Ponturi pariuri pentru meciul SKA — Vityaz

25 februarie 2021, 18:30 (EET)
25 februarie 2021, 18:30 (EET)
Stadion: Ice Palace (Saint-Petersburg, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
SKA

Valeriy Bragin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Magnus Hellberg
gk. 930 -30 0 0
Aleksandr Samonov
gk. 742 -30 0 0
iaroslav Askarov
gk. 495 -10 0 0
Igor Odgiganov
df. 847 6 21 27
Viktor Antipin
df. 716 2 10 12
Lukas Bengtsson
df. 641 3 12 15
Vasily Tokranov
df. 572 4 12 16
Oscar Fantenberg
df. 540 0 7 7
Dinar Khafizullin
df. 513 0 1 1
Anton Belov
df. 505 2 5 7
Danila Galenyuk
df. 375 1 3 4
Yaroslaw Dyblenko
df. 356 2 3 5
Kirill Kirsanov
df. 239 0 1 1
Grigoriy Gryaznov
df. 106 0 0 0
Nikita Zorkin
df. 98 0 1 1
Maxim Matyshkin
df. 54 1 1 2
Joonas Kemppainen
fw. 818 11 12 23
Andrei Kuzmenko
fw. 716 15 18 33
Ivan Morozov
fw. 698 9 12 21
Vladimir E. Tkachyov
fw. 683 11 24 35
Malte Stremvall
fw. 669 10 10 20
Anton Burdasov
fw. 607 19 11 30
Linden Vey
fw. 595 4 19 23
Evgeny Ketov
fw. 553 4 5 9
Evgeny Timkin
fw. 521 3 5 8
Miro Aaltonen
fw. 482 9 8 17
Kirill Marchenko
fw. 425 12 9 21
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 376 1 9 10
Emil Galimov
fw. 375 6 4 10
Pavel Kukshtel
fw. 348 1 2 3
Vasilii Podkolzin
fw. 339 3 5 8
Maxim Groshev
fw. 285 1 2 3
Daniil Ogirchuk
fw. 273 1 1 2
Vladislav Kamenev
fw. 239 5 0 5
Vladislav Tsitsyura
fw. 157 1 1 2
Danil Voevodin
fw. 144 2 2 4
Stepan Starkov
fw. 116 1 1 2
Marat Khusnutdinov
fw. 81 0 1 1
Artyom Nikolaev
fw. 79 0 2 2
Nu vor juca
Arseniy Brinkman
df. 163 1 2 3
Nikita Chibrikov
fw. 86 1 1 2
Egor Spiridonov
fw. 15 0 0 0
Vityaz

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 1,836 -80 1 1
Anton Todykov
gk. 931 -45 0 0
Daniil Chechenev
gk. 0 0 0 0
Linus Hultström
df. 1,027 6 14 20
Daniil Pylenkov
df. 797 3 11 14
Jakub Jeraber
df. 755 5 5 10
Yuriy Pautov
df. 658 4 9 13
Artyom Borodkin
df. 628 1 3 4
Egor Voronkov
df. 619 2 1 3
Igor Golovkov
df. 617 0 2 2
Pavel Vorobei
df. 292 1 1 2
Evgeniy Katichev
df. 180 0 0 0
Vyacheslav Sarayev
df. 31 0 0 0
Nikita Zhuldikov
df. 3 0 0 0
Dmitry Yu. Zaitsev
df. 0 0 0 0
Kaspars Daugavinsh
fw. 983 16 29 45
Justin Danforth
fw. 972 19 29 48
Mattias Tedenby
fw. 819 14 16 30
Alexander Dergachyov
fw. 756 9 8 17
Fyodor Malykhin
fw. 705 7 10 17
Danila Moiseev
fw. 680 6 12 18
Alexander Semin
fw. 677 8 10 18
Ivan Larichev
fw. 587 4 7 11
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 563 8 9 17
Vitaly Popov
fw. 380 2 5 7
Evgeniy Artyuhin
fw. 363 2 2 4
Zakhar Bardakov
fw. 314 4 1 5
Mikhail Smolin
fw. 256 3 3 6
Artyom Ivanyuzhenkov
fw. 188 1 1 2
German Shaporev
fw. 103 3 0 3
Dmitriy Markovin
fw. 66 0 0 0
Isaak Valitsky
fw. 22 0 0 0
Nikita Goncharov
fw. 18 0 0 0
Maxim D. Kazakov
fw. 13 0 0 0
Aleksey Sergeyev
fw. 6 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
21.01.21
Vityaz
SKA
12.11.20
Vityaz
SKA
19.10.20
SKA
Vityaz
KHL 2019-2020
07.03.20
Vityaz
SKA
05.03.20
Vityaz
SKA
03.03.20
SKA
Vityaz
01.03.20
SKA
Vityaz
30.10.19
Vityaz
SKA
2
:
2
0
:
1
S
22.09.19
SKA
Vityaz
KHL 2018-2019
13.01.19
SKA
Vityaz
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

SKA
27.01.21
SKA
Severstal
V
21.01.21
Vityaz
SKA
V
19.01.21
Avtomobilist
SKA
V
17.01.21
CSKA
SKA
I
12.01.21
SKA
HC Sochi
V
10.01.21
SKA
CSKA
PO
07.01.21
Lokomotiv
SKA
I
05.01.21
HC Dinamo Minsk
SKA
PO
30.12.20
Jokerit
SKA
I
28.12.20
HC Sochi
SKA
V
26.12.20
HC Dynamo
SKA
PO
24.12.20
SKA
Severstal
V
22.12.20
SKA
CSKA
3
:
3
3
:
1
S
CS
12.12.20
HC Dinamo Riga
SKA
V
10.12.20
SKA
Avtomobilist
V
07.12.20
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
2
:
3
S
PS
05.12.20
Tractor
SKA
V
03.12.20
Metallurg
SKA
I
30.11.20
SKA
Jokerit
1
:
1
2
:
4
S
PS
28.11.20
Salavat Yulaev
SKA
2
:
2
1
:
2
S
CS
26.11.20
Severstal
SKA
V
24.11.20
SKA
Barys
V
22.11.20
SKA
Amur
V
18.11.20
SKA
Tractor
I
16.11.20
SKA
Salavat Yulaev
CO
14.11.20
Severstal
SKA
V
12.11.20
Vityaz
SKA
V
10.11.20
Jokerit
SKA
V
28.10.20
SKA
Kunlun RS
I
26.10.20
SKA
Avangard
V
22.10.20
SKA
HC Spartak
I
19.10.20
SKA
Vityaz
V
16.10.20
CSKA
SKA
I
14.10.20
HC Sochi
SKA
V
12.10.20
SKA
HC Dynamo
I
09.10.20
SKA
HC Sochi
V
07.10.20
SKA
Metallurg
I
04.10.20
Barys
SKA
2
:
2
3
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
V
30.09.20
Sibir
SKA
V
25.09.20
SKA
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
PS
23.09.20
SKA
Sibir
I
20.09.20
SKA
Torpedo
V
17.09.20
HC Spartak
SKA
V
15.09.20
Avangard
SKA
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
V
08.09.20
Torpedo
SKA
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
PO
04.09.20
Neftekhimik
SKA
V
Vityaz
25.01.21
Vityaz
Kunlun RS
V
23.01.21
Vityaz
Barys
PO
21.01.21
Vityaz
SKA
I
19.01.21
Vityaz
Sibir
V
16.01.21
HC Sochi
Vityaz
CO
14.01.21
Tractor
Vityaz
I
12.01.21
HC Dynamo
Vityaz
I
10.01.21
Vityaz
Neftekhimik
V
08.01.21
Vityaz
HC Sochi
V
03.01.21
Lokomotiv
Vityaz
I
30.12.20
Vityaz
HC Dynamo
I
27.12.20
Vityaz
CSKA
V
23.12.20
HC Spartak
Vityaz
I
21.12.20
Vityaz
Jokerit
V
13.12.20
Vityaz
Avangard
V
10.12.20
Amur
Vityaz
I
08.12.20
Sibir
Vityaz
V
06.12.20
Barys
Vityaz
2
:
2
1
:
0
S
PS
03.12.20
Vityaz
Torpedo
I
30.11.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
V
28.11.20
Vityaz
Jokerit
3
:
3
3
:
2
S
CS
26.11.20
HC Dinamo Minsk
Vityaz
PO
24.11.20
Severstal
Vityaz
I
20.11.20
Vityaz
Severstal
V
16.11.20
Vityaz
HC Spartak
I
14.11.20
Vityaz
HC Spartak
I
12.11.20
Vityaz
SKA
I
10.11.20
Vityaz
HC Dynamo
I
01.11.20
HC Sochi
Vityaz
CO
30.10.20
Severstal
Vityaz
V
26.10.20
HC Dynamo
Vityaz
V
23.10.20
Vityaz
HC Sochi
I
21.10.20
Vityaz
Salavat Yulaev
V
19.10.20
SKA
Vityaz
I
17.10.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
0
:
5
Abandon
V
14.10.20
Vityaz
Avtomobilist
I
12.10.20
Vityaz
Amur
V
08.10.20
Vityaz
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
PS
06.10.20
Vityaz
Lokomotiv
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
V
01.10.20
Avangard
Vityaz
1
:
1
2
:
3
S
CS
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
I
24.09.20
Metallurg
Vityaz
V
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
CO
17.09.20
Vityaz
Tractor
I
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
CS
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
I
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
50 29 4 2 10 3 2 157-105 75
2
SKA
50 27 1 2 12 4 4 150-109 68
3
Lokomotiv
50 25 4 3 13 4 1 152-104 69
4
HC Dynamo
50 26 4 0 15 2 3 152-121 65
5
Jokerit
47 21 3 2 16 4 1 136-115 57
6
HC Dinamo Minsk
49 14 9 4 19 2 1 135-136 57
7
Severstal
50 18 4 3 21 1 3 121-136 54
8
Vityaz
50 18 3 3 22 2 2 130-139 52
9
HC Spartak
49 16 6 1 20 4 2 129-140 52
10
HC Sochi
51 11 2 0 30 6 2 106-170 34
11
HC Dinamo Riga
49 4 2 2 34 5 2 103-174 23
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Avangard
50 27 2 0 11 5 5 148-116 68
3
Metallurg
49 26 0 4 14 4 1 136-117 65
4
Salavat Yulaev
51 22 4 4 16 4 1 152-131 65
5
Tractor
49 24 3 1 18 1 2 127-114 59
6
Avtomobilist
50 21 3 2 17 4 3 133-126 59
7
Torpedo
51 20 3 3 18 5 2 148-143 59
8
Barys
48 16 7 3 17 3 2 119-125 57
9
Sibir
50 17 2 2 25 1 3 121-135 46
10
Amur
49 13 4 1 27 0 4 118-145 40
11
Neftekhimik
49 12 2 2 33 0 0 114-182 32
12
Kunlun RS
48 10 0 1 29 6 2 112-169 30
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
50 27 1 2 12 4 4 150-109 68
2
Jokerit
47 21 3 2 16 4 1 136-115 57
3
Severstal
50 18 4 3 21 1 3 121-136 54
4
Vityaz
50 18 3 3 22 2 2 130-139 52
5
HC Spartak
49 16 6 1 20 4 2 129-140 52
6
HC Sochi
51 11 2 0 30 6 2 106-170 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
50 27 2 0 11 5 5 148-116 68
2
Salavat Yulaev
51 22 4 4 16 4 1 152-131 65
3
Barys
48 16 7 3 17 3 2 119-125 57
4
Sibir
50 17 2 2 25 1 3 121-135 46
5
Amur
49 13 4 1 27 0 4 118-145 40
6
Kunlun RS
48 10 0 1 29 6 2 112-169 30
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
50 29 4 2 10 3 2 157-105 75
2
Lokomotiv
50 25 4 3 13 4 1 152-104 69
3
HC Dynamo
50 26 4 0 15 2 3 152-121 65
4
HC Dinamo Minsk
49 14 9 4 19 2 1 135-136 57
5
HC Dinamo Riga
49 4 2 2 34 5 2 103-174 23
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Metallurg
49 26 0 4 14 4 1 136-117 65
3
Tractor
49 24 3 1 18 1 2 127-114 59
4
Avtomobilist
50 21 3 2 17 4 3 133-126 59
5
Torpedo
51 20 3 3 18 5 2 148-143 59
6
Neftekhimik
49 12 2 2 33 0 0 114-182 32
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
CSKA
50 29 4 2 10 3 2 157-105 75
3
Lokomotiv
50 25 4 3 13 4 1 152-104 69
4
Avangard
50 27 2 0 11 5 5 148-116 68
5
SKA
50 27 1 2 12 4 4 150-109 68
6
HC Dynamo
50 26 4 0 15 2 3 152-121 65
7
Metallurg
49 26 0 4 14 4 1 136-117 65
8
Salavat Yulaev
51 22 4 4 16 4 1 152-131 65
9
Tractor
49 24 3 1 18 1 2 127-114 59
10
Avtomobilist
50 21 3 2 17 4 3 133-126 59
11
Torpedo
51 20 3 3 18 5 2 148-143 59
12
Jokerit
47 21 3 2 16 4 1 136-115 57
13
Barys
48 16 7 3 17 3 2 119-125 57
14
HC Dinamo Minsk
49 14 9 4 19 2 1 135-136 57
15
Severstal
50 18 4 3 21 1 3 121-136 54
16
Vityaz
50 18 3 3 22 2 2 130-139 52
17
HC Spartak
49 16 6 1 20 4 2 129-140 52
18
Sibir
50 17 2 2 25 1 3 121-135 46
19
Amur
49 13 4 1 27 0 4 118-145 40
20
HC Sochi
51 11 2 0 30 6 2 106-170 34
21
Neftekhimik
49 12 2 2 33 0 0 114-182 32
22
Kunlun RS
48 10 0 1 29 6 2 112-169 30
23
HC Dinamo Riga
49 4 2 2 34 5 2 103-174 23
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 5 0 0 0 0 0 21-11 10
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
3
Barys
5 3 1 0 1 0 0 16-10 8
4
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 13-7 8
5
Ak Bars
5 3 0 0 0 1 1 16-12 8
6
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 17-12 7
7
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 1 0 15-11 7
8
Vityaz
5 2 1 0 1 1 0 13-10 7
9
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Jokerit
5 3 0 0 2 0 0 12-13 6
11
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 10-11 6
12
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 17-22 6
13
Lokomotiv
5 2 0 1 2 0 0 13-14 6
14
HC Dinamo Minsk
5 1 1 1 2 0 0 9-9 6
15
Torpedo
5 2 0 0 2 1 0 15-12 5
16
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 13-16 4
17
Amur
5 1 1 0 3 0 0 11-11 4
18
HC Spartak
5 1 1 0 3 0 0 9-11 4
19
Sibir
5 1 0 1 3 0 0 12-16 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 2 2 0 9-13 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 12-16 3
22
Severstal
5 1 0 0 3 0 1 11-15 3
23
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-19 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 17 1 2 1 2 2 83-46 44
2
CSKA
26 16 2 0 4 3 1 81-52 40
3
Lokomotiv
24 16 2 1 4 0 1 81-43 39
4
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
5
HC Dynamo
26 13 3 0 7 1 2 81-65 35
6
Salavat Yulaev
26 12 2 2 7 2 1 83-68 35
7
Torpedo
25 14 0 0 6 4 1 82-66 33
8
Metallurg
25 15 0 0 8 1 1 69-61 32
9
SKA
24 12 1 1 6 1 3 72-57 32
10
Vityaz
28 12 0 2 12 1 1 75-81 30
11
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
12
Sibir
26 10 2 1 10 1 2 68-74 29
13
Avtomobilist
25 10 2 0 8 2 3 69-63 29
14
Tractor
23 10 3 0 8 1 1 61-53 28
15
HC Spartak
25 7 4 1 9 4 0 67-72 28
16
HC Dinamo Minsk
25 5 7 1 11 1 0 62-66 27
17
Jokerit
21 11 1 1 8 0 0 66-51 26
18
Amur
24 11 1 0 10 0 2 66-56 26
19
Barys
24 8 1 2 9 2 2 58-63 26
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
23 6 0 0 11 4 2 58-81 18
22
HC Sochi
26 6 0 0 14 4 2 57-87 18
23
HC Dinamo Riga
24 3 0 1 16 3 1 50-77 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
26 15 0 1 6 3 1 78-52 36
2
CSKA
24 13 2 2 6 0 1 76-53 35
3
Metallurg
24 11 0 4 6 3 0 67-56 33
4
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
5
Tractor
26 14 0 1 10 0 1 66-61 31
6
Jokerit
26 10 2 1 8 4 1 70-64 31
7
Barys
24 8 6 1 8 1 0 61-62 31
8
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
9
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
10
Avangard
26 11 1 0 8 4 2 72-66 30
11
Salavat Yulaev
25 10 2 2 9 2 0 69-63 30
12
HC Dinamo Minsk
24 9 2 3 8 1 1 73-70 30
13
Lokomotiv
26 9 2 2 9 4 0 71-61 30
14
Torpedo
26 6 3 3 12 1 1 66-77 26
15
Severstal
26 6 3 2 12 1 2 60-78 25
16
HC Spartak
24 9 2 0 11 0 2 62-68 24
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
24 7 0 1 15 0 1 53-61 17
19
HC Sochi
25 5 2 0 16 2 0 49-83 16
20
Amur
25 2 3 1 17 0 2 52-89 14
21
Neftekhimik
23 6 0 0 17 0 0 53-101 12
22
Kunlun RS
25 4 0 1 18 2 0 54-88 12
23
HC Dinamo Riga
25 1 2 1 18 2 1 53-97 11
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide