Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:1
SKA — Torpedo Meci incheiat 20 septembrie 2020
Urmatorul meci pentru Torpedo
1 noiembrie, 16:00
 
Torpedo
Amur
Urmatorul meci pentru SKA
10 noiembrie, 18:30
 
Jokerit
SKA
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul SKA — Torpedo

20 septembrie 2020, 17:30 (EEST)
20 septembrie 2020, 17:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Ice Palace (Saint-Petersburg, Russia)
Arbitru: ,

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
SKA

Valeriy Bragin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Samonov
gk. 195 -9 0 0
iaroslav Askarov
gk. 102 -1 0 0
Lukas Bengtsson
df. 145 1 4 5
Igor Odgiganov
df. 135 2 5 7
Viktor Antipin
df. 122 1 1 2
Yaroslaw Dyblenko
df. 93 0 0 0
Arseniy Brinkman
df. 9 0 0 0
Grigoriy Gryaznov
df. 0 0 0 0
Nikita Zorkin
df. 0 0 0 0
Joonas Kemppainen
fw. 120 0 4 4
Anton Burdasov
fw. 106 6 1 7
Miro Aaltonen
fw. 100 3 5 8
Andrei Kuzmenko
fw. 91 3 3 6
Vladimir E. Tkachyov
fw. 91 3 3 6
Kirill Marchenko
fw. 83 0 1 1
Evgeny Timkin
fw. 81 0 0 0
Ivan Morozov
fw. 74 0 0 0
Vasilii Podkolzin
fw. 71 1 1 2
Evgeny Ketov
fw. 52 0 1 1
Bogdan Yakimov
fw. 42 0 0 0
Vladislav Tsitsyura
fw. 8 0 0 0
Egor Spiridonov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Linden Vey
fw. 136 1 5 6
Dinar Khafizullin
df. 122 0 0 0
Magnus Hellberg
gk. 120 -6 0 0
Emil Galimov
fw. 105 1 1 2
Vasily Tokranov
df. 100 2 2 4
Anton Belov
df. 84 0 1 1
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 65 0 3 3
Kirill Obyskalov
gk. 0 0 0 0
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 375 -22 0 0
Nikita Serebryakov
gk. 49 -6 0 0
Brady Austin
df. 151 1 3 4
Artem Alyaev
df. 149 0 3 3
Mikhail Orlov
df. 131 0 2 2
Chris Wideman
df. 126 2 4 6
Nikita Bobryashov
df. 30 0 0 0
Semion Rycjkin
df. 8 0 1 1
Damir Zhafyarov
fw. 155 2 5 7
Justin Kloos
fw. 143 3 1 4
Andy Miele
fw. 138 3 2 5
Andrei Belevich
fw. 120 2 2 4
Daniil Ilyin
fw. 116 1 1 2
Mikhail Varnakov
fw. 115 0 4 4
Sergey Goncharuk
fw. 70 1 0 1
Danil Voevodin
fw. 51 0 1 1
Vladimir Mikhasyonok
fw. 13 0 0 0
Alexey Drobin
fw. 9 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 6 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 6 0 0 0
Vadim Pereskokov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Mark Marin
df. 134 1 1 2
Georgy Misharin
df. 103 0 1 1
Kirill Urakov
fw. 98 1 0 1
Danil Veryayev
fw. 73 0 1 1
Jordan Szwarz
fw. 69 1 0 1
Anton Shenfeld
fw. 64 1 2 3
Denis Pochivalov
fw. 11 0 0 0
Yegor Sinegubkin
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.42
4.95
6.30
2.45
1.53
1.36
5.40
6.40
2.50
1.53
1.34
6.25
6.25
2.40
1.55
1.36
5.50
6.00
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
08.09.20
Torpedo
SKA
KHL 2019-2020
20.02.20
SKA
Torpedo
13.02.20
Torpedo
SKA
26.01.20
SKA
Torpedo
13.10.19
Torpedo
SKA
KHL 2018-2019
04.12.18
SKA
Torpedo
03.09.18
Torpedo
SKA
KHL 2017-2018
04.11.17
SKA
Torpedo
4
:
4
2
:
1
S
02.09.17
Torpedo
SKA
3
:
3
4
:
5
S
KHL 2016-2017
18.02.17
SKA
Torpedo
4
:
2
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

SKA
17.09.20
HC Spartak
SKA
V
15.09.20
Avangard
SKA
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
V
08.09.20
Torpedo
SKA
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
PO
04.09.20
Neftekhimik
SKA
V
Torpedo
17.09.20
Torpedo
Severstal
PO
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
I
13.09.20
Metallurg
Torpedo
I
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
CS
08.09.20
Torpedo
SKA
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
7 5 0 0 1 1 0 24-16 11
2
CSKA
7 3 0 2 1 1 0 19-12 11
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
4
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 20-18 8
5
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
6
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
7
HC Spartak
7 2 0 0 4 1 0 14-20 5
8
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-1 4
9
Vityaz
6 1 0 1 4 0 0 15-16 4
10
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
11
HC Sochi
6 0 1 0 4 0 1 7-21 3
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
8 6 0 0 1 1 0 26-14 13
2
Avtomobilist
7 5 1 0 0 0 1 29-13 13
3
Metallurg
7 5 0 1 1 0 0 19-9 12
4
Salavat Yulaev
8 5 0 1 2 0 0 27-21 12
5
Ak Bars
7 4 2 0 1 0 0 24-16 12
6
Tractor
7 4 0 0 2 1 0 17-11 9
7
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
8
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
9
Torpedo
7 1 0 1 4 1 0 20-28 5
10
Neftekhimik
6 1 0 0 5 0 0 11-24 2
11
Amur
8 1 0 0 7 0 0 12-34 2
12
Kunlun RS
7 0 0 0 6 0 1 12-28 1
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
7 5 0 0 1 1 0 24-16 11
2
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
3
HC Spartak
7 2 0 0 4 1 0 14-20 5
4
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-1 4
5
Vityaz
6 1 0 1 4 0 0 15-16 4
6
HC Sochi
6 0 1 0 4 0 1 7-21 3
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
8 6 0 0 1 1 0 26-14 13
2
Salavat Yulaev
8 5 0 1 2 0 0 27-21 12
3
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
4
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
5
Amur
8 1 0 0 7 0 0 12-34 2
6
Kunlun RS
7 0 0 0 6 0 1 12-28 1
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
7 3 0 2 1 1 0 19-12 11
2
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
3
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 20-18 8
4
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
5
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
7 5 1 0 0 0 1 29-13 13
2
Metallurg
7 5 0 1 1 0 0 19-9 12
3
Ak Bars
7 4 2 0 1 0 0 24-16 12
4
Tractor
7 4 0 0 2 1 0 17-11 9
5
Torpedo
7 1 0 1 4 1 0 20-28 5
6
Neftekhimik
6 1 0 0 5 0 0 11-24 2
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
8 6 0 0 1 1 0 26-14 13
2
Avtomobilist
7 5 1 0 0 0 1 29-13 13
3
Metallurg
7 5 0 1 1 0 0 19-9 12
4
Salavat Yulaev
8 5 0 1 2 0 0 27-21 12
5
Ak Bars
7 4 2 0 1 0 0 24-16 12
6
SKA
7 5 0 0 1 1 0 24-16 11
7
CSKA
7 3 0 2 1 1 0 19-12 11
8
Tractor
7 4 0 0 2 1 0 17-11 9
9
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
10
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 20-18 8
11
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
12
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
13
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
14
HC Spartak
7 2 0 0 4 1 0 14-20 5
15
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
16
Torpedo
7 1 0 1 4 1 0 20-28 5
17
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-1 4
18
Vityaz
6 1 0 1 4 0 0 15-16 4
19
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
HC Sochi
6 0 1 0 4 0 1 7-21 3
21
Neftekhimik
6 1 0 0 5 0 0 11-24 2
22
Amur
8 1 0 0 7 0 0 12-34 2
23
Kunlun RS
7 0 0 0 6 0 1 12-28 1
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
5 4 1 0 0 0 0 21-10 10
2
Avtomobilist
5 3 1 0 0 0 1 25-12 9
3
SKA
5 4 0 0 1 0 0 20-12 8
4
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
5
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 11-8 8
6
CSKA
5 2 0 2 1 0 0 14-8 8
7
Tractor
5 3 0 0 1 1 0 13-7 7
8
Avangard
5 3 0 0 1 1 0 15-11 7
9
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
10
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 16-14 6
11
Salavat Yulaev
5 2 0 1 2 0 0 16-15 6
12
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 2 0 0 20-18 6
13
HC Spartak
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
14
Sibir
5 1 1 0 2 0 1 13-15 5
15
Barys
5 1 0 0 1 2 1 13-17 5
16
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-1 4
17
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
18
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 6-18 3
19
Torpedo
5 0 0 1 3 1 0 14-22 3
20
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
21
Amur
5 1 0 0 4 0 0 6-18 2
22
Vityaz
5 0 0 1 4 0 0 11-16 2
23
Kunlun RS
5 0 0 0 4 0 1 10-23 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
4 4 0 0 0 0 0 15-6 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
3
Avtomobilist
4 2 1 0 0 0 1 15-7 7
4
Lokomotiv
3 3 0 0 0 0 0 11-3 6
5
Ak Bars
4 2 1 0 1 0 0 12-10 6
6
Tractor
4 2 0 0 1 1 0 11-7 5
7
CSKA
4 2 0 0 1 1 0 10-9 5
8
Sibir
4 1 1 0 1 0 1 12-13 5
9
SKA
2 2 0 0 0 0 0 9-4 4
10
Salavat Yulaev
2 2 0 0 0 0 0 9-4 4
11
Severstal
3 2 0 0 1 0 0 9-9 4
12
HC Dinamo Minsk
4 1 1 0 2 0 0 12-13 4
13
Barys
3 1 0 0 0 1 1 8-9 4
14
HC Spartak
4 1 0 0 2 1 0 9-11 3
15
Torpedo
4 1 0 0 2 1 0 13-16 3
16
Jokerit
1 1 0 0 0 0 0 6-0 2
17
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 7-9 2
18
Neftekhimik
4 1 0 0 3 0 0 9-13 2
19
Amur
3 1 0 0 2 0 0 5-10 2
20
Vityaz
3 0 0 1 2 0 0 5-8 2
21
Kunlun RS
2 0 0 0 1 0 1 4-8 1
22
HC Sochi
2 0 0 0 1 0 1 0-5 1
23
HC Dynamo
2 0 0 0 2 0 0 3-6 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
6 3 0 1 2 0 0 18-17 8
2
SKA
5 3 0 0 1 1 0 15-12 7
3
Avtomobilist
3 3 0 0 0 0 0 14-6 6
4
Ak Bars
3 2 1 0 0 0 0 12-6 6
5
HC Dynamo
4 2 1 0 1 0 0 14-10 6
6
CSKA
3 1 0 2 0 0 0 9-3 6
7
Avangard
4 2 0 0 1 1 0 11-8 5
8
Tractor
3 2 0 0 1 0 0 6-4 4
9
HC Dinamo Minsk
2 1 1 0 0 0 0 8-5 4
10
Metallurg
2 1 0 1 0 0 0 5-2 4
11
Barys
3 1 0 0 1 1 0 8-10 3
12
Severstal
2 0 1 0 0 0 1 5-5 3
13
Vityaz
3 1 0 0 2 0 0 10-8 2
14
Jokerit
2 1 0 0 1 0 0 3-1 2
15
Lokomotiv
2 1 0 0 1 0 0 5-6 2
16
HC Spartak
3 1 0 0 2 0 0 5-9 2
17
HC Sochi
4 0 1 0 3 0 0 7-16 2
18
Torpedo
3 0 0 1 2 0 0 7-12 2
19
HC Dinamo Riga
2 0 0 0 1 1 0 4-6 1
20
Sibir
3 0 0 0 3 0 0 4-7 0
21
Neftekhimik
2 0 0 0 2 0 0 2-11 0
22
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
23
Amur
5 0 0 0 5 0 0 7-24 0
KHL
Week 3