Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
3:1
Sibir — Tractor Meci incheiat 21 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
11 decembrie, 16:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Sibir — Tractor

21 octombrie 2020, 15:30 (EEST)
21 octombrie 2020, 15:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Sibir Arena (Novosibirsk, Russia)
Arbitru: Konstantin Olenin, Roman Shchenyov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Harri Säteri
gk. 610 -31 0 0
Anton Krasotkin
gk. 255 -13 0 0
Jyrki Jokipakka
df. 397 3 4 7
Yefim Gurkin
df. 364 2 6 8
Ilya Morozov
df. 260 1 2 3
Konstantin Alexeyev
df. 226 0 7 7
Ilya Hohlov
df. 205 0 4 4
Nikolai Timashov
df. 169 2 3 5
Andrey Ermakov
df. 60 0 1 1
Nikita Efremov
df. 0 0 0 0
Oleg Li
fw. 352 4 3 7
Alexander Sharov
fw. 318 1 5 6
Egor Milovzorov
fw. 312 2 8 10
Danil Romantsev
fw. 294 3 4 7
Mikael Ruohomaa
fw. 267 4 10 14
Viktor Komarov
fw. 222 3 4 7
Juuso Puustinen
fw. 221 8 2 10
Evgeny Chesalin
fw. 195 3 4 7
Nikita Korotkov
fw. 187 1 1 2
Stepan Sannikov
fw. 182 1 1 2
Alexander Torchenyuk
fw. 88 0 2 2
Mikhail Romaev
fw. 76 0 0 0
Nu vor juca
Dmitry Sayustov
fw. 315 4 2 6
Alexei Krasikov
gk. 278 -13 0 0
Yaroslav Khabarov
df. 232 2 1 3
Vitaly Menshikov
df. 219 1 1 2
Nikita Shashkov
fw. 201 3 3 6
Erik O'Dell
fw. 153 1 2 3
Vladimir Pervushin
fw. 111 1 2 3
Vladislav Naumov
df. 43 0 0 0
Ilja Pastuhov
df. 33 1 0 1
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 14 0 0 0
Sergei Dubakin
fw. 11 0 0 0
Nikita Potapov
fw. 4 0 0 0
Pekka Jormakka
fw. 0 0 0 0
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Roman Will
gk. 724 -22 0 0
Ivan Fedotov
gk. 301 -9 0 0
Lawrence Pilut
df. 359 0 8 8
Nick Bailen
df. 338 4 7 11
Roman Manuhov
df. 294 0 8 8
Oleg Evenko
df. 186 0 1 1
Igor Isayev
df. 133 0 0 0
Sergey Telegin
df. 56 1 0 1
Stanislav Gareyev
df. 35 0 0 0
Thomash Gika
fw. 314 4 9 13
Lukas Sedlak
fw. 313 5 5 10
Alexei Byvaltsev
fw. 310 5 4 9
Sergei Kalinin
fw. 298 6 5 11
Alexander Avtsin
fw. 268 2 2 4
Igor Polygalov
fw. 218 0 4 4
Vyacheslav Osnovin
fw. 205 2 4 6
Yaroslav Kosov
fw. 186 2 2 4
Anton Lazarev
fw. 99 1 0 1
Yacob Berglund
fw. 83 2 1 3
Artyom Shvaryov
fw. 6 1 0 1
Ruslan Karpin
fw. 0 0 0 0
Vladimir Bobylyov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Pontus Oberg
fw. 234 3 3 6
Ilya Karpykhin
df. 201 0 3 3
Dmitry Ogurtsov
df. 200 0 1 1
Vitaly Kravtsov
fw. 184 6 2 8
Alexander P. Sharov
fw. 180 0 1 1
Artyom Mikheyev
fw. 109 1 0 1
Petr Yasinskiy
df. 99 0 0 0
Aleksandr Kirpichnikov
df. 48 0 0 0
Konstantin Lukin
fw. 23 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 11 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 9 0 0 0
Yegor Fateyev
fw. 9 0 0 0
Pavel Dorofeyev
fw. 4 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.55
3.65
2.50
1.85
1.93
2.25
3.90
2.65
1.60
2.30
2.45
3.85
2.50
2.45
3.80
2.45
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
22.02.20
Tractor
Sibir
21.01.20
Sibir
Tractor
09.12.19
Tractor
Sibir
18.09.19
Sibir
Tractor
KHL 2018-2019
08.12.18
Sibir
Tractor
16.10.18
Tractor
Sibir
1
:
1
3
:
1
S
KHL 2017-2018
01.03.18
Sibir
Tractor
11.12.17
Tractor
Sibir
KHL 2016-2017
26.10.16
Tractor
Sibir
3
:
2
27.09.16
Sibir
Tractor
1
:
1
2
:
0
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Sibir
19.10.20
Sibir
Ak Bars
I
17.10.20
Sibir
Jokerit
I
12.10.20
Torpedo
Sibir
I
10.10.20
Avangard
Sibir
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
PS
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
PS
02.10.20
Sibir
Torpedo
V
30.09.20
Sibir
SKA
I
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
V
25.09.20
Jokerit
Sibir
I
23.09.20
SKA
Sibir
V
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
I
16.09.20
Sibir
HC Dynamo
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
CO
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
V
10.09.20
Sibir
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
I
03.09.20
Avangard
Sibir
I
Tractor
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
V
15.10.20
Severstal
Tractor
V
13.10.20
Ak Bars
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
CS
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
I
07.10.20
Tractor
Kunlun RS
V
01.10.20
HC Dynamo
Tractor
V
29.09.20
HC Sochi
Tractor
V
27.09.20
Tractor
HC Dinamo Minsk
2
:
2
0
:
1
S
PS
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
I
22.09.20
Tractor
Severstal
I
20.09.20
Tractor
Amur
V
17.09.20
Vityaz
Tractor
V
15.09.20
HC Spartak
Tractor
V
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
PO
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
3
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
4
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
5
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
6
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
7
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
8
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
9
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
10
HC Sochi
16 3 1 0 10 0 2 29-54 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
5
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
6
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
7
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
8
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
9
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
10
Sibir
19 4 1 0 11 0 3 51-64 13
11
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
12
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
2
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
3
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
4
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
5
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
6
HC Sochi
16 3 1 0 10 0 2 29-54 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
3
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
4
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
5
Sibir
19 4 1 0 11 0 3 51-64 13
6
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
3
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
4
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
2
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
3
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
4
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
5
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
6
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
5
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
6
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
7
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
8
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
9
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
10
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
11
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
12
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
13
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
14
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
15
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
16
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
17
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
18
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
19
Sibir
19 4 1 0 11 0 3 51-64 13
20
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
21
HC Sochi
16 3 1 0 10 0 2 29-54 10
22
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 1 2 0 0 0 12-6 10
2
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 20-12 8
3
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 18-10 8
4
Avtomobilist
5 2 0 1 1 0 1 14-12 7
5
HC Spartak
5 2 0 0 0 2 1 12-10 7
6
SKA
5 3 0 0 2 0 0 17-12 6
7
Jokerit
5 3 0 0 2 0 0 16-14 6
8
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
9
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-15 6
10
Severstal
5 2 0 1 2 0 0 9-12 6
11
Ak Bars
5 2 0 0 1 1 1 10-12 6
12
Barys
5 0 3 0 2 0 0 11-10 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-13 5
15
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 13-15 5
16
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 10-12 5
17
Kunlun RS
5 2 0 0 3 0 0 14-16 4
18
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 12-19 4
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 7-9 4
20
Vityaz
5 1 0 0 3 0 1 12-20 3
21
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
22
Sibir
5 0 0 0 4 0 1 9-18 1
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 9-21 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
2
CSKA
9 7 0 0 1 1 0 26-13 15
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
7
Amur
9 5 0 0 3 0 1 24-20 11
8
SKA
9 5 0 0 3 0 1 27-24 11
9
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
10
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
11
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
12
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
13
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
14
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
15
Sibir
10 3 1 0 4 0 2 32-35 10
16
Severstal
8 3 1 0 4 0 0 17-25 8
17
Kunlun RS
6 3 0 0 2 0 1 15-16 7
18
Vityaz
8 2 0 1 4 0 1 22-24 7
19
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-25 6
20
Barys
5 1 0 1 1 1 1 13-14 6
21
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
22
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 16-13 4
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
9 6 0 1 2 0 0 33-22 14
2
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
3
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
4
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
5
Salavat Yulaev
11 5 0 2 4 0 0 32-30 14
6
Ak Bars
11 3 1 2 3 2 0 31-32 14
7
Tractor
9 5 0 1 3 0 0 23-16 12
8
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
9
Metallurg
7 3 0 3 1 0 0 21-12 12
10
HC Dinamo Minsk
6 3 1 1 0 0 1 22-15 11
11
Jokerit
7 4 0 0 2 1 0 18-15 9
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
15
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
16
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
17
HC Sochi
7 2 1 0 4 0 0 15-23 6
18
HC Spartak
7 2 0 0 4 0 1 9-22 5
19
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
20
Torpedo
8 0 0 2 6 0 0 15-25 4
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8