HC Sochi — HC Dinamo Minsk: ponturi pariuri 31 ianuarie 2024

Cote HC Sochi — HC Dinamo Minsk

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
5.10
4.50
1.50
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Sochi – HC Dinamo Minsk

Ultimele meciuri de la turneu

HC Sochi
29.01.24
HC Sochi
Kunlun RS
I
28.01.24
HC Sochi
Kunlun RS
I
26.01.24
Vityaz
HC Sochi
V
24.01.24
Lokomotiv
HC Sochi
V
22.01.24
Lada
HC Sochi
3
:
3
2
:
3
S
CS
20.01.24
Tractor
HC Sochi
I
16.01.24
HC Sochi
Ak Bars
V
11.01.24
Metallurg
HC Sochi
I
09.01.24
HC Dynamo
HC Sochi
I
07.01.24
Severstal
HC Sochi
I
05.01.24
HC Sochi
Avtomobilist
I
03.01.24
HC Sochi
Metallurg
I
30.12.23
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
28.12.23
HC Sochi
Salavat Yulaev
I
26.12.23
HC Sochi
Admiral
I
23.12.23
Barys
HC Sochi
I
21.12.23
Avangard
HC Sochi
I
19.12.23
SKA
HC Sochi
I
07.12.23
HC Spartak
HC Sochi
I
05.12.23
Kunlun RS
HC Sochi
I
03.12.23
HC Sochi
Lokomotiv
I
01.12.23
HC Sochi
Lokomotiv
I
26.11.23
Amur
HC Sochi
V
24.11.23
Admiral
HC Sochi
I
22.11.23
Sibir
HC Sochi
I
18.11.23
HC Sochi
CSKA
I
16.11.23
HC Sochi
Lada
4
:
4
2
:
1
S
CS
14.11.23
HC Sochi
Vityaz
I
13.11.23
HC Sochi
Vityaz
I
10.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
I
09.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
I
07.11.23
Salavat Yulaev
HC Sochi
I
04.11.23
HC Sochi
Avangard
I
02.11.23
HC Sochi
Amur
I
31.10.23
HC Sochi
HC Dynamo
I
30.10.23
HC Sochi
HC Dynamo
I
27.10.23
HC Sochi
SKA
V
20.10.23
HC Sochi
Barys
I
18.10.23
HC Sochi
HC Spartak
I
16.10.23
HC Sochi
HC Spartak
I
14.10.23
CSKA
HC Sochi
I
12.10.23
Neftekhimik
HC Sochi
2
:
2
2
:
3
S
CS
09.10.23
HC Sochi
CSKA
I
07.10.23
HC Sochi
Severstal
I
05.10.23
HC Sochi
Severstal
V
02.10.23
HC Sochi
SKA
V
30.09.23
Torpedo
HC Sochi
V
28.09.23
CSKA
HC Sochi
I
26.09.23
HC Spartak
HC Sochi
V
21.09.23
HC Sochi
Tractor
V
18.09.23
HC Sochi
Severstal
V
15.09.23
HC Sochi
Sibir
V
13.09.23
Severstal
HC Sochi
V
11.09.23
Lokomotiv
HC Sochi
V
09.09.23
HC Dynamo
HC Sochi
I
06.09.23
Ak Bars
HC Sochi
V
04.09.23
Kunlun RS
HC Sochi
I
02.09.23
Severstal
HC Sochi
I
HC Dinamo Minsk
28.01.24
HC Dinamo Minsk
Sibir
V
26.01.24
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
24.01.24
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
22.01.24
SKA
HC Dinamo Minsk
V
20.01.24
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
17.01.24
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
16.01.24
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
14.01.24
HC Dinamo Minsk
Tractor
V
11.01.24
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
09.01.24
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
07.01.24
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
05.01.24
HC Dinamo Minsk
Amur
I
30.12.23
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
28.12.23
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
26.12.23
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
I
24.12.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
22.12.23
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
I
19.12.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
05.12.23
Sibir
HC Dinamo Minsk
V
03.12.23
Admiral
HC Dinamo Minsk
V
01.12.23
Amur
HC Dinamo Minsk
I
29.11.23
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
26.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
24.11.23
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
22.11.23
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
V
20.11.23
Lada
HC Dinamo Minsk
I
16.11.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
14.11.23
HC Dinamo Minsk
Metallurg
I
12.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
10.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
09.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
06.11.23
HC Dinamo Minsk
Avangard
3
:
3
0
:
2
S
PS
04.11.23
Metallurg
HC Dinamo Minsk
I
02.11.23
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
31.10.23
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
29.10.23
Avangard
HC Dinamo Minsk
V
27.10.23
Barys
HC Dinamo Minsk
V
22.10.23
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
19.10.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
3
:
3
2
:
3
S
PS
15.10.23
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
I
13.10.23
SKA
HC Dinamo Minsk
I
11.10.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
06.10.23
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
2
:
2
2
:
0
S
CS
04.10.23
HC Dinamo Minsk
SKA
V
02.10.23
HC Dinamo Minsk
Barys
V
30.09.23
HC Dinamo Minsk
Lada
I
26.09.23
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
24.09.23
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
22.09.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
20.09.23
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
14.09.23
Tractor
HC Dinamo Minsk
I
12.09.23
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
I
08.09.23
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
06.09.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
04.09.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
02.09.23
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
V

Meciurile head-to-head: HC Sochi — HC Dinamo Minsk

KHL 2023-2024
30.12.23
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
10.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
09.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
KHL 2022-2023
02.12.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
06.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
18.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
28.09.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
KHL 2021-2022
05.12.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
03.10.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
KHL 2020-2021
07.02.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
4
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
5
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
6
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
7
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
8
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
9
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
10
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
11
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
3
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
4
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
5
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
6
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
7
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
8
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
9
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
10
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
11
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
12
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
5
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
6
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
7
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
8
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
9
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
10
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
5
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
6
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
7
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
8
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
9
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
11
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
3
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
6
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
9
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
10
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
5
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
6
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
7
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
12
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
6
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
9
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
4
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
5
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
6
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
7
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
8
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
9
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
10
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
11
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
2
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
3
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
4
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
5
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
2
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
3
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
4
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
5
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
6
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
3
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
4
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
5
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
6
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
3
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
4
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
5
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
6
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
2
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
4
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
2
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
4
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
5
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
4
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
5
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
6
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
5
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
6
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
3
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
4
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
6
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
6
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
4
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
5
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
4
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
5
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
4
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
5
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
6
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
3
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
4
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
5
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
6
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
4
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
5
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
6
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
7
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
8
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
9
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
10
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
11
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
12
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
13
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
14
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
15
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
16
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
17
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
18
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
19
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
20
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
21
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
22
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
23
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
3
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
4
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
5
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
6
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
12
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
13
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
15
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
16
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
20
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
21
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
5
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
6
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
7
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
8
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
9
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
10
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
14
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
18
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
19
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
20
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
21
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
22
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
7
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
8
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
9
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
10
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
11
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
12
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
13
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
14
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
15
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
16
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
17
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
18
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
19
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
20
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
21
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
22
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Sochi

Dmitrii Kokorev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Mikhail Berdin
gk. 41 -128 0 0
Maxim Tretyak
gk. 15 -59 0 0
Nikita Bogdanov
gk. 6 -17 0 0
Nikita Tulinov
gk. 1 -5 0 0
Gleb Koryagin
df. 57 2 4 6
Danila Galenyuk
df. 56 5 10 15
Fedor Kroshynskiy
df. 52 0 4 4
Jesse Graham
df. 52 7 18 25
Roman Manuhov
df. 52 0 3 3
Artem A. Volkov
df. 51 4 8 12
Vasily Machulin
df. 36 1 4 5
Semyon Ibragimov
df. 26 2 1 3
Anton V. Novikov
df. 6 0 0 0
Sergey Kosovets
df. 5 0 0 0
Roman Yuzbashyan
df. 3 0 0 0
Amir Garaev
fw. 55 9 13 22
Artur Tyanulin
fw. 53 14 26 40
Sergei Popov
fw. 51 9 3 12
Michal Kristof
fw. 44 8 19 27
Timur Khafizov
fw. 43 8 7 15
Kirill Rasskazov
fw. 41 12 7 19
Marat Khusnutdinov
fw. 39 6 10 16
Matvei Michkov
fw. 38 14 19 33
Anton Sagadeyev
fw. 37 3 9 12
Jeremy Bracco
fw. 33 8 7 15
Daniil Seroukh
fw. 32 3 3 6
Nikita Feoktistov
fw. 31 1 3 4
Danil Avershin
fw. 30 3 3 6
Artyom Nikolaev
fw. 24 1 2 3
Nikolai Chebykin
fw. 19 2 7 9
Alexander Morozov
fw. 15 0 0 0
Artemy Kuznetsov
fw. 15 0 2 2
Alexandr Perevalov
fw. 9 0 2 2
Dmitry Utkin
fw. 9 2 0 2
Egor Spiridonov
fw. 8 0 0 0
Gavriil Voloskov
fw. 6 0 0 0
Alexander Losev
fw. 2 0 0 0
HC Dinamo Minsk

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksey Kolosov
gk. 37 -84 0 0
Dylan Ferguson
gk. 20 -43 0 0
Yegor Velmakin
gk. 5 -11 0 0
Kodie Curran
df. 55 7 20 27
Yanni Kaldis
df. 50 7 15 22
Dmitriy Deryabin
df. 45 1 4 5
Nikita Smirnov
df. 45 2 11 13
Dmitri Korobov
df. 43 1 3 4
Robert Hamilton
df. 42 2 13 15
Ilya Shinkevich
df. 30 0 0 0
Arseniy Brinkman
df. 22 1 1 2
Ilya Sushko
df. 16 0 0 0
Nikita Zhikharev
df. 15 0 0 0
Pavel Denisov
df. 13 1 2 3
Oleg Pozhigan
df. 7 0 0 0
Konstantin Volochko
df. 1 0 1 1
Dmitry Znakharenko
df. 0 0 0 0
Alexander V. Volkov
fw. 56 15 18 33
Sam Anas
fw. 55 19 24 43
Vadim Moroz
fw. 55 10 11 21
Nick Merkley
fw. 53 11 12 23
Andrei Stas
fw. 50 10 5 15
Vyacheslav Osnovin
fw. 48 2 10 12
Daniil Sotishvili
fw. 46 6 0 6
Roman Gorbunov
fw. 45 14 16 30
Sergey Kuznetsov
fw. 40 6 8 14
Yegor Borikov
fw. 40 5 3 8
Vitaly Pinchuyk
fw. 37 9 12 21
Nikita Pyshkaylo
fw. 36 3 4 7
Vladislav Kodola
fw. 36 3 9 12
Timofey Kovgorenya
fw. 31 3 3 6
Yegor Ignatenko
fw. 28 2 0 2
Daniil Lipsky
fw. 25 2 2 4
Tanner Fritz
fw. 10 2 6 8
Stepan Zvyagin
fw. 8 0 1 1
Brett Ritchie
fw. 6 0 0 0
Valentin Demchenko
fw. 2 0 0 0
Ivan Sekerin
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token