4:1
HC Sochi — Neftekhimik Meci incheiat 7 ianuarie 2022
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Sochi — Neftekhimik 7 ianuarie 2022

7 ianuarie 2022, 16:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Bolshoy Ice Dome (Sochi, Russia)
Arbitru: , Sergey Belyaev

Betting bonuses for meeting HC Sochi - Neftekhimik

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Sochi

Andrei Nazarov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Magnus Hellberg
gk. 1,956 -77 1 1
Maxim Tretyak
gk. 761 -42 0 0
David Rundblad
df. 738 2 4 6
Janis Djaks
df. 696 6 11 17
Yuriy Aleksandrov
df. 507 0 9 9
Nikita Zorkin
df. 351 0 1 1
Vladislav Valentsov
df. 311 1 1 2
Danila Galenyuk
df. 181 0 1 1
Fedor Kroshynskiy
df. 1 0 0 0
Amir Garaev
fw. 774 11 6 17
Kirill Petkov
fw. 760 3 9 12
Vasili Glotov
fw. 753 13 10 23
Nikita Feoktistov
fw. 583 5 13 18
Martin Bakos
fw. 566 7 7 14
Nikita Tochitskiy
fw. 352 8 4 11
Alexander Zhabreev
fw. 291 2 9 11
Dmitry Zavgorodniy
fw. 127 0 2 2
Danil Avershin
fw. 89 0 1 1
Ruslan Aliev
fw. 81 1 0 1
Aleksandr Gordin
fw. 56 1 0 1
Ivan Morozov
fw. 37 0 1 1
Mikhail Romaev
fw. 36 0 0 0
Nu vor juca
Artyom Nikolaev
fw. 711 8 15 23
Yaroslaw Dyblenko
df. 441 2 5 7
Dmitri Kolgotin
fw. 398 3 4 7
Yegor Babenko
fw. 298 2 5 7
Yuriy Pautov
df. 211 0 2 2
Andrey Bakanov
fw. 153 3 1 4
Kirill Melnichenko
fw. 131 2 3 5
Ilya Kruglov
fw. 24 0 0 0
Kirill Dyakov
df. 8 0 0 0
Artemiy Pleshkov
gk. 0 0 0 0
Fedor Bondar
gk. 0 0 0 0
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Frans Tuohimaa
gk. 1,313 -54 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 1,236 -57 0 0
Ronald Knot
df. 997 4 12 16
Mikhail Sidorov
df. 865 5 7 12
Maxim Berezin
df. 734 4 3 7
Ruslan Petrishchev
df. 397 0 0 0
Alexander Sevostyanov
df. 105 1 1 2
Gleb Semyonov
df. 99 0 0 0
Bulat Shafigullin
fw. 785 5 10 15
Pavel Poryadin
fw. 718 4 13 17
Evgeny Mityakin
fw. 703 8 10 18
Andrey Chivilev
fw. 664 3 5 8
Ansel Galimov
fw. 663 4 13 17
Dan Sexton
fw. 633 6 17 23
Egor Popov
fw. 509 10 4 14
Denis Vikharev
fw. 220 3 3 6
Vladislav Shutov
fw. 176 2 2 4
Sergei Kuptsov
fw. 124 3 1 4
Vyacheslav Leshchenko
fw. 116 7 0 7
Eduard Gimatov
fw. 82 1 3 4
Evgeniy Artyuhin
fw. 66 0 1 1
Nu vor juca
Lukas Klok
df. 1,025 5 26 31
Marat Khairullin
fw. 857 17 15 32
Kirill Vorobiev
df. 619 1 3 4
Rafael Bikmullin
fw. 610 6 6 10
Danila Popov
fw. 418 3 4 7
Aleksey Puzanov
df. 226 2 2 4
Alexander Belyayev
fw. 79 0 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 65 -6 0 0
Timofey Barsukov
fw. 47 0 1 1
Timur Sharifyanov
fw. 17 0 0 0
Danil Sherstobitov
fw. 9 0 0 0
Raul Yakupov
fw. 3 0 0 0
Danil Novikov
df. 1 0 0 0
Bulat Motygullin
df. 0 0 0 0
KHL
Week 17
Sponsorizat

Eticheta “Sponsorizat” reprezinta faptul ca pozitia caselor de pariuri in respectiva lista este determinata in baza comerciala.

Rating-urile de pe site-ul Legalbet sunt intocmite intr-un mod cat se poate de onest si obiectiv, fapt pentru care folosim eticheta “Pozitii neplatite”.

Case de pariuri
Toate casele de pariuri

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.35
3.95
2.55
2.10
1.70
2.40
3.60
2.60
1.57
2.25
2.45
4.00
2.55
2.20
1.66
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
20.09.21
Neftekhimik
HC Sochi
KHL 2020-2021
31.01.21
Neftekhimik
HC Sochi
11.12.20
HC Sochi
Neftekhimik
KHL 2019-2020
01.12.19
Neftekhimik
HC Sochi
04.09.19
HC Sochi
Neftekhimik
KHL 2018-2019
29.01.19
Neftekhimik
HC Sochi
23.01.19
HC Sochi
Neftekhimik
10.12.18
HC Sochi
Neftekhimik
15.10.18
Neftekhimik
HC Sochi
KHL 2017-2018
18.12.17
HC Sochi
Neftekhimik
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Sochi
05.01.22
HC Sochi
Torpedo
I
30.12.21
HC Sochi
Vityaz
I
28.12.21
HC Sochi
Tractor
I
25.12.21
HC Sochi
HC Spartak
I
23.12.21
Vityaz
HC Sochi
PO
21.12.21
HC Dynamo
HC Sochi
CO
12.12.21
HC Sochi
Severstal
V
09.12.21
Barys
HC Sochi
I
07.12.21
Salavat Yulaev
HC Sochi
I
05.12.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
CO
02.12.21
HC Sochi
Sibir
I
28.11.21
Admiral
HC Sochi
V
26.11.21
Amur
HC Sochi
V
24.11.21
Sibir
HC Sochi
V
21.11.21
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
19.11.21
HC Sochi
Lokomotiv
I
16.11.21
HC Sochi
Barys
V
07.11.21
Torpedo
HC Sochi
I
05.11.21
HC Dinamo Riga
HC Sochi
V
03.11.21
HC Sochi
Kunlun RS
I
30.10.21
HC Sochi
Torpedo
V
28.10.21
HC Spartak
HC Sochi
V
26.10.21
Vityaz
HC Sochi
V
23.10.21
HC Sochi
Metallurg
2
:
2
2
:
3
S
PS
20.10.21
HC Sochi
Avtomobilist
PO
18.10.21
HC Sochi
Avangard
I
15.10.21
Tractor
HC Sochi
I
13.10.21
Avtomobilist
HC Sochi
4
:
4
0
:
1
S
CS
11.10.21
Metallurg
HC Sochi
I
08.10.21
HC Sochi
HC Dinamo Riga
CO
05.10.21
HC Sochi
Salavat Yulaev
I
03.10.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
29.09.21
Avangard
HC Sochi
I
27.09.21
HC Dinamo Riga
HC Sochi
I
25.09.21
Jokerit
HC Sochi
I
23.09.21
HC Sochi
HC Dynamo
I
20.09.21
Neftekhimik
HC Sochi
V
18.09.21
Ak Bars
HC Sochi
I
16.09.21
HC Sochi
SKA
I
14.09.21
HC Sochi
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
PS
11.09.21
Kunlun RS
HC Sochi
2
:
2
2
:
1
S
PS
09.09.21
Torpedo
HC Sochi
I
06.09.21
HC Sochi
CSKA
I
04.09.21
HC Sochi
Vityaz
CO
02.09.21
HC Sochi
Amur
V
Neftekhimik
05.01.22
CSKA
Neftekhimik
PO
03.01.22
Neftekhimik
Torpedo
V
29.12.21
Sibir
Neftekhimik
PO
27.12.21
Admiral
Neftekhimik
V
25.12.21
Admiral
Neftekhimik
2
:
2
2
:
0
S
PS
23.12.21
Amur
Neftekhimik
CO
22.12.21
Amur
Neftekhimik
V
12.12.21
Barys
Neftekhimik
V
10.12.21
Ak Bars
Neftekhimik
I
08.12.21
Neftekhimik
Sibir
I
04.12.21
Neftekhimik
Barys
I
02.12.21
Kunlun RS
Neftekhimik
I
30.11.21
Avangard
Neftekhimik
I
28.11.21
Neftekhimik
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
PS
25.11.21
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
2
:
2
2
:
1
S
CS
23.11.21
Neftekhimik
SKA
I
21.11.21
Neftekhimik
Lokomotiv
V
19.11.21
Tractor
Neftekhimik
V
17.11.21
Avtomobilist
Neftekhimik
V
15.11.21
Sibir
Neftekhimik
2
:
2
1
:
0
S
PS
05.11.21
Neftekhimik
Admiral
V
03.11.21
Neftekhimik
Avangard
CO
01.11.21
Neftekhimik
Kunlun RS
I
28.10.21
Lokomotiv
Neftekhimik
CO
26.10.21
Kunlun RS
Neftekhimik
V
24.10.21
Torpedo
Neftekhimik
I
21.10.21
Neftekhimik
HC Dynamo
I
19.10.21
Neftekhimik
Amur
2
:
2
1
:
0
S
CS
16.10.21
Severstal
Neftekhimik
PO
14.10.21
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
I
12.10.21
Jokerit
Neftekhimik
V
09.10.21
Neftekhimik
Avtomobilist
I
07.10.21
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
PO
03.10.21
SKA
Neftekhimik
I
01.10.21
HC Spartak
Neftekhimik
I
29.09.21
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
26.09.21
Neftekhimik
Admiral
V
24.09.21
Neftekhimik
HC Spartak
PO
20.09.21
Neftekhimik
HC Sochi
I
18.09.21
Neftekhimik
Vityaz
V
16.09.21
Neftekhimik
Tractor
I
13.09.21
Metallurg
Neftekhimik
I
11.09.21
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
09.09.21
Neftekhimik
Sibir
V
04.09.21
Neftekhimik
Jokerit
V
02.09.21
Neftekhimik
Kunlun RS
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
45 23 3 3 10 2 4 140-94 64
2
HC Dynamo
46 26 2 2 13 2 1 154-112 63
3
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
4
Jokerit
46 21 5 2 12 4 2 140-111 62
5
Severstal
46 17 4 5 13 5 2 120-110 59
6
HC Spartak
47 19 5 2 17 2 2 119-114 56
7
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
8
HC Dinamo Minsk
46 18 4 1 15 4 4 138-141 54
9
Torpedo
46 20 1 0 18 4 3 117-110 49
10
Vityaz
46 9 4 2 19 6 6 118-142 42
11
HC Sochi
45 12 4 1 23 2 3 104-126 39
12
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
13
Kunlun RS
46 7 1 1 30 5 2 99-190 25
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
47 26 4 4 11 2 0 161-116 70
2
Tractor
47 21 6 6 11 2 1 147-113 69
3
Ak Bars
47 20 4 5 12 6 0 126-108 64
4
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
5
Avangard
45 22 3 1 17 1 1 130-103 54
6
Sibir
46 17 4 3 17 3 2 102-101 53
7
Neftekhimik
46 15 3 2 18 5 3 112-131 48
8
Barys
46 14 3 4 21 2 2 123-135 46
9
Amur
48 12 3 4 22 4 3 96-121 45
10
Avtomobilist
44 14 2 1 21 2 4 122-127 40
11
Admiral
46 8 0 4 29 2 3 79-144 29
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
45 23 3 3 10 2 4 140-94 64
2
Jokerit
46 21 5 2 12 4 2 140-111 62
3
HC Spartak
47 19 5 2 17 2 2 119-114 56
4
Torpedo
46 20 1 0 18 4 3 117-110 49
5
Vityaz
46 9 4 2 19 6 6 118-142 42
6
HC Sochi
45 12 4 1 23 2 3 104-126 39
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
2
Avangard
45 22 3 1 17 1 1 130-103 54
3
Sibir
46 17 4 3 17 3 2 102-101 53
4
Barys
46 14 3 4 21 2 2 123-135 46
5
Amur
48 12 3 4 22 4 3 96-121 45
6
Admiral
46 8 0 4 29 2 3 79-144 29
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
46 26 2 2 13 2 1 154-112 63
2
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
3
Severstal
46 17 4 5 13 5 2 120-110 59
4
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
5
HC Dinamo Minsk
46 18 4 1 15 4 4 138-141 54
6
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
47 26 4 4 11 2 0 161-116 70
2
Tractor
47 21 6 6 11 2 1 147-113 69
3
Ak Bars
47 20 4 5 12 6 0 126-108 64
4
Neftekhimik
46 15 3 2 18 5 3 112-131 48
5
Avtomobilist
44 14 2 1 21 2 4 122-127 40
6
Kunlun RS
46 7 1 1 30 5 2 99-190 25
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
47 26 4 4 11 2 0 161-116 70
2
Tractor
47 21 6 6 11 2 1 147-113 69
3
SKA
45 23 3 3 10 2 4 140-94 64
4
Ak Bars
47 20 4 5 12 6 0 126-108 64
5
HC Dynamo
46 26 2 2 13 2 1 154-112 63
6
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
7
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
8
Jokerit
46 21 5 2 12 4 2 140-111 62
9
Severstal
46 17 4 5 13 5 2 120-110 59
10
HC Spartak
47 19 5 2 17 2 2 119-114 56
11
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
12
Avangard
45 22 3 1 17 1 1 130-103 54
13
HC Dinamo Minsk
46 18 4 1 15 4 4 138-141 54
14
Sibir
46 17 4 3 17 3 2 102-101 53
15
Torpedo
46 20 1 0 18 4 3 117-110 49
16
Neftekhimik
46 15 3 2 18 5 3 112-131 48
17
Barys
46 14 3 4 21 2 2 123-135 46
18
Amur
48 12 3 4 22 4 3 96-121 45
19
Vityaz
46 9 4 2 19 6 6 118-142 42
20
Avtomobilist
44 14 2 1 21 2 4 122-127 40
21
HC Sochi
45 12 4 1 23 2 3 104-126 39
22
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
23
Admiral
46 8 0 4 29 2 3 79-144 29
24
Kunlun RS
46 7 1 1 30 5 2 99-190 25
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
5 4 1 0 0 0 0 21-9 10
2
HC Spartak
5 3 0 1 0 1 0 14-9 9
3
Jokerit
5 3 1 0 1 0 0 18-10 8
4
SKA
5 3 1 0 1 0 0 17-10 8
5
HC Dinamo Minsk
5 3 0 1 1 0 0 20-16 8
6
Salavat Yulaev
5 3 0 0 0 2 0 17-14 8
7
Ak Bars
5 2 1 1 1 0 0 19-11 8
8
Severstal
5 2 1 0 1 1 0 20-14 7
9
Amur
5 2 1 0 1 0 1 14-13 7
10
Neftekhimik
5 2 0 0 0 2 1 11-11 7
11
Vityaz
5 1 2 0 1 0 1 17-17 7
12
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 15-16 6
13
Avangard
5 2 1 0 2 0 0 16-12 6
14
Barys
5 2 0 1 2 0 0 16-11 6
15
Metallurg
5 1 1 0 2 1 0 12-12 5
16
CSKA
5 1 1 0 2 1 0 13-14 5
17
Sibir
5 0 2 0 2 0 1 12-16 5
18
HC Dinamo Riga
5 0 1 1 2 1 0 15-22 5
19
Admiral
5 1 0 1 3 0 0 13-16 4
20
Lokomotiv
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
21
Torpedo
5 1 0 0 3 1 0 10-16 3
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 10-16 1
23
Avtomobilist
5 0 0 0 4 0 1 6-21 1
24
Kunlun RS
5 0 0 0 4 0 1 9-28 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
24 11 4 3 6 0 0 73-54 36
2
Ak Bars
26 12 2 1 6 5 0 71-60 35
3
Metallurg
21 14 2 1 4 0 0 73-54 34
4
Severstal
25 11 3 1 6 3 1 63-56 34
5
Jokerit
22 10 4 2 4 2 0 79-53 34
6
HC Dynamo
23 14 1 0 5 2 1 78-49 33
7
Avangard
22 13 2 1 6 0 0 68-43 32
8
CSKA
24 11 3 1 7 1 1 62-54 32
9
HC Spartak
24 11 2 1 8 1 1 61-55 30
10
Lokomotiv
24 9 3 0 7 3 2 58-62 29
11
Sibir
24 8 4 2 9 0 1 54-56 29
12
Torpedo
24 11 1 0 8 2 2 66-59 28
13
SKA
21 10 1 1 5 1 3 61-42 28
14
Salavat Yulaev
22 10 1 1 7 1 2 57-55 27
15
Barys
25 8 2 2 11 2 0 65-71 26
16
Neftekhimik
22 8 1 2 8 2 1 55-55 25
17
Amur
24 5 2 3 11 1 2 49-60 23
18
HC Dinamo Minsk
20 8 1 0 7 2 2 54-63 22
19
Avtomobilist
21 8 1 0 9 1 2 61-54 21
20
HC Dinamo Riga
23 7 0 1 10 2 3 48-67 21
21
HC Sochi
24 5 3 0 13 1 2 59-75 19
22
Vityaz
22 2 1 1 9 4 5 55-75 17
23
Admiral
23 5 0 2 15 0 1 43-73 15
24
Kunlun RS
23 4 0 1 15 2 1 53-93 13
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
24 13 2 2 5 1 1 79-52 36
2
Metallurg
26 12 2 3 7 2 0 88-62 36
3
Salavat Yulaev
24 14 2 0 5 2 1 74-46 35
4
Tractor
23 10 2 3 5 2 1 74-59 33
5
HC Dinamo Minsk
26 10 3 1 8 2 2 84-78 32
6
CSKA
23 7 5 2 6 3 0 58-53 31
7
HC Dynamo
23 12 1 2 8 0 0 76-63 30
8
Ak Bars
21 8 2 4 6 1 0 55-48 29
9
Jokerit
24 11 1 0 8 2 2 61-58 28
10
Lokomotiv
23 10 0 1 8 3 1 55-42 26
11
HC Spartak
23 8 3 1 9 1 1 58-59 26
12
Vityaz
24 7 3 1 10 2 1 63-67 25
13
Severstal
21 6 1 4 7 2 1 57-54 25
14
Sibir
22 9 0 1 8 3 1 48-45 24
15
Neftekhimik
24 7 2 0 10 3 2 57-76 23
16
Avangard
23 9 1 0 11 1 1 62-60 22
17
Amur
24 7 1 1 11 3 1 47-61 22
18
Torpedo
22 9 0 0 10 2 1 51-51 21
19
HC Sochi
21 7 1 1 10 1 1 45-51 20
20
Barys
21 6 1 2 10 0 2 58-64 20
21
Avtomobilist
23 6 1 1 12 1 2 61-73 19
22
HC Dinamo Riga
22 2 3 1 12 2 2 45-76 16
23
Admiral
23 3 0 2 14 2 2 36-71 14
24
Kunlun RS
23 3 1 0 15 3 1 46-97 12
Comentarii
KHL
Week 17