5:3
SKA — Amur Meci incheiat 22 noiembrie 2020
Urmatorul meci pentru SKA
5 decembrie, 14:00
 
Tractor
SKA
Urmatorul meci pentru Amur
5 decembrie, 09:00
 
Amur
HC Sochi
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul SKA — Amur

22 noiembrie 2020, 16:30 (EET)
22 noiembrie 2020, 16:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: Ice Palace (Saint-Petersburg, Russia)
Arbitru: Vladimir Bukin, Yury Oskirko

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
SKA

Valeriy Bragin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Magnus Hellberg
gk. 320 -13 0 0
Aleksandr Samonov
gk. 195 -9 0 0
Igor Odgiganov
df. 425 3 10 13
Lukas Bengtsson
df. 415 3 10 13
Viktor Antipin
df. 389 2 6 8
Vasily Tokranov
df. 289 4 5 9
Danila Galenyuk
df. 172 1 0 1
Anton Belov
df. 166 1 1 2
Oscar Fantenberg
df. 88 0 1 1
Andrei Kuzmenko
fw. 403 7 11 18
Vladimir E. Tkachyov
fw. 375 8 12 20
Joonas Kemppainen
fw. 374 4 6 10
Ivan Morozov
fw. 342 4 4 8
Miro Aaltonen
fw. 319 8 6 14
Kirill Marchenko
fw. 272 6 5 11
Anton Burdasov
fw. 267 10 4 14
Vasilii Podkolzin
fw. 264 2 4 6
Evgeny Ketov
fw. 249 2 2 4
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 213 0 6 6
Maxim Groshev
fw. 207 0 2 2
Vladislav Kamenev
fw. 126 2 0 2
Marat Khusnutdinov
fw. 61 0 1 1
Nu vor juca
Mikhail Berdin
gk. 723 -30 1 1
Linden Vey
fw. 378 2 16 18
iaroslav Askarov
gk. 376 -6 0 0
Evgeny Timkin
fw. 341 2 3 5
Dinar Khafizullin
df. 309 0 0 0
Yaroslaw Dyblenko
df. 290 1 3 4
Yakov Trenin
fw. 218 3 1 4
Emil Galimov
fw. 172 4 3 7
Kirill Kirsanov
df. 165 0 0 0
Arseniy Brinkman
df. 157 1 2 3
Grigoriy Gryaznov
df. 106 0 0 0
Nikita Zorkin
df. 98 0 1 1
Artyom Nikolaev
fw. 79 0 2 2
Nikita Chibrikov
fw. 64 1 0 1
Dmitry Zavgorodniy
fw. 60 0 3 3
Mikhail Maltsev
fw. 55 0 1 1
Bogdan Yakimov
fw. 51 0 0 0
Amur

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 918 -37 0 0
Marek Langhamer
gk. 678 -33 0 0
Gleb Koryagin
df. 558 2 7 9
Pavel Turbin
df. 550 0 3 3
Nikita Kamalov
df. 526 2 6 8
Maxim Ignatovich
df. 330 0 3 3
Dominik Mashin
df. 197 0 3 3
Sergei Tereshchenko
df. 197 2 2 4
Nikita Zimin
df. 64 0 1 1
Vladimir Butuzov
fw. 494 8 8 16
Aleksandr Polunin
fw. 485 4 4 8
Alexander Gorshkov
fw. 391 5 6 11
Denis Golybev
fw. 363 2 5 7
Valentin Pyanov
fw. 315 5 2 7
Tomas Zohorna
fw. 309 5 8 13
Ginek Zogorna
fw. 266 3 8 11
Danil Faizullin
fw. 265 0 2 2
Kirill Rasskazov
fw. 253 6 2 8
Dmitriy Lugin
fw. 206 1 7 8
Dmitry Arkhipov
fw. 128 1 2 3
Vladimir Mikhasyonok
fw. 66 0 1 1
Nu vor juca
Valeriy S. Vasiliev
df. 442 2 4 6
Vladislav Ushenin
fw. 393 2 0 2
Vyacheslav Ushenin
fw. 392 0 6 6
Yuri Sergiyenko
df. 311 2 2 4
Michal Jordan
df. 271 3 3 6
Alexander Kuznetsov
fw. 221 4 1 5
Alexander P. Sharov
fw. 207 0 1 1
Artur Gizdatullin
fw. 175 2 2 4
Artyom Zhelezkov
fw. 116 0 0 0
Nikita Aleksandrov
df. 71 0 2 2
Ignat Korotkikh
fw. 25 0 1 1
Maxim Kapiturov
fw. 15 0 0 0
Yegor Domnichev
fw. 15 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 14 0 0 0
Danil Fyodorov
fw. 13 0 0 0
Mikhail Radenko
fw. 13 0 0 0
Matvei Zaseda
fw. 10 0 0 0
Sergei Ivanov
fw. 5 0 0 0
Timur Shiyanov
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.38
5.10
6.75
2.55
1.50
1.33
5.40
7.50
2.30
1.57
1.35
6.00
7.00
2.35
1.57
1.33
5.50
7.00
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
02.10.20
Amur
SKA
KHL 2019-2020
11.02.20
SKA
Amur
13.11.19
Amur
SKA
KHL 2018-2019
27.12.18
Amur
SKA
02.11.18
SKA
Amur
KHL 2017-2018
20.01.18
SKA
Amur
16.11.17
Amur
SKA
KHL 2016-2017
02.12.16
Amur
SKA
1
:
2
25.09.16
SKA
Amur
4
:
1
KHL 2015-2016
14.01.16
SKA
Amur
1
:
2
OT
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

