Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
6:0
SKA — Admiral Meci incheiat 17 februarie 2020
Urmatorul meci pentru SKA
20 februarie, 18:30
 
SKA
Torpedo
Urmatorul meci pentru Admiral
19 februarie, 16:00
 
Tractor
Admiral
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul SKA — Admiral

17 februarie 2020, 18:30 (EET)
17 februarie 2020, 18:30 (EET)
0
Arbitru: , Sergei Gusev Stadion: Ice Palace (Saint-Petersburg, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
SKA

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Magnus Hellberg
gk. 1,323 -40 1 1
iaroslav Askarov
gk. 60 -2 0 0
Artyom Zub
df. 1,015 12 8 20
Anton Belov
df. 638 4 7 11
Vasily Tokranov
df. 607 6 10 16
Igor Odgiganov
df. 554 2 8 10
Danila Galenyuk
df. 515 1 9 10
Lukas Bengtsson
df. 432 2 9 11
Dinar Khafizullin
df. 414 0 4 4
Vladimir E. Tkachyov
fw. 912 13 26 39
Jori Lehterya
fw. 869 14 15 29
Sergei Plotnikov
fw. 806 8 20 28
Evgeny Ketov
fw. 764 11 8 19
Joonas Kemppainen
fw. 723 5 7 12
Maxim Karpov
fw. 693 8 7 15
Alexander Barabanov
fw. 604 10 7 17
Andrei Kuzmenko
fw. 593 11 17 28
Jarno Koskiranta
fw. 577 6 7 13
Anton Burdasov
fw. 400 8 3 11
Kirill Marchenko
fw. 267 4 8 12
Vasilii Podkolzin
fw. 216 2 3 5
Ivan Morozov
fw. 152 4 2 6
Nu vor juca
Aleksandr Samonov
gk. 896 -27 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 891 -25 1 1
Yaroslaw Dyblenko
df. 690 2 4 6
Ilya Kablukov
fw. 651 0 3 3
Nail Yakupov
fw. 644 10 10 20
Andrei Zubarev
df. 543 0 2 2
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 513 4 11 15
Artyom Zemchyonok
df. 451 0 5 5
Alexander Dergachyov
fw. 331 1 2 3
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 244 0 1 1
Miro Aaltonen
fw. 118 1 2 3
Vasili Glotov
fw. 94 2 1 3
Pavel Kukshtel
fw. 8 0 0 0
Admiral

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anton Krasotkin
gk. 1,311 -60 1 1
Alexander Trushkov
gk. 452 -22 0 0
Adam Almquist
df. 1,089 8 18 26
Shawn Lalonde
df. 982 7 17 24
Yury Kozlovsky
df. 512 1 0 1
Stepan Ostrovsky
df. 238 0 2 2
Ilya Davydov
df. 96 0 0 0
Timur Ahiyarov
df. 72 0 2 2
Martin Bakos
fw. 1,015 17 21 38
Markus Ung
fw. 981 14 19 33
Denis Vikharev
fw. 845 16 20 36
Konstantin Glazachev
fw. 770 9 5 14
Kirill Voronin
fw. 707 4 10 14
Aleksandr Mereskin
fw. 644 4 5 9
Yury Petrov
fw. 569 4 1 5
Vasily Streltsov
fw. 555 3 5 8
Aleksandr Konnov
fw. 465 3 4 7
Alexander Streltsov
fw. 452 3 4 7
Oleg Lomako
fw. 407 4 5 9
Nikita Korostelev
fw. 208 2 3 5
Kirill Pilipenko
fw. 179 2 2 4
Решение тренера
fw. 151 1 2 3
Nu vor juca
Juho Olkinuora
gk. 1,626 -67 0 0
Ivan Mishchenko
df. 841 1 3 4
Vladimir Butuzov
fw. 841 4 6 10
Alexander Osipov
df. 719 2 8 10
Nikita Bobryashov
df. 700 0 1 1
Ivan Lisin
fw. 524 0 3 3
Alexander Ugolnikov
df. 363 1 1 2
Grigoriy Dgeldakov
df. 236 0 1 1
Ruslan Ibatullin
df. 185 0 3 3
Alexey Drobin
fw. 113 2 0 2
Alexandr Delnov
fw. 31 0 0 0

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
17.11.19
Admiral
SKA
KHL 2018-2019
29.12.18
Admiral
SKA
14.11.18
SKA
Admiral
KHL 2017-2018
18.01.18
SKA
Admiral
14.11.17
Admiral
SKA
KHL 2016-2017
04.12.16
Admiral
SKA
1
:
4
27.09.16
SKA
Admiral
2
:
2
1
:
0
S
KHL 2015-2016
20.01.16
SKA
Admiral
3
:
3
1
:
2
S
10.09.15
Admiral
SKA
1
:
5
KHL 2014-2015
22.09.14
SKA
Admiral
4
:
3
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

SKA
15.02.20
Salavat Yulaev
SKA
CO
13.02.20
Torpedo
SKA
V
11.02.20
SKA
Amur
V
03.02.20
HC Spartak
SKA
V
30.01.20
SKA
Avangard
CO
28.01.20
SKA
HC Dinamo Minsk
V
26.01.20
SKA
Torpedo
V
23.01.20
SKA
Barys
V
21.01.20
CSKA
SKA
I
16.01.20
SKA
Jokerit
V
14.01.20
SKA
HC Dinamo Riga
V
12.01.20
SKA
HC Dynamo
CO
07.01.20
HC Spartak
SKA
I
05.01.20
HC Dinamo Minsk
SKA
V
03.01.20
Jokerit
SKA
I
29.12.19
Severstal
SKA
PO
27.12.19
Sibir
SKA
V
25.12.19
Barys
SKA
V
22.12.19
SKA
Metallurg
V
19.12.19
SKA
CSKA
I
17.12.19
SKA
Severstal
CO
09.12.19
HC Dynamo
SKA
2
:
2
0
:
1
S
CS
04.12.19
SKA
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
CS
02.12.19
CSKA
SKA
V
30.11.19
HC Dinamo Riga
SKA
V
27.11.19
SKA
HC Sochi
V
25.11.19
SKA
Kunlun RS
V
22.11.19
SKA
Severstal
V
17.11.19
Admiral
SKA
CO
15.11.19
Kunlun RS
SKA
CO
13.11.19
Amur
SKA
V
03.11.19
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
1
:
0
S
CS
02.11.19
SKA
Lokomotiv
I
30.10.19
Vityaz
SKA
2
:
2
0
:
1
S
CS
28.10.19
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
1
S
CS
26.10.19
Lokomotiv
SKA
PO
22.10.19
SKA
Neftekhimik
2
:
2
0
:
1
S
PS
20.10.19
SKA
HC Spartak
I
17.10.19
Neftekhimik
SKA
I
15.10.19
Avangard
SKA
I
13.10.19
Torpedo
SKA
V
10.10.19
SKA
Avtomobilist
CO
07.10.19
SKA
HC Spartak
PO
05.10.19
SKA
Tractor
I
02.10.19
Ak Bars
SKA
I
30.09.19
HC Dinamo Riga
SKA
V
28.09.19
SKA
HC Dynamo
V
26.09.19
SKA
Salavat Yulaev
V
23.09.19
SKA
CSKA
2
:
2
0
:
1
S
PS
22.09.19
SKA
Vityaz
I
19.09.19
HC Dynamo
SKA
V
17.09.19
HC Sochi
SKA
V
15.09.19
SKA
Jokerit
V
13.09.19
SKA
CSKA
I
10.09.19
SKA
Sibir
V
06.09.19
Avtomobilist
SKA
I
04.09.19
Tractor
SKA
CO
02.09.19
Metallurg
SKA
V
Admiral
15.02.20
Neftekhimik
Admiral
I
13.02.20
Avangard
Admiral
I
11.02.20
Salavat Yulaev
Admiral
I
03.02.20
Admiral
Amur
I
02.02.20
Admiral
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
0
S
CS
31.01.20
Admiral
Salavat Yulaev
I
29.01.20
Admiral
CSKA
I
25.01.20
HC Dinamo Riga
Admiral
1
:
1
0
:
1
S
CS
23.01.20
Jokerit
Admiral
PO
21.01.20
Salavat Yulaev
Admiral
I
16.01.20
Admiral
Avangard
I
15.01.20
Admiral
Avangard
I
12.01.20
Admiral
Ak Bars
V
09.01.20
Avtomobilist
Admiral
I
07.01.20
Torpedo
Admiral
V
05.01.20
Vityaz
Admiral
I
03.01.20
Avangard
Admiral
I
29.12.19
Admiral
Amur
I
25.12.19
Admiral
Avtomobilist
PO
23.12.19
Admiral
Torpedo
I
21.12.19
Admiral
HC Dinamo Minsk
V
18.12.19
Kunlun RS
Admiral
I
17.12.19
Kunlun RS
Admiral
I
07.12.19
Admiral
Kunlun RS
4
:
4
1
:
0
S
CS
06.12.19
Admiral
Vityaz
V
02.12.19
Admiral
HC Spartak
I
28.11.19
Severstal
Admiral
I
26.11.19
HC Dinamo Minsk
Admiral
CO
24.11.19
Sibir
Admiral
V
21.11.19
Admiral
Metallurg
V
17.11.19
Admiral
SKA
PO
15.11.19
Admiral
Jokerit
2
:
2
1
:
0
S
CS
04.11.19
Lokomotiv
Admiral
V
02.11.19
HC Spartak
Admiral
V
30.10.19
Ak Bars
Admiral
I
28.10.19
Neftekhimik
Admiral
I
25.10.19
Admiral
HC Sochi
I
23.10.19
Admiral
HC Dynamo
I
19.10.19
Admiral
Severstal
V
17.10.19
Admiral
Lokomotiv
3
:
3
0
:
1
S
PS
14.10.19
Barys
Admiral
CO
12.10.19
Tractor
Admiral
2
:
2
0
:
1
S
CS
10.10.19
Metallurg
Admiral
CO
07.10.19
Admiral
Neftekhimik
V
05.10.19
Admiral
Kunlun RS
V
02.10.19
Admiral
Sibir
I
30.09.19
Admiral
Sibir
2
:
2
1
:
0
S
CS
26.09.19
Amur
Admiral
V
24.09.19
Amur
Admiral
I
21.09.19
HC Sochi
Admiral
CO
19.09.19
CSKA
Admiral
I
17.09.19
HC Dynamo
Admiral
I
13.09.19
Admiral
Barys
V
11.09.19
Admiral
Tractor
I
10.09.19
Admiral
Tractor
V
05.09.19
Sibir
Admiral
I
03.09.19
Barys
Admiral
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
3
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
4
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
5
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
6
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
9
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
10
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
11
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
12
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
4
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
5
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
6
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
7
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
8
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
9
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
10
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
11
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
12
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
2
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
3
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
4
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
5
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
6
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
3
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
4
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
5
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
6
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
5
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
6
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
3
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
4
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
5
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
6
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
3
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
6
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
7
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
8
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
9
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
10
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
11
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
12
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
13
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
14
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
15
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
16
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
17
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
18
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
19
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
20
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
21
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
22
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
23
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
24
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Barys
5 5 0 0 0 0 0 16-10 10
2
HC Dynamo
5 4 1 0 0 0 0 24-10 10
3
SKA
5 3 2 0 0 0 0 13-8 10
4
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-6 9
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 23-11 8
6
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 17-5 8
7
Amur
5 3 0 1 1 0 0 20-11 8
8
Jokerit
5 3 0 0 1 0 1 14-16 7
9
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 11-12 7
10
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 14-14 6
11
Metallurg
5 1 1 1 2 0 0 10-13 6
12
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
13
Avtomobilist
5 2 0 0 2 0 1 16-17 5
14
HC Sochi
5 1 0 1 2 1 0 11-13 5
15
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
16
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-13 4
17
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 10-17 4
18
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 12-14 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-10 3
20
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
21
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 10-17 2
22
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
23
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 7-21 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 4 1 0 10-17 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 19 2 2 4 0 0 77-41 46
2
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
3
SKA
29 14 4 2 6 1 2 83-55 43
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
Salavat Yulaev
31 16 2 0 8 2 3 88-63 41
6
Metallurg
29 13 2 3 7 3 1 74-59 40
7
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
8
Neftekhimik
31 14 1 3 10 0 3 99-82 39
9
Jokerit
29 14 2 1 8 1 3 89-80 38
10
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
11
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
12
Lokomotiv
30 15 2 1 11 1 0 81-64 37
13
Barys
29 13 3 0 8 5 0 74-74 37
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Minsk
29 6 2 1 14 3 3 64-94 24
23
Tractor
28 7 1 1 15 1 3 61-81 22
24
HC Dinamo Riga
30 6 2 0 16 4 2 50-77 22
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
31 22 1 2 5 1 0 105-42 51
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
Avtomobilist
28 8 4 2 8 3 3 66-67 34
9
HC Dynamo
28 11 3 1 10 1 2 84-74 33
10
Sibir
28 11 1 2 10 1 3 63-72 32
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
29 6 4 2 16 1 0 56-84 25
15
Kunlun RS
31 9 0 1 17 1 3 65-83 24
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
Amur
31 6 1 3 18 2 1 64-80 23
19
Severstal
31 5 2 3 18 2 1 62-96 23
20
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
21
HC Sochi
29 5 1 2 15 5 1 48-75 22
22
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13