Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul SKA — Amur 15 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci SKA — Amur

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.30
5.20
8.00
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul SKA – Amur

Ultimele meciuri de la turneu

SKA
13.01.23
SKA
HC Dynamo
V
10.01.23
SKA
HC Spartak
V
08.01.23
HC Sochi
SKA
V
06.01.23
Salavat Yulaev
SKA
I
04.01.23
Tractor
SKA
V
30.12.22
Vityaz
SKA
PO
28.12.22
CSKA
SKA
I
24.12.22
SKA
HC Spartak
V
21.12.22
SKA
CSKA
I
19.12.22
SKA
Vityaz
V
08.12.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
06.12.22
HC Dynamo
SKA
CO
04.12.22
Kunlun RS
SKA
3
:
3
1
:
2
S
CS
01.12.22
SKA
Severstal
CO
29.11.22
SKA
HC Sochi
V
26.11.22
Torpedo
SKA
V
24.11.22
SKA
Lokomotiv
PO
22.11.22
SKA
CSKA
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
I
17.11.22
Ak Bars
SKA
I
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
V
12.11.22
Sibir
SKA
I
10.11.22
Amur
SKA
PO
08.11.22
Admiral
SKA
I
05.11.22
SKA
Metallurg
V
02.11.22
SKA
HC Sochi
V
30.10.22
HC Spartak
SKA
V
28.10.22
HC Dynamo
SKA
3
:
3
0
:
2
S
CS
26.10.22
SKA
Neftekhimik
V
24.10.22
SKA
Lokomotiv
V
21.10.22
SKA
Kunlun RS
V
19.10.22
SKA
Avtomobilist
V
15.10.22
Vityaz
SKA
V
13.10.22
Lokomotiv
SKA
I
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
CO
07.10.22
SKA
Vityaz
V
05.10.22
HC Spartak
SKA
V
03.10.22
CSKA
SKA
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
28.09.22
SKA
Admiral
V
26.09.22
SKA
Torpedo
V
24.09.22
SKA
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
PS
22.09.22
Kunlun RS
SKA
V
18.09.22
SKA
Severstal
1
:
1
2
:
1
S
CS
16.09.22
HC Dynamo
SKA
V
14.09.22
Lokomotiv
SKA
V
12.09.22
Severstal
SKA
V
09.09.22
SKA
HC Dynamo
V
07.09.22
SKA
Avangard
V
05.09.22
SKA
Barys
V
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
CO
Amur
13.01.23
HC Dinamo Minsk
Amur
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.01.23
Neftekhimik
Amur
I
06.01.23
Amur
Barys
V
05.01.23
Amur
Barys
3
:
3
2
:
1
S
CS
03.01.23
Amur
HC Dinamo Minsk
I
30.12.22
Admiral
Amur
V
29.12.22
Admiral
Amur
I
27.12.22
Amur
Admiral
I
23.12.22
Avangard
Amur
I
21.12.22
Salavat Yulaev
Amur
V
19.12.22
Metallurg
Amur
I
08.12.22
Amur
Admiral
I
07.12.22
Amur
Admiral
CO
05.12.22
Admiral
Amur
V
02.12.22
Amur
Torpedo
V
30.11.22
Amur
Neftekhimik
V
28.11.22
Amur
Neftekhimik
PO
23.11.22
Sibir
Amur
I
21.11.22
Tractor
Amur
I
19.11.22
Barys
Amur
V
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Amur
Tractor
V
10.11.22
Amur
SKA
CO
08.11.22
Amur
HC Dynamo
V
03.11.22
Avtomobilist
Amur
I
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
CS
30.10.22
Tractor
Amur
I
27.10.22
Amur
Severstal
V
23.10.22
Amur
HC Spartak
PO
20.10.22
Amur
Vityaz
V
17.10.22
Avtomobilist
Amur
I
15.10.22
Barys
Amur
I
13.10.22
Avangard
Amur
I
10.10.22
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
2
S
PS
08.10.22
Amur
Lokomotiv
I
06.10.22
Amur
HC Sochi
V
01.10.22
Ak Bars
Amur
PO
29.09.22
HC Dynamo
Amur
I
27.09.22
Vityaz
Amur
I
25.09.22
HC Sochi
Amur
CO
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
PS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
I
17.09.22
Amur
Metallurg
I
15.09.22
Amur
Metallurg
I
13.09.22
Amur
Kunlun RS
V
08.09.22
Metallurg
Amur
CO
06.09.22
Torpedo
Amur
I
04.09.22
Kunlun RS
Amur
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
I