SKA
18.11.20
SKA
Tractor
I
16.11.20
SKA
Salavat Yulaev
CO
14.11.20
Severstal
SKA
V
12.11.20
Vityaz
SKA
V
10.11.20
Jokerit
SKA
V
28.10.20
SKA
Kunlun RS
I
26.10.20
SKA
Avangard
V
22.10.20
SKA
HC Spartak
I
19.10.20
SKA
Vityaz
V
16.10.20
CSKA
SKA
I
14.10.20
HC Sochi
SKA
V
12.10.20
SKA
HC Dynamo
I
09.10.20
SKA
HC Sochi
V
07.10.20
SKA
Metallurg
I
04.10.20
Barys
SKA
2
:
2
3
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
V
30.09.20
Sibir
SKA
V
25.09.20
SKA
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
PS
23.09.20
SKA
Sibir
I
20.09.20
SKA
Torpedo
V
17.09.20
HC Spartak
SKA
V
15.09.20
Avangard
SKA
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
V
08.09.20
Torpedo
SKA
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
PO
04.09.20
Neftekhimik
SKA
V
Amur
19.11.20
Amur
Metallurg
CO
17.11.20
Amur
Avangard
I
15.11.20
Amur
Avangard
V
13.11.20
Amur
HC Dinamo Minsk
I
01.11.20
Torpedo
Amur
CO
30.10.20
Neftekhimik
Amur
V
28.10.20
Salavat Yulaev
Amur
I
25.10.20
Amur
Tractor
I
23.10.20
Amur
Tractor
I
21.10.20
Amur
Ak Bars
V
19.10.20
Amur
Jokerit
V
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
CS
14.10.20
Ak Bars
Amur
I
12.10.20
Vityaz
Amur
I
08.10.20
Amur
Severstal
V
06.10.20
Amur
Torpedo
V
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
I
26.09.20
HC Spartak
Amur
I
24.09.20
Torpedo
Amur
CO
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
PS
20.09.20
Tractor
Amur
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
I
12.09.20
Amur
CSKA
I
09.09.20
Metallurg
Amur
I
07.09.20
Avangard
Amur
I
05.09.20
Lokomotiv
Amur
I
03.09.20
Severstal
Amur
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 19 1 2 4 3 0 97-58 47
2
SKA
27 15 1 0 8 1 2 82-61 35
3
Lokomotiv
27 14 2 2 7 1 1 76-46 38
4
HC Dynamo
27 13 2 0 8 2 2 80-66 34
5
HC Dinamo Minsk
27 10 3 2 10 1 1 73-72 32
6
HC Spartak
28 9 3 1 9 4 2 75-79 32
7
Severstal
27 9 3 2 11 1 1 59-72 30
8
Jokerit
21 11 2 0 7 1 0 70-50 27
9
Vityaz
27 9 2 2 13 0 1 76-81 27
10
HC Sochi
27 6 1 0 15 3 2 52-88 19
11
HC Dinamo Riga
25 2 0 1 18 2 2 38-78 10
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
29 15 2 3 5 3 1 91-67 44
2
Avangard
27 15 1 0 5 3 3 79-56 38
3
Tractor
29 17 1 1 8 1 1 78-55 40
4
Avtomobilist
26 13 3 1 5 1 3 86-63 38
5
Salavat Yulaev
30 12 2 4 10 2 0 90-83 38
6
Metallurg
29 12 0 4 10 3 0 73-67 35
7
Torpedo
27 6 2 3 12 3 1 73-85 26
8
Sibir
28 10 1 0 14 0 3 73-85 25
9
Barys
25 6 3 1 10 3 2 53-70 25
10
Amur
29 7 3 1 16 0 2 62-86 24
11
Neftekhimik
27 7 1 1 18 0 0 60-92 18
12
Kunlun RS
26 5 0 0 19 1 1 57-93 12
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
27 15 1 0 8 1 2 82-61 35
2
HC Spartak
28 9 3 1 9 4 2 75-79 32
3
Severstal
27 9 3 2 11 1 1 59-72 30
4
Jokerit
21 11 2 0 7 1 0 70-50 27
5
Vityaz
27 9 2 2 13 0 1 76-81 27
6
HC Sochi
27 6 1 0 15 3 2 52-88 19
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
27 15 1 0 5 3 3 79-56 38
2
Salavat Yulaev
30 12 2 4 10 2 0 90-83 38
3
Sibir
28 10 1 0 14 0 3 73-85 25
4
Barys
25 6 3 1 10 3 2 53-70 25
5
Amur
29 7 3 1 16 0 2 62-86 24
6
Kunlun RS
26 5 0 0 19 1 1 57-93 12
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 19 1 2 4 3 0 97-58 47
2
Lokomotiv
27 14 2 2 7 1 1 76-46 38
3
HC Dynamo
27 13 2 0 8 2 2 80-66 34
4
HC Dinamo Minsk
27 10 3 2 10 1 1 73-72 32
5
HC Dinamo Riga
25 2 0 1 18 2 2 38-78 10
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
29 15 2 3 5 3 1 91-67 44
2
Tractor
29 17 1 1 8 1 1 78-55 40
3
Avtomobilist
26 13 3 1 5 1 3 86-63 38
4
Metallurg
29 12 0 4 10 3 0 73-67 35
5
Torpedo
27 6 2 3 12 3 1 73-85 26
6
Neftekhimik
27 7 1 1 18 0 0 60-92 18
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 19 1 2 4 3 0 97-58 47
2
Ak Bars
29 15 2 3 5 3 1 91-67 44
3
Tractor
29 17 1 1 8 1 1 78-55 40
4
Avangard
27 15 1 0 5 3 3 79-56 38
5
Lokomotiv
27 14 2 2 7 1 1 76-46 38
6
Avtomobilist
26 13 3 1 5 1 3 86-63 38
7
Salavat Yulaev
30 12 2 4 10 2 0 90-83 38
8
SKA
27 15 1 0 8 1 2 82-61 35
9
Metallurg
29 12 0 4 10 3 0 73-67 35
10
HC Dynamo
27 13 2 0 8 2 2 80-66 34
11
HC Dinamo Minsk
27 10 3 2 10 1 1 73-72 32
12
HC Spartak
28 9 3 1 9 4 2 75-79 32
13
Severstal
27 9 3 2 11 1 1 59-72 30
14
Jokerit
21 11 2 0 7 1 0 70-50 27
15
Vityaz
27 9 2 2 13 0 1 76-81 27
16
Torpedo
27 6 2 3 12 3 1 73-85 26
17
Sibir
28 10 1 0 14 0 3 73-85 25
18
Barys
25 6 3 1 10 3 2 53-70 25
19
Amur
29 7 3 1 16 0 2 62-86 24
20
HC Sochi
27 6 1 0 15 3 2 52-88 19
21
Neftekhimik
27 7 1 1 18 0 0 60-92 18
22
Kunlun RS
26 5 0 0 19 1 1 57-93 12
23
HC Dinamo Riga
25 2 0 1 18 2 2 38-78 10
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 5 0 0 0 0 0 24-7 10
2
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 19-11 8
3
Avangard
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
4
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 13-10 8
5
SKA
5 3 1 0 1 0 0 17-5 8
6
HC Dinamo Minsk
5 3 1 0 1 0 0 16-9 8
7
HC Dynamo
5 3 0 0 0 1 1 19-10 8
8
HC Spartak
5 2 1 0 1 0 1 17-14 7
9
Avtomobilist
5 2 1 0 1 0 1 14-11 7
10
Salavat Yulaev
5 1 1 1 1 1 0 15-13 7
11
Sibir
5 3 0 0 2 0 0 10-14 6
12
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 14-12 6
13
Amur
5 1 2 0 2 0 0 11-10 6
14
Severstal
5 1 0 1 2 1 0 11-13 5
15
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
16
Torpedo
5 1 0 1 3 0 0 13-18 4
17
Metallurg
5 0 0 1 2 2 0 7-12 4
18
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 10-18 3
19
Barys
5 1 0 0 3 0 1 7-16 3
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 7-17 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-14 2
22
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 10-21 2
23
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 11-23 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
15 11 0 0 1 3 0 51-25 25
2
Ak Bars
14 9 1 1 1 1 1 45-28 24
3
Avangard
12 9 1 0 0 0 2 40-20 22
4
Lokomotiv
15 8 1 1 4 0 1 45-30 21
5
Salavat Yulaev
14 6 1 2 4 1 0 42-37 19
6
Tractor
13 7 1 0 3 1 1 38-25 18
7
Sibir
16 7 1 0 6 0 2 45-50 18
8
Avtomobilist
12 5 2 0 1 1 3 40-27 18
9
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
10
HC Dynamo
13 6 1 0 4 1 1 43-33 16
11
Torpedo
13 6 0 0 3 3 1 42-40 16
12
Metallurg
15 7 0 0 7 1 0 37-37 15
13
SKA
14 6 1 0 6 0 1 37-35 15
14
Amur
15 6 1 0 7 0 1 34-33 15
15
HC Dinamo Minsk
14 4 2 1 6 1 0 32-35 15
16
Jokerit
10 6 0 0 4 0 0 36-21 12
17
Severstal
14 5 1 0 8 0 0 29-40 12
18
Barys
12 3 0 1 4 2 2 27-34 12
19
Vityaz
15 4 0 1 9 0 1 38-53 11
20
Neftekhimik
16 3 1 1 11 0 0 36-52 10
21
Kunlun RS
10 4 0 0 5 0 1 28-33 9
22
HC Dinamo Riga
13 2 0 1 8 1 1 22-27 8
23
HC Sochi
12 2 0 0 6 2 2 24-40 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
16 10 0 1 5 0 0 40-30 22
2
CSKA
14 8 1 2 3 0 0 46-33 22
3
SKA
13 9 0 0 2 1 1 45-26 20
4
Avtomobilist
14 8 1 1 4 0 0 46-36 20
5
Ak Bars
15 6 1 2 4 2 0 46-39 20
6
Metallurg
14 5 0 4 3 2 0 36-30 20
7
Salavat Yulaev
16 6 1 2 6 1 0 48-46 19
8
HC Dynamo
14 7 1 0 4 1 1 37-33 18
9
Severstal
13 4 2 2 3 1 1 30-32 18
10
Lokomotiv
12 6 1 1 3 1 0 31-16 17
11
HC Dinamo Minsk
13 6 1 1 4 0 1 41-37 17
12
Avangard
15 6 0 0 5 3 1 39-36 16
13
Vityaz
12 5 2 1 4 0 0 38-28 16
14
Jokerit
11 5 2 0 3 1 0 34-29 15
15
HC Spartak
13 5 1 0 5 0 2 30-37 14
16
Barys
13 3 3 0 6 1 0 26-36 13
17
HC Sochi
15 4 1 0 9 1 0 28-48 11
18
Torpedo
14 0 2 3 9 0 0 31-45 10
19
Amur
14 1 2 1 9 0 1 28-53 9
20
Neftekhimik
11 4 0 0 7 0 0 24-40 8
21
Sibir
12 3 0 0 8 0 1 28-35 7
22
Kunlun RS
16 1 0 0 14 1 0 29-60 3
23
HC Dinamo Riga
12 0 0 0 10 1 1 16-51 2
KHL
Week 11
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide