Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul SKA — Lokomotiv 1 februarie 2023

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.95
3.90
3.20
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul SKA – Lokomotiv

Ultimele meciuri de la turneu

SKA
30.01.23
SKA
Torpedo
1
:
1
0
:
1
S
PS
27.01.23
Lokomotiv
SKA
I
25.01.23
SKA
CSKA
V
21.01.23
Torpedo
SKA
V
19.01.23
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
2
S
CS
17.01.23
CSKA
SKA
I
15.01.23
SKA
Amur
V
13.01.23
SKA
HC Dynamo
V
10.01.23
SKA
HC Spartak
V
08.01.23
HC Sochi
SKA
V
06.01.23
Salavat Yulaev
SKA
I
04.01.23
Tractor
SKA
V
30.12.22
Vityaz
SKA
PO
28.12.22
CSKA
SKA
I
24.12.22
SKA
HC Spartak
V
21.12.22
SKA
CSKA
I
19.12.22
SKA
Vityaz
V
08.12.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
06.12.22
HC Dynamo
SKA
CO
04.12.22
Kunlun RS
SKA
3
:
3
1
:
2
S
CS
01.12.22
SKA
Severstal
CO
29.11.22
SKA
HC Sochi
V
26.11.22
Torpedo
SKA
V
24.11.22
SKA
Lokomotiv
PO
22.11.22
SKA
CSKA
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
I
17.11.22
Ak Bars
SKA
I
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
V
12.11.22
Sibir
SKA
I
10.11.22
Amur
SKA
PO
08.11.22
Admiral
SKA
I
05.11.22
SKA
Metallurg
V
02.11.22
SKA
HC Sochi
V
30.10.22
HC Spartak
SKA
V
28.10.22
HC Dynamo
SKA
3
:
3
0
:
2
S
CS
26.10.22
SKA
Neftekhimik
V
24.10.22
SKA
Lokomotiv
V
21.10.22
SKA
Kunlun RS
V
19.10.22
SKA
Avtomobilist
V
15.10.22
Vityaz
SKA
V
13.10.22
Lokomotiv
SKA
I
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
CO
07.10.22
SKA
Vityaz
V
05.10.22
HC Spartak
SKA
V
03.10.22
CSKA
SKA
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
28.09.22
SKA
Admiral
V
26.09.22
SKA
Torpedo
V
24.09.22
SKA
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
PS
22.09.22
Kunlun RS
SKA
V
18.09.22
SKA
Severstal
1
:
1
2
:
1
S
CS
16.09.22
HC Dynamo
SKA
V
14.09.22
Lokomotiv
SKA
V
12.09.22
Severstal
SKA
V
09.09.22
SKA
HC Dynamo
V
07.09.22
SKA
Avangard
V
05.09.22
SKA
Barys
V
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
CO
Lokomotiv
29.01.23
Lokomotiv
Avtomobilist
I
27.01.23
Lokomotiv
SKA
V
24.01.23
Lokomotiv
Vityaz
V
22.01.23
Lokomotiv
Salavat Yulaev
V
19.01.23
Torpedo
Lokomotiv
PO
17.01.23
Kunlun RS
Lokomotiv
V
15.01.23
Lokomotiv
HC Dynamo
I
13.01.23
Lokomotiv
Severstal
V
11.01.23
Lokomotiv
Tractor
I
08.01.23
Lokomotiv
HC Spartak
I
06.01.23
Metallurg
Lokomotiv
I
04.01.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
I
30.12.22
CSKA
Lokomotiv
PO
28.12.22
Kunlun RS
Lokomotiv
V
26.12.22
Lokomotiv
HC Spartak
V
23.12.22
Lokomotiv
CSKA
V
21.12.22
Lokomotiv
Ak Bars
V
19.12.22
Lokomotiv
HC Sochi
V
08.12.22
Lokomotiv
Kunlun RS
I
06.12.22
HC Spartak
Lokomotiv
V
04.12.22
Neftekhimik
Lokomotiv
V
02.12.22
Ak Bars
Lokomotiv
I
28.11.22
Lokomotiv
Avangard
V
26.11.22
Lokomotiv
Sibir
V
24.11.22
SKA
Lokomotiv
CO
22.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
V
20.11.22
HC Spartak
Lokomotiv
I
17.11.22
Lokomotiv
Kunlun RS
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Lokomotiv
Severstal
PO
11.11.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
09.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
PO
07.11.22
CSKA
Lokomotiv
2
:
2
2
:
3
S
CS
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
V
03.11.22
Lokomotiv
Metallurg
V
31.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
V
24.10.22
SKA
Lokomotiv
I
22.10.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
20.10.22
HC Dynamo
Lokomotiv
V
18.10.22
Severstal
Lokomotiv
CO
15.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
13.10.22
Lokomotiv
SKA
V
08.10.22
Amur
Lokomotiv
V
06.10.22
Admiral
Lokomotiv
2
:
2
2
:
0
S
PS
04.10.22
Sibir
Lokomotiv
V
30.09.22
Lokomotiv
Severstal
V
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.09.22
Lokomotiv
Barys
0
:
0
1
:
2
S
PS
24.09.22
Lokomotiv
Admiral
V
21.09.22
Vityaz
Lokomotiv
V
19.09.22
HC Dynamo
Lokomotiv
V
17.09.22
Lokomotiv
Vityaz
0
:
0
1
:
0
S
CS
14.09.22
Lokomotiv
SKA
I
11.09.22
Lokomotiv
CSKA
I
09.09.22
Vityaz
Lokomotiv
PO
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
V
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
V
02.09.22
Avtomobilist
Lokomotiv
I

Meciurile head-to-head: SKA — Lokomotiv

KHL 2022-2023
27.01.23
Lokomotiv
SKA
24.11.22
SKA
Lokomotiv
24.10.22
SKA
Lokomotiv
13.10.22
Lokomotiv
SKA
14.09.22
Lokomotiv
SKA
KHL 2021-2022
17.11.21
SKA
Lokomotiv
05.10.21
SKA
Lokomotiv
04.09.21
Lokomotiv
SKA
3
:
3
1
:
3
S
KHL 2020-2021
20.02.21
Lokomotiv
SKA
04.02.21
SKA
Lokomotiv
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
58 28 6 4 16 3 1 174-133 80
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
58 24 4 5 16 4 5 148-123 75
6
Ak Bars
58 20 9 4 16 7 2 150-132 75
7
Sibir
59 20 7 8 19 3 2 154-137 75
8
Avtomobilist
57 25 6 1 16 5 4 162-145 73
9
Avangard
57 24 5 4 19 3 2 157-134 71
10
Metallurg
57 26 3 1 17 6 4 155-142 70
11
Salavat Yulaev
58 23 4 3 19 3 6 147-127 69
12
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
13
Admiral
58 18 4 7 21 3 5 113-118 66
14
Severstal
58 15 4 5 22 7 5 151-164 60
15
Neftekhimik
58 20 6 1 26 3 2 144-173 59
16
Amur
57 18 4 4 24 4 3 118-136 59
17
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
18
HC Spartak
58 18 3 4 25 6 2 133-160 58
19
Barys
60 20 2 3 28 3 4 129-161 57
20
Tractor
58 18 2 4 26 6 2 134-167 56
21
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
22
HC Sochi
56 5 2 0 40 7 2 111-210 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-5 10
2
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 16-6 9
3
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 12-7 8
4
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 11-6 8
5
Neftekhimik
5 2 1 0 0 1 1 11-10 8
6
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 9-7 7
7
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-7 7
8
Amur
5 2 0 1 1 1 0 13-10 7
9
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 14-12 6
10
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-12 6
11
Admiral
5 0 2 0 1 0 2 11-12 6
12
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 11-12 5
13
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 11-14 5
14
Barys
5 1 0 0 1 2 1 7-10 5
15
Avangard
5 0 1 1 2 1 0 10-12 5
16
HC Dynamo
5 0 1 1 2 1 0 8-10 5
17
Sibir
5 0 1 1 2 1 0 13-17 5
18
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 10-17 4
19
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
20
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 8-14 4
21
CSKA
5 1 0 0 3 0 1 7-13 3
22
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-17 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 21 3 1 1 1 2 99-48 53
2
Torpedo
29 17 4 1 6 1 0 100-68 45
3
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
4
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
5
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
6
CSKA
28 15 4 0 7 1 1 89-64 40
7
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
8
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
11
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
12
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
13
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
14
Severstal
28 10 2 3 8 3 2 82-73 35
15
Vityaz
28 9 3 4 9 2 1 76-73 35
16
Amur
27 11 2 1 7 3 3 62-59 34
17
HC Dinamo Minsk
30 10 2 1 10 3 4 83-94 33
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
28 8 2 1 14 2 1 58-83 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
3
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
4
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Avangard
31 12 0 3 14 1 1 80-84 32
9
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
10
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
11
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
12
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
13
Metallurg
29 12 1 0 12 3 1 76-80 30
14
Salavat Yulaev
28 12 0 1 11 2 2 68-64 30
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
29 8 1 1 14 2 3 59-83 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
19
Tractor
28 7 0 3 14 2 2 67-86 24
20
Neftekhimik
30 8 2 0 17 3 0 75-104 23
21
Kunlun RS
26 6 0 2 17 0 1 57-74 17
22
HC Sochi
28 2 1 0 20 4 1 58-112 11
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
58 28 6 4 16 3 1 174-133 80
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
58 24 4 5 16 4 5 148-123 75
6
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
7
Severstal
58 15 4 5 22 7 5 151-164 60
8
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
9
HC Spartak
58 18 3 4 25 6 2 133-160 58
10
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
11
HC Sochi
56 5 2 0 40 7 2 111-210 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
58 20 9 4 16 7 2 150-132 75
2
Sibir
59 20 7 8 19 3 2 154-137 75
3
Avtomobilist
57 25 6 1 16 5 4 162-145 73
4
Avangard
57 24 5 4 19 3 2 157-134 71
5
Metallurg
57 26 3 1 17 6 4 155-142 70
6
Salavat Yulaev
58 23 4 3 19 3 6 147-127 69
7
Admiral
58 18 4 7 21 3 5 113-118 66
8
Neftekhimik
58 20 6 1 26 3 2 144-173 59
9
Amur
57 18 4 4 24 4 3 118-136 59
10
Barys
60 20 2 3 28 3 4 129-161 57
11
Tractor
58 18 2 4 26 6 2 134-167 56
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
58 28 6 4 16 3 1 174-133 80
3
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
4
HC Spartak
58 18 3 4 25 6 2 133-160 58
5
HC Sochi
56 5 2 0 40 7 2 111-210 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
59 20 7 8 19 3 2 154-137 75
2
Avangard
57 24 5 4 19 3 2 157-134 71
3
Salavat Yulaev
58 23 4 3 19 3 6 147-127 69
4
Admiral
58 18 4 7 21 3 5 113-118 66
5
Amur
57 18 4 4 24 4 3 118-136 59
6
Barys
60 20 2 3 28 3 4 129-161 57
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
2
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
3
HC Dynamo
58 24 4 5 16 4 5 148-123 75
4
Severstal
58 15 4 5 22 7 5 151-164 60
5
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
58 20 9 4 16 7 2 150-132 75
2
Avtomobilist
57 25 6 1 16 5 4 162-145 73
3
Metallurg
57 26 3 1 17 6 4 155-142 70
4
Neftekhimik
58 20 6 1 26 3 2 144-173 59
5
Tractor
58 18 2 4 26 6 2 134-167 56
6
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
SKA

Roman Rotenberg
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Nikolaev
gk. 33 -57 1 1
Vladislav Podyapolsky
gk. 13 -30 0 0
Sergei Ivanov
gk. 5 -2 0 0
Maxim Sidorov
gk. 1 -2 0 0
Evgeny Ivannikov
gk. 0 0 0 0
Alexander Nikishin
df. 55 9 36 45
Andrei Pedan
df. 54 4 14 18
Igor Odgiganov
df. 52 9 19 28
Stepan Falkovski
df. 42 6 11 17
Nikita Kamalov
df. 41 4 8 12
Arseniy Koromyslov
df. 28 0 2 2
Mikhail Pashnin
df. 26 3 2 5
Georgi Solyannikov
df. 23 0 2 2
Roman Rukavishnikov
df. 11 0 2 2
Kirill Kirsanov
df. 9 0 1 1
Grigoriy Gryaznov
df. 7 0 0 0
Dmitrij Jaskin
fw. 57 32 15 47
Marat Khusnutdinov
fw. 56 9 22 31
Marat Khairullin
fw. 55 25 25 50
Damir Zhafyarov
fw. 53 14 22 36
Valentin Zykov
fw. 51 8 16 24
Mikhail Vorobyov
fw. 50 11 21 32
Alexander Volkov
fw. 48 11 9 20
Vasili Glotov
fw. 46 6 16 22
Nikita Komarov
fw. 37 2 2 4
Zakhar Bardakov
fw. 34 5 8 13
Maxim Groshev
fw. 33 4 2 6
Nikita Gusev
fw. 33 20 22 42
Vladislav Tsitsyura
fw. 29 1 3 4
Emil Galimov
fw. 24 4 6 10
Danila Moiseev
fw. 22 0 1 1
Nikita Popugaev
fw. 20 0 3 3
Alexei Ozhgikhin
fw. 14 0 0 0
Pavel Koltygin
fw. 11 0 1 1
Dmitry Buchelnikov
fw. 10 1 1 2
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 10 2 0 2
Evgeny Ketov
fw. 9 1 0 1
Andrei Altybarmakyan
fw. 8 1 1 2
Nikolay Polyakov
fw. 7 1 0 1
Danil Savunov
fw. 5 0 1 1
Nikolai Prokhorkin
fw. 3 0 1 1
Ivan Demidov
fw. 2 0 0 0
Yegor Gurzanov
fw. 1 0 0 0
Lokomotiv

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Daniil Isayev
gk. 33 -51 0 0
Ivan Bocharov
gk. 27 -52 0 0
Sergei Murashov
gk. 1 -1 0 0
Aleksandr Elesin
df. 57 4 13 17
Andrei Sergeyev
df. 57 8 19 27
Rushan Rafikov
df. 57 5 14 19
Maxim Osipov
df. 55 1 2 3
Daniil Misyul
df. 52 0 7 7
Nikita Cherepanov
df. 51 1 4 5
Alexei M. Kozhevnikov
df. 17 1 0 1
Roman Bychkov
df. 17 0 2 2
Aleksey Marchenko
df. 15 0 4 4
Dmitry Simashev
df. 15 0 0 0
Anton Lukichev
df. 6 0 1 1
Raul Akmaldinov
df. 6 0 0 0
Denis Alekseev
fw. 58 5 29 34
Georgy Ivanov
fw. 58 7 10 17
Sergei Andronov
fw. 58 5 9 14
Aleksandr Polunin
fw. 57 15 6 21
Pavel Kraskovskiy
fw. 55 6 14 20
Maxim Shalunov
fw. 52 24 11 35
Stepan Nikulin
fw. 52 13 18 31
Ivan Chehovich
fw. 49 12 9 21
Artur Kayumov
fw. 43 10 15 25
Maxim Berezkin
fw. 42 4 15 19
Egor Korshkov
fw. 40 4 8 12
Artem Ilyenko
fw. 38 4 1 5
Daniil Tesanov
fw. 32 1 3 4
Alexander Volkov
fw. 23 0 2 2
Egor Averin
fw. 20 3 3 6
Mikhail Belyayev
fw. 13 2 1 3
Daniil But
fw. 12 1 0 1
Mikhail Varnakov
fw. 1 0 0 0
Alexandr Perevalov
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului