Ponturi pariuri pentru meciul HC Sochi — Lokomotiv

23 ianuarie 2021, 16:00 (EET)
23 ianuarie 2021, 16:00 (EET)
Stadion: Bolshoy Ice Dome (Sochi, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Sochi

Evgeny Stavrovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Maxim Tretyak
gk. 1,364 -75 0 0
Alexei Krasikov
gk. 615 -33 0 0
Ivan Kulbakov
gk. 255 -13 0 0
Yuriy Aleksandrov
df. 896 3 11 14
Daniil Miromanov
df. 863 9 15 24
David Rundblad
df. 800 3 9 12
Oleg Pogorishny
df. 776 2 6 8
Ivan Mishchenko
df. 556 0 2 2
Rafael Batyrshin
df. 452 1 2 3
Georgi Solyannikov
df. 333 1 0 1
Maxim Mineyev
df. 328 1 1 2
Vladislav Valentsov
df. 232 2 0 2
Nikita Sedov
df. 213 1 2 3
Konstantin Klimontov
df. 85 0 1 1
Mikhail Gordeev
df. 11 0 0 0
Sergei Shmelyov
fw. 919 16 18 34
Nikita Tochitskiy
fw. 852 5 19 24
Igor Rudenkov
fw. 718 11 8 19
Jere Karjalainen
fw. 713 6 9 15
German Rubtsov
fw. 622 3 8 11
Dmitri Kolgotin
fw. 618 6 6 12
Ansel Galimov
fw. 417 4 1 5
Kirill Petkov
fw. 385 4 8 12
Vasili Glotov
fw. 318 3 3 6
Danila Kvartalnov
fw. 306 0 3 3
Amir Garaev
fw. 230 1 4 5
Ivan Volodin
fw. 179 3 4 7
Nikita Feoktistov
fw. 164 1 0 1
Vladislav Kurbatov
fw. 120 0 1 1
Ivan Kazakov
fw. 39 0 0 0
Pavel Shen
fw. 39 0 0 0
Nu vor juca
Bogdan Yakimov
fw. 51 0 0 0
Grigoriy Ponkratov
fw. 0 0 0 0
Lokomotiv

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 1,904 -58 3 3
Ilya Konovalov
gk. 681 -28 0 0
Daniil Isayev
gk. 126 -5 0 0
Aleksey Marchenko
df. 958 6 11 17
Maxim Osipov
df. 839 5 10 15
Rushan Rafikov
df. 817 2 17 19
Nikita Cherepanov
df. 717 3 3 6
Atte Ohtamaa
df. 658 5 7 12
Anton Malyshev
df. 420 0 4 4
Daniil Misyul
df. 381 1 3 4
Denis Barantsev
df. 310 1 7 8
Roman Savchenko
df. 115 1 0 1
Pavel Kraskovskiy
fw. 710 15 14 29
Artur Kayumov
fw. 695 10 13 23
Denis Alekseev
fw. 693 10 19 29
Egor Korshkov
fw. 691 14 14 28
Vladimir Tkachyov
fw. 674 8 14 22
Anton Lander
fw. 661 9 15 24
Egor Averin
fw. 523 6 8 14
Teemu Pulkkinen
fw. 486 14 10 24
Andre Petersson
fw. 461 10 9 19
Nikolai Kovalenko
fw. 394 5 4 9
Artem Ilyenko
fw. 269 4 4 8
Mikhail Belyayev
fw. 207 3 3 6
Maxim Berezkin
fw. 165 0 2 2
Aleksandr Darin
fw. 126 2 2 4
Nu vor juca
Georgy Ivanov
fw. 546 7 10 17
Pavel Kudryavtsev
fw. 510 2 11 13
Daniil Tesanov
fw. 34 0 1 1
Alexander Kalinin
df. 17 0 0 0
Ivan Romanov
fw. 10 0 0 0
Pavel Tyutnev
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
25.12.20
Lokomotiv
HC Sochi
KHL 2019-2020
27.01.20
HC Sochi
Lokomotiv
22.11.19
HC Sochi
Lokomotiv
10.10.19
Lokomotiv
HC Sochi
10.09.19
Lokomotiv
HC Sochi
KHL 2018-2019
07.03.19
HC Sochi
Lokomotiv
05.03.19
Lokomotiv
HC Sochi
03.03.19
HC Sochi
Lokomotiv
01.03.19
HC Sochi
Lokomotiv
27.02.19
Lokomotiv
HC Sochi
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Sochi
16.01.21
HC Sochi
Vityaz
PO
12.01.21
SKA
HC Sochi
I
10.01.21
Severstal
HC Sochi
I
08.01.21
Vityaz
HC Sochi
I
05.01.21
HC Sochi
Jokerit
I
03.01.21
HC Sochi
Torpedo
I
30.12.20
HC Sochi
Severstal
V
28.12.20
HC Sochi
SKA
I
25.12.20
Lokomotiv
HC Sochi
I
23.12.20
Torpedo
HC Sochi
I
21.12.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
CO
13.12.20
HC Sochi
HC Spartak
I
11.12.20
HC Sochi
Neftekhimik
V
09.12.20
HC Sochi
Kunlun RS
I
05.12.20
Amur
HC Sochi
V
03.12.20
Sibir
HC Sochi
PO
01.12.20
Barys
HC Sochi
I
28.11.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
26.11.20
HC Sochi
CSKA
I
24.11.20
HC Sochi
HC Spartak
I
21.11.20
Jokerit
HC Sochi
I
19.11.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
PO
14.11.20
CSKA
HC Sochi
I
12.11.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
V
10.11.20
Avangard
HC Sochi
I
03.11.20
HC Sochi
Jokerit
PO
01.11.20
HC Sochi
Vityaz
PO
28.10.20
HC Sochi
Barys
V
25.10.20
HC Spartak
HC Sochi
I
23.10.20
Vityaz
HC Sochi
V
21.10.20
Severstal
HC Sochi
I
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
I
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
PS
14.10.20
HC Sochi
SKA
I
12.10.20
HC Sochi
Avangard
I
09.10.20
SKA
HC Sochi
I
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
29.09.20
HC Sochi
Tractor
I
24.09.20
HC Sochi
HC Dynamo
I
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
V
20.09.20
Ak Bars
HC Sochi
I
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
PS
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
CO
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
I
04.09.20
CSKA
HC Sochi
I
Lokomotiv
17.01.21
Tractor
Lokomotiv
I
14.01.21
Lokomotiv
CSKA
V
11.01.21
HC Spartak
Lokomotiv
I
09.01.21
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
V
07.01.21
Lokomotiv
SKA
V
05.01.21
Lokomotiv
Sibir
V
03.01.21
Lokomotiv
Vityaz
V
30.12.20
Torpedo
Lokomotiv
I
28.12.20
Jokerit
Lokomotiv
PO
25.12.20
Lokomotiv
HC Sochi
V
22.12.20
Lokomotiv
Severstal
V
12.12.20
CSKA
Lokomotiv
I
08.12.20
Amur
Lokomotiv
V
06.12.20
Sibir
Lokomotiv
CO
04.12.20
Barys
Lokomotiv
I
01.12.20
Lokomotiv
Severstal
V
29.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
CO
26.11.20
HC Dynamo
Lokomotiv
PO
24.11.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
PO
21.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
V
19.11.20
Lokomotiv
Jokerit
I
16.11.20
CSKA
Lokomotiv
I
12.11.20
Lokomotiv
Avtomobilist
I
10.11.20
Lokomotiv
Barys
V
01.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
30.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
V
28.10.20
Avtomobilist
Lokomotiv
PO
26.10.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
V
24.10.20
Neftekhimik
Lokomotiv
V
20.10.20
Lokomotiv
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
CS
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
CS
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
CO
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
CO
06.10.20
Vityaz
Lokomotiv
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
I
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
V
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
PS
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
I
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
I
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
V
05.09.20
Lokomotiv
Amur
V
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
2
SKA
47 24 1 2 12 4 4 140-106 62
3
Lokomotiv
46 23 4 2 12 4 1 139-94 63
4
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
5
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
6
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
7
Severstal
46 17 4 3 18 1 3 111-123 52
8
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
9
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
10
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
11
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 28 2 5 8 3 1 152-97 74
2
Avangard
47 24 2 0 11 5 5 138-111 62
3
Salavat Yulaev
48 20 4 4 16 3 1 145-126 60
4
Metallurg
46 23 0 4 14 4 1 122-110 59
5
Avtomobilist
47 21 3 2 14 4 3 126-112 59
6
Tractor
46 23 2 1 17 1 2 120-108 55
7
Torpedo
48 18 3 3 18 4 2 136-138 54
8
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
9
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
10
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
11
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
12
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
47 24 1 2 12 4 4 140-106 62
2
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
3
Severstal
46 17 4 3 18 1 3 111-123 52
4
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
5
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
6
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
47 24 2 0 11 5 5 138-111 62
2
Salavat Yulaev
48 20 4 4 16 3 1 145-126 60
3
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
4
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
5
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
6
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
2
Lokomotiv
46 23 4 2 12 4 1 139-94 63
3
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
4
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
5
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 28 2 5 8 3 1 152-97 74
2
Metallurg
46 23 0 4 14 4 1 122-110 59
3
Avtomobilist
47 21 3 2 14 4 3 126-112 59
4
Tractor
46 23 2 1 17 1 2 120-108 55
5
Torpedo
48 18 3 3 18 4 2 136-138 54
6
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 28 2 5 8 3 1 152-97 74
2
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
3
Lokomotiv
46 23 4 2 12 4 1 139-94 63
4
Avangard
47 24 2 0 11 5 5 138-111 62
5
SKA
47 24 1 2 12 4 4 140-106 62
6
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
7
Salavat Yulaev
48 20 4 4 16 3 1 145-126 60
8
Metallurg
46 23 0 4 14 4 1 122-110 59
9
Avtomobilist
47 21 3 2 14 4 3 126-112 59
10
Tractor
46 23 2 1 17 1 2 120-108 55
11
Torpedo
48 18 3 3 18 4 2 136-138 54
12
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
13
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
14
Severstal
46 17 4 3 18 1 3 111-123 52
15
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
16
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
17
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
18
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
19
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
20
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
21
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
22
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
23
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 11-5 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 16-13 8
3
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 19-8 8
4
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 15-12 8
5
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 1 0 23-16 7
6
Amur
5 3 0 0 1 0 1 19-14 7
7
Severstal
5 3 0 0 1 0 1 15-12 7
8
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 13-10 7
9
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 15-10 6
10
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
11
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 11-7 6
12
Neftekhimik
5 1 1 1 2 0 0 8-13 6
13
Tractor
5 2 0 0 2 0 1 12-13 5
14
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 9-12 5
15
Torpedo
5 2 0 0 3 0 0 13-15 4
16
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 13-17 4
17
Barys
5 2 0 0 3 0 0 12-19 4
18
Sibir
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 11-11 4
20
SKA
5 1 0 0 2 2 0 10-15 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 11-19 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 6-18 1
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 8-23 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
23 17 1 2 1 1 1 76-37 42
2
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
3
Lokomotiv
23 15 2 1 4 0 1 78-41 37
4
CSKA
23 14 2 0 3 3 1 75-46 36
5
Salavat Yulaev
25 11 2 2 7 2 1 79-66 33
6
Torpedo
24 13 0 0 6 4 1 75-65 31
7
HC Dynamo
23 11 3 0 6 1 2 72-60 31
8
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
9
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
10
Avtomobilist
22 10 2 0 5 2 3 62-49 29
11
Metallurg
23 13 0 0 8 1 1 60-57 28
12
Sibir
25 9 2 1 10 1 2 62-70 27
13
Amur
23 11 1 0 9 0 2 65-54 26
14
Tractor
21 10 2 0 7 1 1 57-49 26
15
Barys
23 8 1 2 8 2 2 56-60 26
16
HC Spartak
24 7 3 1 9 4 0 64-70 26
17
Vityaz
24 10 0 2 11 0 1 64-72 25
18
HC Dinamo Minsk
23 4 7 1 10 1 0 59-62 25
19
Jokerit
18 10 1 1 6 0 0 60-40 24
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
21 6 0 0 10 3 2 51-72 17
22
HC Sochi
23 5 0 0 13 3 2 51-79 15
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
23 13 2 2 5 0 1 75-49 35
2
SKA
24 13 0 1 6 3 1 72-50 32
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
5
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
6
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
7
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
8
Jokerit
25 9 2 1 8 4 1 67-63 29
9
HC Dinamo Minsk
23 9 1 3 8 1 1 70-68 28
10
Salavat Yulaev
23 9 2 2 9 1 0 66-60 27
11
Lokomotiv
23 8 2 1 8 4 0 61-53 26
12
Barys
21 6 5 1 8 1 0 50-57 25
13
HC Spartak
23 9 2 0 10 0 2 61-66 24
14
Avangard
23 8 1 0 8 4 2 62-61 24
15
Torpedo
24 5 3 3 12 0 1 61-73 23
16
Severstal
22 5 3 2 9 1 2 50-65 23
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
22 7 0 1 13 0 1 52-55 17
19
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
20
Kunlun RS
23 4 0 1 16 2 0 52-82 12
21
Amur
23 2 2 1 16 0 2 47-84 12
22
Neftekhimik
20 5 0 0 15 0 0 42-83 10
23
HC Dinamo Riga
22 1 1 1 16 2 1 43-83 9
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide