Ponturi pariuri pentru meciul SKA — Severstal

27 ianuarie 2021, 18:30 (EET)
27 ianuarie 2021, 18:30 (EET)
Stadion: Ice Palace (Saint-Petersburg, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
SKA

Valeriy Bragin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Magnus Hellberg
gk. 870 -29 0 0
Aleksandr Samonov
gk. 742 -30 0 0
iaroslav Askarov
gk. 495 -10 0 0
Igor Odgiganov
df. 826 5 20 25
Viktor Antipin
df. 700 2 9 11
Lukas Bengtsson
df. 625 3 12 15
Oscar Fantenberg
df. 518 0 7 7
Dinar Khafizullin
df. 513 0 1 1
Anton Belov
df. 491 2 5 7
Danila Galenyuk
df. 360 1 3 4
Yaroslaw Dyblenko
df. 356 2 3 5
Kirill Kirsanov
df. 228 0 1 1
Arseniy Brinkman
df. 163 1 2 3
Joonas Kemppainen
fw. 798 10 12 22
Andrei Kuzmenko
fw. 696 15 17 32
Ivan Morozov
fw. 677 9 12 21
Malte Stremvall
fw. 654 10 10 20
Anton Burdasov
fw. 588 19 10 29
Evgeny Ketov
fw. 541 4 4 8
Evgeny Timkin
fw. 510 3 5 8
Miro Aaltonen
fw. 482 9 8 17
Emil Galimov
fw. 355 6 4 10
Pavel Kukshtel
fw. 340 1 2 3
Vasilii Podkolzin
fw. 326 2 5 7
Maxim Groshev
fw. 274 1 2 3
Vladislav Kamenev
fw. 239 5 0 5
Vladislav Tsitsyura
fw. 144 1 0 1
Stepan Starkov
fw. 116 1 1 2
Nikita Chibrikov
fw. 86 1 1 2
Marat Khusnutdinov
fw. 81 0 1 1
Egor Spiridonov
fw. 15 0 0 0
Nu vor juca
Vladimir E. Tkachyov
fw. 683 11 24 35
Linden Vey
fw. 595 4 19 23
Vasily Tokranov
df. 572 4 12 16
Kirill Marchenko
fw. 425 12 9 21
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 376 1 9 10
Daniil Ogirchuk
fw. 273 1 1 2
Danil Voevodin
fw. 144 2 2 4
Grigoriy Gryaznov
df. 106 0 0 0
Nikita Zorkin
df. 98 0 1 1
Artyom Nikolaev
fw. 79 0 2 2
Maxim Matyshkin
df. 54 1 1 2
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 1,909 -80 0 0
Dmitriy Shugayev
gk. 869 -36 0 0
Konstantin Shostak
gk. 65 -4 0 0
Denis Rybalkin
gk. 0 0 0 0
Vladislav Provolnev
df. 962 9 10 19
Shawn Lalonde
df. 849 3 9 12
Kirill Adamchuk
df. 788 0 9 9
Veli-Matti Vittasmyaki
df. 773 0 6 6
Vadim Kudako
df. 632 1 3 4
Makar Khabarov
df. 460 0 2 2
Mikhail Tikhonov
df. 297 0 1 1
Anton Sizov
df. 237 2 2 4
Nikita Makeyev
df. 112 0 0 0
Tmur Karimov
df. 78 0 2 2
Ivan Rogov
df. 71 1 0 1
Alexander Petunin
fw. 838 14 15 29
Daniil Vovchenko
fw. 763 14 6 20
Vladislav Kodola
fw. 738 7 18 25
Igor Geraskin
fw. 680 7 14 21
Adam Liska
fw. 632 5 9 14
Egor Morozov
fw. 628 9 11 20
Kirill Kapustin
fw. 606 7 11 18
Denis Vikharev
fw. 584 6 6 12
Andrei Alexeyev
fw. 495 1 2 3
Joonas Nättinen
fw. 399 4 11 15
Artyom Gareyev
fw. 396 2 5 7
David Dumbadze
fw. 388 2 3 5
Yacob Berglund
fw. 350 5 8 13
Nikita Guslistov
fw. 148 2 0 2
Maksim Kazakov
fw. 132 1 1 2
Yegor Chizhikov
fw. 55 2 0 2
Dmitriy Moiseev
fw. 48 0 1 1
Maxim Nevolin
fw. 25 0 0 0
Nu vor juca
Jindrich Abdul
fw. 78 2 0 2

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
24.12.20
SKA
Severstal
26.11.20
Severstal
SKA
14.11.20
Severstal
SKA
KHL 2019-2020
29.12.19
Severstal
SKA
17.12.19
SKA
Severstal
22.11.19
SKA
Severstal
28.10.19
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
1
S
KHL 2018-2019
11.02.19
SKA
Severstal
22.11.18
Severstal
SKA
12.10.18
SKA
Severstal
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

SKA
21.01.21
Vityaz
SKA
V
19.01.21
Avtomobilist
SKA
V
17.01.21
CSKA
SKA
I
12.01.21
SKA
HC Sochi
V
10.01.21
SKA
CSKA
PO
07.01.21
Lokomotiv
SKA
I
05.01.21
HC Dinamo Minsk
SKA
PO
30.12.20
Jokerit
SKA
I
28.12.20
HC Sochi
SKA
V
26.12.20
HC Dynamo
SKA
PO
24.12.20
SKA
Severstal
V
22.12.20
SKA
CSKA
3
:
3
3
:
1
S
CS
12.12.20
HC Dinamo Riga
SKA
V
10.12.20
SKA
Avtomobilist
V
07.12.20
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
2
:
3
S
PS
05.12.20
Tractor
SKA
V
03.12.20
Metallurg
SKA
I
30.11.20
SKA
Jokerit
1
:
1
2
:
4
S
PS
28.11.20
Salavat Yulaev
SKA
2
:
2
1
:
2
S
CS
26.11.20
Severstal
SKA
V
24.11.20
SKA
Barys
V
22.11.20
SKA
Amur
V
18.11.20
SKA
Tractor
I
16.11.20
SKA
Salavat Yulaev
CO
14.11.20
Severstal
SKA
V
12.11.20
Vityaz
SKA
V
10.11.20
Jokerit
SKA
V
28.10.20
SKA
Kunlun RS
I
26.10.20
SKA
Avangard
V
22.10.20
SKA
HC Spartak
I
19.10.20
SKA
Vityaz
V
16.10.20
CSKA
SKA
I
14.10.20
HC Sochi
SKA
V
12.10.20
SKA
HC Dynamo
I
09.10.20
SKA
HC Sochi
V
07.10.20
SKA
Metallurg
I
04.10.20
Barys
SKA
2
:
2
3
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
V
30.09.20
Sibir
SKA
V
25.09.20
SKA
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
PS
23.09.20
SKA
Sibir
I
20.09.20
SKA
Torpedo
V
17.09.20
HC Spartak
SKA
V
15.09.20
Avangard
SKA
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
V
08.09.20
Torpedo
SKA
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
PO
04.09.20
Neftekhimik
SKA
V
Severstal
21.01.21
Avtomobilist
Severstal
V
19.01.21
Salavat Yulaev
Severstal
I
17.01.21
Severstal
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
PS
15.01.21
Severstal
HC Dinamo Riga
V
10.01.21
Severstal
HC Sochi
V
07.01.21
Avangard
Severstal
I
05.01.21
Kunlun RS
Severstal
V
30.12.20
HC Sochi
Severstal
I
28.12.20
Severstal
Neftekhimik
V
26.12.20
Jokerit
Severstal
3
:
3
3
:
2
S
PS
24.12.20
SKA
Severstal
I
22.12.20
Lokomotiv
Severstal
I
13.12.20
Severstal
Torpedo
V
11.12.20
Severstal
HC Spartak
V
09.12.20
Severstal
HC Dinamo Riga
V
06.12.20
Severstal
Avangard
1
:
1
2
:
1
S
CS
04.12.20
HC Dinamo Riga
Severstal
CO
01.12.20
Lokomotiv
Severstal
I
29.11.20
Ak Bars
Severstal
I
26.11.20
Severstal
SKA
I
24.11.20
Severstal
Vityaz
V
22.11.20
Metallurg
Severstal
V
20.11.20
Vityaz
Severstal
I
18.11.20
HC Spartak
Severstal
PO
14.11.20
Severstal
SKA
I
12.11.20
HC Dynamo
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
CS
08.11.20
Severstal
Barys
I
01.11.20
Severstal
Jokerit
V
30.10.20
Severstal
Vityaz
I
27.10.20
HC Spartak
Severstal
V
25.10.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
CO
23.10.20
Severstal
Metallurg
I
21.10.20
Severstal
HC Sochi
V
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
V
15.10.20
Severstal
Tractor
I
10.10.20
Barys
Severstal
V
08.10.20
Amur
Severstal
I
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
CS
01.10.20
Severstal
Jokerit
I
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
CO
24.09.20
CSKA
Severstal
I
22.09.20
Tractor
Severstal
V
17.09.20
Torpedo
Severstal
CO
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
I
03.09.20
Severstal
Amur
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
48 29 4 2 8 3 2 155-98 75
2
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
3
Lokomotiv
48 23 4 3 13 4 1 144-101 65
4
HC Dynamo
48 24 4 0 15 2 3 143-118 61
5
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
6
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
7
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
8
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
9
Vityaz
48 17 3 3 22 1 2 123-134 49
10
HC Sochi
49 11 2 0 28 6 2 103-162 34
11
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
3
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
4
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
5
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
6
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
7
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
8
Barys
46 16 6 3 16 3 2 112-118 55
9
Sibir
49 16 2 2 25 1 3 115-131 44
10
Amur
48 13 4 1 26 0 4 117-143 40
11
Neftekhimik
48 12 2 2 32 0 0 110-176 32
12
Kunlun RS
46 10 0 1 27 6 2 110-163 30
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
2
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
3
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
4
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
5
Vityaz
48 17 3 3 22 1 2 123-134 49
6
HC Sochi
49 11 2 0 28 6 2 103-162 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
2
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
3
Barys
46 16 6 3 16 3 2 112-118 55
4
Sibir
49 16 2 2 25 1 3 115-131 44
5
Amur
48 13 4 1 26 0 4 117-143 40
6
Kunlun RS
46 10 0 1 27 6 2 110-163 30
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
48 29 4 2 8 3 2 155-98 75
2
Lokomotiv
48 23 4 3 13 4 1 144-101 65
3
HC Dynamo
48 24 4 0 15 2 3 143-118 61
4
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
5
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
3
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
4
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
5
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
6
Neftekhimik
48 12 2 2 32 0 0 110-176 32
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
CSKA
48 29 4 2 8 3 2 155-98 75
3
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
4
Lokomotiv
48 23 4 3 13 4 1 144-101 65
5
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
6
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
7
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
8
HC Dynamo
48 24 4 0 15 2 3 143-118 61
9
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
10
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
11
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
12
Barys
46 16 6 3 16 3 2 112-118 55
13
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
14
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
15
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
16
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
17
Vityaz
48 17 3 3 22 1 2 123-134 49
18
Sibir
49 16 2 2 25 1 3 115-131 44
19
Amur
48 13 4 1 26 0 4 117-143 40
20
HC Sochi
49 11 2 0 28 6 2 103-162 34
21
Neftekhimik
48 12 2 2 32 0 0 110-176 32
22
Kunlun RS
46 10 0 1 27 6 2 110-163 30
23
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 15-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 18-12 8
3
Ak Bars
5 3 0 0 0 1 1 16-12 8
4
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 1 0 16-11 7
5
Severstal
5 3 0 0 1 0 1 16-13 7
6
SKA
5 3 0 0 1 1 0 12-9 7
7
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 12-10 7
8
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 18-13 6
9
Barys
5 3 0 0 2 0 0 14-13 6
10
Avtomobilist
5 3 0 0 2 0 0 11-11 6
11
Tractor
5 2 1 0 2 0 0 12-8 6
12
Amur
5 2 1 0 2 0 0 15-13 6
13
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 13-19 6
14
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 9-12 5
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-10 4
16
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 12-16 4
17
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 8-9 4
18
Lokomotiv
5 1 0 1 3 0 0 11-15 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 2 2 0 9-12 4
20
HC Dinamo Minsk
5 0 1 1 3 0 0 8-11 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 15-18 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-22 2
23
Sibir
5 0 0 1 4 0 0 7-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 17 1 2 1 2 2 83-46 44
2
CSKA
25 16 2 0 3 3 1 80-49 40
3
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
4
Lokomotiv
23 15 2 1 4 0 1 78-41 37
5
Salavat Yulaev
26 12 2 2 7 2 1 83-68 35
6
Torpedo
25 14 0 0 6 4 1 82-66 33
7
Metallurg
25 15 0 0 8 1 1 69-61 32
8
HC Dynamo
24 11 3 0 7 1 2 72-62 31
9
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
10
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
11
Avtomobilist
24 10 2 0 7 2 3 66-58 29
12
Tractor
23 10 3 0 8 1 1 61-53 28
13
Vityaz
26 11 0 2 12 0 1 68-76 27
14
Sibir
25 9 2 1 10 1 2 62-70 27
15
Amur
23 11 1 0 9 0 2 65-54 26
16
Barys
23 8 1 2 8 2 2 56-60 26
17
HC Spartak
24 7 3 1 9 4 0 64-70 26
18
HC Dinamo Minsk
23 4 7 1 10 1 0 59-62 25
19
Jokerit
19 10 1 1 7 0 0 61-44 24
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
23 6 0 0 11 4 2 58-81 18
22
HC Sochi
25 6 0 0 13 4 2 56-82 18
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
26 15 0 1 6 3 1 78-52 36
2
CSKA
23 13 2 2 5 0 1 75-49 35
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
5
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
6
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
7
HC Dinamo Minsk
24 9 2 3 8 1 1 73-70 30
8
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
9
Jokerit
25 9 2 1 8 4 1 67-63 29
10
Barys
23 8 5 1 8 1 0 56-58 29
11
Salavat Yulaev
24 9 2 2 9 2 0 67-62 28
12
Lokomotiv
25 8 2 2 9 4 0 66-60 28
13
Avangard
24 9 1 0 8 4 2 65-63 26
14
Severstal
24 6 3 2 10 1 2 58-72 25
15
HC Spartak
24 9 2 0 11 0 2 62-68 24
16
Torpedo
24 5 3 3 12 0 1 61-73 23
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
24 7 0 1 15 0 1 53-61 17
19
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
20
Amur
25 2 3 1 17 0 2 52-89 14
21
Neftekhimik
22 6 0 0 16 0 0 49-95 12
22
Kunlun RS
23 4 0 1 16 2 0 52-82 12
23
HC Dinamo Riga
24 1 2 1 17 2 1 51-92 11
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide