Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul HC Sochi — Lokomotiv

Meci anulat
HC Sochi
Lokomotiv
Stadion: Bolshoy Ice Dome (Sochi, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Sochi

Alexander Andriyevsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Joel Lassinantti
gk. 224 -9 0 0
Maxim Tretyak
gk. 59 -4 0 0
Ivan Kulbakov
gk. 22 -2 0 0
Yuriy Aleksandrov
df. 103 0 1 1
Daniil Miromanov
df. 95 0 2 2
Georgi Solyannikov
df. 94 1 0 1
Oleg Pogorishny
df. 90 0 0 0
David Rundblad
df. 88 0 0 0
Konstantin Klimontov
df. 50 0 1 1
Maxim Mineyev
df. 28 0 0 0
Ivan Mishchenko
df. 22 0 0 0
Mikhail Gordeev
df. 11 0 0 0
Nikita Sedov
df. 0 0 0 0
Rafael Batyrshin
df. 0 0 0 0
Sergei Shmelyov
fw. 89 0 1 1
Nikita Tochitskiy
fw. 84 0 1 1
Marcus Nilson
fw. 81 1 0 1
Ansel Galimov
fw. 76 0 1 1
Pavel Kukshtel
fw. 74 0 0 0
Jere Karjalainen
fw. 71 0 0 0
Igor Rudenkov
fw. 69 0 0 0
German Rubtsov
fw. 66 0 0 0
Kirill Petkov
fw. 54 1 0 1
Pavel Padakin
fw. 45 0 0 0
Daniil Ogirchuk
fw. 39 0 0 0
Dmitri Kolgotin
fw. 38 1 0 1
Linus Johansson
fw. 35 0 0 0
Daniil Apalkov
fw. 28 0 0 0
Malte Stremvall
fw. 19 0 0 0
Nikita Mikhaylov
fw. 13 0 0 0
Stepan Starkov
fw. 10 0 0 0
Amir Garaev
fw. 4 0 0 0
Lokomotiv

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Konovalov
gk. 229 -6 0 0
Daniil Isayev
gk. 68 -2 0 0
Yegor Naumov
gk. 0 0 0 0
Aleksey Marchenko
df. 114 0 2 2
Atte Ohtamaa
df. 106 0 1 1
Rushan Rafikov
df. 90 1 2 3
Maxim Osipov
df. 86 0 3 3
Nikita Cherepanov
df. 70 1 0 1
Anton Malyshev
df. 42 0 1 1
Daniil Misyul
df. 18 0 0 0
Ivan Kovalyov
df. 8 0 0 0
Roman Savchenko
df. 6 0 0 0
Denis Alekseev
fw. 73 2 1 3
Egor Korshkov
fw. 73 2 1 3
Pavel Kudryavtsev
fw. 71 0 1 1
Pavel Kraskovskiy
fw. 69 1 0 1
Egor Averin
fw. 57 2 0 2
Georgy Ivanov
fw. 50 0 2 2
Magnus Paajarvi-Svensson
fw. 46 2 2 4
Aleksandr Darin
fw. 36 0 2 2
Maxim Berezkin
fw. 12 0 0 0
Artem Ilyenko
fw. 11 0 0 0
Mikhail Belyayev
fw. 10 0 0 0
Daniil Tesanov
fw. 0 0 0 0
Maxim Denezhkin
fw. 0 0 0 0
Yegor Manin
fw. 0 0 0 0
Incerti
Edward Pasquale
gk. 0 0 0 0
Nu vor juca
Vladimir Tkachyov
fw. 87 1 4 5
Andre Petersson
fw. 84 2 2 4
Anton Lander
fw. 81 1 0 1
Artur Kayumov
fw. 71 1 1 2
Denis Barantsev
df. 47 0 0 0
Nikolai Kovalenko
fw. 34 0 1 1
Kirill Slepets
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
27.01.20
HC Sochi
Lokomotiv
22.11.19
HC Sochi
Lokomotiv
10.10.19
Lokomotiv
HC Sochi
10.09.19
Lokomotiv
HC Sochi
KHL 2018-2019
07.03.19
HC Sochi
Lokomotiv
05.03.19
Lokomotiv
HC Sochi
03.03.19
HC Sochi
Lokomotiv
01.03.19
HC Sochi
Lokomotiv
27.02.19
Lokomotiv
HC Sochi
25.02.19
Lokomotiv
HC Sochi
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Sochi
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
PS
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
CO
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
I
04.09.20
CSKA
HC Sochi
I
Lokomotiv
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
I
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
V
05.09.20
Lokomotiv
Amur
V
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
6 3 0 2 0 1 0 17-8 11
2
SKA
6 4 0 0 1 1 0 22-16 9
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
4
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 25-18 8
5
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
6
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
7
HC Spartak
6 2 0 0 3 1 0 14-18 5
8
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
9
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
10
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
11
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
6 5 0 0 0 0 1 25-10 11
2
Avangard
6 5 0 0 1 0 0 21-9 10
3
Salavat Yulaev
7 5 0 0 2 0 0 24-19 10
4
Metallurg
6 4 0 1 1 0 0 15-7 10
5
Ak Bars
6 3 2 0 1 0 0 19-13 10
6
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
7
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
8
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
9
Torpedo
7 1 0 1 4 1 0 20-28 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
11
Amur
7 1 0 0 6 0 0 12-29 2
12
Kunlun RS
6 0 0 0 6 0 0 10-25 0
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
6 4 0 0 1 1 0 22-16 9
2
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
3
HC Spartak
6 2 0 0 3 1 0 14-18 5
4
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
5
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
6
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
6 5 0 0 1 0 0 21-9 10
2
Salavat Yulaev
7 5 0 0 2 0 0 24-19 10
3
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
4
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
5
Amur
7 1 0 0 6 0 0 12-29 2
6
Kunlun RS
6 0 0 0 6 0 0 10-25 0
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
6 3 0 2 0 1 0 17-8 11
2
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
3
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 25-18 8
4
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
5
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
6 5 0 0 0 0 1 25-10 11
2
Metallurg
6 4 0 1 1 0 0 15-7 10
3
Ak Bars
6 3 2 0 1 0 0 19-13 10
4
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
5
Torpedo
7 1 0 1 4 1 0 20-28 5
6
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
6 5 0 0 0 0 1 25-10 11
2
CSKA
6 3 0 2 0 1 0 17-8 11
3
Avangard
6 5 0 0 1 0 0 21-9 10
4
Salavat Yulaev
7 5 0 0 2 0 0 24-19 10
5
Metallurg
6 4 0 1 1 0 0 15-7 10
6
Ak Bars
6 3 2 0 1 0 0 19-13 10
7
SKA
6 4 0 0 1 1 0 22-16 9
8
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
9
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 25-18 8
10
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
11
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
12
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
13
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
14
HC Spartak
6 2 0 0 3 1 0 14-18 5
15
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
16
Torpedo
7 1 0 1 4 1 0 20-28 5
17
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
18
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
19
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
22
Amur
7 1 0 0 6 0 0 12-29 2
23
Kunlun RS
6 0 0 0 6 0 0 10-25 0
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 0 2 0 0 0 15-5 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 0 0 1 22-9 9
3
Avangard
5 4 0 0 1 0 0 20-9 8
4
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
5
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 16-11 8
6
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
7
SKA
5 3 0 0 1 1 0 20-15 7
8
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
9
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 17-16 6
10
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 16-14 6
11
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 2 0 0 20-18 6
12
HC Spartak
5 2 0 0 2 1 0 12-11 5
13
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
14
Sibir
5 1 1 0 2 0 1 13-15 5
15
Barys
5 1 0 0 1 2 1 13-17 5
16
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
17
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
18
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
19
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
20
Torpedo
5 0 0 1 3 1 0 14-22 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
22
Amur
5 1 0 0 4 0 0 8-21 2
23
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 9-23 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
4 4 0 0 0 0 0 15-6 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
3
Lokomotiv
3 3 0 0 0 0 0 11-3 6
4
Avtomobilist
3 2 0 0 0 0 1 11-4 5
5
CSKA
3 2 0 0 0 1 0 8-5 5
6
Sibir
4 1 1 0 1 0 1 12-13 5
7
SKA
2 2 0 0 0 0 0 9-4 4
8
Salavat Yulaev
2 2 0 0 0 0 0 9-4 4
9
Severstal
3 2 0 0 1 0 0 9-9 4
10
HC Dinamo Minsk
4 1 1 0 2 0 0 17-13 4
11
Ak Bars
3 1 1 0 1 0 0 7-7 4
12
Barys
3 1 0 0 0 1 1 8-9 4
13
HC Spartak
3 1 0 0 1 1 0 9-9 3
14
Tractor
3 1 0 0 1 1 0 6-7 3
15
Torpedo
4 1 0 0 2 1 0 13-16 3
16
Jokerit
1 1 0 0 0 0 0 6-0 2
17
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 7-9 2
18
Neftekhimik
3 1 0 0 2 0 0 8-11 2
19
Amur
3 1 0 0 2 0 0 5-10 2
20
Vityaz
2 0 0 1 1 0 0 4-5 2
21
HC Sochi
2 0 0 0 1 0 1 0-5 1
22
HC Dynamo
2 0 0 0 2 0 0 3-6 0
23
Kunlun RS
1 0 0 0 1 0 0 2-5 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
3 3 0 0 0 0 0 14-6 6
2
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
3
Ak Bars
3 2 1 0 0 0 0 12-6 6
4
HC Dynamo
4 2 1 0 1 0 0 14-10 6
5
CSKA
3 1 0 2 0 0 0 9-3 6
6
SKA
4 2 0 0 1 1 0 13-12 5
7
HC Dinamo Minsk
2 1 1 0 0 0 0 8-5 4
8
Barys
3 1 0 0 1 1 0 8-10 3
9
Severstal
2 0 1 0 0 0 1 5-5 3
10
Avangard
2 1 0 0 1 0 0 6-3 2
11
Vityaz
3 1 0 0 2 0 0 10-8 2
12
Tractor
2 1 0 0 1 0 0 3-3 2
13
Lokomotiv
2 1 0 0 1 0 0 5-6 2
14
Jokerit
2 1 0 0 1 0 0 3-6 2
15
HC Spartak
3 1 0 0 2 0 0 5-9 2
16
HC Sochi
3 0 1 0 2 0 0 4-11 2
17
Metallurg
1 0 0 1 0 0 0 1-0 2
18
Torpedo
3 0 0 1 2 0 0 7-12 2
19
HC Dinamo Riga
2 0 0 0 1 1 0 4-6 1
20
Sibir
3 0 0 0 3 0 0 4-7 0
21
Neftekhimik
2 0 0 0 2 0 0 2-11 0
22
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
23
Amur
4 0 0 0 4 0 0 7-19 0
Folosim cookie-uri pentru imbunatatirea experientei. Continuarea navigarii implica accceptul dvs. 
Mai multe informatii
Accept