Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
4:1
SKA — Jokerit Meci incheiat 16 ianuarie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
10 noiembrie, 18:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul SKA — Jokerit

16 ianuarie 2020, 19:30 (EET)
16 ianuarie 2020, 19:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: Ice Palace (Saint-Petersburg, Russia)
Arbitru: , Aleksey Ravodin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
SKA

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Magnus Hellberg
gk. 1,026 -30 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 891 -25 1 1
Artyom Zub
df. 838 12 7 19
Anton Belov
df. 451 3 3 6
Vasily Tokranov
df. 440 1 8 9
Danila Galenyuk
df. 388 1 7 8
Igor Odgiganov
df. 385 1 6 7
Dinar Khafizullin
df. 329 0 4 4
Lukas Bengtsson
df. 229 1 3 4
Jori Lehterya
fw. 762 12 12 24
Vladimir E. Tkachyov
fw. 742 10 22 32
Evgeny Ketov
fw. 618 9 5 14
Ilya Kablukov
fw. 587 0 2 2
Joonas Kemppainen
fw. 587 4 5 9
Maxim Karpov
fw. 579 6 6 12
Nail Yakupov
fw. 486 7 7 14
Andrei Kuzmenko
fw. 441 9 13 22
Jarno Koskiranta
fw. 418 4 5 9
Kirill Marchenko
fw. 141 3 3 6
Vasilii Podkolzin
fw. 96 0 0 0
Ivan Morozov
fw. 21 0 0 0
Vasili Glotov
fw. 18 1 0 1
Nu vor juca
Sergei Plotnikov
fw. 772 7 18 25
Yaroslaw Dyblenko
df. 649 2 4 6
Aleksandr Samonov
gk. 589 -18 0 0
Alexander Barabanov
fw. 555 9 7 16
Andrei Zubarev
df. 543 0 2 2
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 513 4 11 15
Artyom Zemchyonok
df. 447 0 5 5
Anton Burdasov
fw. 400 8 3 11
Alexander Dergachyov
fw. 331 1 2 3
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 191 0 1 1
Miro Aaltonen
fw. 118 1 2 3
iaroslav Askarov
gk. 60 -2 0 0
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Janis Kalnins
gk. 2,066 -64 3 3
Antti Niemi
gk. 780 -46 0 0
Mikko Lehtonen
df. 1,012 15 22 37
Sami Lepisto
df. 962 6 16 22
Viktor Lev
df. 759 2 7 9
Tommi Kivisto
df. 706 0 3 3
David Sklenicka
df. 165 1 0 1
Eemeli Rasanen
df. 48 0 0 0
Brian O'Neill
fw. 810 18 20 38
Peter Regin
fw. 773 14 18 32
Petri Kontiola
fw. 723 7 19 26
Jesse Joensuu
fw. 716 11 15 26
Marko Anttila
fw. 679 9 5 14
Henrik Haapala
fw. 653 5 18 23
Veli-Matti Savinainen
fw. 491 7 7 14
Steve Moses
fw. 455 6 9 15
Ahti Oksanen
fw. 379 5 5 10
Mika Niemi
fw. 251 0 0 0
Nicklas Jensen
fw. 205 10 8 18
Konsta Hirvonen
fw. 32 0 0 0
Nu vor juca
John Norman
fw. 810 5 15 20
Alex Grant
df. 766 5 14 19
Teemu Eronen
df. 674 2 4 6
Henri Ikonen
fw. 571 8 6 14
Antti Pihlstrom
fw. 389 3 4 7
Oliver Lauridsen
df. 301 1 0 1
Saku Mäenalanen
fw. 229 1 4 5
Aleksi Halme
fw. 146 2 1 3
Roope Reini
df. 25 0 0 0

Pariuri si ponturi

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.90
4.00
3.50
2.12
1.68
1.80
4.10
3.80
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
03.01.20
Jokerit
SKA
15.09.19
SKA
Jokerit
KHL 2018-2019
15.02.19
SKA
Jokerit
06.01.19
Jokerit
SKA
06.10.18
Jokerit
SKA
12.09.18
SKA
Jokerit
KHL 2017-2018
27.02.18
Jokerit
SKA
02.12.17
Jokerit
SKA
21.10.17
SKA
Jokerit
25.08.17
SKA
Jokerit
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

SKA
14.01.20
SKA
HC Dinamo Riga
V
12.01.20
SKA
HC Dynamo
CO
07.01.20
HC Spartak
SKA
I
05.01.20
HC Dinamo Minsk
SKA
V
03.01.20
Jokerit
SKA
I
29.12.19
Severstal
SKA
PO
27.12.19
Sibir
SKA
V
25.12.19
Barys
SKA
V
22.12.19
SKA
Metallurg
V
19.12.19
SKA
CSKA
I
17.12.19
SKA
Severstal
CO
09.12.19
HC Dynamo
SKA
2
:
2
0
:
1
S
CS
04.12.19
SKA
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
CS
02.12.19
CSKA
SKA
V
30.11.19
HC Dinamo Riga
SKA
V
27.11.19
SKA
HC Sochi
V
25.11.19
SKA
Kunlun RS
V
22.11.19
SKA
Severstal
V
17.11.19
Admiral
SKA
CO
15.11.19
Kunlun RS
SKA
CO
13.11.19
Amur
SKA
V
03.11.19
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
1
:
0
S
CS
02.11.19
SKA
Lokomotiv
I
30.10.19
Vityaz
SKA
2
:
2
0
:
1
S
CS
28.10.19
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
1
S
CS
26.10.19
Lokomotiv
SKA
PO
22.10.19
SKA
Neftekhimik
2
:
2
0
:
1
S
PS
20.10.19
SKA
HC Spartak
I
17.10.19
Neftekhimik
SKA
I
15.10.19
Avangard
SKA
I
13.10.19
Torpedo
SKA
V
10.10.19
SKA
Avtomobilist
CO
07.10.19
SKA
HC Spartak
PO
05.10.19
SKA
Tractor
I
02.10.19
Ak Bars
SKA
I
30.09.19
HC Dinamo Riga
SKA
V
28.09.19
SKA
HC Dynamo
V
26.09.19
SKA
Salavat Yulaev
V
23.09.19
SKA
CSKA
2
:
2
0
:
1
S
PS
22.09.19
SKA
Vityaz
I
19.09.19
HC Dynamo
SKA
V
17.09.19
HC Sochi
SKA
V
15.09.19
SKA
Jokerit
V
13.09.19
SKA
CSKA
I
10.09.19
SKA
Sibir
V
06.09.19
Avtomobilist
SKA
I
04.09.19
Tractor
SKA
CO
02.09.19
Metallurg
SKA
V
Jokerit
14.01.20
Vityaz
Jokerit
V
11.01.20
Jokerit
Severstal
I
10.01.20
Jokerit
Severstal
V
08.01.20
HC Spartak
Jokerit
CO
06.01.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
V
03.01.20
Jokerit
SKA
V
30.12.19
Jokerit
Vityaz
V
28.12.19
HC Sochi
Jokerit
PO
26.12.19
Lokomotiv
Jokerit
CO
21.12.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
19.12.19
Jokerit
Lokomotiv
4
:
4
0
:
1
S
PS
17.12.19
HC Dynamo
Jokerit
CO
09.12.19
Jokerit
HC Spartak
V
06.12.19
Sibir
Jokerit
V
04.12.19
Barys
Jokerit
V
02.12.19
Salavat Yulaev
Jokerit
V
29.11.19
Jokerit
Sibir
I
26.11.19
Jokerit
Amur
V
24.11.19
Jokerit
Lokomotiv
2
:
2
0
:
1
S
PS
22.11.19
Jokerit
HC Dynamo
V
19.11.19
Tractor
Jokerit
V
17.11.19
Amur
Jokerit
I
15.11.19
Admiral
Jokerit
2
:
2
1
:
0
S
PS
13.11.19
Kunlun RS
Jokerit
V
02.11.19
Jokerit
Torpedo
V
31.10.19
Jokerit
Lokomotiv
I
29.10.19
HC Spartak
Jokerit
I
26.10.19
Severstal
Jokerit
CO
24.10.19
CSKA
Jokerit
V
22.10.19
Jokerit
HC Spartak
I
19.10.19
Jokerit
Torpedo
PO
17.10.19
Ak Bars
Jokerit
PO
13.10.19
Jokerit
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
CS
11.10.19
Jokerit
HC Dinamo Minsk
V
08.10.19
Jokerit
HC Sochi
CO
02.10.19
Neftekhimik
Jokerit
V
30.09.19
HC Dynamo
Jokerit
CO
28.09.19
Jokerit
Avtomobilist
V
25.09.19
Jokerit
CSKA
I
23.09.19
Lokomotiv
Jokerit
V
21.09.19
HC Dinamo Minsk
Jokerit
I
15.09.19
SKA
Jokerit
I
13.09.19
Torpedo
Jokerit
PO
11.09.19
Severstal
Jokerit
V
07.09.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
05.09.19
Jokerit
Ak Bars
I
03.09.19
Jokerit
Avangard
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
48 29 3 2 10 3 1 147-80 72
2
SKA
48 20 6 5 12 3 2 125-95 67
3
HC Dynamo
50 24 4 1 14 3 4 145-116 65
4
Jokerit
47 22 6 1 11 4 3 144-118 65
5
HC Spartak
49 19 4 4 14 6 2 133-112 62
6
Lokomotiv
48 17 4 5 18 3 1 127-120 56
7
Vityaz
47 17 2 4 17 3 4 100-117 53
8
HC Sochi
48 13 3 3 21 7 1 97-124 46
9
Severstal
50 10 3 5 22 7 3 104-138 46
10
HC Dinamo Riga
48 9 5 0 30 2 2 80-150 32
11
HC Dinamo Minsk
48 8 2 1 27 5 5 102-171 32
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 27 2 3 11 1 3 132-89 68
2
Avangard
49 26 1 4 12 4 2 130-92 68
3
Barys
49 22 6 1 13 7 0 119-103 65
4
Avtomobilist
48 18 7 2 14 5 2 125-115 61
5
Sibir
48 21 2 3 17 2 3 108-109 57
6
Torpedo
49 18 5 2 20 1 3 139-130 54
7
Kunlun RS
51 17 3 3 21 3 4 115-128 53
8
Metallurg
49 17 2 4 19 3 4 113-109 53
9
Salavat Yulaev
48 18 4 1 19 1 5 117-111 52
10
Admiral
47 15 4 4 21 2 1 103-120 49
11
Neftekhimik
48 14 2 4 21 4 3 112-127 47
12
Tractor
50 16 3 1 25 2 3 104-130 45
13
Amur
48 14 1 3 22 3 5 91-108 44
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 20 6 5 12 3 2 125-95 67
2
Jokerit
47 22 6 1 11 4 3 144-118 65
3
HC Spartak
49 19 4 4 14 6 2 133-112 62
4
Vityaz
47 17 2 4 17 3 4 100-117 53
5
HC Sochi
48 13 3 3 21 7 1 97-124 46
6
Severstal
50 10 3 5 22 7 3 104-138 46
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
49 26 1 4 12 4 2 130-92 68
2
Barys
49 22 6 1 13 7 0 119-103 65
3
Sibir
48 21 2 3 17 2 3 108-109 57
4
Kunlun RS
51 17 3 3 21 3 4 115-128 53
5
Salavat Yulaev
48 18 4 1 19 1 5 117-111 52
6
Admiral
47 15 4 4 21 2 1 103-120 49
7
Amur
48 14 1 3 22 3 5 91-108 44
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
48 29 3 2 10 3 1 147-80 72
2
HC Dynamo
50 24 4 1 14 3 4 145-116 65
3
Lokomotiv
48 17 4 5 18 3 1 127-120 56
4
HC Dinamo Riga
48 9 5 0 30 2 2 80-150 32
5
HC Dinamo Minsk
48 8 2 1 27 5 5 102-171 32
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 27 2 3 11 1 3 132-89 68
2
Avtomobilist
48 18 7 2 14 5 2 125-115 61
3
Torpedo
49 18 5 2 20 1 3 139-130 54
4
Metallurg
49 17 2 4 19 3 4 113-109 53
5
Neftekhimik
48 14 2 4 21 4 3 112-127 47
6
Tractor
50 16 3 1 25 2 3 104-130 45
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
48 29 3 2 10 3 1 147-80 72
2
Ak Bars
47 27 2 3 11 1 3 132-89 68
3
Avangard
49 26 1 4 12 4 2 130-92 68
4
SKA
48 20 6 5 12 3 2 125-95 67
5
HC Dynamo
50 24 4 1 14 3 4 145-116 65
6
Jokerit
47 22 6 1 11 4 3 144-118 65
7
Barys
49 22 6 1 13 7 0 119-103 65
8
HC Spartak
49 19 4 4 14 6 2 133-112 62
9
Avtomobilist
48 18 7 2 14 5 2 125-115 61
10
Sibir
48 21 2 3 17 2 3 108-109 57
11
Lokomotiv
48 17 4 5 18 3 1 127-120 56
12
Torpedo
49 18 5 2 20 1 3 139-130 54
13
Kunlun RS
51 17 3 3 21 3 4 115-128 53
14
Metallurg
49 17 2 4 19 3 4 113-109 53
15
Vityaz
47 17 2 4 17 3 4 100-117 53
16
Salavat Yulaev
48 18 4 1 19 1 5 117-111 52
17
Admiral
47 15 4 4 21 2 1 103-120 49
18
Neftekhimik
48 14 2 4 21 4 3 112-127 47
19
HC Sochi
48 13 3 3 21 7 1 97-124 46
20
Severstal
50 10 3 5 22 7 3 104-138 46
21
Tractor
50 16 3 1 25 2 3 104-130 45
22
Amur
48 14 1 3 22 3 5 91-108 44
23
HC Dinamo Riga
48 9 5 0 30 2 2 80-150 32
24
HC Dinamo Minsk
48 8 2 1 27 5 5 102-171 32
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Sibir
5 2 1 2 0 0 0 17-12 10
2
Jokerit
5 3 1 0 1 0 0 19-10 8
3
Barys
5 3 1 0 1 0 0 18-13 8
4
Avangard
5 3 0 1 1 0 0 15-7 8
5
HC Spartak
5 2 1 0 0 1 1 13-8 8
6
Tractor
5 2 0 1 0 1 1 13-11 8
7
CSKA
5 3 0 0 1 0 1 16-9 7
8
Lokomotiv
5 2 1 0 1 1 0 13-7 7
9
Avtomobilist
5 2 0 1 1 1 0 16-13 7
10
Severstal
5 2 0 1 1 1 0 13-11 7
11
Vityaz
5 3 0 0 2 0 0 14-13 6
12
Torpedo
5 2 1 0 2 0 0 15-12 6
13
SKA
5 2 1 0 2 0 0 10-11 6
14
Kunlun RS
5 2 0 0 2 0 1 15-14 5
15
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 14-17 5
16
HC Sochi
5 0 0 2 2 1 0 7-14 5
17
Metallurg
5 2 0 0 3 0 0 11-12 4
18
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Ak Bars
5 1 0 1 3 0 0 8-14 4
20
Salavat Yulaev
5 1 0 0 3 1 0 14-15 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 3 0 1 10-17 3
22
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 0 1 3-18 3
23
Amur
5 0 0 0 2 0 3 9-15 3
24
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 4 0 0 7-21 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
23 16 2 1 4 0 0 63-36 38
2
HC Dynamo
24 14 2 0 4 2 2 72-48 36
3
Metallurg
25 12 1 3 6 2 1 65-50 35
4
Avtomobilist
24 12 3 1 6 2 0 72-58 34
5
Salavat Yulaev
25 12 2 0 7 1 3 70-51 32
6
Kunlun RS
27 9 3 2 9 2 2 65-66 32
7
Vityaz
23 9 2 3 5 1 3 56-49 32
8
Avangard
23 14 0 0 6 1 2 58-45 31
9
Lokomotiv
25 12 2 1 9 1 0 67-56 31
10
CSKA
23 12 2 0 6 2 1 64-45 31
11
Torpedo
25 10 4 0 8 1 2 68-61 31
12
Barys
26 10 3 0 8 5 0 65-68 31
13
SKA
23 9 3 2 6 1 2 59-45 31
14
Jokerit
23 11 1 1 7 1 2 71-61 29
15
Amur
24 11 0 1 7 1 4 51-47 29
16
HC Sochi
26 8 3 2 10 3 0 60-70 29
17
Neftekhimik
24 9 1 3 9 0 2 69-66 28
18
Sibir
23 11 1 1 9 1 0 49-46 27
19
HC Spartak
23 9 1 2 8 2 1 65-57 27
20
Admiral
24 9 0 3 9 2 1 55-57 27
21
Severstal
26 7 1 2 9 5 2 53-65 27
22
HC Dinamo Minsk
25 5 2 1 11 3 3 54-78 22
23
HC Dinamo Riga
23 6 2 0 12 2 1 38-57 19
24
Tractor
24 6 1 0 13 1 3 51-70 18
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
25 17 1 2 4 1 0 83-35 41
2
Avangard
26 12 1 4 6 3 0 72-47 37
3
Jokerit
24 11 5 0 4 3 1 73-57 36
4
SKA
25 11 3 3 6 2 0 66-50 36
5
HC Spartak
26 10 3 2 6 4 1 68-55 35
6
Barys
23 12 3 1 5 2 0 54-35 34
7
Ak Bars
24 11 0 2 7 1 3 69-53 30
8
Sibir
25 10 1 2 8 1 3 59-63 30
9
HC Dynamo
26 10 2 1 10 1 2 73-68 29
10
Tractor
26 10 2 1 12 1 0 53-60 27
11
Avtomobilist
24 6 4 1 8 3 2 53-57 27
12
Lokomotiv
23 5 2 4 9 2 1 60-64 25
13
Torpedo
24 8 1 2 12 0 1 71-69 23
14
Admiral
23 6 4 1 12 0 0 48-63 22
15
Kunlun RS
24 8 0 1 12 1 2 50-62 21
16
Vityaz
24 8 0 1 12 2 1 44-68 21
17
Salavat Yulaev
23 6 2 1 12 0 2 47-60 20
18
Neftekhimik
24 5 1 1 12 4 1 43-61 19
19
Severstal
24 3 2 3 13 2 1 51-73 19
20
Metallurg
24 5 1 1 13 1 3 48-59 18
21
HC Sochi
22 5 0 1 11 4 1 37-54 17
22
Amur
24 3 1 2 15 2 1 40-61 15
23
HC Dinamo Riga
25 3 3 0 18 0 1 42-93 13
24
HC Dinamo Minsk
23 3 0 0 16 2 2 48-93 10
KHL
Week 18