 14 4 2 6
Ivan Didkovskiy
fw. 7 0 0 0
Evgeniy Kamenskiy
fw. 6 0 0 0
Ruslan Aliev
fw. 1 0 0 0
SKA

Roman Rotenberg
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Nikolaev
gk. 33 -57 1 1
Vladislav Podyapolsky
gk. 13 -30 0 0
Sergei Ivanov
gk. 5 -2 0 0
Maxim Sidorov
gk. 1 -2 0 0
Evgeny Ivannikov
gk. 0 0 0 0
Alexander Nikishin
df. 55 9 36 45
Andrei Pedan
df. 54 4 14 18
Igor Odgiganov
df. 52 9 19 28
Stepan Falkovski
df. 42 6 11 17
Nikita Kamalov
df. 41 4 8 12
Arseniy Koromyslov
df. 28 0 2 2
Mikhail Pashnin
df. 26 3 2 5
Georgi Solyannikov
df. 23 0 2 2
Roman Rukavishnikov
df. 11 0 2 2
Kirill Kirsanov
df. 9 0 1 1
Grigoriy Gryaznov
df. 7 0 0 0
Dmitrij Jaskin
fw. 57 32 15 47
Marat Khusnutdinov
fw. 56 9 22 31
Marat Khairullin
fw. 55 25 25 50
Damir Zhafyarov
fw. 53 14 22 36
Valentin Zykov
fw. 51 8 16 24
Mikhail Vorobyov
fw. 50 11 21 32
Alexander Volkov
fw. 48 11 9 20
Vasili Glotov
fw. 46 6 16 22
Nikita Komarov
fw. 37 2 2 4
Zakhar Bardakov
fw. 34 5 8 13
Maxim Groshev
fw. 33 4 2 6
Nikita Gusev
fw. 33 20 22 42
Vladislav Tsitsyura
fw. 29 1 3 4
Emil Galimov
fw. 24 4 6 10
Danila Moiseev
fw. 22 0 1 1
Nikita Popugaev
fw. 20 0 3 3
Alexei Ozhgikhin
fw. 14 0 0 0
Pavel Koltygin
fw. 11 0 1 1
Dmitry Buchelnikov
fw. 10 1 1 2
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 10 2 0 2
Evgeny Ketov
fw. 9 1 0 1
Andrei Altybarmakyan
fw. 8 1 1 2
Nikolay Polyakov
fw. 7 1 0 1
Danil Savunov
fw. 5 0 1 1
Nikolai Prokhorkin
fw. 3 0 1 1
Ivan Demidov
fw. 2 0 0 0
Yegor Gurzanov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului