Ponturi pariuri pentru meciul Sibir — SKA 12 noiembrie 2022

12 noiembrie 2022, 17:00 (EET)
Stadion: Sibir Arena (Novosibirsk, Russia)

Betting bonuses for meeting Sibir - SKA

Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anton Krasotkin
gk. 0 0 0 0
Denis Kostin
gk. 0 0 0 0
Alexey Solovyov
df. 0 0 0 0
Artyom Chmykhov
df. 0 0 0 0
Denis Alexandrov
df. 0 0 0 0
Ilja Pastuhov
df. 0 0 0 0
Ilya Morozov
df. 0 0 0 0
Michal Cajkovsky
df. 0 0 0 0
Nikita Efremov
df. 0 0 0 0
Timur Ahiyarov
df. 0 0 0 0
Trevor Murphy
df. 0 0 0 0
Vadim Kudako
df. 0 0 0 0
Yegor Alanov
df. 0 0 0 0
Alexander Sharov
fw. 0 0 0 0
Alexei Yakovlev
fw. 0 0 0 0
Anton Nazarevich
fw. 0 0 0 0
Anton Shenfeld
fw. 0 0 0 0
Denis Golybev
fw. 0 0 0 0
Egor Spiridonov
fw. 0 0 0 0
Evgeny Chesalin
fw. 0 0 0 0
Georgiy Yrov
fw. 0 0 0 0
Nikita Korotkov
fw. 0 0 0 0
Nikita Setdikov
fw. 0 0 0 0
Nikita Shashkov
fw. 0 0 0 0
Sergei Dubakin
fw. 0 0 0 0
Taylor Beck
fw. 0 0 0 0
Valentin Pyanov
fw. 0 0 0 0
Vladimir Butuzov
fw. 0 0 0 0
Vyacheslav Litovchenko
fw. 0 0 0 0
Vyacheslav Osnovin
fw. 0 0 0 0
SKA

Roman Rotenberg
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Samonov
gk. 0 0 0 0
Dmitriy Nikolaev
gk. 0 0 0 0
Nikita Bogdanov
gk. 0 0 0 0
Alex Grant
df. 0 0 0 0
Alexander Nikishin
df. 0 0 0 0
Andrei Pedan
df. 0 0 0 0
Arseniy Brinkman
df. 0 0 0 0
Daniil Pylenkov
df. 0 0 0 0
Evgeni Kalabushkin
df. 0 0 0 0
Georgi Solyannikov
df. 0 0 0 0
Georgy Berdyukov
df. 0 0 0 0
Grigoriy Gryaznov
df. 0 0 0 0
Grigory Vashchenko
df. 0 0 0 0
Igor Odgiganov
df. 0 0 0 0
Ivan Mishchenko
df. 0 0 0 0
Kirill Kirsanov
df. 0 0 0 0
Mikhail Pashnin
df. 0 0 0 0
Nikita Kamalov
df. 0 0 0 0
Nikita Smirnov
df. 0 0 0 0
Nikita Vaschenko
df. 0 0 0 0
Roman Rukavishnikov
df. 0 0 0 0
Stepan Falkovski
df. 0 0 0 0
Yegor Zelenov
df. 0 0 0 0
Alexander Volkov
fw. 0 0 0 0
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 0 0 0 0
Artyom Fyodorov
fw. 0 0 0 0
Damir Zhafyarov
fw. 0 0 0 0
Daniil Ogirchuk
fw. 0 0 0 0
Danila Moiseev
fw. 0 0 0 0
Dmitrij Jaskin
fw. 0 0 0 0
Emil Galimov
fw. 0 0 0 0
Evgeny Ketov
fw. 0 0 0 0
Kirill Melnichenko
fw. 0 0 0 0
Marat Khairullin
fw. 0 0 0 0
Marat Khusnutdinov
fw. 0 0 0 0
Maxim Groshev
fw. 0 0 0 0
Mikhail Vorobyov
fw. 0 0 0 0
Nikolai Prokhorkin
fw. 0 0 0 0
Nikolay Polyakov
fw. 0 0 0 0
Pavel Koltygin
fw. 0 0 0 0
Semen Demidov
fw. 0 0 0 0
Valentin Zykov
fw. 0 0 0 0
Vladislav Kurbatov
fw. 0 0 0 0
Vladislav Tsitsyura
fw. 0 0 0 0
Zakhar Bardakov
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
25.12.21
Sibir
SKA
19.11.21
SKA
Sibir
KHL 2020-2021
30.09.20
Sibir
SKA
23.09.20
SKA
Sibir
KHL 2019-2020
27.12.19
Sibir
SKA
10.09.19
SKA
Sibir
KHL 2018-2019
02.02.19
Sibir
SKA
26.09.18
SKA
Sibir
KHL 2017-2018
06.10.17
SKA
Sibir
27.09.17
Sibir
SKA
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Comentarii