Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul HC Sochi — Salavat Yulaev 13 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Sochi – Salavat Yulaev

Ultimele meciuri de la turneu

HC Sochi
05.02.23
Lokomotiv
HC Sochi
I
02.02.23
Vityaz
HC Sochi
I
31.01.23
HC Spartak
HC Sochi
V
27.01.23
HC Sochi
Vityaz
I
26.01.23
HC Sochi
Vityaz
I
22.01.23
HC Spartak
HC Sochi
I
20.01.23
Kunlun RS
HC Sochi
I
18.01.23
Vityaz
HC Sochi
I
14.01.23
HC Sochi
Metallurg
V
12.01.23
HC Sochi
Torpedo
PO
10.01.23
HC Sochi
Vityaz
I
08.01.23
HC Sochi
SKA
I
05.01.23
CSKA
HC Sochi
I
03.01.23
Torpedo
HC Sochi
I
30.12.22
HC Sochi
HC Dynamo
I
28.12.22
HC Sochi
Neftekhimik
I
25.12.22
HC Sochi
Ak Bars
3
:
3
1
:
2
S
PS
23.12.22
HC Sochi
Kunlun RS
I
21.12.22
Severstal
HC Sochi
PO
19.12.22
Lokomotiv
HC Sochi
I
08.12.22
Vityaz
HC Sochi
I
06.12.22
Neftekhimik
HC Sochi
I
04.12.22
HC Sochi
CSKA
I
02.12.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
29.11.22
SKA
HC Sochi
I
27.11.22
Ak Bars
HC Sochi
I
25.11.22
Kunlun RS
HC Sochi
I
22.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
I
19.11.22
Avtomobilist
HC Sochi
I
17.11.22
Avangard
HC Sochi
PO
15.11.22
Salavat Yulaev
HC Sochi
CO
12.11.22
HC Sochi
Torpedo
I
09.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
CO
06.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
PO
04.11.22
Severstal
HC Sochi
4
:
4
1
:
0
S
PS
02.11.22
SKA
HC Sochi
I
30.10.22
HC Sochi
CSKA
I
26.10.22
HC Sochi
Tractor
I
23.10.22
HC Sochi
Avtomobilist
I
20.10.22
Torpedo
HC Sochi
I
18.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
I
16.10.22
HC Sochi
Severstal
I
13.10.22
HC Sochi
Neftekhimik
PO
08.10.22
Sibir
HC Sochi
I
06.10.22
Amur
HC Sochi
I
04.10.22
Admiral
HC Sochi
V
02.10.22
Barys
HC Sochi
PO
28.09.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
25.09.22
HC Sochi
Amur
PO
23.09.22
HC Sochi
HC Spartak
I
21.09.22
HC Sochi
Avangard
I
18.09.22
CSKA
HC Sochi
I
16.09.22
Kunlun RS
HC Sochi
I
14.09.22
HC Dynamo
HC Sochi
I
09.09.22
HC Sochi
Barys
V
07.09.22
HC Sochi
HC Dynamo
I
04.09.22
HC Sochi
Admiral
I
02.09.22
HC Sochi
Sibir
I
Salavat Yulaev
03.02.23
CSKA
Salavat Yulaev
I
01.02.23
Torpedo
Salavat Yulaev
I
29.01.23
Salavat Yulaev
Neftekhimik
CO
27.01.23
Salavat Yulaev
Severstal
V
25.01.23
Salavat Yulaev
Ak Bars
CO
22.01.23
Lokomotiv
Salavat Yulaev
I
20.01.23
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
18.01.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
16.01.23
Salavat Yulaev
Metallurg
I
14.01.23
Salavat Yulaev
Admiral
V
10.01.23
HC Dynamo
Salavat Yulaev
I
08.01.23
Metallurg
Salavat Yulaev
V
06.01.23
Salavat Yulaev
SKA
V
04.01.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
V
30.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
0
S
PS
28.12.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
26.12.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.12.22
Salavat Yulaev
Admiral
V
21.12.22
Salavat Yulaev
Amur
I
19.12.22
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
2
:
3
S
PS
08.12.22
Sibir
Salavat Yulaev
V
06.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
V
04.12.22
Barys
Salavat Yulaev
I
02.12.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
27.11.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
25.11.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.11.22
Metallurg
Salavat Yulaev
I
21.11.22
Barys
Salavat Yulaev
I
19.11.22
Salavat Yulaev
Sibir
I
15.11.22
Salavat Yulaev
HC Sochi
PO
13.11.22
Salavat Yulaev
Barys
I
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
PS
07.11.22
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
03.11.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
0
S
PS
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
PS
29.10.22
Salavat Yulaev
Barys
V
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
20.10.22
Severstal
Salavat Yulaev
V
18.10.22
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
PS
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
CS
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
V
02.10.22
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
V
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
CS
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
CS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
V
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
PO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
I
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.22
Vityaz
Salavat Yulaev
I
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
PO

Meciurile head-to-head: HC Sochi — Salavat Yulaev

KHL 2022-2023
15.11.22
Salavat Yulaev
HC Sochi
KHL 2021-2022
07.12.21
Salavat Yulaev
HC Sochi
05.10.21
HC Sochi
Salavat Yulaev
KHL 2020-2021
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
KHL 2019-2020
17.02.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
29.10.19
HC Sochi
Salavat Yulaev
KHL 2018-2019
11.01.19
Salavat Yulaev
HC Sochi
18.12.18
HC Sochi
Salavat Yulaev
KHL 2017-2018
27.02.18
Salavat Yulaev
HC Sochi
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
7
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
8
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
9
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
10
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
11
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
12
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
13
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
14
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
15
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
16
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
17
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
18
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
19
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
20
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
21
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
22
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Vityaz
5 4 0 1 0 0 0 15-4 10
2
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-6 10
3
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 20-11 8
4
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
5
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 16-11 7
6
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 20-17 7
7
Neftekhimik
5 2 1 0 1 1 0 11-10 7
8
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-9 7
9
Sibir
5 0 2 1 1 1 0 11-12 7
10
Admiral
5 0 2 0 0 1 2 12-13 7
11
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 7-5 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
13
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
14
SKA
5 2 0 0 2 0 1 12-10 5
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-9 5
16
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-15 5
17
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
18
HC Dynamo
5 1 1 0 2 1 0 9-11 5
19
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 9-15 4
20
HC Spartak
5 0 1 0 3 1 0 11-17 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-19 2
22
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 11-22 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
30 18 4 1 6 1 0 103-70 47
3
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
4
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
5
Lokomotiv
31 19 0 1 8 1 2 69-48 43
6
Metallurg
29 14 3 1 5 3 3 82-64 42
7
HC Dynamo
30 14 2 3 7 1 3 85-63 42
8
Avtomobilist
29 17 2 1 8 0 1 91-66 41
9
Sibir
29 13 3 3 8 0 2 86-69 40
10
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
11
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
12
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
13
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
14
Severstal
29 11 2 3 8 3 2 85-73 37
15
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
16
HC Dinamo Minsk
31 11 2 1 10 3 4 87-96 35
17
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
21
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
3
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
4
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
8
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
9
Ak Bars
29 8 4 2 10 3 2 74-76 33
10
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
11
Admiral
30 8 1 4 11 4 2 57-64 32
12
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
13
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
14
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
15
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
16
Tractor
30 8 0 3 14 3 2 71-90 27
17
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
18
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
19
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
20
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
21
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
22
HC Sochi
30 2 1 0 22 4 1 59-121 11
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
7
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
8
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
9
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
10
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
11
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
3
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
4
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
5
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
6
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
7
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
8
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
9
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
10
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
11
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
4
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
5
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
2
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
3
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
4
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
5
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
6
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
2
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
3
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
4
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
5
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
3
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
4
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
5
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
6
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Sochi

Dmitrii Kokorev
antrenor interimar
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Maxim Tretyak
gk. 37 -117 0 0
Artemiy Pleshkov
gk. 14 -41 0 0
Mikhail Berdin
gk. 13 -36 0 0
Pavel Buturlin
gk. 0 0 0 0
Yuriy Aleksandrov
df. 53 2 6 8
Nikita Pivtsakin
df. 50 2 4 6
Brandon Gormley
df. 43 1 11 12
Fedor Kroshynskiy
df. 43 2 6 8
Anton V. Novikov
df. 36 0 0 0
Danila Galenyuk
df. 33 1 2 3
Joe Morrow
df. 31 0 9 9
Sergey Kosovets
df. 19 1 2 3
Vadim Kudako
df. 17 0 2 2
Roman Yuzbashyan
df. 15 0 1 1
Yegor Sobolevsky
df. 15 1 0 1
Vasily Machulin
df. 12 0 2 2
Nikita Vaschenko
df. 11 0 0 0
Semyon Ibragimov
df. 6 0 1 1
Nikita Dimitrov
df. 5 0 0 0
Amir Garaev
fw. 55 4 12 16
Dmitry Zavgorodniy
fw. 48 10 5 15
Artyom Nikolaev
fw. 46 10 10 20
Nikita Feoktistov
fw. 46 6 10 16
Sergei Popov
fw. 46 9 6 15
Artur Tyanulin
fw. 45 6 11 17
Donat Stalnov
fw. 45 5 3 8
Nikita Tochitskiy
fw. 45 2 11 13
Kirill Petkov
fw. 40 9 4 13
Yegor Babenko
fw. 38 4 4 8
Artyom Ivanyuzhenkov
fw. 29 0 2 2
Tigran Yarulin
fw. 28 3 6 9
Timur Khafizov
fw. 28 2 3 5
Danil Avershin
fw. 23 3 3 6
Dmitry Utkin
fw. 19 3 3 6
Matvei Michkov
fw. 17 5 4 9
Artyom Fyodorov
fw. 16 1 9 10
Ivan Didkovskiy
fw. 10 1 0 1
Evgeniy Kamenskiy
fw. 6 0 0 0
Ruslan Aliev
fw. 1 0 0 0
Salavat Yulaev

Viktor Kozlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 37 -72 0 0
Andrei Kareyev
gk. 27 -50 0 0
Evgeny Biryukov
df. 58 0 4 4
Shakir Muhamadullin
df. 58 5 17 22
Mikhail Naumenkov
df. 57 7 13 20
Pavel Koledov
df. 55 5 13 18
Viktor Antipin
df. 50 1 6 7
Grigory Panin
df. 48 4 8 12
Yaroslav Tsulygin
df. 44 0 2 2
Rayan Merfi
df. 34 4 12 16
Sergei Varlov
df. 22 0 0 0
Alexander S. Komarov
df. 16 0 2 2
Igor Myasishchev
df. 1 0 0 0
Mikhail Mamkin
df. 0 0 0 0
Aleksandr Kadeykin
fw. 59 13 21 34
Nikolai Kulemin
fw. 59 10 13 23
Alexander Chmelevsky
fw. 58 20 17 37
Sergei Shmelyov
fw. 58 19 25 44
Danil Alalykin
fw. 56 8 5 13
Danil Bashkirov
fw. 52 3 8 11
Ivan Drozdov
fw. 52 13 14 27
Alexey Pustozerov
fw. 47 8 2 10
Stepan Sannikov
fw. 45 6 4 10
Evgeny Timkin
fw. 39 0 3 3
Vladislav Kartaev
fw. 39 4 4 8
Gleb Kuzmin
fw. 38 1 5 6
Yegor Suchkov
fw. 33 2 7 9
Artem Pimenov
fw. 30 3 3 6
Daniil Aimurzin
fw. 22 4 5 9
Daniil Skorikov
fw. 4 2 0 2
Josh Ho-Sang
fw. 1 0 1 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului