Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul SKA — Ak Bars 3 februarie 2023

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.85 3.90 3.50
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul SKA – Ak Bars

Ultimele meciuri de la turneu

SKA
01.02.23
SKA
Lokomotiv
I
30.01.23
SKA
Torpedo
1
:
1
0
:
1
S
PS
27.01.23
Lokomotiv
SKA
I
25.01.23
SKA
CSKA
V
21.01.23
Torpedo
SKA
V
19.01.23
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
2
S
CS
17.01.23
CSKA
SKA
I
15.01.23
SKA
Amur
V
13.01.23
SKA
HC Dynamo
V
10.01.23
SKA
HC Spartak
V
08.01.23
HC Sochi
SKA
V
06.01.23
Salavat Yulaev
SKA
I
04.01.23
Tractor
SKA
V
30.12.22
Vityaz
SKA
PO
28.12.22
CSKA
SKA
I
24.12.22
SKA
HC Spartak
V
21.12.22
SKA
CSKA
I
19.12.22
SKA
Vityaz
V
08.12.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
06.12.22
HC Dynamo
SKA
CO
04.12.22
Kunlun RS
SKA
3
:
3
1
:
2
S
CS
01.12.22
SKA
Severstal
CO
29.11.22
SKA
HC Sochi
V
26.11.22
Torpedo
SKA
V
24.11.22
SKA
Lokomotiv
PO
22.11.22
SKA
CSKA
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
I
17.11.22
Ak Bars
SKA
I
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
V
12.11.22
Sibir
SKA
I
10.11.22
Amur
SKA
PO
08.11.22
Admiral
SKA
I
05.11.22
SKA
Metallurg
V
02.11.22
SKA
HC Sochi
V
30.10.22
HC Spartak
SKA
V
28.10.22
HC Dynamo
SKA
3
:
3
0
:
2
S
CS
26.10.22
SKA
Neftekhimik
V
24.10.22
SKA
Lokomotiv
V
21.10.22
SKA
Kunlun RS
V
19.10.22
SKA
Avtomobilist
V
15.10.22
Vityaz
SKA
V
13.10.22
Lokomotiv
SKA
I
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
CO
07.10.22
SKA
Vityaz
V
05.10.22
HC Spartak
SKA
V
03.10.22
CSKA
SKA
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
28.09.22
SKA
Admiral
V
26.09.22
SKA
Torpedo
V
24.09.22
SKA
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
PS
22.09.22
Kunlun RS
SKA
V
18.09.22
SKA
Severstal
1
:
1
2
:
1
S
CS
16.09.22
HC Dynamo
SKA
V
14.09.22
Lokomotiv
SKA
V
12.09.22
Severstal
SKA
V
09.09.22
SKA
HC Dynamo
V
07.09.22
SKA
Avangard
V
05.09.22
SKA
Barys
V
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
CO
Ak Bars
01.02.23
Ak Bars
Barys
V
29.01.23
Ak Bars
Tractor
V
27.01.23
Metallurg
Ak Bars
CO
25.01.23
Salavat Yulaev
Ak Bars
PO
23.01.23
Tractor
Ak Bars
V
20.01.23
Ak Bars
Avangard
V
18.01.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
16.01.23
Ak Bars
Admiral
1
:
1
2
:
0
S
CS
14.01.23
Ak Bars
Sibir
PO
11.01.23
Avangard
Ak Bars
V
09.01.23
Sibir
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
CS
06.01.23
Ak Bars
Vityaz
V
04.01.23
Ak Bars
Severstal
CO
30.12.22
Ak Bars
Neftekhimik
V
28.12.22
Ak Bars
Metallurg
I
25.12.22
HC Sochi
Ak Bars
3
:
3
1
:
2
S
CS
23.12.22
Vityaz
Ak Bars
V
21.12.22
Lokomotiv
Ak Bars
I
19.12.22
Ak Bars
Kunlun RS
V
08.12.22
Avangard
Ak Bars
CO
06.12.22
Barys
Ak Bars
2
:
2
3
:
2
S
PS
04.12.22
Ak Bars
HC Dynamo
CO
02.12.22
Ak Bars
Lokomotiv
V
30.11.22
Ak Bars
Sibir
I
27.11.22
Ak Bars
HC Sochi
V
23.11.22
Barys
Ak Bars
V
21.11.22
Sibir
Ak Bars
I
19.11.22
Avangard
Ak Bars
PO
17.11.22
Ak Bars
SKA
V
13.11.22
Ak Bars
Avangard
I
10.11.22
Torpedo
Ak Bars
I
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
PO
06.11.22
Severstal
Ak Bars
CO
03.11.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
0
S
CS
01.11.22
Ak Bars
CSKA
I
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
V
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.10.22
Metallurg
Ak Bars
I
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
19.10.22
Ak Bars
Metallurg
CO
16.10.22
Tractor
Ak Bars
I
14.10.22
Avtomobilist
Ak Bars
1
:
1
2
:
0
S
PS
12.10.22
Metallurg
Ak Bars
I
08.10.22
Ak Bars
Barys
I
06.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
PO
04.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
PO
01.10.22
Ak Bars
Amur
CO
29.09.22
Avtomobilist
Ak Bars
I
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
V
21.09.22
Ak Bars
HC Spartak
I
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
V
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
PO
08.09.22
Ak Bars
Admiral
CO
05.09.22
CSKA
Ak Bars
V
03.09.22
HC Dynamo
Ak Bars
I

Meciurile head-to-head: SKA — Ak Bars

KHL 2022-2023
17.11.22
Ak Bars
SKA
KHL 2021-2022
11.01.22
SKA
Ak Bars
25.11.21
Ak Bars
SKA
KHL 2020-2021
25.09.20
SKA
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
06.09.20
Ak Bars
SKA
KHL 2019-2020
04.12.19
SKA
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
02.10.19
Ak Bars
SKA
KHL 2018-2019
06.12.18
SKA
Ak Bars
01.09.18
Ak Bars
SKA
KHL 2017-2018
06.12.17
Ak Bars
SKA
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
59 34 5 4 11 3 2 201-124 91
2
Torpedo
58 28 6 4 16 3 1 174-133 80
3
Lokomotiv
60 31 2 2 17 5 3 141-111 78
4
CSKA
57 30 5 1 15 3 3 172-130 78
5
HC Dynamo
58 24 4 5 16 4 5 148-123 75
6
Ak Bars
58 20 9 4 16 7 2 150-132 75
7
Sibir
59 20 7 8 19 3 2 154-137 75
8
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
9
Avangard
58 24 5 4 19 3 3 159-137 72
10
Metallurg
58 26 3 1 18 6 4 157-146 70
11
Salavat Yulaev
58 23 4 3 19 3 6 147-127 69
12
Vityaz
58 21 5 4 20 3 5 149-144 68
13
Admiral
58 18 4 7 21 3 5 113-118 66
14
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
15
Amur
58 18 4 5 24 4 3 121-138 61
16
HC Dinamo Minsk
59 18 4 2 22 7 6 151-174 61
17
Neftekhimik
58 20 6 1 26 3 2 144-173 59
18
Tractor
59 19 2 4 26 6 2 136-168 58
19
HC Spartak
58 18 3 4 25 6 2 133-160 58
20
Barys
60 20 2 3 28 3 4 129-161 57
21
Kunlun RS
59 14 3 3 34 1 4 137-183 45
22
HC Sochi
57 5 2 0 41 7 2 112-215 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-5 10
2
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 16-6 9
3
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 15-7 8
4
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
5
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 0 1 1 17-12 8
6
Neftekhimik
5 2 1 0 0 1 1 11-10 8
7
Amur
5 1 0 2 1 1 0 10-8 7
8
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 6-6 6
9
Tractor
5 3 0 0 2 0 0 11-14 6
10
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-12 6
11
Admiral
5 0 2 0 1 0 2 11-12 6
12
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-13 6
13
SKA
5 2 0 0 2 0 1 11-8 5
14
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-9 5
15
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 11-14 5
16
Barys
5 1 0 0 1 2 1 7-10 5
17
HC Dynamo
5 0 1 1 2 1 0 8-10 5
18
Sibir
5 0 1 1 2 1 0 13-17 5
19
CSKA
5 2 0 0 3 0 0 13-15 4
20
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 8-14 4
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-17 2
22
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 10-18 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
30 21 3 1 2 1 2 100-50 53
2
Torpedo
29 17 4 1 6 1 0 100-68 45
3
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
4
CSKA
29 16 4 0 7 1 1 96-68 42
5
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
6
Avtomobilist
29 17 2 1 8 0 1 91-66 41
7
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
8
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
11
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
12
Severstal
29 11 2 3 8 3 2 85-73 37
13
Vityaz
29 10 3 4 9 2 1 81-74 37
14
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
15
Amur
28 11 2 2 7 3 3 65-61 36
16
HC Dinamo Minsk
31 11 2 1 10 3 4 87-96 35
17
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
28 8 2 1 14 2 1 58-83 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
3
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
4
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
Avangard
32 12 0 3 14 1 2 82-87 33
8
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
9
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
10
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
11
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
12
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
13
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
14
Salavat Yulaev
28 12 0 1 11 2 2 68-64 30
15
Tractor
29 8 0 3 14 2 2 69-87 26
16
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
17
Barys
29 8 1 1 14 2 3 59-83 25
18
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
19
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
20
Neftekhimik
30 8 2 0 17 3 0 75-104 23
21
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
22
HC Sochi
29 2 1 0 21 4 1 59-117 11
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
59 34 5 4 11 3 2 201-124 91
2
Torpedo
58 28 6 4 16 3 1 174-133 80
3
Lokomotiv
60 31 2 2 17 5 3 141-111 78
4
CSKA
57 30 5 1 15 3 3 172-130 78
5
HC Dynamo
58 24 4 5 16 4 5 148-123 75
6
Vityaz
58 21 5 4 20 3 5 149-144 68
7
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
8
HC Dinamo Minsk
59 18 4 2 22 7 6 151-174 61
9
HC Spartak
58 18 3 4 25 6 2 133-160 58
10
Kunlun RS
59 14 3 3 34 1 4 137-183 45
11
HC Sochi
57 5 2 0 41 7 2 112-215 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
58 20 9 4 16 7 2 150-132 75
2
Sibir
59 20 7 8 19 3 2 154-137 75
3
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
4
Avangard
58 24 5 4 19 3 3 159-137 72
5
Metallurg
58 26 3 1 18 6 4 157-146 70
6
Salavat Yulaev
58 23 4 3 19 3 6 147-127 69
7
Admiral
58 18 4 7 21 3 5 113-118 66
8
Amur
58 18 4 5 24 4 3 121-138 61
9
Neftekhimik
58 20 6 1 26 3 2 144-173 59
10
Tractor
59 19 2 4 26 6 2 136-168 58
11
Barys
60 20 2 3 28 3 4 129-161 57
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
59 34 5 4 11 3 2 201-124 91
2
Torpedo
58 28 6 4 16 3 1 174-133 80
3
Vityaz
58 21 5 4 20 3 5 149-144 68
4
HC Spartak
58 18 3 4 25 6 2 133-160 58
5
HC Sochi
57 5 2 0 41 7 2 112-215 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
59 20 7 8 19 3 2 154-137 75
2
Avangard
58 24 5 4 19 3 3 159-137 72
3
Salavat Yulaev
58 23 4 3 19 3 6 147-127 69
4
Admiral
58 18 4 7 21 3 5 113-118 66
5
Amur
58 18 4 5 24 4 3 121-138 61
6
Barys
60 20 2 3 28 3 4 129-161 57
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
60 31 2 2 17 5 3 141-111 78
2
CSKA
57 30 5 1 15 3 3 172-130 78
3
HC Dynamo
58 24 4 5 16 4 5 148-123 75
4
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
5
HC Dinamo Minsk
59 18 4 2 22 7 6 151-174 61
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
58 20 9 4 16 7 2 150-132 75
2
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
3
Metallurg
58 26 3 1 18 6 4 157-146 70
4
Neftekhimik
58 20 6 1 26 3 2 144-173 59
5
Tractor
59 19 2 4 26 6 2 136-168 58
6
Kunlun RS
59 14 3 3 34 1 4 137-183 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
SKA

Roman Rotenberg
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Nikolaev
gk. 34 -59 1 1
Vladislav Podyapolsky
gk. 13 -30 0 0
Sergei Ivanov
gk. 5 -2 0 0
Maxim Sidorov
gk. 1 -2 0 0
Evgeny Ivannikov
gk. 0 0 0 0
Alexander Nikishin
df. 56 9 37 46
Andrei Pedan
df. 55 4 14 18
Igor Odgiganov
df. 53 9 19 28
Stepan Falkovski
df. 43 6 11 17
Nikita Kamalov
df. 41 4 8 12
Arseniy Koromyslov
df. 28 0 2 2
Mikhail Pashnin
df. 27 3 2 5
Georgi Solyannikov
df. 23 0 2 2
Roman Rukavishnikov
df. 11 0 2 2
Kirill Kirsanov
df. 9 0 1 1
Grigoriy Gryaznov
df. 8 0 0 0
Dmitrij Jaskin
fw. 58 32 15 47
Marat Khusnutdinov
fw. 57 10 22 32
Marat Khairullin
fw. 56 25 25 50
Damir Zhafyarov
fw. 54 14 23 37
Valentin Zykov
fw. 52 8 16 24
Mikhail Vorobyov
fw. 50 11 21 32
Alexander Volkov
fw. 49 11 9 20
Vasili Glotov
fw. 47 6 16 22
Nikita Komarov
fw. 37 2 2 4
Zakhar Bardakov
fw. 35 5 8 13
Maxim Groshev
fw. 33 4 2 6
Nikita Gusev
fw. 33 20 22 42
Vladislav Tsitsyura
fw. 30 1 3 4
Emil Galimov
fw. 25 4 6 10
Danila Moiseev
fw. 22 0 1 1
Nikita Popugaev
fw. 20 0 3 3
Alexei Ozhgikhin
fw. 15 0 0 0
Pavel Koltygin
fw. 11 0 1 1
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 11 2 0 2
Dmitry Buchelnikov
fw. 10 1 1 2
Evgeny Ketov
fw. 9 1 0 1
Andrei Altybarmakyan
fw. 8 1 1 2
Nikolay Polyakov
fw. 7 1 0 1
Danil Savunov
fw. 5 0 1 1
Nikolai Prokhorkin
fw. 3 0 1 1
Ivan Demidov
fw. 2 0 0 0
Yegor Gurzanov
fw. 1 0 0 0
Ak Bars

Zinetula Bilyaletdinov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 41 -70 0 0
Amir Miftahov
gk. 28 -55 0 0
Vyacheslav Peksa
gk. 0 0 0 0
Nikita Lyamkin
df. 53 1 3 4
Vyacheslav Voynov
df. 50 9 18 27
Dmitry Yudin
df. 49 1 5 6
Kristian Khenkel
df. 48 1 7 8
Nikita Evseyev
df. 47 5 2 7
Kirill Adamchuk
df. 37 2 5 7
Dinar Khafizullin
df. 36 0 7 7
Vasily Tokranov
df. 29 4 5 9
Mark Yanchevsky
df. 16 0 2 2
Konstantin Luchevnikov
df. 14 0 3 3
Danil Zhuravlyov
df. 10 0 1 1
Kirill Semyonov
fw. 58 10 21 31
Vadim Shipachyov
fw. 58 7 32 39
Artem Galimov
fw. 55 6 6 12
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 55 10 17 27
Ilya Safonov
fw. 54 12 14 26
Alexander Radulov
fw. 52 20 22 42
Kirill Petrov
fw. 50 9 6 15
Nikita Dynyak
fw. 49 8 5 13
Stanislav Galiyev
fw. 48 16 15 31
Dmitry Voronkov
fw. 45 11 8 19
Kirill Panyukov
fw. 37 5 3 8
Artyom Lukoyanov
fw. 35 2 0 2
Mikhail Glukhov
fw. 33 3 2 5
Dmitriy Katelevskiy
fw. 15 0 2 2
Maxim Bykov
fw. 15 2 0 2
Danis Zaripov
fw. 14 0 3 3
Semyon Terekhov
fw. 2 0 0 0
Artur Brovkin
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului