Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
13:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Sibir — Vityaz 22 octombrie 2022

Cote si pariuri pe meci Sibir — Vityaz

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.00
3.85
3.10
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Sibir – Vityaz

Ultimele meciuri de la turneu

Sibir
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
I
15.10.22
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
4
S
CS
13.10.22
Tractor
Sibir
CO
11.10.22
Sibir
Admiral
I
08.10.22
Sibir
HC Sochi
V
06.10.22
Sibir
CSKA
I
04.10.22
Sibir
Lokomotiv
I
01.10.22
Avangard
Sibir
I
29.09.22
CSKA
Sibir
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
PO
25.09.22
Vityaz
Sibir
CO
22.09.22
Sibir
Avtomobilist
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
V
18.09.22
Barys
Sibir
I
16.09.22
Avtomobilist
Sibir
I
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
CS
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
PS
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
V
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
CS
04.09.22
HC Spartak
Sibir
I
02.09.22
HC Sochi
Sibir
V
Vityaz
20.10.22
Amur
Vityaz
I
18.10.22
Admiral
Vityaz
2
:
2
1
:
0
S
PS
15.10.22
Vityaz
SKA
I
13.10.22
Vityaz
CSKA
I
11.10.22
HC Spartak
Vityaz
CO
09.10.22
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
2
:
1
S
CS
07.10.22
SKA
Vityaz
I
05.10.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
02.10.22
HC Spartak
Vityaz
V
30.09.22
Vityaz
Admiral
2
:
2
3
:
2
S
CS
27.09.22
Vityaz
Amur
V
25.09.22
Vityaz
Sibir
PO
21.09.22
Vityaz
Lokomotiv
I
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
PS
17.09.22
Lokomotiv
Vityaz
0
:
0
1
:
0
S
PS
14.09.22
CSKA
Vityaz
I
12.09.22
Vityaz
HC Dynamo
I
09.09.22
Vityaz
Lokomotiv
CO
07.09.22
Vityaz
Barys
V
05.09.22
Vityaz
Salavat Yulaev
V
03.09.22
Vityaz
Avangard
V

Meciurile head-to-head: Sibir — Vityaz

KHL 2022-2023
25.09.22
Vityaz
Sibir
KHL 2021-2022
18.10.21
Vityaz
Sibir
08.10.21
Sibir
Vityaz
KHL 2020-2021
19.01.21
Vityaz
Sibir
08.12.20
Sibir
Vityaz
KHL 2019-2020
22.10.19
Sibir
Vityaz
14.09.19
Vityaz
Sibir
2
:
2
2
:
1
S
KHL 2018-2019
24.10.18
Sibir
Vityaz
30.09.18
Vityaz
Sibir
KHL 2017-2018
13.09.17
Sibir
Vityaz
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
21 15 3 1 1 0 1 74-32 39
2
Metallurg
21 13 1 0 4 3 0 70-51 31
3
Avtomobilist
21 11 2 1 6 1 0 69-56 29
4
Lokomotiv
20 11 1 1 4 1 2 52-40 29
5
CSKA
20 10 2 1 4 2 1 61-46 29
6
HC Dynamo
21 10 1 2 5 0 3 56-40 29
7
Salavat Yulaev
20 9 0 3 5 2 1 53-37 27
8
Torpedo
20 9 1 2 7 1 0 58-46 25
9
HC Spartak
22 8 1 1 7 4 1 37-51 25
10
Vityaz
21 6 2 2 7 1 3 50-48 24
11
Barys
21 9 1 1 9 0 1 49-57 23
12
Severstal
21 6 1 2 8 1 3 61-61 22
13
Ak Bars
19 5 4 0 6 3 1 43-45 22
14
Sibir
21 5 2 3 9 1 1 45-46 22
15
Admiral
21 4 1 4 9 1 2 40-49 21
16
HC Dinamo Minsk
20 5 2 1 8 3 1 54-63 20
17
Tractor
21 6 1 1 10 2 1 46-54 19
18
Kunlun RS
22 5 2 1 11 1 2 46-60 19
19
Neftekhimik
20 5 2 1 11 1 0 48-66 17
20
Avangard
20 7 0 0 11 0 2 49-63 16
21
Amur
20 4 2 0 11 1 2 35-61 15
22
HC Sochi
19 3 0 0 13 3 0 37-61 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
5 4 1 0 0 0 0 17-9 10
2
CSKA
5 4 0 1 0 0 0 17-6 10
3
Metallurg
5 4 0 0 0 1 0 20-9 9
4
Salavat Yulaev
5 3 0 1 0 0 1 18-10 9
5
SKA
5 3 1 0 1 0 0 15-8 8
6
Tractor
5 3 0 0 0 1 1 11-8 8
7
Admiral
5 1 0 2 1 0 1 13-12 7
8
Barys
5 3 0 0 2 0 0 12-13 6
9
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 12-14 6
10
Avtomobilist
5 2 0 1 2 0 0 12-11 6
11
Severstal
5 2 0 0 1 1 1 15-15 6
12
Sibir
5 1 1 1 2 0 0 13-11 6
13
HC Dynamo
5 1 0 1 2 0 1 11-13 5
14
HC Spartak
5 0 1 1 2 1 0 7-12 5
15
Kunlun RS
5 2 0 0 3 0 0 14-13 4
16
Torpedo
5 1 0 1 3 0 0 9-12 4
17
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 2 2 0 13-17 4
18
Avangard
5 1 0 0 3 0 1 11-17 3
19
Amur
5 1 0 0 3 0 1 9-18 3
20
Ak Bars
5 0 1 0 3 0 1 9-16 3
21
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 6-13 3
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 9-19 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
12 8 2 1 0 0 1 39-17 23
2
Avtomobilist
12 10 0 1 1 0 0 46-24 22
3
Torpedo
10 7 0 1 1 1 0 41-22 17
4
Barys
12 7 1 0 4 0 0 32-28 16
5
HC Dynamo
12 6 0 1 4 0 1 34-23 15
6
CSKA
10 5 2 0 2 1 0 36-25 15
7
Vityaz
12 4 1 2 4 1 0 29-27 15
8
Kunlun RS
12 3 2 1 3 1 2 30-30 15
9
Metallurg
10 5 1 0 2 2 0 36-26 14
10
Lokomotiv
10 5 0 1 3 0 1 23-20 13
11
Ak Bars
10 2 3 0 2 3 0 22-23 13
12
HC Spartak
12 4 1 0 5 2 0 20-33 12
13
Tractor
12 4 1 0 6 1 0 24-29 11
14
HC Dinamo Minsk
9 4 0 1 3 1 0 29-29 11
15
Salavat Yulaev
9 3 0 2 3 0 1 22-17 11
16
Admiral
10 2 1 2 4 0 1 18-21 11
17
Severstal
10 3 0 1 4 1 1 30-30 10
18
Sibir
9 3 0 1 4 0 1 21-21 9
19
Amur
9 3 0 0 4 0 2 16-23 8
20
Neftekhimik
9 2 1 1 5 0 0 20-25 8
21
Avangard
5 3 0 0 1 0 1 14-11 7
22
HC Sochi
10 2 0 0 6 2 0 19-28 6
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
11 8 0 0 2 1 0 34-25 17
2
SKA
9 7 1 0 1 0 0 35-15 16
3
Lokomotiv
10 6 1 0 1 1 1 29-20 16
4
Salavat Yulaev
11 6 0 1 2 2 0 31-20 16
5
CSKA
10 5 0 1 2 1 1 25-21 14
6
HC Dynamo
9 4 1 1 1 0 2 22-17 14
7
HC Spartak
10 4 0 1 2 2 1 17-18 13
8
Sibir
12 2 2 2 5 1 0 24-25 13
9
Severstal
11 3 1 1 4 0 2 31-31 12
10
Admiral
11 2 0 2 5 1 1 22-28 10
11
Avangard
15 4 0 0 10 0 1 35-52 9
12
Ak Bars
9 3 1 0 4 0 1 21-22 9
13
Neftekhimik
11 3 1 0 6 1 0 28-41 9
14
Vityaz
9 2 1 0 3 0 3 21-21 9
15
HC Dinamo Minsk
11 1 2 0 5 2 1 25-34 9
16
Torpedo
10 2 1 1 6 0 0 17-24 8
17
Tractor
9 2 0 1 4 1 1 22-25 8
18
Barys
9 2 0 1 5 0 1 17-29 7
19
Avtomobilist
9 1 2 0 5 1 0 23-32 7
20
Amur
11 1 2 0 7 1 0 19-38 7
21
Kunlun RS
10 2 0 0 8 0 0 16-30 4
22
HC Sochi
9 1 0 0 7 1 0 18-33 3
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
21 15 3 1 1 0 1 74-32 39
2
Lokomotiv
20 11 1 1 4 1 2 52-40 29
3
CSKA
20 10 2 1 4 2 1 61-46 29
4
HC Dynamo
21 10 1 2 5 0 3 56-40 29
5
Torpedo
20 9 1 2 7 1 0 58-46 25
6
HC Spartak
22 8 1 1 7 4 1 37-51 25
7
Vityaz
21 6 2 2 7 1 3 50-48 24
8
Severstal
21 6 1 2 8 1 3 61-61 22
9
HC Dinamo Minsk
20 5 2 1 8 3 1 54-63 20
10
Kunlun RS
22 5 2 1 11 1 2 46-60 19
11
HC Sochi
19 3 0 0 13 3 0 37-61 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
21 13 1 0 4 3 0 70-51 31
2
Avtomobilist
21 11 2 1 6 1 0 69-56 29
3
Salavat Yulaev
20 9 0 3 5 2 1 53-37 27
4
Barys
21 9 1 1 9 0 1 49-57 23
5
Ak Bars
19 5 4 0 6 3 1 43-45 22
6
Sibir
21 5 2 3 9 1 1 45-46 22
7
Admiral
21 4 1 4 9 1 2 40-49 21
8
Tractor
21 6 1 1 10 2 1 46-54 19
9
Neftekhimik
20 5 2 1 11 1 0 48-66 17
10
Avangard
20 7 0 0 11 0 2 49-63 16
11
Amur
20 4 2 0 11 1 2 35-61 15
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
21 15 3 1 1 0 1 74-32 39
2
Torpedo
20 9 1 2 7 1 0 58-46 25
3
HC Spartak
22 8 1 1 7 4 1 37-51 25
4
Vityaz
21 6 2 2 7 1 3 50-48 24
5
HC Sochi
19 3 0 0 13 3 0 37-61 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
20 9 0 3 5 2 1 53-37 27
2
Barys
21 9 1 1 9 0 1 49-57 23
3
Sibir
21 5 2 3 9 1 1 45-46 22
4
Admiral
21 4 1 4 9 1 2 40-49 21
5
Avangard
20 7 0 0 11 0 2 49-63 16
6
Amur
20 4 2 0 11 1 2 35-61 15
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
20 11 1 1 4 1 2 52-40 29
2
CSKA
20 10 2 1 4 2 1 61-46 29
3
HC Dynamo
21 10 1 2 5 0 3 56-40 29
4
Severstal
21 6 1 2 8 1 3 61-61 22
5
HC Dinamo Minsk
20 5 2 1 8 3 1 54-63 20
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
21 13 1 0 4 3 0 70-51 31
2
Avtomobilist
21 11 2 1 6 1 0 69-56 29
3
Ak Bars
19 5 4 0 6 3 1 43-45 22
4
Tractor
21 6 1 1 10 2 1 46-54 19
5
Kunlun RS
22 5 2 1 11 1 2 46-60 19
6
Neftekhimik
20 5 2 1 11 1 0 48-66 17

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anton Krasotkin
gk. 12 -21 0 0
Denis Kostin
gk. 10 -21 0 0
Ilya Morozov
df. 21 1 2 3
Michal Cajkovsky
df. 21 0 7 7
Trevor Murphy
df. 21 5 12 17
Yegor Alanov
df. 21 0 2 2
Ilja Pastuhov
df. 17 1 1 2
Nikita Efremov
df. 17 0 0 0
Timur Ahiyarov
df. 11 1 0 1
Alexey Solovyov
df. 6 0 1 1
Denis Alexandrov
df. 6 0 1 1
Vadim Kudako
df. 6 0 0 0
Alexander Sharov
fw. 21 10 5 15
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 21 1 2 3
Taylor Beck
fw. 21 5 13 18
Valentin Pyanov
fw. 21 0 5 5
Vyacheslav Osnovin
fw. 20 2 5 7
Vladimir Butuzov
fw. 19 7 5 12
Vyacheslav Litovchenko
fw. 18 3 2 5
Anton Shenfeld
fw. 16 0 2 2
Nikita Korotkov
fw. 16 0 2 2
Denis Golybev
fw. 15 1 2 3
Anton Nazarevich
fw. 13 1 0 1
Evgeny Chesalin
fw. 13 1 0 1
Nikita Setdikov
fw. 13 1 4 5
Alexei Yakovlev
fw. 10 0 1 1
Egor Spiridonov
fw. 9 0 1 1
Nikita Shashkov
fw. 5 2 0 2
Vityaz

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shikin
gk. 12 -30 0 0
Maxim Dorozhko
gk. 11 -13 0 0
Igor Saprykin
gk. 1 -1 0 0
Alexei Volgin
df. 21 1 5 6
Igor Golovkov
df. 21 0 1 1
Jérémy Roy
df. 21 3 8 11
Roman Abrosimov
df. 21 3 4 7
Egor Voronkov
df. 19 1 0 1
Artyom Borodkin
df. 14 1 0 1
Vladislav Valentsov
df. 9 0 0 0
Kirill Vasilyev
df. 5 0 0 0
Nikita Lisov
df. 5 0 0 0
Vyacheslav Sarayev
df. 5 0 1 1
Yaroslav Busygin
df. 5 0 0 0
Vitaly Menshikov
df. 1 0 0 0
Kirill Rasskazov
fw. 21 5 7 12
Stepan Starkov
fw. 21 7 3 10
Vladislav Kara
fw. 21 3 4 7
Ilya Arkalov
fw. 20 1 2 3
Scott Wilson
fw. 20 6 5 11
Vitaly Popov
fw. 20 0 2 2
Alexander Yaremchuk
fw. 19 4 8 12
Vladimir Galuzin
fw. 18 2 4 6
Mikhail Smolin
fw. 17 1 3 4
Nikita Goncharov
fw. 17 1 2 3
Ivan Zinchenko
fw. 16 4 0 4
Ilya Ezhov
fw. 15 1 1 2
Tyler Graovac
fw. 13 2 4 6
Stanislav Yarovoi
fw. 11 2 2 4
Ilya Anufriev
fw. 8 0 0 0
Daniel Butsayev
fw. 3 0 0 0
Alexander Avtsin
fw. 2 0 1 1
Vladimyr Barabanov
fw. 1 0 0 0
Egor Zubov
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului