Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul HC Sochi — Jokerit

3 noiembrie 2020, 18:30 (EET)
3 noiembrie 2020, 18:30 (EET)
HC Sochi
Jokerit
Stadion: Bolshoy Ice Dome (Sochi, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Sochi

Evgeny Stavrovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Joel Lassinantti
gk. 746 -37 0 0
Maxim Tretyak
gk. 374 -19 0 0
Ivan Kulbakov
gk. 22 -2 0 0
Yuriy Aleksandrov
df. 386 0 5 5
Daniil Miromanov
df. 381 2 9 11
Oleg Pogorishny
df. 343 2 2 4
David Rundblad
df. 250 1 3 4
Rafael Batyrshin
df. 235 0 2 2
Ivan Mishchenko
df. 189 0 0 0
Georgi Solyannikov
df. 182 1 0 1
Maxim Mineyev
df. 90 0 0 0
Nikita Sedov
df. 55 0 1 1
Mikhail Gordeev
df. 11 0 0 0
Sergei Shmelyov
fw. 352 4 8 12
Nikita Tochitskiy
fw. 324 2 5 7
Marcus Nilson
fw. 289 2 4 6
Malte Stremvall
fw. 261 3 4 7
Jere Karjalainen
fw. 250 4 2 6
Igor Rudenkov
fw. 249 2 1 3
Ansel Galimov
fw. 215 2 1 3
Dmitri Kolgotin
fw. 200 5 1 6
German Rubtsov
fw. 181 1 1 2
Daniil Ogirchuk
fw. 144 1 1 2
Danila Kvartalnov
fw. 111 0 1 1
Pavel Padakin
fw. 105 0 0 0
Nikita Mikhaylov
fw. 93 0 0 0
Daniil Apalkov
fw. 85 0 0 0
Amir Garaev
fw. 62 1 1 2
Nu vor juca
Pavel Kukshtel
fw. 194 0 2 2
Kirill Petkov
fw. 139 1 0 1
Linus Johansson
fw. 134 1 1 2
Konstantin Klimontov
df. 81 0 1 1
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anders Lindbek
gk. 419 -17 0 0
Janis Kalnins
gk. 419 -15 0 0
Mikko Lehtonen
df. 319 7 8 15
David Sklenicka
df. 264 3 3 6
Jonathan Pudas
df. 235 1 4 5
Viktor Lev
df. 226 1 6 7
Alex Grant
df. 187 1 1 2
Tommi Kivisto
df. 177 2 1 3
Jakub Krejčík
df. 108 1 0 1
Niklas Friman
df. 99 0 2 2
Brian O'Neill
fw. 279 2 15 17
Jordan Shreder
fw. 238 4 8 12
Eeli Tolvanen
fw. 202 2 6 8
Veli-Matti Savinainen
fw. 202 5 3 8
Iiro Pakarinen
fw. 196 4 2 6
John Norman
fw. 186 3 5 8
Marko Anttila
fw. 184 2 4 6
Nicklas Jensen
fw. 180 9 3 12
Jesse Joensuu
fw. 170 1 4 5
Henrik Haapala
fw. 167 1 3 4
Saku Mäenalanen
fw. 145 1 3 4
Antti Pihlstrom
fw. 131 0 1 1
Peter Regin
fw. 88 3 1 4
Julius Junttila
fw. 73 0 0 0
Henri Ikonen
fw. 67 0 2 2

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
28.12.19
HC Sochi
Jokerit
08.10.19
Jokerit
HC Sochi
KHL 2018-2019
28.12.18
HC Sochi
Jokerit
01.10.18
Jokerit
HC Sochi
KHL 2017-2018
09.03.18
Jokerit
HC Sochi
07.03.18
HC Sochi
Jokerit
06.03.18
HC Sochi
Jokerit
04.03.18
Jokerit
HC Sochi
03.03.18
Jokerit
HC Sochi
19.01.18
HC Sochi
Jokerit
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Sochi
28.10.20
HC Sochi
Barys
V
25.10.20
HC Spartak
HC Sochi
I
23.10.20
Vityaz
HC Sochi
V
21.10.20
Severstal
HC Sochi
I
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
I
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
PS
14.10.20
HC Sochi
SKA
I
12.10.20
HC Sochi
Avangard
I
09.10.20
SKA
HC Sochi
I
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
29.09.20
HC Sochi
Tractor
I
24.09.20
HC Sochi
HC Dynamo
I
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
V
20.09.20
Ak Bars
HC Sochi
I
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
PS
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
CO
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
I
04.09.20
CSKA
HC Sochi
I
Jokerit
21.10.20
Barys
Jokerit
CO
19.10.20
Amur
Jokerit
I
17.10.20
Sibir
Jokerit
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
V
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
I
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
V
01.10.20
Severstal
Jokerit
V
29.09.20
Avangard
Jokerit
PO
27.09.20
Jokerit
CSKA
I
25.09.20
Jokerit
Sibir
V
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
V
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
3
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
4
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
5
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
6
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
7
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
8
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
9
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
10
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
11
HC Dinamo Riga
14 1 0 1 9 1 2 24-42 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
5
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
6
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
7
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
8
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
9
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
10
Barys
16 2 3 1 6 3 1 36-45 16
11
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
12
Kunlun RS
19 5 0 0 13 0 1 43-65 11
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
2
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
3
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
4
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
5
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
6
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
2
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
3
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
4
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
5
Barys
16 2 3 1 6 3 1 36-45 16
6
Kunlun RS
19 5 0 0 13 0 1 43-65 11
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
3
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
4
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
5
HC Dinamo Riga
14 1 0 1 9 1 2 24-42 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
3
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
4
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
5
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
6
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
5
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
6
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
7
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
8
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
9
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
10
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
11
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
12
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
13
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
14
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
15
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
16
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
17
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
18
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
19
Barys
16 2 3 1 6 3 1 36-45 16
20
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
21
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
22
Kunlun RS
19 5 0 0 13 0 1 43-65 11
23
HC Dinamo Riga
14 1 0 1 9 1 2 24-42 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 1 0 0 1 0 15-9 9
2
Lokomotiv
5 3 0 1 0 1 0 12-2 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-10 8
4
Kunlun RS
5 4 0 0 1 0 0 18-12 8
5
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 14-10 8
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 10-12 7
7
Sibir
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
8
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
9
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 14-14 6
10
Salavat Yulaev
5 2 0 1 2 0 0 13-13 6
11
HC Spartak
5 2 0 0 1 1 1 13-10 6
12
Avtomobilist
5 1 1 1 2 0 0 13-12 6
13
Torpedo
5 0 2 0 2 0 1 10-14 5
14
Amur
5 2 0 0 3 0 0 15-12 4
15
SKA
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
16
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 9-10 4
17
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 15-18 4
18
Avangard
5 1 0 0 2 1 1 13-18 4
19
Metallurg
5 1 0 0 3 1 0 14-20 3
20
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 7-15 3
21
Barys
5 0 1 0 3 1 0 7-14 3
22
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 12-22 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 8-18 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
10 5 1 1 1 1 1 27-18 16
4
Avtomobilist
10 4 2 0 1 1 2 31-22 15
5
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
6
HC Spartak
13 4 0 1 4 4 0 39-38 14
7
Metallurg
12 6 0 0 5 1 0 31-28 13
8
SKA
12 6 0 0 5 0 1 34-32 13
9
Salavat Yulaev
11 5 0 1 4 1 0 33-33 13
10
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
11
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 5 1 0 28-28 13
12
Tractor
9 5 0 0 2 1 1 27-17 12
13
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
14
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
15
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
16
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
HC Dynamo
8 3 1 0 4 0 0 25-22 8
20
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
21
HC Sochi
10 2 0 0 6 0 2 17-31 6
22
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
23
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
11 6 1 2 2 0 0 34-26 18
2
Lokomotiv
11 6 1 1 2 1 0 30-13 17
3
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
4
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
5
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
6
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
7
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Severstal
9 3 2 1 2 0 1 19-21 13
11
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
12
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
13
Vityaz
9 3 1 1 4 0 0 31-25 10
14
Avangard
10 3 0 0 4 2 1 25-27 9
15
Barys
9 1 3 0 4 1 0 18-23 9
16
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
17
Torpedo
11 0 2 2 7 0 0 22-33 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Neftekhimik
8 3 0 0 5 0 0 19-33 6
20
Sibir
10 2 0 0 7 0 1 22-29 5
21
Amur
12 0 1 1 9 0 1 21-49 5
22
Kunlun RS
11 1 0 0 10 0 0 20-42 2
23
HC Dinamo Riga
7 0 0 0 5 1 1 11-27 2