0:3
Sibir — Torpedo Meci incheiat 4 octombrie 2021
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Sibir — Torpedo 4 octombrie 2021

4 octombrie 2021, 15:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Sibir Arena (Novosibirsk, Russia)
Arbitru: Evgeny Gamalei, Vladimir Bukin

Betting bonuses for meeting Sibir - Torpedo

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Harri Säteri
gk. 573 -20 0 0
Anton Krasotkin
gk. 152 -6 0 0
Ilya Morozov
df. 228 1 2 3
Nikita Efremov
df. 210 0 3 3
Denis Bodrov
df. 207 2 0 2
Trevor Murphy
df. 166 1 2 3
Yegor Alanov
df. 107 0 0 0
Timur Ahiyarov
df. 73 0 1 1
Michal Cajkovsky
df. 34 0 0 0
Denis Golybev
fw. 202 2 2 4
Nick Shore
fw. 195 3 2 5
Vyacheslav Litovchenko
fw. 195 0 1 1
Alexander Sharov
fw. 187 2 1 3
Valentin Pyanov
fw. 187 2 1 3
Viktor Komarov
fw. 165 1 1 2
Egor Milovzorov
fw. 154 0 3 3
Anton Wedin
fw. 147 1 0 1
Alexei Yakovlev
fw. 142 0 0 0
Alexei Kruchinin
fw. 101 1 4 5
Nikita Korotkov
fw. 35 1 0 1
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 9 0 0 0
Nikita Shashkov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Nikita Setdikov
fw. 143 1 1 2
Nikolai Demidov
df. 125 0 1 1
Oleg Li
fw. 125 0 3 3
Andrey Ermakov
df. 104 0 0 0
Konstantin Alexeyev
df. 103 0 0 0
Evgeny Chesalin
fw. 70 0 0 0
Sergei Dubakin
fw. 48 1 0 1
Jyrki Jokipakka
df. 0 0 0 0
Vadim Kudako
df. 0 0 0 0
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 394 -17 0 0
Petr Kochetkov
gk. 302 -15 0 0
Theodor Lennstrom
df. 285 4 6 10
Ziyat Paigin
df. 272 2 3 5
Mikhail Orlov
df. 239 1 2 3
Yegor Martynov
df. 200 2 1 3
Mark Marin
df. 161 0 0 0
Ivan Vereshchagin G.
df. 43 0 0 0
Maksim Fedotov
df. 34 0 0 0
Damir Zhafyarov
fw. 242 3 7 10
Daniel Zaar
fw. 231 2 5 7
Andy Miele
fw. 229 1 3 4
Marek Hrivik
fw. 226 3 5 8
Kenny Agostino
fw. 224 7 4 11
Kirill Urakov
fw. 186 1 0 1
Anton Shenfeld
fw. 182 1 3 4
Sergey Goncharuk
fw. 167 2 0 2
Artyom Mikheyev
fw. 152 1 1 2
Artur Tyanulin
fw. 66 1 0 1
Mikhail Varnakov
fw. 34 0 1 1
Ilya Fedotov
fw. 31 0 0 0
Nu vor juca
Ivan Chehovich
fw. 239 2 4 6
Pavel Turbin
df. 131 0 0 0
Aleksey Murygin
gk. 82 -2 0 0
Georgy Misharin
df. 67 0 0 0
Danil Veryayev
fw. 50 1 0 1
Andrei Belevich
fw. 33 0 0 0
Alexey Drobin
fw. 16 0 0 0
Kirill Rasskazov
fw. 9 0 0 0
Alexander Pelevin
df. 2 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.37
3.95
2.55
1.95
1.83
21.00
9.50
1.10
5.00
1.17
2.55
4.05
2.45
2.10
1.71
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
07.09.21
Torpedo
Sibir
KHL 2020-2021
17.11.20
Sibir
Torpedo
12.10.20
Torpedo
Sibir
02.10.20
Sibir
Torpedo
05.09.20
Torpedo
Sibir
KHL 2019-2020
22.11.19
Sibir
Torpedo
14.11.19
Torpedo
Sibir
KHL 2018-2019
16.02.19
Torpedo
Sibir
16.09.18
Sibir
Torpedo
KHL 2017-2018
27.10.17
Torpedo
Sibir
1
:
1
2
:
3
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Sibir
01.10.21
Salavat Yulaev
Sibir
V
29.09.21
CSKA
Sibir
PO
27.09.21
Severstal
Sibir
I
25.09.21
Barys
Sibir
PO
22.09.21
Sibir
Metallurg
I
20.09.21
Sibir
Kunlun RS
V
16.09.21
Sibir
HC Dynamo
I
13.09.21
Sibir
Severstal
I
09.09.21
Neftekhimik
Sibir
I
07.09.21
Torpedo
Sibir
V
05.09.21
HC Dynamo
Sibir
I
03.09.21
Tractor
Sibir
PO
