Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:2
SKA — Torpedo Meci incheiat 20 februarie 2020
Urmatorul meci pentru SKA
30 septembrie, 15:00
 
Sibir
SKA
Urmatorul meci pentru Torpedo
2 octombrie, 15:30
 
Sibir
Torpedo
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul SKA — Torpedo

20 februarie 2020, 19:30 (EET)
20 februarie 2020, 19:30 (EET)
Arbitru: , Stadion: Ice Palace (Saint-Petersburg, Russia)
3 : 2
OT 1:0

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
SKA

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Magnus Hellberg
gk. 1,383 -40 1 1
Aleksandr Samonov
gk. 896 -27 0 0
Artyom Zub
df. 1,033 12 8 20
Anton Belov
df. 657 4 8 12
Vasily Tokranov
df. 621 6 11 17
Igor Odgiganov
df. 570 2 9 11
Danila Galenyuk
df. 529 1 9 10
Lukas Bengtsson
df. 449 2 10 12
Dinar Khafizullin
df. 430 0 4 4
Vladimir E. Tkachyov
fw. 929 14 28 42
Sergei Plotnikov
fw. 822 8 20 28
Evgeny Ketov
fw. 777 11 8 19
Joonas Kemppainen
fw. 739 6 7 13
Maxim Karpov
fw. 698 8 7 15
Alexander Barabanov
fw. 622 10 9 19
Andrei Kuzmenko
fw. 606 12 17 29
Jarno Koskiranta
fw. 591 6 8 14
Anton Burdasov
fw. 414 9 3 12
Kirill Marchenko
fw. 280 5 8 13
Vasilii Podkolzin
fw. 229 2 4 6
Ivan Morozov
fw. 166 4 2 6
Miro Aaltonen
fw. 118 1 2 3
Nu vor juca
Alexei Melnichuk
gk. 891 -25 1 1
Jori Lehterya
fw. 884 15 15 30
Yaroslaw Dyblenko
df. 690 2 4 6
Ilya Kablukov
fw. 651 0 3 3
Nail Yakupov
fw. 644 10 10 20
Andrei Zubarev
df. 543 0 2 2
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 513 4 11 15
Artyom Zemchyonok
df. 451 0 5 5
Alexander Dergachyov
fw. 331 1 2 3
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 244 0 1 1
Vasili Glotov
fw. 94 2 1 3
iaroslav Askarov
gk. 60 -2 0 0
Pavel Kukshtel
fw. 8 0 0 0
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 1,693 -76 2 2
Nikita Serebryakov
gk. 0 0 0 0
Charles Genoway
df. 1,293 6 25 31
Mikhail Orlov
df. 1,154 4 7 11
Denis Barantsev
df. 1,153 9 8 17
Artem Alyaev
df. 959 7 16 23
Sergey Zborovskii
df. 616 2 3 5
Anton Volchenkov
df. 462 0 2 2
Jordan Shreder
fw. 1,106 17 22 39
Damir Zhafyarov
fw. 1,045 17 18 35
Stanislav Bocharov
fw. 993 20 14 34
Anton Shenfeld
fw. 964 10 21 31
Kirill Urakov
fw. 763 6 8 14
Daniil Ilyin
fw. 747 6 12 18
Mikhail Varnakov
fw. 730 11 20 31
Andrei Belevich
fw. 651 8 7 15
Danil Veryayev
fw. 606 5 5 10
Ty Rattie
fw. 574 7 17 24
Paul Szczechura
fw. 502 4 10 14
Sergey Goncharuk
fw. 344 3 4 7
Drew Shore
fw. 327 1 9 10
Nu vor juca
Anders Lindbek
gk. 1,856 -77 0 0
Georgy Misharin
df. 938 3 6 9
Maxim Mineyev
df. 165 0 2 2
Mikhail Smolin
fw. 146 2 0 2
Viktor Shahvorostov
fw. 143 2 1 3
Denis Pochivalov
fw. 102 0 1 1
Donat Stalnov
fw. 30 0 1 1
Kirill Melyakov
df. 30 0 0 0
Vladislav Mihalchuk
fw. 9 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 2 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.37
5.30
6.75
2.60
1.47
2.50
1.51
1.36
5.25
6.75
2.60
1.44
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
13.02.20
Torpedo
SKA
26.01.20
SKA
Torpedo
13.10.19
Torpedo
SKA
KHL 2018-2019
04.12.18
SKA
Torpedo
03.09.18
Torpedo
SKA
KHL 2017-2018
04.11.17
SKA
Torpedo
4
:
4
2
:
1
S
02.09.17
Torpedo
SKA
3
:
3
4
:
5
S
KHL 2016-2017
18.02.17
SKA
Torpedo
4
:
2
27.01.17
Torpedo
SKA
4
:
2
KHL 2015-2016
22.12.15
Torpedo
SKA
5
:
5
1
:
0
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

SKA
17.02.20
SKA
Admiral
V
15.02.20
Salavat Yulaev
SKA
CO
13.02.20
Torpedo
SKA
V
11.02.20
SKA
Amur
V
03.02.20
HC Spartak
SKA
V
30.01.20
SKA
Avangard
CO
28.01.20
SKA
HC Dinamo Minsk
V
26.01.20
SKA
Torpedo
V
23.01.20
SKA
Barys
V
21.01.20
CSKA
SKA
I
16.01.20
SKA
Jokerit
V
14.01.20
SKA
HC Dinamo Riga
V
12.01.20
SKA
HC Dynamo
CO
07.01.20
HC Spartak
SKA
I
05.01.20
HC Dinamo Minsk
SKA
V
03.01.20
Jokerit
SKA
I
29.12.19
Severstal
SKA
PO
27.12.19
Sibir
SKA
V
25.12.19
Barys
SKA
V
22.12.19
SKA
Metallurg
V
19.12.19
SKA
CSKA
I
17.12.19
SKA
Severstal
CO
09.12.19
HC Dynamo
SKA
2
:
2
0
:
1
S
CS
04.12.19
SKA
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
CS
02.12.19
CSKA
SKA
V
30.11.19
HC Dinamo Riga
SKA
V
27.11.19
SKA
HC Sochi
V
25.11.19
SKA
Kunlun RS
V
22.11.19
SKA
Severstal
V
17.11.19
Admiral
SKA
CO
15.11.19
Kunlun RS
SKA
CO
13.11.19
Amur
SKA
V
03.11.19
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
1
:
0
S
CS
02.11.19
SKA
Lokomotiv
I
30.10.19
Vityaz
SKA
2
:
2
0
:
1
S
CS
28.10.19
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
1
S
CS
26.10.19
Lokomotiv
SKA
PO
22.10.19
SKA
Neftekhimik
2
:
2
0
:
1
S
PS
20.10.19
SKA
HC Spartak
I
17.10.19
Neftekhimik
SKA
I
15.10.19
Avangard
SKA
I
13.10.19
Torpedo
SKA
V
10.10.19
SKA
Avtomobilist
CO
07.10.19
SKA
HC Spartak
PO
05.10.19
SKA
Tractor
I
02.10.19
Ak Bars
SKA
I
30.09.19
HC Dinamo Riga
SKA
V
28.09.19
SKA
HC Dynamo
V
26.09.19
SKA
Salavat Yulaev
V
23.09.19
SKA
CSKA
2
:
2
0
:
1
S
PS
22.09.19
SKA
Vityaz
I
19.09.19
HC Dynamo
SKA
V
17.09.19
HC Sochi
SKA
V
15.09.19
SKA
Jokerit
V
13.09.19
SKA
CSKA
I
10.09.19
SKA
Sibir
V
06.09.19
Avtomobilist
SKA
I
04.09.19
Tractor
SKA
CO
02.09.19
Metallurg
SKA
V
Torpedo
18.02.20
HC Spartak
Torpedo
V
15.02.20
Torpedo
Amur
I
13.02.20
Torpedo
SKA
I
11.02.20
CSKA
Torpedo
I
01.02.20
Torpedo
Severstal
V
30.01.20
Lokomotiv
Torpedo
I
28.01.20
HC Dynamo
Torpedo
I
26.01.20
SKA
Torpedo
I
24.01.20
Torpedo
Metallurg
I
21.01.20
Torpedo
Lokomotiv
V
16.01.20
Torpedo
HC Dynamo
V
14.01.20
Torpedo
HC Sochi
CO
11.01.20
Neftekhimik
Torpedo
I
09.01.20
Ak Bars
Torpedo
V
07.01.20
Torpedo
Admiral
I
03.01.20
Torpedo
Tractor
I
28.12.19
Torpedo
HC Dinamo Riga
V
25.12.19
Amur
Torpedo
I
23.12.19
Admiral
Torpedo
V
21.12.19
Kunlun RS
Torpedo
V
18.12.19
Torpedo
Barys
I
09.12.19
Vityaz
Torpedo
I
06.12.19
Torpedo
Ak Bars
I
03.12.19
Torpedo
Avtomobilist
PO
29.11.19
Torpedo
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
PS
26.11.19
Avtomobilist
Torpedo
V
24.11.19
Tractor
Torpedo
I
22.11.19
Sibir
Torpedo
V
19.11.19
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
17.11.19
Torpedo
Vityaz
V
14.11.19
Torpedo
Sibir
V
12.11.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
5
:
5
1
:
0
S
PS
04.11.19
Vityaz
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
CS
02.11.19
Jokerit
Torpedo
I
31.10.19
Torpedo
Kunlun RS
I
29.10.19
Torpedo
Lokomotiv
V
24.10.19
Torpedo
HC Spartak
I
21.10.19
CSKA
Torpedo
I
19.10.19
Jokerit
Torpedo
CO
17.10.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
V
13.10.19
Torpedo
SKA
I
11.10.19
Torpedo
Salavat Yulaev
1
:
1
0
:
1
S
PS
09.10.19
Torpedo
Vityaz
V
05.10.19
Metallurg
Torpedo
2
:
2
0
:
1
S
CS
03.10.19
Barys
Torpedo
I
01.10.19
Salavat Yulaev
Torpedo
I
29.09.19
Torpedo
HC Sochi
V
27.09.19
Torpedo
CSKA
I
24.09.19
Torpedo
HC Dinamo Minsk
CO
21.09.19
Severstal
Torpedo
V
19.09.19
HC Sochi
Torpedo
I
17.09.19
Torpedo
Neftekhimik
V
15.09.19
Torpedo
Avangard
V
13.09.19
Torpedo
Jokerit
CO
11.09.19
Torpedo
CSKA
CO
08.09.19
Avangard
Torpedo
I
06.09.19
Lokomotiv
Torpedo
V
04.09.19
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
02.09.19
HC Dynamo
Torpedo
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
3
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
4
HC Dynamo
59 29 5 1 16 3 5 174-137 78
5
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
6
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
7
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
8
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
9
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
10
Severstal
60 13 3 6 28 7 3 121-168 54
11
HC Dinamo Riga
59 10 5 1 36 4 3 98-179 39
12
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
2
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
3
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
4
Avtomobilist
60 22 8 3 19 5 3 161-149 74
5
Sibir
59 25 3 4 21 2 4 131-136 70
6
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
7
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
8
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
9
Amur
59 19 1 5 25 3 6 125-134 59
10
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
11
Admiral
59 15 4 6 30 3 1 120-170 54
12
Tractor
59 18 3 2 31 2 3 124-157 51
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
2
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
3
HC Dynamo
59 29 5 1 16 3 5 174-137 78
4
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
5
Severstal
60 13 3 6 28 7 3 121-168 54
6
HC Dinamo Riga
59 10 5 1 36 4 3 98-179 39
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
2
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
3
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
4
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
5
Amur
59 19 1 5 25 3 6 125-134 59
6
Admiral
59 15 4 6 30 3 1 120-170 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
3
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
4
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
5
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
6
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
2
Avtomobilist
60 22 8 3 19 5 3 161-149 74
3
Sibir
59 25 3 4 21 2 4 131-136 70
4
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
5
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
6
Tractor
59 18 3 2 31 2 3 124-157 51
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
3
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
4
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
5
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
6
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
7
HC Dynamo
59 29 5 1 16 3 5 174-137 78
8
Avtomobilist
60 22 8 3 19 5 3 161-149 74
9
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
10
Sibir
59 25 3 4 21 2 4 131-136 70
11
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
12
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
13
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
14
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
15
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
16
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
17
Amur
59 19 1 5 25 3 6 125-134 59
18
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
19
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
20
Admiral
59 15 4 6 30 3 1 120-170 54
21
Severstal
60 13 3 6 28 7 3 121-168 54
22
Tractor
59 18 3 2 31 2 3 124-157 51
23
HC Dinamo Riga
59 10 5 1 36 4 3 98-179 39
24
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 18-8 10
2
Jokerit
5 4 0 0 0 0 1 19-11 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 17-9 9
4
Barys
5 4 0 0 0 1 0 15-11 9
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 23-11 8
6
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 17-5 8
7
HC Dynamo
5 2 1 0 1 0 1 16-15 7
8
Amur
5 2 0 1 1 0 1 17-13 7
9
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 15-10 6
10
Severstal
5 2 0 1 2 0 0 13-14 6
11
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 14-14 6
12
Metallurg
5 1 1 1 2 0 0 10-13 6
13
Sibir
5 1 1 0 2 0 1 8-12 5
14
Avangard
5 1 0 1 2 1 0 14-14 5
15
HC Dinamo Riga
5 1 0 1 2 1 0 12-13 5
16
HC Sochi
5 1 0 1 2 1 0 11-13 5
17
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 15-15 4
18
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-13 4
19
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 12-12 4
20
Torpedo
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-10 3
22
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 12-20 3
23
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
24
Admiral
5 0 0 0 5 0 0 3-25 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
28 20 2 2 4 0 0 82-44 48
2
SKA
30 15 4 2 6 1 2 89-55 45
3
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
Salavat Yulaev
31 16 2 0 8 2 3 88-63 41
6
Jokerit
30 15 2 1 8 1 3 94-80 40
7
Avtomobilist
31 14 4 1 10 2 0 94-80 40
8
Metallurg
29 13 2 3 7 3 1 74-59 40
9
Lokomotiv
31 16 2 1 11 1 0 86-65 39
10
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
11
Neftekhimik
31 14 1 3 10 0 3 99-82 39
12
Barys
30 13 3 0 8 6 0 75-76 38
13
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Amur
28 13 0 2 7 1 5 61-54 36
16
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
17
HC Spartak
30 13 1 2 11 2 1 85-71 35
18
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Severstal
29 8 1 3 10 5 2 59-72 31
21
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
22
Tractor
29 8 1 1 15 1 3 66-81 24
23
HC Dinamo Riga
31 7 2 0 16 4 2 52-78 24
24
HC Dinamo Minsk
29 6 2 1 14 3 3 64-94 24
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
31 22 1 2 5 1 0 105-42 51
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
31 12 1 5 8 5 0 81-60 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
HC Dynamo
30 11 3 1 11 1 3 86-82 34
9
Sibir
30 11 2 2 11 1 3 66-76 34
10
Avtomobilist
29 8 4 2 9 3 3 67-69 34
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Torpedo
29 9 1 2 16 0 1 79-89 25
14
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
15
Admiral
31 6 4 2 18 1 0 56-95 25
16
Kunlun RS
31 9 0 1 17 1 3 65-83 24
17
Vityaz
29 9 0 1 16 2 1 56-87 23
18
Amur
31 6 1 3 18 2 1 64-80 23
19
Severstal
31 5 2 3 18 2 1 62-96 23
20
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
21
HC Sochi
29 5 1 2 15 5 1 48-75 22
22
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
23
HC Dinamo Riga
28 3 3 1 20 0 1 46-101 15
24
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
KHL
Week 22