Meciuri azi

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Salavat Yulaev – Admiral: ponturi pariuri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Ak Bars – Lokomotiv: ponturi pariuri
22 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Avangard – Lada: ponturi pariuri
22 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Barys – Avtomobilist: ponturi pariuri
22 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Tractor – Vityaz: ponturi pariuri
Arata tot

SKA — Lada: ponturi pariuri 13 februarie 2024

Cote SKA — Lada

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.40
4.70
6.30
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul SKA – Lada

Ultimele meciuri de la turneu

SKA
11.02.24
SKA
HC Sochi
V
08.02.24
Barys
SKA
1
:
1
4
:
5
S
CS
06.02.24
Avangard
SKA
I
04.02.24
Salavat Yulaev
SKA
V
02.02.24
CSKA
SKA
V
29.01.24
SKA
Lokomotiv
V
26.01.24
SKA
CSKA
V
24.01.24
SKA
Barys
V
22.01.24
SKA
HC Dinamo Minsk
PO
19.01.24
SKA
Kunlun RS
V
17.01.24
SKA
Amur
V
14.01.24
Severstal
SKA
I
12.01.24
HC Spartak
SKA
V
10.01.24
Vityaz
SKA
V
07.01.24
SKA
Metallurg
PO
05.01.24
SKA
Lokomotiv
I
03.01.24
SKA
Vityaz
V
30.12.23
SKA
Avtomobilist
V
27.12.23
CSKA
SKA
V
25.12.23
HC Dynamo
SKA
V
23.12.23
Torpedo
SKA
I
21.12.23
SKA
CSKA
V
19.12.23
SKA
HC Sochi
V
07.12.23
Tractor
SKA
V
05.12.23
Avtomobilist
SKA
2
:
2
1
:
0
S
PS
03.12.23
Metallurg
SKA
2
:
2
1
:
2
S
CS
01.12.23
SKA
Vityaz
CO
28.11.23
SKA
HC Dynamo
V
25.11.23
SKA
Torpedo
3
:
3
2
:
0
S
CS
23.11.23
SKA
HC Spartak
V
20.11.23
SKA
CSKA
V
18.11.23
Lokomotiv
SKA
V
16.11.23
Severstal
SKA
V
14.11.23
Ak Bars
SKA
V
11.11.23
SKA
Neftekhimik
V
09.11.23
SKA
Tractor
CO
06.11.23
HC Spartak
SKA
I
04.11.23
Vityaz
SKA
2
:
2
1
:
2
S
CS
02.11.23
SKA
Avangard
I
31.10.23
SKA
Ak Bars
I
27.10.23
HC Sochi
SKA
I
25.10.23
Kunlun RS
SKA
V
23.10.23
Lokomotiv
SKA
V
21.10.23
Neftekhimik
SKA
I
16.10.23
SKA
Admiral
V
13.10.23
SKA
HC Dinamo Minsk
V
11.10.23
SKA
Lokomotiv
I
09.10.23
SKA
Kunlun RS
V
06.10.23
CSKA
SKA
V
04.10.23
HC Dinamo Minsk
SKA
I
02.10.23
HC Sochi
SKA
I
27.09.23
Sibir
SKA
V
25.09.23
Admiral
SKA
V
23.09.23
Amur
SKA
V
20.09.23
SKA
Severstal
V
17.09.23
SKA
Sibir
I
15.09.23
SKA
HC Dynamo
I
12.09.23
SKA
HC Spartak
I
08.09.23
Lokomotiv
SKA
I
06.09.23
Torpedo
SKA
I
04.09.23
Lada
SKA
V
02.09.23
HC Dynamo
SKA
V
Lada
08.02.24
Lada
Amur
0
:
0
0
:
2
S
PS
05.02.24
Lada
Neftekhimik
I
01.02.24
Salavat Yulaev
Lada
I
30.01.24
Neftekhimik
Lada
PO
28.01.24
Neftekhimik
Lada
V
26.01.24
Lada
Barys
V
22.01.24
Lada
HC Sochi
3
:
3
2
:
3
S
PS
20.01.24
Lada
Vityaz
1
:
1
2
:
1
S
CS
18.01.24
Ak Bars
Lada
I
15.01.24
Barys
Lada
V
13.01.24
Avtomobilist
Lada
CO
11.01.24
Lada
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
PS
09.01.24
Lada
Avtomobilist
I
06.01.24
Avangard
Lada
I
04.01.24
Neftekhimik
Lada
PO
30.12.23
Lada
Avangard
I
28.12.23
Lada
HC Dynamo
V
26.12.23
Lada
Metallurg
V
24.12.23
Lada
Avtomobilist
I
21.12.23
Lada
Sibir
V
19.12.23
Lada
Sibir
PO
07.12.23
Lada
Neftekhimik
V
05.12.23
Lada
Torpedo
I
02.12.23
Sibir
Lada
2
:
2
1
:
2
S
CS
30.11.23
Salavat Yulaev
Lada
I
28.11.23
Ak Bars
Lada
I
25.11.23
Avtomobilist
Lada
PO
23.11.23
Lokomotiv
Lada
PO
20.11.23
Lada
HC Dinamo Minsk
V
18.11.23
HC Spartak
Lada
I
16.11.23
HC Sochi
Lada
4
:
4
2
:
1
S
PS
11.11.23
Lada
HC Spartak
3
:
3
2
:
0
S
CS
09.11.23
Lada
Ak Bars
V
05.11.23
CSKA
Lada
V
02.11.23
Lada
Severstal
I
30.10.23
Lada
Admiral
V
29.10.23
Lada
Metallurg
V
27.10.23
Lada
Ak Bars
V
25.10.23
Severstal
Lada
3
:
3
0
:
1
S
CS
23.10.23
HC Dynamo
Lada
PO
20.10.23
Lada
Avangard
V
18.10.23
Lada
Barys
V
16.10.23
Lada
Neftekhimik
I
14.10.23
Lada
Admiral
V
10.10.23
Amur
Lada
I
08.10.23
Amur
Lada
I
06.10.23
Admiral
Lada
I
05.10.23
Admiral
Lada
PO
02.10.23
Lada
Salavat Yulaev
V
30.09.23
HC Dinamo Minsk
Lada
CO
28.09.23
Vityaz
Lada
PO
25.09.23
Lada
Tractor
PO
23.09.23
Lada
Kunlun RS
V
21.09.23
Lada
CSKA
V
18.09.23
Tractor
Lada
V
16.09.23
Metallurg
Lada
V
14.09.23
Metallurg
Lada
PO
12.09.23
Tractor
Lada
V
09.09.23
Lada
Amur
V
06.09.23
Lada
Salavat Yulaev
I
04.09.23
Lada
SKA
I
02.09.23
Lada
Tractor
I

Meciurile head-to-head: SKA — Lada

KHL 2023-2024
04.09.23
Lada
SKA
KHL 2017-2018
07.01.18
Lada
SKA
11.09.17
SKA
Lada
KHL 2016-2017
22.12.16
Lada
SKA
2
:
3
OT
02.09.16
SKA
Lada
5
:
1
KHL 2015-2016
25.11.15
Lada
SKA
2
:
3
OT
18.10.15
SKA
Lada
2
:
1
KHL 2014-2015
12.09.14
Lada
SKA
2
:
4
KHL 2009-2010
15.01.10
Lada
SKA
1
:
2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
3
Lokomotiv
65 33 7 2 18 1 4 167-133 89
4
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
5
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
6
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
7
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
8
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
9
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
10
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
11
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
2
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
3
Salavat Yulaev
65 34 4 2 19 4 2 188-138 86
4
Ak Bars
65 31 6 2 24 2 0 165-132 80
5
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
6
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
7
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
8
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
9
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
10
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
11
Admiral
65 14 4 3 33 5 6 143-186 53
12
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
2
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
3
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
4
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
5
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
6
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
7
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
8
Lokomotiv
5 1 1 0 2 0 1 12-14 5
9
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
10
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
3
Admiral
5 3 0 0 2 0 0 16-10 6
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 10-5 6
5
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
6
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
7
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 10-10 5
8
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
9
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
10
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
11
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
12
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
3
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
6
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
7
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
8
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
9
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
10
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
2
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
3
Ak Bars
31 17 5 2 6 1 0 91-60 49
4
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
5
Salavat Yulaev
31 19 2 1 8 0 1 96-54 45
6
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
7
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
8
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
12
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
2
Lokomotiv
31 19 1 2 6 0 3 86-58 47
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
6
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
9
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
3
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
4
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
5
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
6
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
7
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
8
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
9
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
10
Admiral
31 5 1 3 17 3 2 61-94 23
11
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
3
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
4
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
5
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
2
Salavat Yulaev
65 34 4 2 19 4 2 188-138 86
3
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
4
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
5
Admiral
65 14 4 3 33 5 6 143-186 53
6
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
2
Lokomotiv
65 33 7 2 18 1 4 167-133 89
3
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
4
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
5
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
6
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
2
Ak Bars
65 31 6 2 24 2 0 165-132 80
3
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
4
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
5
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
6
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
2
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
4
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
3
Admiral
5 3 0 0 2 0 0 16-10 6
4
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
5
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 10-10 5
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
2
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
3
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
5
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
6
Lokomotiv
5 1 1 0 2 0 1 12-14 5
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 10-5 6
2
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
3
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
4
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
5
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
6
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
3
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
4
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
2
Salavat Yulaev
31 19 2 1 8 0 1 96-54 45
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
6
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
5
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
6
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
2
Ak Bars
31 17 5 2 6 1 0 91-60 49
3
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
4
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
5
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
6
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
3
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
4
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
5
Admiral
31 5 1 3 17 3 2 61-94 23
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
2
Lokomotiv
31 19 1 2 6 0 3 86-58 47
3
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
4
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
5
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
6
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
3
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
4
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
5
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
6
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
3
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
4
Lokomotiv
65 33 7 2 18 1 4 167-133 89
5
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
6
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
7
Salavat Yulaev
65 34 4 2 19 4 2 188-138 86
8
Ak Bars
65 31 6 2 24 2 0 165-132 80
9
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
10
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
11
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
12
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
13
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
14
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
15
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
16
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
17
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
18
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
19
Admiral
65 14 4 3 33 5 6 143-186 53
20
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
21
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
22
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
23
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
3
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
4
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
5
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
6
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
7
Admiral
5 3 0 0 2 0 0 16-10 6
8
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 10-5 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
10
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
11
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
12
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
13
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 10-10 5
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
16
Lokomotiv
5 1 1 0 2 0 1 12-14 5
17
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
18
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
19
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
20
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
21
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
22
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
23
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
3
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
4
Ak Bars
31 17 5 2 6 1 0 91-60 49
5
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
6
Salavat Yulaev
31 19 2 1 8 0 1 96-54 45
7
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
8
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
9
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
10
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
11
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
14
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
15
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
16
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
17
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
18
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
19
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
21
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
22
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
2
Lokomotiv
31 19 1 2 6 0 3 86-58 47
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
7
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
8
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
9
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
10
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
11
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
12
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
13
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
14
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
15
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
16
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
17
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
18
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
19
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
20
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
21
Admiral
31 5 1 3 17 3 2 61-94 23
22
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
SKA

Roman Rotenberg
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Serebryakov
gk. 37 -71 1 1
Pavel Moysevich
gk. 12 -9 0 0
Artemiy Pleshkov
gk. 10 -16 0 0
Johan Mattsson
gk. 10 -21 0 0
Alexander Nikishin
df. 62 16 37 53
Artem Sergeev
df. 58 2 7 9
Maksim Fedotov
df. 56 2 9 11
Sergey Sapego
df. 52 2 6 8
Artyom Zemchyonok
df. 49 4 14 18
Nikita Kamalov
df. 35 2 5 7
Stepan Falkovski
df. 33 4 6 10
Mikhail Pashnin
df. 20 2 6 8
Ivan Vydrenkov
df. 11 0 1 1
Andrei Pedan
df. 7 0 0 0
Grigoriy Gryaznov
df. 4 0 0 0
Arseniy Koromyslov
df. 1 0 0 0
Sergey Tolchinsky
fw. 61 16 32 48
Alex Galchenyuk
fw. 58 16 26 42
Mikhail Vorobyov
fw. 55 16 20 36
Vasili Glotov
fw. 54 21 16 37
Marat Khairullin
fw. 46 17 25 42
Valentin Zykov
fw. 46 13 13 26
Borny Rendulich
fw. 45 9 15 24
Zakhar Bardakov
fw. 45 6 5 11
Arseni Gritsyuk
fw. 44 20 17 37
Aleksandr Kadeykin
fw. 39 2 11 13
Nikolay Polyakov
fw. 39 2 9 11
Vladimir Alistrov
fw. 39 13 18 31
Pavel Dedunov
fw. 34 3 2 5
Ivan Zinchenko
fw. 33 3 4 7
Stepan Starkov
fw. 25 3 1 4
Emil Galimov
fw. 20 1 4 5
Brendan Leipsic
fw. 19 2 2 4
Andrey Chivilev
fw. 15 2 2 4
Ilya Fedotov
fw. 15 0 0 0
Semyon Sinyatkin
fw. 12 1 1 2
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 12 1 0 1
Amir Nugmanov
fw. 5 0 1 1
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 5 0 1 1
Ivan Demidov
fw. 4 0 0 0
Mikhail Kabat
fw. 2 0 0 0
Lada

Oleg Bratash
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 42 -90 2 2
Alexander Trushkov
gk. 24 -56 0 0
Daniil Zakharov
gk. 0 0 0 0
Emil Abdullin
gk. 0 0 0 0
Maxim Berezin
df. 60 3 14 17
Vladislav Syomin
df. 58 3 5 8
Georgi Solyannikov
df. 56 3 11 14
Mislav Rosandič
df. 42 1 7 8
Nikolai Demidov
df. 39 1 8 9
Evgeni Kalabushkin
df. 37 0 4 4
Gleb Bulychyov
df. 32 2 0 2
Artyom Borodkin
df. 31 0 2 2
Maxim Mineyev
df. 29 2 8 10
Karim Vafin
df. 18 0 0 0
Alexei Volgin
df. 12 1 1 2
Ostap Safin
fw. 61 13 22 35
Dmitry Kugryshev
fw. 60 13 17 30
Ivan Romanov
fw. 57 10 8 18
Andrei Altybarmakyan
fw. 54 11 13 24
Mikhail Fisenko
fw. 51 3 12 15
Troy Josephs
fw. 50 20 9 29
Vladislav Chervonenko
fw. 48 6 4 10
Sergei Shumakov
fw. 47 13 10 23
Evgeny Groshev
fw. 41 7 4 11
Scott Kosmachuk
fw. 38 9 15 24
Alexei Ozhgikhin
fw. 34 4 2 6
Donat Stalnov
fw. 33 1 6 7
Danila Moiseev
fw. 28 1 1 2
Nikita Mikhaylov
fw. 26 2 8 10
Pavel Kulikov
fw. 24 4 4 8
Alexei Vasilkov
fw. 21 0 0 0
Yegor Babenko
fw. 21 1 5 6
Nikita Popugaev
fw. 17 7 3 10
Artyom Ivanyuzhenkov
fw. 16 0 2 2
Pavel Koltygin
fw. 14 1 5 6

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token