Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
3:0
HC Sochi — Barys Meci incheiat 28 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
1 decembrie, 13:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Sochi — Barys

28 octombrie 2020, 18:30 (EET)
28 octombrie 2020, 18:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: Bolshoy Ice Dome (Sochi, Russia)
Arbitru: Alexey Vasiliev, Evgeny Gamalei

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Sochi

Evgeny Stavrovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Joel Lassinantti
gk. 746 -37 0 0
Maxim Tretyak
gk. 374 -19 0 0
Yuriy Aleksandrov
df. 386 0 5 5
Daniil Miromanov
df. 381 2 9 11
Oleg Pogorishny
df. 343 2 2 4
David Rundblad
df. 250 1 3 4
Rafael Batyrshin
df. 235 0 2 2
Ivan Mishchenko
df. 189 0 0 0
Georgi Solyannikov
df. 182 1 0 1
Nikita Sedov
df. 55 0 1 1
Sergei Shmelyov
fw. 352 4 8 12
Nikita Tochitskiy
fw. 324 2 5 7
Malte Stremvall
fw. 261 3 4 7
Jere Karjalainen
fw. 250 4 2 6
Igor Rudenkov
fw. 249 2 1 3
Ansel Galimov
fw. 215 2 1 3
Dmitri Kolgotin
fw. 200 5 1 6
German Rubtsov
fw. 181 1 1 2
Daniil Ogirchuk
fw. 144 1 1 2
Danila Kvartalnov
fw. 111 0 1 1
Daniil Apalkov
fw. 85 0 0 0
Amir Garaev
fw. 62 1 1 2
Nu vor juca
Marcus Nilson
fw. 289 2 4 6
Pavel Kukshtel
fw. 194 0 2 2
Kirill Petkov
fw. 139 1 0 1
Linus Johansson
fw. 134 1 1 2
Pavel Padakin
fw. 105 0 0 0
Nikita Mikhaylov
fw. 93 0 0 0
Maxim Mineyev
df. 90 0 0 0
Konstantin Klimontov
df. 81 0 1 1
Ivan Kulbakov
gk. 22 -2 0 0
Mikhail Gordeev
df. 11 0 0 0
Barys

Yuri Mikhailis
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Joni Ortio
gk. 726 -35 0 0
Sergei Kudryavtsev
gk. 0 0 0 0
Darren Dietz
df. 332 8 2 10
Viktor Svedberg
df. 331 1 3 4
Jesse Blacker
df. 292 0 2 2
Leonid Metalnikov
df. 250 0 4 4
Yegor Shalapov
df. 187 0 0 0
Nikita Kleshenko
df. 71 0 0 0
Temirlan Gaitamirov
df. 19 0 0 0
Matthew Frattin
fw. 278 0 3 3
Nikita Mikhailis
fw. 268 7 1 8
Curtis Valk
fw. 266 3 7 10
Linus Videll
fw. 261 2 7 9
Roman Starchenko
fw. 248 4 3 7
Jakob Lilja
fw. 238 4 6 10
Egor Petykhov
fw. 215 2 0 2
Dmitry Shevchenko
fw. 206 0 2 2
Arkadiy Shestakov
fw. 194 1 1 2
Dmitry Gurkov
fw. 94 0 3 3
Alikhan Asetov
fw. 73 0 4 4
Dmitry Grents
fw. 66 0 1 1
Maxim Musorov
fw. 13 1 0 1
Nu vor juca
Henrik Karlsson
gk. 189 -5 0 0
Alexei Maklyukov
df. 181 0 2 2
Anton Sagadeyev
fw. 167 2 0 2
Pavel Akolzin
fw. 102 0 2 2
Valeri Orekhov
df. 95 0 0 0
Kirill Panyukov
fw. 26 0 0 0
Denis Karatayev
gk. 0 0 0 0

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
15.02.20
Barys
HC Sochi
07.12.19
HC Sochi
Barys
KHL 2018-2019
13.01.19
Barys
HC Sochi
2
:
2
2
:
0
S
05.01.19
HC Sochi
Barys
KHL 2017-2018
29.12.17
Barys
HC Sochi
06.10.17
HC Sochi
Barys
KHL 2016-2017
05.01.17
Barys
HC Sochi
0
:
4
27.09.16
HC Sochi
Barys
3
:
6
KHL 2015-2016
02.02.16
HC Sochi
Barys
6
:
2
12.09.15
Barys
HC Sochi
3
:
2
OT
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Sochi
25.10.20
HC Spartak
HC Sochi
I
23.10.20
Vityaz
HC Sochi
V
21.10.20
Severstal
HC Sochi
I
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
I
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
PS
14.10.20
HC Sochi
SKA
I
12.10.20
HC Sochi
Avangard
I
09.10.20
SKA
HC Sochi
I
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
29.09.20
HC Sochi
Tractor
I
24.09.20
HC Sochi
HC Dynamo
I
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
V
20.09.20
Ak Bars
HC Sochi
I
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
PS
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
CO
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
I
04.09.20
CSKA
HC Sochi
I
Barys
26.10.20
Sibir
Barys
I
23.10.20
Barys
Ak Bars
I
21.10.20
Barys
Jokerit
PO
16.10.20
Ak Bars
Barys
CO
14.10.20
HC Spartak
Barys
CO
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
CO
10.10.20
Barys
Severstal
I
07.10.20
Avtomobilist
Barys
I
04.10.20
Barys
SKA
2
:
2
3
:
2
S
CS
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
PS
12.09.20
Barys
HC Dynamo
PO
10.09.20
Barys
Kunlun RS
V
07.09.20
CSKA
Barys
I
05.09.20
HC Dinamo Minsk
Barys
PO
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
3
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
4
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
5
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
6
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
7
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
8
HC Spartak
20 7 0 1 8 3 1 50-58 20
9
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
10
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
11
HC Dinamo Riga
14 1 0 1 9 1 2 24-42 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
5
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
6
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
7
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
8
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
9
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
10
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
11
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
12
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
2
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
3
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
4
HC Spartak
20 7 0 1 8 3 1 50-58 20
5
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
6
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
2
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
3
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
4
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
5
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
6
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
3
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
4
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
5
HC Dinamo Riga
14 1 0 1 9 1 2 24-42 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
3
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
4
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
5
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
6
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
5
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
6
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
7
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
8
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
9
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
10
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
11
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
12
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
13
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
14
HC Spartak
20 7 0 1 8 3 1 50-58 20
15
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
16
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
17
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
18
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
19
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
20
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
21
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
22
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
23
HC Dinamo Riga
14 1 0 1 9 1 2 24-42 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 4 0 0 0 1 0 15-8 9
2
Lokomotiv
5 3 0 1 0 1 0 12-2 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-10 8
4
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 14-10 8
5
HC Spartak
5 3 0 0 1 0 1 14-7 7
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 10-12 7
7
SKA
5 3 0 0 2 0 0 16-11 6
8
Sibir
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 20-17 6
10
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
11
Salavat Yulaev
5 2 0 1 2 0 0 13-13 6
12
Avtomobilist
5 1 1 1 2 0 0 13-12 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 18-17 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-15 5
15
Barys
5 0 2 0 2 1 0 10-13 5
16
Torpedo
5 0 2 0 2 0 1 10-14 5
17
Amur
5 2 0 0 3 0 0 15-12 4
18
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 15-18 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
20
Metallurg
5 1 0 0 3 1 0 14-20 3
21
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 7-15 3
22
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 12-22 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 8-18 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
10 5 1 1 1 1 1 27-18 16
4
Avtomobilist
10 4 2 0 1 1 2 31-22 15
5
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
6
SKA
11 6 0 0 4 0 1 33-30 13
7
Metallurg
12 6 0 0 5 1 0 31-28 13
8
Salavat Yulaev
11 5 0 1 4 1 0 33-33 13
9
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
10
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 5 1 0 28-28 13
11
HC Spartak
12 4 0 1 4 3 0 37-35 13
12
Tractor
9 5 0 0 2 1 1 27-17 12
13
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
14
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
15
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
16
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
7 3 0 0 4 0 0 22-20 6
21
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
11 6 1 1 2 1 0 30-13 17
2
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
3
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
4
CSKA
10 6 0 2 2 0 0 31-24 16
5
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
6
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
7
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Severstal
9 3 2 1 2 0 1 19-21 13
11
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
12
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
13
Vityaz
9 3 1 1 4 0 0 31-25 10
14
Barys
8 1 3 0 3 1 0 18-20 9
15
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
16
Avangard
9 3 0 0 4 1 1 23-24 8
17
Torpedo
11 0 2 2 7 0 0 22-33 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Neftekhimik
8 3 0 0 5 0 0 19-33 6
20
Sibir
10 2 0 0 7 0 1 22-29 5
21
Amur
12 0 1 1 9 0 1 21-49 5
22
HC Dinamo Riga
7 0 0 0 5 1 1 11-27 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0