Torpedo
02.10.21
Admiral
Torpedo
I
30.09.21
Amur
Torpedo
PO
27.09.21
Torpedo
Tractor
V
25.09.21
Torpedo
HC Dynamo
V
22.09.21
Torpedo
Jokerit
I
18.09.21
Lokomotiv
Torpedo
I
16.09.21
Jokerit
Torpedo
4
:
4
1
:
0
S
PS
14.09.21
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
12.09.21
Torpedo
SKA
V
09.09.21
Torpedo
HC Sochi
V
07.09.21
Torpedo
Sibir
I
05.09.21
Ak Bars
Torpedo
V
02.09.21
Torpedo
Vityaz
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
13 11 0 0 2 0 0 55-28 22
2
Jokerit
13 7 2 2 2 0 0 46-33 22
3
SKA
13 6 1 2 3 0 1 44-29 19
4
HC Spartak
14 6 2 0 6 0 0 35-31 16
5
CSKA
13 4 4 0 5 0 0 28-29 16
6
HC Dinamo Minsk
12 7 0 0 4 1 0 36-27 15
7
Lokomotiv
13 6 0 0 5 1 1 35-33 14
8
Severstal
13 4 2 0 6 0 1 22-28 13
9
Vityaz
14 3 0 1 5 3 2 40-47 13
10
Torpedo
13 5 0 0 6 1 1 34-38 12
11
HC Dinamo Riga
14 5 0 0 7 1 1 25-40 12
12
Kunlun RS
13 3 0 1 9 0 0 31-47 8
13
HC Sochi
14 2 1 0 9 0 2 24-40 8
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
13 11 1 0 1 0 0 55-27 24
2
Salavat Yulaev
13 9 1 0 3 0 0 41-21 20
3
Tractor
13 6 1 2 2 1 1 39-33 20
4
Ak Bars
14 6 1 2 3 2 0 30-25 20
5
Avtomobilist
13 4 0 1 5 2 1 38-40 13
6
Avangard
11 4 1 1 5 0 0 33-30 12
7
Neftekhimik
13 5 0 0 7 1 0 28-33 11
8
Amur
14 2 1 2 8 1 0 26-44 11
9
Barys
13 2 2 0 7 1 1 31-40 10
10
Sibir
12 3 0 0 6 3 0 19-28 9
11
Admiral
13 2 0 0 7 2 2 23-47 8
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
13 7 2 2 2 0 0 46-33 22
2
SKA
13 6 1 2 3 0 1 44-29 19
3
HC Spartak
14 6 2 0 6 0 0 35-31 16
4
Vityaz
14 3 0 1 5 3 2 40-47 13
5
Torpedo
13 5 0 0 6 1 1 34-38 12
6
HC Sochi
14 2 1 0 9 0 2 24-40 8
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
13 9 1 0 3 0 0 41-21 20
2
Avangard
11 4 1 1 5 0 0 33-30 12
3
Amur
14 2 1 2 8 1 0 26-44 11
4
Barys
13 2 2 0 7 1 1 31-40 10
5
Sibir
12 3 0 0 6 3 0 19-28 9
6
Admiral
13 2 0 0 7 2 2 23-47 8
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
13 11 0 0 2 0 0 55-28 22
2
CSKA
13 4 4 0 5 0 0 28-29 16
3
HC Dinamo Minsk
12 7 0 0 4 1 0 36-27 15
4
Lokomotiv
13 6 0 0 5 1 1 35-33 14
5
Severstal
13 4 2 0 6 0 1 22-28 13
6
HC Dinamo Riga
14 5 0 0 7 1 1 25-40 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
13 11 1 0 1 0 0 55-27 24
2
Tractor
13 6 1 2 2 1 1 39-33 20
3
Ak Bars
14 6 1 2 3 2 0 30-25 20
4
Avtomobilist
13 4 0 1 5 2 1 38-40 13
5
Neftekhimik
13 5 0 0 7 1 0 28-33 11
6
Kunlun RS
13 3 0 1 9 0 0 31-47 8
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
13 11 1 0 1 0 0 55-27 24
2
HC Dynamo
13 11 0 0 2 0 0 55-28 22
3
Jokerit
13 7 2 2 2 0 0 46-33 22
4
Salavat Yulaev
13 9 1 0 3 0 0 41-21 20
5
Tractor
13 6 1 2 2 1 1 39-33 20
6
Ak Bars
14 6 1 2 3 2 0 30-25 20
7
SKA
13 6 1 2 3 0 1 44-29 19
8
HC Spartak
14 6 2 0 6 0 0 35-31 16
9
CSKA
13 4 4 0 5 0 0 28-29 16
10
HC Dinamo Minsk
12 7 0 0 4 1 0 36-27 15
11
Lokomotiv
13 6 0 0 5 1 1 35-33 14
12
Severstal
13 4 2 0 6 0 1 22-28 13
13
Avtomobilist
13 4 0 1 5 2 1 38-40 13
14
Vityaz
14 3 0 1 5 3 2 40-47 13
15
Torpedo
13 5 0 0 6 1 1 34-38 12
16
HC Dinamo Riga
14 5 0 0 7 1 1 25-40 12
17
Avangard
11 4 1 1 5 0 0 33-30 12
18
Neftekhimik
13 5 0 0 7 1 0 28-33 11
19
Amur
14 2 1 2 8 1 0 26-44 11
20
Barys
13 2 2 0 7 1 1 31-40 10
21
Sibir
12 3 0 0 6 3 0 19-28 9
22
Kunlun RS
13 3 0 1 9 0 0 31-47 8
23
HC Sochi
14 2 1 0 9 0 2 24-40 8
24
Admiral
13 2 0 0 7 2 2 23-47 8
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 5 0 0 0 0 0 19-8 10
2
Jokerit
5 4 1 0 0 0 0 20-9 10
3
Ak Bars
5 3 0 1 0 1 0 12-7 9
4
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 16-11 7
5
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 1 0 16-14 7
6
Tractor
5 2 0 1 1 0 1 13-14 7
7
SKA
5 1 1 1 1 0 1 15-14 7
8
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
9
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
10
HC Spartak
5 2 1 0 2 0 0 14-12 6
11
Salavat Yulaev
5 2 1 0 2 0 0 11-11 6
12
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 6-7 6
13
HC Dinamo Riga
5 2 0 0 1 1 1 7-9 6
14
Amur
5 0 1 2 2 0 0 11-12 6
15
Torpedo
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
16
Vityaz
5 1 0 1 2 0 1 14-16 5
17
Kunlun RS
5 2 0 0 3 0 0 10-11 4
18
Avtomobilist
5 1 0 0 2 1 1 16-17 4
19
Sibir
5 1 0 0 2 2 0 5-8 4
20
Barys
5 0 2 0 3 0 0 14-16 4
21
CSKA
5 0 2 0 3 0 0 5-9 4
22
Neftekhimik
5 1 0 0 3 1 0 8-13 3
23
Admiral
5 1 0 0 3 0 1 5-12 3
24
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 7-20 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
7 3 2 2 0 0 0 27-16 14
2
Ak Bars
9 5 0 1 2 1 0 18-12 13
3
HC Dynamo
7 6 0 0 1 0 0 28-12 12
4
Metallurg
7 5 1 0 1 0 0 29-19 12
5
HC Spartak
9 5 1 0 3 0 0 23-17 12
6
Neftekhimik
8 5 0 0 2 1 0 25-14 11
7
Salavat Yulaev
6 5 0 0 1 0 0 17-8 10
8
Severstal
7 2 2 0 2 0 1 12-13 9
9
Torpedo
7 4 0 0 3 0 0 19-20 8
10
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 13-12 8
11
SKA
6 3 0 1 2 0 0 24-14 8
12
Lokomotiv
8 3 0 0 3 1 1 22-26 8
13
Avangard
6 2 1 1 2 0 0 17-13 8
14
Amur
6 1 1 2 2 0 0 16-20 8
15
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 1 0 12-8 7
16
Barys
7 1 2 0 3 1 0 14-20 7
17
HC Dinamo Riga
6 3 0 0 3 0 0 8-16 6
18
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 11-11 6
19
Kunlun RS
8 2 0 1 5 0 0 24-29 6
20
Vityaz
6 1 0 1 2 1 1 18-20 6
21
HC Sochi
7 1 1 0 4 0 1 16-25 5
22
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 10-14 4
23
Avtomobilist
6 1 0 0 3 1 1 15-21 4
24
Sibir
4 1 0 0 3 0 0 8-12 2
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
6 6 0 0 0 0 0 26-8 12
2
Tractor
8 3 0 2 1 1 1 26-21 12
3
SKA
7 3 1 1 1 0 1 20-15 11
4
HC Dynamo
6 5 0 0 1 0 0 27-16 10
5
Salavat Yulaev
7 4 1 0 2 0 0 24-13 10
6
CSKA
8 2 3 0 3 0 0 17-18 10
7
Avtomobilist
7 3 0 1 2 1 0 23-19 9
8
HC Dinamo Minsk
7 4 0 0 3 0 0 24-19 8
9
Jokerit
6 4 0 0 2 0 0 19-17 8
10
Vityaz
8 2 0 0 3 2 1 22-27 7
11
Sibir
8 2 0 0 3 3 0 11-16 7
12
Ak Bars
5 1 1 1 1 1 0 12-13 7
13
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 13-7 6
14
HC Dinamo Riga
8 2 0 0 4 1 1 17-24 6
15
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
16
Severstal
6 2 0 0 4 0 0 10-15 4
17
HC Spartak
5 1 1 0 3 0 0 12-14 4
18
Torpedo
6 1 0 0 3 1 1 15-18 4
19
Admiral
8 0 0 0 4 2 2 13-33 4
20
Barys
6 1 0 0 4 0 1 17-20 3
21
HC Sochi
7 1 0 0 5 0 1 8-15 3
22
Amur
8 1 0 0 6 1 0 10-24 3
23
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 7-18 2
24
Neftekhimik
5 0 0 0 5 0 0 3-19 0
Comentarii
KHL
Week 6