Meciurile head-to-head: SKA — Amur

KHL 2022-2023
10.11.22
Amur
SKA
KHL 2021-2022
27.12.21
Amur
SKA
21.09.21
SKA
Amur
KHL 2020-2021
22.11.20
SKA
Amur
02.10.20
Amur
SKA
KHL 2019-2020
11.02.20
SKA
Amur
13.11.19
Amur
SKA
KHL 2018-2019
27.12.18
Amur
SKA
02.11.18
SKA
Amur
KHL 2017-2018
20.01.18
SKA
Amur
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
51 31 5 3 8 3 1 183-110 82
2
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
3
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
4
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
5
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
6
HC Dynamo
50 21 3 4 14 3 5 129-109 64
7
Sibir
51 17 6 7 17 2 2 131-116 64
8
Metallurg
50 25 2 1 15 4 3 141-122 63
9
Salavat Yulaev
50 22 2 3 14 3 6 130-105 63
10
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
11
Ak Bars
50 15 8 3 16 6 2 128-124 60
12
Admiral
51 18 2 7 19 3 2 100-101 59
13
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
14
HC Spartak
52 17 2 4 22 5 2 118-139 53
15
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
16
Tractor
51 16 2 4 23 5 1 119-143 50
17
Neftekhimik
50 17 5 1 24 2 1 127-154 49
18
HC Dinamo Minsk
51 14 3 2 21 6 5 128-158 49
19
Barys
52 18 1 3 26 1 3 113-144 48
20
Amur
49 14 4 3 22 3 3 100-122 48
21
Kunlun RS
52 13 2 3 29 1 4 122-161 41
22
HC Sochi
50 4 2 0 35 7 2 102-190 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Torpedo
5 3 1 0 0 0 1 20-12 9
2
Ak Bars
5 2 1 1 0 1 0 12-8 9
3
Sibir
5 1 2 1 0 0 1 13-9 9
4
SKA
5 4 0 0 1 0 0 21-13 8
5
Salavat Yulaev
5 4 0 0 1 0 0 13-5 8
6
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 15-13 8
7
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 14-9 8
8
Vityaz
5 3 0 0 2 0 0 10-11 6
9
Avangard
5 2 0 1 2 0 0 14-9 6
10
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 13-16 6
11
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 11-13 6
12
Amur
5 1 0 2 2 0 0 8-9 6
13
Kunlun RS
5 2 0 0 2 0 1 19-14 5
14
HC Dynamo
5 1 0 1 2 1 0 9-12 5
15
Severstal
5 1 0 1 2 1 0 17-21 5
16
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 14-17 4
17
Admiral
5 1 0 1 3 0 0 7-10 4
18
Avtomobilist
5 1 0 0 2 0 2 9-16 4
19
Metallurg
5 1 0 0 3 0 1 8-12 3
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 10-16 3
21
Lokomotiv
5 1 0 0 4 0 0 12-13 2
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
26 19 3 1 1 1 1 92-44 48
2
Avtomobilist
25 16 2 1 5 0 1 83-56 39
3
Torpedo
24 15 3 1 4 1 0 83-52 39
4
Metallurg
26 14 1 1 5 2 3 75-58 37
5
HC Dynamo
27 12 2 2 7 1 3 77-60 36
6
Lokomotiv
25 15 0 1 6 1 2 58-42 35
7
CSKA
24 12 4 0 6 1 1 77-55 34
8
Sibir
25 11 2 3 7 0 2 72-59 34
9
Ak Bars
26 9 5 1 7 4 0 71-61 34
10
Avangard
22 11 3 1 4 2 1 65-41 33
11
Salavat Yulaev
26 10 2 2 7 1 4 68-56 33
12
Severstal
25 8 2 3 8 3 1 75-69 30
13
Neftekhimik
24 10 3 1 9 0 1 57-61 29
14
Tractor
27 10 2 1 11 3 0 62-73 29
15
Admiral
24 10 1 3 9 0 1 46-44 29
16
Amur
24 9 2 1 7 2 3 55-56 29
17
Vityaz
25 8 3 2 9 2 1 67-67 29
18
Barys
27 11 1 2 13 0 0 64-70 28
19
HC Dinamo Minsk
26 8 1 1 10 3 3 73-87 26
20
Kunlun RS
27 7 2 1 13 1 3 67-90 24
21
HC Spartak
23 7 1 1 11 2 1 45-65 21
22
HC Sochi
26 3 1 0 18 3 1 51-91 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
25 14 1 1 6 2 1 73-54 35
2
SKA
25 12 2 2 7 2 0 91-66 34
3
Lokomotiv
26 11 2 1 8 3 1 69-56 32
4
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
5
Salavat Yulaev
24 12 0 1 7 2 2 62-49 30
6
Admiral
27 8 1 4 10 3 1 54-57 30
7
Sibir
26 6 4 4 10 2 0 59-57 30
8
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
9
Torpedo
26 10 2 1 10 2 1 65-62 29
10
HC Dynamo
23 9 1 2 7 2 2 52-49 28
11
Metallurg
24 11 1 0 10 2 0 66-64 26
12
Avtomobilist
24 6 4 0 8 3 3 59-67 26
13
Ak Bars
24 6 3 2 9 2 2 57-63 26
14
Vityaz
25 8 2 0 10 1 4 59-65 25
15
HC Dinamo Minsk
25 6 2 1 11 3 2 55-71 23
16
Tractor
24 6 0 3 12 2 1 57-70 21
17
Severstal
25 4 2 1 11 4 3 61-80 21
18
Neftekhimik
26 7 2 0 15 2 0 70-93 20
19
Barys
25 7 0 1 13 1 3 49-74 20
20
Amur
25 5 2 2 15 1 0 45-66 19
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
51 31 5 3 8 3 1 183-110 82
2
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
3
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
4
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
5
HC Dynamo
50 21 3 4 14 3 5 129-109 64
6
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
7
HC Spartak
52 17 2 4 22 5 2 118-139 53
8
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
9
HC Dinamo Minsk
51 14 3 2 21 6 5 128-158 49
10
Kunlun RS
52 13 2 3 29 1 4 122-161 41
11
HC Sochi
50 4 2 0 35 7 2 102-190 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Sibir
51 17 6 7 17 2 2 131-116 64
3
Metallurg
50 25 2 1 15 4 3 141-122 63
4
Salavat Yulaev
50 22 2 3 14 3 6 130-105 63
5
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
6
Ak Bars
50 15 8 3 16 6 2 128-124 60
7
Admiral
51 18 2 7 19 3 2 100-101 59
8
Tractor
51 16 2 4 23 5 1 119-143 50
9
Neftekhimik
50 17 5 1 24 2 1 127-154 49
10
Barys
52 18 1 3 26 1 3 113-144 48
11
Amur
49 14 4 3 22 3 3 100-122 48
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
51 31 5 3 8 3 1 183-110 82
2
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
3
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
4
HC Spartak
52 17 2 4 22 5 2 118-139 53
5
HC Sochi
50 4 2 0 35 7 2 102-190 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
51 17 6 7 17 2 2 131-116 64
2
Salavat Yulaev
50 22 2 3 14 3 6 130-105 63
3
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
4
Admiral
51 18 2 7 19 3 2 100-101 59
5
Barys
52 18 1 3 26 1 3 113-144 48
6
Amur
49 14 4 3 22 3 3 100-122 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
2
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
3
HC Dynamo
50 21 3 4 14 3 5 129-109 64
4
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
5
HC Dinamo Minsk
51 14 3 2 21 6 5 128-158 49
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
50 25 2 1 15 4 3 141-122 63
3
Ak Bars
50 15 8 3 16 6 2 128-124 60
4
Tractor
51 16 2 4 23 5 1 119-143 50
5
Neftekhimik
50 17 5 1 24 2 1 127-154 49
6
Kunlun RS
52 13 2 3 29 1 4 122-161 41

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
SKA

Roman Rotenberg
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Nikolaev
gk. 29 -49 1 1
Vladislav Podyapolsky
gk. 11 -28 0 0
Sergei Ivanov
gk. 4 -1 0 0
Maxim Sidorov
gk. 1 -2 0 0
Evgeny Ivannikov
gk. 0 0 0 0
Alexander Nikishin
df. 49 9 32 41
Andrei Pedan
df. 48 3 12 15
Igor Odgiganov
df. 46 9 16 25
Nikita Kamalov
df. 36 3 8 11
Stepan Falkovski
df. 36 6 11 17
Arseniy Koromyslov
df. 24 0 2 2
Mikhail Pashnin
df. 22 3 2 5
Georgi Solyannikov
df. 17 0 2 2
Roman Rukavishnikov
df. 11 0 2 2
Kirill Kirsanov
df. 9 0 1 1
Grigoriy Gryaznov
df. 6 0 0 0
Damir Zhafyarov
fw. 51 14 22 36
Dmitrij Jaskin
fw. 50 29 15 44
Marat Khusnutdinov
fw. 49 9 19 28
Marat Khairullin
fw. 48 23 23 46
Mikhail Vorobyov
fw. 46 10 21 31
Valentin Zykov
fw. 46 8 16 24
Alexander Volkov
fw. 45 11 8 19
Vasili Glotov
fw. 40 6 15 21
Maxim Groshev
fw. 31 3 2 5
Nikita Komarov
fw. 31 2 2 4
Vladislav Tsitsyura
fw. 28 1 3 4
Zakhar Bardakov
fw. 28 5 6 11
Nikita Gusev
fw. 26 17 21 38
Danila Moiseev
fw. 22 0 1 1
Emil Galimov
fw. 17 2 4 6
Nikita Popugaev
fw. 17 0 3 3
Alexei Ozhgikhin
fw. 14 0 0 0
Pavel Koltygin
fw. 11 0 1 1
Dmitry Buchelnikov
fw. 10 1 1 2
Evgeny Ketov
fw. 9 1 0 1
Nikolay Polyakov
fw. 5 1 0 1
Danil Savunov
fw. 4 0 1 1
Andrei Altybarmakyan
fw. 3 0 0 0
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 3 1 0 1
Nikolai Prokhorkin
fw. 2 0 1 1
Ivan Demidov
fw. 1 0 0 0
Yegor Gurzanov
fw. 1 0 0 0
Amur

Vadim Epanchincev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 33 -64 1 1
Janis Kalnins
gk. 20 -45 0 0
Dmitry Lozebnikov
gk. 1 -1 0 0
Gleb Koryagin
df. 47 3 5 8
Viktor Baldaev
df. 40 1 4 5
Artem Alyaev
df. 37 2 10 12
Cam Lee
df. 37 5 9 14
Ruslan Pedan
df. 37 0 6 6
Rafael Batyrshin
df. 30 0 1 1
Yelisei Minayev
df. 27 0 2 2
Pavel Turbin
df. 17 0 0 0
Evgeny Kulik
df. 11 0 0 0
Yakov Rylov
df. 9 1 0 1
Alexander Gopienko
df. 3 0 0 0
Alexander P. Sharov
fw. 49 5 10 15
Ivan Nikolishin
fw. 49 14 17 31
Pavel Makhanovsky
fw. 49 4 2 6
Sergei Lapin
fw. 43 4 3 7
Yaroslav Likhachev
fw. 41 11 10 21
Sergei Dubakin
fw. 38 9 9 18
Vladislav Barulin
fw. 38 4 4 8
Nikita Grebenkin
fw. 30 5 10 15
Artur Gizdatullin
fw. 28 5 3 8
Igor Rudenkov
fw. 28 4 4 8
Jan Drozg
fw. 24 5 9 14
Vyacheslav Gretsky
fw. 24 2 0 2
Denis Vikharev
fw. 21 3 7 10
Aksiantsiuk Yauheni
fw. 16 1 1 2
Andrew Calof
fw. 16 1 1 2
Kirill Slepets
fw. 16 0 3 3
Stanislav Bocharov
fw. 15 3 6 9
Ignat Korotkikh
fw. 14 1 1 2
Alexander Kuznetsov
fw. 3 0 1 1
Yegor Maklozyan
fw. 3 0 1 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului