Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
5:2
SKA — Avangard Meci incheiat 26 octombrie 2020
Urmatorul meci pentru Avangard
1 noiembrie, 16:00
 
HC Spartak
Avangard
Urmatorul meci pentru SKA
10 noiembrie, 18:30
 
Jokerit
SKA
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul SKA — Avangard

26 octombrie 2020, 18:30 (EET)
26 octombrie 2020, 18:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: Ice Palace (Saint-Petersburg, Russia)
Arbitru: Sergey Belyaev, Sergey Kulakov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
SKA

Valeriy Bragin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Mikhail Berdin
gk. 584 -25 1 1
iaroslav Askarov
gk. 162 -2 0 0
Igor Odgiganov
df. 305 2 8 10
Lukas Bengtsson
df. 297 2 9 11
Viktor Antipin
df. 271 2 1 3
Dinar Khafizullin
df. 206 0 0 0
Vasily Tokranov
df. 199 3 2 5
Grigoriy Gryaznov
df. 87 0 0 0
Danila Galenyuk
df. 61 0 0 0
Andrei Kuzmenko
fw. 296 6 9 15
Evgeny Timkin
fw. 279 1 3 4
Linden Vey
fw. 256 2 7 9
Joonas Kemppainen
fw. 252 3 4 7
Miro Aaltonen
fw. 213 5 5 10
Anton Burdasov
fw. 205 7 4 11
Evgeny Ketov
fw. 174 1 1 2
Kirill Marchenko
fw. 161 4 2 6
Yakov Trenin
fw. 160 3 1 4
Emil Galimov
fw. 135 1 2 3
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 119 0 4 4
Vladislav Kamenev
fw. 66 2 2 4
Nikita Chibrikov
fw. 52 1 0 1
Nu vor juca
Vladimir E. Tkachyov
fw. 301 6 9 15
Ivan Morozov
fw. 279 3 2 5
Yaroslaw Dyblenko
df. 277 1 3 4
Magnus Hellberg
gk. 257 -13 0 0
Vasilii Podkolzin
fw. 223 1 3 4
Aleksandr Samonov
gk. 195 -9 0 0
Anton Belov
df. 166 1 1 2
Arseniy Brinkman
df. 157 1 2 3
Kirill Kirsanov
df. 131 0 0 0
Nikita Zorkin
df. 98 0 1 1
Artyom Nikolaev
fw. 79 0 2 2
Mikhail Maltsev
fw. 55 0 1 1
Dmitry Zavgorodniy
fw. 52 0 3 3
Bogdan Yakimov
fw. 51 0 0 0
Ivan Volodin
fw. 39 1 2 3
Marat Khusnutdinov
fw. 29 0 0 0
Vladislav Tsitsyura
fw. 20 0 0 0
Alexei Tsyplakov
fw. 17 0 1 1
Egor Spiridonov
fw. 15 0 0 0
Maksim Krovyakov
fw. 11 0 0 0
Stepan Starkov
fw. 10 0 0 0
Aleksandr Gordin
fw. 9 0 0 0
Nikolay Polyakov
fw. 9 0 0 0
Ilya Ivantsov
fw. 6 0 0 0
Kirill Obyskalov
gk. 0 0 0 0
Avangard

Bob Hartley
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Emil Garipov
gk. 714 -23 0 0
Igor Bobkov
gk. 440 -8 0 0
Alexey Emelin
df. 443 2 4 6
Damir Sharipzyanov
df. 433 0 1 1
Oliwer Kaski
df. 387 5 7 12
Alexei Bereglazov
df. 278 0 5 5
Semyon Chistyakov
df. 216 0 2 2
Ville Pokka
df. 154 2 2 4
Kirill Gotovets
df. 138 0 0 0
Kirill Semyonov
fw. 330 2 5 7
Denis Zernov
fw. 292 4 10 14
Nail Yakupov
fw. 265 2 6 8
Alexander Khokhlachev
fw. 262 5 8 13
Sergey Tolchinsky
fw. 262 5 14 19
Jiri Sekac
fw. 253 2 6 8
Andrei Stas
fw. 241 1 2 3
Reid Boucher
fw. 236 6 5 11
Yegor Chinakhov
fw. 227 6 6 12
Aleksey Potapov
fw. 217 0 4 4
Pavel Dedunov
fw. 217 2 1 3
Ilya Kablukov
fw. 61 0 0 0
Arseni Gritsyuk
fw. 30 0 0 0
Nu vor juca
Korban Nait
fw. 350 7 5 12
Sergei Shumakov
fw. 277 8 3 11
Maxim Chudinov
df. 137 0 1 1
Klim Kostin
fw. 87 0 2 2
Nikita Komarov
fw. 42 0 0 0
Alexey Solovyov
df. 0 0 0 0
Georgi Dubrovsky
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.45
3.75
2.52
2.22
1.65
2.30
3.90
2.63
2.10
1.73
2.40
4.00
2.55
2.10
1.68
2.40
4.00
2.50
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
15.09.20
Avangard
SKA
KHL 2019-2020
30.01.20
SKA
Avangard
15.10.19
Avangard
SKA
KHL 2018-2019
04.02.19
Avangard
SKA
28.09.18
SKA
Avangard
2
:
2
1
:
2
S
KHL 2017-2018
29.11.17
SKA
Avangard
21.09.17
Avangard
SKA
KHL 2016-2017
10.01.17
SKA
Avangard
5
:
3
22.10.16
Avangard
SKA
2
:
2
1
:
2
S
KHL 2015-2016
16.11.15
SKA
Avangard
1
:
3
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

SKA
22.10.20
SKA
HC Spartak
I
19.10.20
SKA
Vityaz
V
16.10.20
CSKA
SKA
I
14.10.20
HC Sochi
SKA
V
12.10.20
SKA
HC Dynamo
I
09.10.20
SKA
HC Sochi
V
07.10.20
SKA
Metallurg
I
04.10.20
Barys
SKA
2
:
2
3
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
V
30.09.20
Sibir
SKA
V
25.09.20
SKA
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
PS
23.09.20
SKA
Sibir
I
20.09.20
SKA
Torpedo
V
17.09.20
HC Spartak
SKA
V
15.09.20
Avangard
SKA
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
V
08.09.20
Torpedo
SKA
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
PO
04.09.20
Neftekhimik
SKA
V
Avangard
24.10.20
Avangard
Avtomobilist
V
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
PS
14.10.20
Metallurg
Avangard
I
12.10.20
HC Sochi
Avangard
V
10.10.20
Avangard
Sibir
V
04.10.20
CSKA
Avangard
I
01.10.20
Avangard
Vityaz
1
:
1
2
:
3
S
PS
29.09.20
Avangard
Jokerit
CO
27.09.20
Avangard
Metallurg
V
25.09.20
Avangard
Kunlun RS
V
22.09.20
Ak Bars
Avangard
1
:
1
1
:
0
S
PS
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
PO
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
V
15.09.20
Avangard
SKA
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
I
11.09.20
Metallurg
Avangard
V
07.09.20
Avangard
Amur
V
05.09.20
Avangard
HC Dynamo
V
03.09.20
Avangard
Sibir
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
3
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
4
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
5
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
6
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
7
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
8
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
9
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
10
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
5
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
6
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
7
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
8
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
9
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
10
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
11
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
12
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
4
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
5
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
6
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
2
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
3
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
4
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
5
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
6
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
3
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
4
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
3
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
4
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
5
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
6
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
5
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
6
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
7
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
8
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
9
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
10
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
11
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
12
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
13
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
14
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
15
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
16
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
17
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
18
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
19
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
20
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
21
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
22
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 3 0 2 0 0 0 15-3 10
2
CSKA
5 4 0 0 0 1 0 15-8 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-9 8
4
HC Spartak
5 3 0 0 0 1 1 13-6 8
5
Avangard
5 3 0 0 1 0 1 20-12 7
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 11-10 7
7
Torpedo
5 1 2 0 1 0 1 12-12 7
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 20-17 6
9
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
10
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 10-11 6
11
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-11 6
12
Avtomobilist
5 2 0 1 2 0 0 16-15 6
13
Metallurg
5 2 0 0 2 1 0 17-17 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
15
Barys
5 0 2 0 2 1 0 10-13 5
16
SKA
5 2 0 0 3 0 0 14-13 4
17
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 12-12 4
18
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 16-20 4
19
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 13-21 4
20
Salavat Yulaev
5 1 0 1 3 0 0 12-17 4
21
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 4 1 0 4-16 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
4
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
5
Metallurg
11 6 0 0 4 1 0 31-25 13
6
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
7
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
8
HC Spartak
11 4 0 1 3 3 0 34-31 13
9
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
10
SKA
10 5 0 0 4 0 1 28-28 11
11
Salavat Yulaev
10 4 0 1 4 1 0 29-32 11
12
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
13
HC Dinamo Minsk
11 3 1 1 5 1 0 25-28 11
14
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
15
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
16
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
6 3 0 0 3 0 0 21-15 6
21
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
2
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
3
Lokomotiv
10 6 1 1 2 0 0 30-12 16
4
CSKA
10 6 0 2 2 0 0 31-24 16
5
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
6
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
7
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
12
Severstal
8 2 2 1 2 0 1 15-18 11
13
Barys
8 1 3 0 3 1 0 18-20 9
14
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
15
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
16
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
17
Torpedo
10 0 2 2 6 0 0 21-29 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0