Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
0:2
HC Sochi — Salavat Yulaev Meci incheiat 19 octombrie 2020
Urmatorul meci pentru HC Sochi
1 noiembrie, 16:00
 
HC Sochi
Vityaz
Urmatorul meci pentru Salavat Yulaev
1 noiembrie, 13:30
 
Salavat Yulaev
Kunlun RS
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Sochi — Salavat Yulaev

19 octombrie 2020, 19:30 (EEST)
19 octombrie 2020, 19:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Bolshoy Ice Dome (Sochi, Russia)
Arbitru: Martin Frano, Viktor Spirin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Sochi

Evgeny Stavrovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Joel Lassinantti
gk. 627 -33 0 0
Maxim Tretyak
gk. 254 -14 0 0
Yuriy Aleksandrov
df. 317 0 4 4
Daniil Miromanov
df. 299 2 9 11
Oleg Pogorishny
df. 273 2 2 4
David Rundblad
df. 184 0 0 0
Rafael Batyrshin
df. 177 0 2 2
Ivan Mishchenko
df. 155 0 0 0
Nikita Sedov
df. 22 0 1 1
Sergei Shmelyov
fw. 279 3 6 9
Nikita Tochitskiy
fw. 254 1 4 5
Marcus Nilson
fw. 245 2 4 6
Malte Stremvall
fw. 193 3 4 7
Igor Rudenkov
fw. 188 2 1 3
Jere Karjalainen
fw. 178 4 2 6
Ansel Galimov
fw. 175 2 1 3
German Rubtsov
fw. 127 1 1 2
Daniil Ogirchuk
fw. 90 1 0 1
Pavel Padakin
fw. 81 0 0 0
Nikita Mikhaylov
fw. 62 0 0 0
Daniil Apalkov
fw. 55 0 0 0
Amir Garaev
fw. 30 0 1 1
Nu vor juca
Pavel Kukshtel
fw. 194 0 2 2
Dmitri Kolgotin
fw. 164 3 1 4
Kirill Petkov
fw. 139 1 0 1
Linus Johansson
fw. 134 1 1 2
Georgi Solyannikov
df. 130 1 0 1
Maxim Mineyev
df. 90 0 0 0
Danila Kvartalnov
fw. 84 0 0 0
Konstantin Klimontov
df. 81 0 1 1
Ivan Kulbakov
gk. 22 -2 0 0
Mikhail Gordeev
df. 11 0 0 0
Salavat Yulaev

Tomi Lämsä
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Alexander Skrynnik
gk. 301 -15 0 0
Daniil Tarasov
gk. 40 -2 0 0
Evgeny Biryukov
df. 307 1 1 2
Dmitri Korobov
df. 287 0 5 5
Aleksey Semenov
df. 260 0 2 2
Alexander Alexeyev
df. 239 1 3 4
Evgeny Lisovets
df. 239 1 2 3
Pavel Koledov
df. 235 0 1 1
Shakir Muhamadullin
df. 234 2 5 7
Philip Larsen
df. 159 2 3 5
Sakari Manninen
fw. 304 3 10 13
Mikhail Vorobyov
fw. 301 4 5 9
Dmitry Kugryshev
fw. 294 5 11 16
Teemu Hartikainen
fw. 241 9 7 16
Aleksandr Kadeykin
fw. 221 4 5 9
Markus Granlund
fw. 209 7 8 15
Pyotr Khokhryakov
fw. 205 2 2 4
Nikita Soshnikov
fw. 183 2 10 12
Ilya Baranov
fw. 168 4 0 4
Vladimir Zharkov
fw. 158 1 3 4
Danil Bashkirov
fw. 61 1 0 1
Vladislav Kartaev
fw. 61 0 0 0
Nu vor juca
Juha Metsola
gk. 726 -30 0 0
Rodion Amirov
fw. 226 3 3 6
Grigory Panin
df. 154 1 0 1
Eduard Gimatov
fw. 114 0 0 0
Danil Alalykin
fw. 107 1 0 1
Artem Pimenov
fw. 101 0 1 1
Alexey Pustozerov
fw. 100 2 0 2
Vyacheslav Solodukhin
fw. 78 0 0 0
Vladislav Lukin
fw. 77 0 1 1
Gleb Kuzmin
fw. 72 0 2 2
Vyacheslav Shevchenko
fw. 72 0 0 0
Daniil Skorikov
fw. 41 0 0 0
Igor Myasishchev
df. 21 0 0 0
Mikhail Kozlov
fw. 16 0 0 0
Alexsandr Pashin
fw. 15 0 0 0
Yegor Suchkov
fw. 9 0 0 0
Ruslan Petrishchev
df. 6 0 0 0
Daniil Aimurzin
fw. 2 0 0 0
Bogdan Vyprickiy
gk. 0 0 0 0
Dmitri Braginsky
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
4.00
4.15
1.73
2.42
1.55
3.75
4.25
1.75
2.25
1.64
3.80
4.33
1.74
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
KHL 2019-2020
17.02.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
29.10.19
HC Sochi
Salavat Yulaev
KHL 2018-2019
11.01.19
Salavat Yulaev
HC Sochi
18.12.18
HC Sochi
Salavat Yulaev
KHL 2017-2018
27.02.18
Salavat Yulaev
HC Sochi
20.12.17
HC Sochi
Salavat Yulaev
19.11.17
HC Sochi
Salavat Yulaev
31.08.17
Salavat Yulaev
HC Sochi
KHL 2016-2017
18.11.16
HC Sochi
Salavat Yulaev
3
:
3
2
:
1
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Sochi
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
PS
14.10.20
HC Sochi
SKA
I
12.10.20
HC Sochi
Avangard
I
09.10.20
SKA
HC Sochi
I
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
29.09.20
HC Sochi
Tractor
I
24.09.20
HC Sochi
HC Dynamo
I
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
V
20.09.20
Ak Bars
HC Sochi
I
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
PS
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
CO
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
I
04.09.20
CSKA
HC Sochi
I
Salavat Yulaev
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
CS
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
PO
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
V
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
V
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
I
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
CS
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
V
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
SKA
18 10 0 0 5 1 2 53-47 23
3
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 45-29 23
4
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
5
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
6
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
7
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
8
HC Spartak
16 5 0 1 7 3 0 39-51 15
9
Vityaz
15 4 1 2 7 0 1 47-43 15
10
HC Sochi
15 3 1 0 9 0 2 29-52 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
19 7 2 3 3 3 1 54-41 28
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
5
Salavat Yulaev
19 8 0 3 7 1 0 59-57 23
6
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
7
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
8
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
9
Amur
19 4 1 1 11 0 2 37-64 14
10
Sibir
19 4 1 0 11 0 3 51-64 13
11
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
12
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
18 10 0 0 5 1 2 53-47 23
2
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
3
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
4
HC Spartak
16 5 0 1 7 3 0 39-51 15
5
Vityaz
15 4 1 2 7 0 1 47-43 15
6
HC Sochi
15 3 1 0 9 0 2 29-52 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
19 8 0 3 7 1 0 59-57 23
3
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
4
Amur
19 4 1 1 11 0 2 37-64 14
5
Sibir
19 4 1 0 11 0 3 51-64 13
6
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 45-29 23
3
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
4
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
19 7 2 3 3 3 1 54-41 28
2
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
3
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
4
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
5
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
6
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Ak Bars
19 7 2 3 3 3 1 54-41 28
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
5
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
6
SKA
18 10 0 0 5 1 2 53-47 23
7
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 45-29 23
8
Salavat Yulaev
19 8 0 3 7 1 0 59-57 23
9
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
10
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
11
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
12
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
13
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
14
HC Spartak
16 5 0 1 7 3 0 39-51 15
15
Vityaz
15 4 1 2 7 0 1 47-43 15
16
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
17
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
18
Amur
19 4 1 1 11 0 2 37-64 14
19
Sibir
19 4 1 0 11 0 3 51-64 13
20
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
21
HC Sochi
15 3 1 0 9 0 2 29-52 10
22
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 2 1 0 0 0 13-7 10
2
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 20-12 8
3
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 18-10 8
4
Avtomobilist
5 2 0 1 1 0 1 14-12 7
5
Ak Bars
5 2 0 0 0 2 1 11-8 7
6
Jokerit
5 3 0 0 2 0 0 16-14 6
7
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
8
Amur
5 2 0 1 2 0 0 14-15 6
9
Severstal
5 2 0 1 2 0 0 9-12 6
10
HC Spartak
5 2 0 0 1 2 0 13-16 6
11
Barys
5 0 3 0 2 0 0 11-10 6
12
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
13
Vityaz
5 2 0 0 2 0 1 17-16 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-13 5
15
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 10-12 5
16
Salavat Yulaev
5 0 0 2 2 1 0 15-18 5
17
Kunlun RS
5 2 0 0 3 0 0 14-16 4
18
SKA
5 2 0 0 3 0 0 13-15 4
19
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 12-19 4
20
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 7-9 4
21
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 11-20 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
Sibir
5 0 0 0 4 0 1 9-18 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
2
CSKA
9 7 0 0 1 1 0 26-13 15
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
5
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
6
Lokomotiv
8 4 1 0 2 0 1 25-18 11
7
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
8
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
9
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
10
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
11
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
12
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
13
Sibir
10 3 1 0 4 0 2 32-35 10
14
SKA
8 4 0 0 3 0 1 22-23 9
15
Amur
8 4 0 0 3 0 1 17-19 9
16
Severstal
8 3 1 0 4 0 0 17-25 8
17
Kunlun RS
6 3 0 0 2 0 1 15-16 7
18
Vityaz
8 2 0 1 4 0 1 22-24 7
19
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-25 6
20
Barys
5 1 0 1 1 1 1 13-14 6
21
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
22
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 16-13 4
23
HC Sochi
8 1 0 0 5 0 2 14-29 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
9 6 0 1 2 0 0 33-22 14
2
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
3
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
4
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
5
Ak Bars
10 3 1 2 2 2 0 30-25 14
6
Tractor
9 5 0 1 3 0 0 23-16 12
7
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
8
Salavat Yulaev
10 4 0 2 4 0 0 30-30 12
9
Metallurg
7 3 0 3 1 0 0 21-12 12
10
HC Dinamo Minsk
6 3 1 1 0 0 1 22-15 11
11
Jokerit
7 4 0 0 2 1 0 18-15 9
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
15
Vityaz
7 2 1 1 3 0 0 25-19 8
16
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
17
HC Sochi
7 2 1 0 4 0 0 15-23 6
18
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
19
HC Spartak
6 2 0 0 4 0 0 9-21 4
20
Torpedo
8 0 0 2 6 0 0 15-25 4
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8