Meciuri azi

Acest meci s-a încheiat, vă rugăm să selectați un alt meci pe care să pariați.
1 X 2
SP TP
05:00
Top ponturi
Edmonton Oilers câștigă inclusiv în prelungiri
1.54
Top trenduri
There are no trends for this match
Edmonton – Los Angeles: ponturi pariuri
24 aprilie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
New York Rangers – Washington: ponturi pariuri
24 aprilie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Florida – Tampa Bay: ponturi pariuri
24 aprilie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Winnipeg – Colorado: ponturi pariuri
24 aprilie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Vancouver – Nashville: ponturi pariuri
Arata tot

HC Sochi — CSKA: ponturi pariuri 9 octombrie 2023

Cote HC Sochi — CSKA

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
5.10
4.50
1.50
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Sochi – CSKA

Ultimele meciuri de la turneu

HC Sochi
07.10.23
HC Sochi
Severstal
I
05.10.23
HC Sochi
Severstal
V
02.10.23
HC Sochi
SKA
V
30.09.23
Torpedo
HC Sochi
V
28.09.23
CSKA
HC Sochi
I
26.09.23
HC Spartak
HC Sochi
V
21.09.23
HC Sochi
Tractor
V
18.09.23
HC Sochi
Severstal
V
15.09.23
HC Sochi
Sibir
V
13.09.23
Severstal
HC Sochi
V
11.09.23
Lokomotiv
HC Sochi
V
09.09.23
HC Dynamo
HC Sochi
I
06.09.23
Ak Bars
HC Sochi
V
04.09.23
Kunlun RS
HC Sochi
I
02.09.23
Severstal
HC Sochi
I
CSKA
06.10.23
CSKA
SKA
I
04.10.23
CSKA
Barys
V
02.10.23
CSKA
Vityaz
V
28.09.23
CSKA
HC Sochi
V
26.09.23
CSKA
Severstal
I
23.09.23
Lokomotiv
CSKA
V
21.09.23
Lada
CSKA
I
18.09.23
CSKA
Lokomotiv
I
16.09.23
CSKA
HC Spartak
V
13.09.23
CSKA
HC Dynamo
I
10.09.23
Kunlun RS
CSKA
I
08.09.23
Neftekhimik
CSKA
V
05.09.23
CSKA
Metallurg
I
03.09.23
CSKA
Admiral
V
01.09.23
CSKA
Ak Bars
I

Meciurile head-to-head: HC Sochi — CSKA

KHL 2023-2024
28.09.23
CSKA
HC Sochi
KHL 2022-2023
05.01.23
CSKA
HC Sochi
04.12.22
HC Sochi
CSKA
30.10.22
HC Sochi
CSKA
18.09.22
CSKA
HC Sochi
KHL 2021-2022
06.09.21
HC Sochi
CSKA
KHL 2020-2021
05.02.21
HC Sochi
CSKA
26.11.20
HC Sochi
CSKA
14.11.20
CSKA
HC Sochi
04.09.20
CSKA
HC Sochi
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
4
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
5
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
6
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
7
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
8
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
9
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
10
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
11
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
3
Avangard
67 30 9 3 19 5 1 209-180 90
4
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
5
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
6
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 157-156 80
7
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
8
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
9
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
10
Sibir
64 20 3 5 25 8 3 146-172 67
11
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
12
Barys
66 10 4 5 39 5 3 137-205 46
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
5
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
6
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
7
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
8
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
9
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
10
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
5
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
6
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
7
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
8
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
9
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
11
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
3
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
6
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
9
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
10
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
4
Avangard
33 19 3 2 8 1 0 121-81 49
5
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
6
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
7
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
32 12 0 3 10 4 3 81-83 37
11
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
12
Barys
33 8 2 2 16 3 2 72-86 29
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
6
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
9
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
4
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
5
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
6
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
7
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
8
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 76-84 31
9
Sibir
32 8 3 2 15 4 0 65-89 30
10
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
11
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
12
Barys
33 2 2 3 23 2 1 65-119 17
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
2
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
3
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
4
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
5
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
2
Avangard
67 30 9 3 19 5 1 209-180 90
3
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
4
Sibir
64 20 3 5 25 8 3 146-172 67
5
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
6
Barys
66 10 4 5 39 5 3 137-205 46
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
3
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
4
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
5
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
6
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
3
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
4
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 157-156 80
5
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
6
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
2
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
4
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
2
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
4
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
5
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
4
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
5
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
6
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
5
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
6
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
3
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
4
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
2
Avangard
33 19 3 2 8 1 0 121-81 49
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
32 12 0 3 10 4 3 81-83 37
5
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
6
Barys
33 8 2 2 16 3 2 72-86 29
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
6
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
4
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
5
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
4
Sibir
32 8 3 2 15 4 0 65-89 30
5
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
6
Barys
33 2 2 3 23 2 1 65-119 17
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
4
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
5
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
6
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
3
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
4
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
5
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 76-84 31
6
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
4
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
5
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
6
Avangard
67 30 9 3 19 5 1 209-180 90
7
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
8
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
9
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
10
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
11
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 157-156 80
12
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
13
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
14
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
15
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
16
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
17
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
18
Sibir
64 20 3 5 25 8 3 146-172 67
19
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
20
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
21
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
22
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
23
Barys
66 10 4 5 39 5 3 137-205 46
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
3
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
4
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
5
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
6
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
12
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
13
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
15
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
16
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
20
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
21
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
4
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
5
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
6
Avangard
33 19 3 2 8 1 0 121-81 49
7
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
8
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
9
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
10
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
14
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
32 12 0 3 10 4 3 81-83 37
18
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
19
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
20
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
21
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
22
Barys
33 8 2 2 16 3 2 72-86 29
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
7
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
8
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
9
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
10
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
11
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
12
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
13
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
14
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
15
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
16
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 76-84 31
17
Sibir
32 8 3 2 15 4 0 65-89 30
18
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
19
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
20
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
21
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
22
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
23
Barys
33 2 2 3 23 2 1 65-119 17

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Sochi

Dmitrii Kokorev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Mikhail Berdin
gk. 11 -33 0 0
Maxim Tretyak
gk. 5 -16 0 0
Nikita Bogdanov
gk. 1 -4 0 0
Nikita Tulinov
gk. 0 0 0 0
Danila Galenyuk
df. 15 2 2 4
Gleb Koryagin
df. 15 0 0 0
Jesse Graham
df. 15 3 8 11
Roman Manuhov
df. 14 0 2 2
Artem A. Volkov
df. 13 1 3 4
Fedor Kroshynskiy
df. 12 0 2 2
Artem Alyaev
df. 7 0 0 0
Vasily Machulin
df. 6 0 1 1
Semyon Ibragimov
df. 3 0 0 0
Roman Yuzbashyan
df. 1 0 0 0
Anton V. Novikov
df. 0 0 0 0
Artyom Rudenko
df. 0 0 0 0
Dmitry Utkin
df. 0 0 0 0
Sergey Kosovets
df. 0 0 0 0
Amir Garaev
fw. 15 4 4 8
Borny Rendulich
fw. 15 9 6 15
Michal Kristof
fw. 15 3 8 11
Sergei Popov
fw. 15 4 0 4
Artur Tyanulin
fw. 14 4 8 12
Anton Sagadeyev
fw. 13 0 3 3
Kirill Rasskazov
fw. 13 4 2 6
Ildar Shiksatdarov
fw. 12 1 0 1
Kirill Petkov
fw. 12 0 1 1
Artyom Nikolaev
fw. 11 1 2 3
Timur Khafizov
fw. 11 4 1 5
Dmitry Zavgorodniy
fw. 10 2 3 5
Matvei Michkov
fw. 10 5 7 12
Nikita Feoktistov
fw. 7 1 1 2
Alexander Morozov
fw. 5 0 0 0
Daniil Seroukh
fw. 5 0 0 0
Gavriil Voloskov
fw. 4 0 0 0
Tigran Yarulin
fw. 2 0 0 0
CSKA

Sergey Fedorov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Fedotov
gk. 10 -19 0 0
Aleksandr Sharychenkov
gk. 5 -12 0 0
Anton Todykov
gk. 0 0 0 0
Vsevolod Skotnikov
gk. 0 0 0 0
Darren Dietz
df. 15 3 7 10
Fredrik Claesson
df. 15 0 1 1
Nikita Nesterov
df. 15 2 9 11
Vladislav Provolnev
df. 15 2 1 3
Yaroslaw Dyblenko
df. 15 1 3 4
Nikolay Makarov
df. 12 0 1 1
Marsel Ibragimov
df. 10 1 1 2
Yegor Bryutov
df. 5 0 0 0
Vladimir Grudinin
df. 3 0 0 0
Ivan Rogov
df. 0 0 0 0
Matvei Shuravin
df. 0 0 0 0
Mikhail Gordeev
df. 0 0 0 0
Roman Kalinichenko
df. 0 0 0 0
Andrei Svetlakov
fw. 15 1 4 5
Konstantin Okulov
fw. 15 2 8 10
Maksim Sorkin
fw. 15 5 3 8
Maxim Mamin
fw. 15 2 5 7
Mikhail Grigorenko
fw. 15 4 5 9
Pavel Karnaukhov
fw. 15 6 3 9
Sergei Plotnikov
fw. 15 3 3 6
Vitaly Abramov
fw. 15 4 4 8
Takhir Mingachyov
fw. 11 1 1 2
Anton Slepyshev
fw. 9 2 3 5
Semyon Pankratov
fw. 9 1 2 3
Vladislav Kamenev
fw. 9 1 2 3
Prokhor Poltapov
fw. 8 3 0 3
Ivan Yanchenko
fw. 6 0 1 1
Kirill Dolzhenkov
fw. 5 0 0 0
Danila Khulapov
fw. 0 0 0 0
Matvei Vasin
fw. 0 0 0 0
Vasily Dronyk
fw. 0 0 0 0
Vsevolod Gaidamak
fw. 0 0 0 0
Yegor Fateyev
fw. 0 0 0 0
Yegor Kuzminov
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token