Ponturi pariuri pentru meciul SKA — HC Dinamo Minsk

27 februarie 2021, 16:00 (EET)
27 februarie 2021, 16:00 (EET)
Stadion: Ice Palace (Saint-Petersburg, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
SKA

Valeriy Bragin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Magnus Hellberg
gk. 1,171 -37 0 0
Aleksandr Samonov
gk. 1,040 -37 0 0
iaroslav Askarov
gk. 495 -10 0 0
Igor Odgiganov
df. 1,007 6 21 27
Viktor Antipin
df. 863 2 9 11
Lukas Bengtsson
df. 757 4 16 20
Oscar Fantenberg
df. 703 0 6 6
Dinar Khafizullin
df. 644 1 5 6
Anton Belov
df. 594 2 6 8
Vasily Tokranov
df. 572 4 12 16
Danila Galenyuk
df. 464 1 4 5
Yaroslaw Dyblenko
df. 388 1 4 5
Kirill Kirsanov
df. 344 0 3 3
Joonas Kemppainen
fw. 964 15 13 28
Andrei Kuzmenko
fw. 852 17 19 36
Ivan Morozov
fw. 844 11 16 27
Vladimir E. Tkachyov
fw. 765 11 25 36
Malte Stremvall
fw. 753 16 9 25
Anton Burdasov
fw. 726 23 14 37
Evgeny Ketov
fw. 666 5 6 11
Linden Vey
fw. 661 4 21 25
Evgeny Timkin
fw. 567 3 5 8
Kirill Marchenko
fw. 552 14 11 25
Miro Aaltonen
fw. 518 9 9 18
Emil Galimov
fw. 463 6 6 12
Pavel Kukshtel
fw. 455 1 2 3
Vasilii Podkolzin
fw. 427 5 6 11
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 376 1 9 10
Maxim Groshev
fw. 348 1 2 3
Vladislav Kamenev
fw. 274 5 0 5
Vladislav Tsitsyura
fw. 207 1 2 3
Danil Voevodin
fw. 144 2 2 4
Artyom Nikolaev
fw. 93 0 2 2
Nu vor juca
Daniil Ogirchuk
fw. 273 1 1 2
Arseniy Brinkman
df. 175 1 3 4
Stepan Starkov
fw. 132 1 1 2
Nikita Chibrikov
fw. 123 1 1 2
Grigoriy Gryaznov
df. 106 0 0 0
Nikita Zorkin
df. 98 0 1 1
Marat Khusnutdinov
fw. 90 0 2 2
Egor Spiridonov
fw. 15 0 0 0
Arslan Yarullin
df. 9 0 0 0
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dominik Furch
gk. 2,346 -106 1 1
Danny Taylor
gk. 465 -27 0 0
Aleksey Kolosov
gk. 453 -22 0 0
Brennan Menell
df. 1,110 5 33 38
Dmitry Znakharenko
df. 965 0 6 6
Ilya Shinkevich
df. 699 1 3 4
Ilya Solovyov
df. 643 1 7 8
Stepan Falkovski
df. 626 8 11 19
Adam Almquist
df. 574 0 4 4
Pavel Denisov
df. 49 0 0 0
Shane Prince
fw. 1,048 25 24 49
Zak Mitchell
fw. 774 11 13 24
Aleksei Protas
fw. 709 10 8 18
Brendon Kozun
fw. 676 17 14 31
Ilya Usov
fw. 640 3 3 6
Roman Gorbunov
fw. 616 6 9 15
Rob Klinkhammer
fw. 607 14 11 25
Artyom Demkov
fw. 587 10 8 18
Francis Pare
fw. 548 2 7 9
Kirill Voronin
fw. 455 4 8 12
Igor Martunov
fw. 331 3 1 4
Vladimir Alistrov
fw. 327 1 3 4
Denis Mosalev
fw. 270 4 2 6
Aleksandr Kogalev
fw. 261 1 2 3
Pavel Varfolomeyev
fw. 229 5 2 7
Aleksandr Pavlovich
fw. 39 0 0 0
Nu vor juca
Vladislav Kolyachonok
df. 681 1 5 6
Ryan Spooner
fw. 677 6 33 39
Vladislav Yeryomenko
df. 601 4 5 9
Dmitriy Deryabin
df. 339 0 0 0
Nikita Tolopilo
gk. 176 -8 1 1
Ivan Drozdov
fw. 175 0 0 0
Dmitry Buynitsky
fw. 159 1 2 3
Artem Anosov
fw. 43 0 0 0
Vitaly Pinchuyk
fw. 41 0 0 0
Andrey Pavlenko
fw. 18 0 0 0
Vyacheslav Gretsky
fw. 0 0 0 0

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
05.01.21
HC Dinamo Minsk
SKA
KHL 2019-2020
28.01.20
SKA
HC Dinamo Minsk
05.01.20
HC Dinamo Minsk
SKA
KHL 2018-2019
22.01.19
SKA
HC Dinamo Minsk
04.01.19
HC Dinamo Minsk
SKA
KHL 2017-2018
29.12.17
HC Dinamo Minsk
SKA
19.12.17
SKA
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
2
S

Ultimele meciuri de la turneu

SKA
25.02.21
SKA
Vityaz
V
22.02.21
Kunlun RS
SKA
V
20.02.21
Lokomotiv
SKA
I
18.02.21
SKA
HC Dynamo
I
16.02.21
SKA
HC Spartak
V
07.02.21
SKA
Jokerit
V
04.02.21
SKA
Lokomotiv
CO
01.02.21
HC Dynamo
SKA
I
30.01.21
HC Spartak
SKA
V
27.01.21
SKA
Severstal
V
21.01.21
Vityaz
SKA
V
19.01.21
Avtomobilist
SKA
V
17.01.21
CSKA
SKA
I
12.01.21
SKA
HC Sochi
V
10.01.21
SKA
CSKA
PO
07.01.21
Lokomotiv
SKA
I
05.01.21
HC Dinamo Minsk
SKA
PO
30.12.20
Jokerit
SKA
I
28.12.20
HC Sochi
SKA
V
26.12.20
HC Dynamo
SKA
PO
24.12.20
SKA
Severstal
V
22.12.20
SKA
CSKA
3
:
3
3
:
1
S
CS
12.12.20
HC Dinamo Riga
SKA
V
10.12.20
SKA
Avtomobilist
V
07.12.20
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
2
:
3
S
PS
05.12.20
Tractor
SKA
V
03.12.20
Metallurg
SKA
I
30.11.20
SKA
Jokerit
1
:
1
2
:
4
S
PS
28.11.20
Salavat Yulaev
SKA
2
:
2
1
:
2
S
CS
26.11.20
Severstal
SKA
V
24.11.20
SKA
Barys
V
22.11.20
SKA
Amur
V
18.11.20
SKA
Tractor
I
16.11.20
SKA
Salavat Yulaev
CO
14.11.20
Severstal
SKA
V
12.11.20
Vityaz
SKA
V
10.11.20
Jokerit
SKA
V
28.10.20
SKA
Kunlun RS
I
26.10.20
SKA
Avangard
V
22.10.20
SKA
HC Spartak
I
19.10.20
SKA
Vityaz
V
16.10.20
CSKA
SKA
I
14.10.20
HC Sochi
SKA
V
12.10.20
SKA
HC Dynamo
I
09.10.20
SKA
HC Sochi
V
07.10.20
SKA
Metallurg
I
04.10.20
Barys
SKA
2
:
2
3
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
V
30.09.20
Sibir
SKA
V
25.09.20
SKA
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
PS
23.09.20
SKA
Sibir
I
20.09.20
SKA
Torpedo
V
17.09.20
HC Spartak
SKA
V
15.09.20
Avangard
SKA
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
V
08.09.20
Torpedo
SKA
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
PO
04.09.20
Neftekhimik
SKA
V
HC Dinamo Minsk
23.02.21
HC Dinamo Minsk
Amur
I
20.02.21
HC Dinamo Minsk
Tractor
CO
18.02.21
Jokerit
HC Dinamo Minsk
2
:
2
0
:
3
S
CS
16.02.21
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
07.02.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
05.02.21
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
02.02.21
Avangard
HC Dinamo Minsk
I
31.01.21
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
29.01.21
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
27.01.21
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
25.01.21
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
19.01.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
CO
17.01.21
Severstal
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
CS
15.01.21
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
I
11.01.21
HC Dinamo Minsk
Metallurg
I
09.01.21
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
07.01.21
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
V
05.01.21
HC Dinamo Minsk
SKA
CO
03.01.21
HC Dinamo Minsk
Avangard
CO
30.12.20
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
26.12.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
CO
24.12.20
Metallurg
HC Dinamo Minsk
I
22.12.20
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
I
13.12.20
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
2
S
CS
11.12.20
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
I
09.12.20
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
03.12.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
01.12.20
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
V
29.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
PO
26.11.20
HC Dinamo Minsk
Vityaz
CO
24.11.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
CO
21.11.20
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
19.11.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
CO
15.11.20
Barys
HC Dinamo Minsk
V
13.11.20
Amur
HC Dinamo Minsk
V
11.11.20
Sibir
HC Dinamo Minsk
V
01.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
30.10.20
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
28.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
V
25.10.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
PO
23.10.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
21.10.20
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
CS
09.10.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
PS
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
27.09.20
Tractor
HC Dinamo Minsk
2
:
2
0
:
1
S
CS
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
V
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
V
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.20
HC Dinamo Minsk
Barys
CO
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
2
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
3
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
4
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
5
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
6
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
7
HC Dinamo Minsk
58 16 10 5 24 2 1 163-169 65
8
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
9
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
10
HC Sochi
59 12 2 0 36 6 3 119-198 37
11
HC Dinamo Riga
58 5 2 2 40 6 3 123-206 27
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
Avangard
59 32 3 0 12 7 5 175-132 82
3
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
4
Metallurg
59 31 0 6 16 5 1 163-135 80
5
Tractor
59 27 4 2 20 3 3 154-141 72
6
Barys
59 20 8 3 21 5 2 145-152 69
7
Avtomobilist
59 24 3 3 21 5 3 152-150 68
8
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
9
Sibir
59 19 5 2 29 1 3 142-155 56
10
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
11
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
12
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
2
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
3
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
4
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
5
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
6
HC Sochi
59 12 2 0 36 6 3 119-198 37
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
59 32 3 0 12 7 5 175-132 82
2
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
3
Barys
59 20 8 3 21 5 2 145-152 69
4
Sibir
59 19 5 2 29 1 3 142-155 56
5
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
6
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
2
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
3
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
4
HC Dinamo Minsk
58 16 10 5 24 2 1 163-169 65
5
HC Dinamo Riga
58 5 2 2 40 6 3 123-206 27
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
Metallurg
59 31 0 6 16 5 1 163-135 80
3
Tractor
59 27 4 2 20 3 3 154-141 72
4
Avtomobilist
59 24 3 3 21 5 3 152-150 68
5
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
6
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
3
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
4
Avangard
59 32 3 0 12 7 5 175-132 82
5
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
6
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
7
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
8
Metallurg
59 31 0 6 16 5 1 163-135 80
9
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
10
Tractor
59 27 4 2 20 3 3 154-141 72
11
Barys
59 20 8 3 21 5 2 145-152 69
12
Avtomobilist
59 24 3 3 21 5 3 152-150 68
13
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
14
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
15
HC Dinamo Minsk
58 16 10 5 24 2 1 163-169 65
16
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
17
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
18
Sibir
59 19 5 2 29 1 3 142-155 56
19
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
20
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
21
HC Sochi
59 12 2 0 36 6 3 119-198 37
22
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
23
HC Dinamo Riga
58 5 2 2 40 6 3 123-206 27
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
5 5 0 0 0 0 0 17-8 10
2
HC Dynamo
5 4 1 0 0 0 0 25-11 10
3
Lokomotiv
5 4 0 0 0 0 1 16-8 9
4
Sibir
5 2 2 0 1 0 0 14-9 8
5
Jokerit
5 2 1 0 0 1 1 18-14 8
6
Amur
5 2 1 0 0 2 0 15-12 8
7
Avangard
5 2 1 0 1 1 0 14-8 7
8
HC Spartak
5 2 1 0 1 1 0 15-11 7
9
Tractor
5 2 1 0 1 1 0 13-13 7
10
Barys
5 2 1 0 1 1 0 12-12 7
11
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
12
CSKA
5 2 0 1 2 0 0 11-9 6
13
Severstal
5 1 2 0 2 0 0 10-10 6
14
HC Dinamo Minsk
5 1 1 1 2 0 0 19-19 6
15
Ak Bars
5 1 1 0 1 1 1 14-15 6
16
Neftekhimik
5 1 1 0 1 2 0 6-9 6
17
Avtomobilist
5 1 0 1 2 1 0 9-13 5
18
Metallurg
5 0 0 2 2 1 0 10-13 5
19
Torpedo
5 0 0 1 3 1 0 10-15 3
20
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 12-17 2
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 9-21 1
23
Vityaz
5 0 0 0 4 0 1 5-17 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
29 18 2 2 1 3 3 94-56 50
2
Lokomotiv
29 19 3 1 4 0 2 97-51 48
3
Avangard
29 20 1 0 4 1 3 93-58 46
4
CSKA
30 17 3 0 6 3 1 90-62 44
5
HC Dynamo
30 17 3 0 7 1 2 98-66 43
6
Salavat Yulaev
30 15 2 3 7 2 1 100-78 43
7
Torpedo
30 16 0 1 7 5 1 98-77 40
8
SKA
29 15 2 1 7 1 3 86-65 40
9
Metallurg
29 18 0 0 9 1 1 80-69 38
10
Jokerit
30 14 2 1 9 3 1 94-78 38
11
Tractor
30 12 4 1 10 1 2 82-73 37
12
Severstal
30 15 1 1 12 0 1 77-74 35
13
Amur
30 14 2 0 11 1 2 80-64 35
14
Vityaz
30 13 0 2 12 1 2 79-84 33
15
Avtomobilist
29 11 2 1 10 2 3 80-75 33
16
Sibir
30 10 4 1 12 1 2 75-83 33
17
Barys
30 10 2 2 11 3 2 72-78 33
18
HC Spartak
29 8 4 1 11 5 0 76-84 31
19
HC Dinamo Minsk
30 6 8 1 14 1 0 81-88 31
20
Neftekhimik
29 7 2 2 17 1 0 65-88 23
21
Kunlun RS
29 7 0 0 16 4 2 73-102 20
22
HC Sochi
29 6 0 0 17 4 2 60-96 18
23
HC Dinamo Riga
28 3 0 1 20 3 1 57-89 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 16 2 4 6 0 1 91-59 45
2
Metallurg
30 13 0 6 7 4 0 83-66 42
3
SKA
30 17 0 1 8 3 1 88-59 40
4
Ak Bars
30 15 1 3 9 2 0 91-74 40
5
HC Dynamo
29 16 2 0 8 1 2 92-70 39
6
Salavat Yulaev
29 13 3 2 9 2 0 80-69 38
7
Avangard
30 12 2 0 8 6 2 82-74 36
8
Barys
29 10 6 1 10 2 0 73-74 36
9
Tractor
29 15 0 1 10 2 1 72-68 35
10
Avtomobilist
30 13 1 2 11 3 0 72-75 35
11
Jokerit
30 12 2 1 10 4 1 80-75 35
12
HC Dinamo Minsk
28 10 2 4 10 1 1 82-81 34
13
Lokomotiv
30 10 2 2 11 5 0 80-74 33
14
HC Spartak
30 12 3 0 13 0 2 78-84 32
15
Severstal
29 7 5 2 12 1 2 68-83 31
16
Torpedo
29 6 3 3 15 1 1 70-88 26
17
Vityaz
29 7 3 1 16 1 1 71-88 24
18
Sibir
29 9 1 1 17 0 1 67-72 23
19
HC Sochi
30 6 2 0 19 2 1 59-102 19
20
Amur
29 3 3 1 18 1 3 63-105 18
21
Neftekhimik
30 6 1 0 22 1 0 65-124 15
22
HC Dinamo Riga
30 2 2 1 20 3 2 66-117 15
23
Kunlun RS
30 4 1 1 22 2 0 65-106 14
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide