Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
3:2
Sibir — Severstal Meci incheiat 15 februarie 2020
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Sibir — Severstal

15 februarie 2020, 12:30 (EET)
15 februarie 2020, 12:30 (EET)
0
Arbitru: Sergei Gusev, Vladimir Bukin Stadion: Sibir Arena (Novosibirsk, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Harri Säteri
gk. 2,234 -78 1 1
Alexei Krasikov
gk. 1,160 -40 0 0
Jyrki Jokipakka
df. 1,226 2 25 27
Konstantin Alexeyev
df. 867 0 5 5
Alexander Loginov
df. 838 2 7 9
Ilya Morozov
df. 820 4 3 7
Nikolai Timashov
df. 689 0 4 4
Yaroslav Khabarov
df. 585 1 2 3
Oleg Piganovich
df. 275 0 0 0
Nikita Efremov
df. 21 0 0 0
Mikael Ruohomaa
fw. 989 12 28 40
Juuso Puustinen
fw. 892 17 14 31
Egor Milovzorov
fw. 890 15 15 30
Dmitry Sayustov
fw. 873 7 4 11
Evgeny Chesalin
fw. 849 4 13 17
Jukka Peltola
fw. 730 9 12 21
Danil Romantsev
fw. 685 9 4 13
Alexander Torchenyuk
fw. 634 1 4 5
Nikita Mikhaylov
fw. 416 4 4 8
Alexei Yakovlev
fw. 234 5 0 5
Nikita Korotkov
fw. 215 2 1 3
Igor Makarov
fw. 168 0 1 1
Nu vor juca
Alexander Sharov
fw. 923 12 9 21
Andrey Ermakov
df. 697 2 11 13
Viktor Komarov
fw. 595 6 8 14
Nikolai Demidov
df. 529 0 6 6
Vladimir Pervushin
fw. 339 2 0 2
Nikita Shashkov
fw. 282 1 3 4
Maxim Kazakov
fw. 192 1 1 2
Gleb Zyryanov
fw. 102 0 0 0
Mikhail Romaev
fw. 18 2 0 2
Vladislav Naumov
df. 13 1 0 1
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 2,411 -98 1 1
Rafael Hakimov
gk. 669 -37 0 0
Vadim Kudako
df. 931 6 8 14
Ilya Hohlov
df. 922 4 10 14
Makar Khabarov
df. 850 2 9 11
Vladislav Provolnev
df. 770 5 2 7
Nikita Makeyev
df. 624 0 1 1
Arturs Kulda
df. 270 0 3 3
Geoffrey Kinrade
df. 223 1 1 2
Igor Geraskin
fw. 902 9 14 23
Vladislav Kodola
fw. 857 5 11 16
Adam Liska
fw. 825 8 3 11
Bogdan Yakimov
fw. 800 9 9 18
Sergey Monahov
fw. 797 3 8 11
Yuriy Trubachev
fw. 749 5 9 14
Egor Morozov
fw. 740 7 9 16
Andrey Alekseev
fw. 693 4 7 11
Dmitriy Markovin
fw. 537 7 7 14
Egor Yakovlev
fw. 516 5 7 12
Kirill Kapustin
fw. 414 6 7 13
Alexander Petunin
fw. 385 5 8 13
Yegor Chizhikov
fw. 46 1 1 2
Nu vor juca
Nikita Khlystov
df. 752 2 4 6
Daniil Vovchenko
fw. 706 5 17 22
Anton Sizov
df. 583 0 7 7
Evgeny Bodrov
fw. 413 2 2 4
Dmitriy Shugayev
gk. 289 -11 0 0
Viktor Baldaev
df. 273 1 2 3
German Grachev
fw. 172 1 1 2
Kyle Chipchura
fw. 92 0 1 1
Konstantin Shostak
gk. 85 -8 0 0
Ivan Rogov
df. 68 0 1 1
Maxim Nevolin
fw. 48 0 1 1
Maxim Kazakov
fw. 36 0 0 0
Nikita Kolesnokov
fw. 14 0 0 0
Pavel Zhirnov
fw. 5 0 0 0
Stanislav Kalashnikov
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.70
4.10
4.35
1.81
1.96
1.70
4.00
4.25
1.82
1.91
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
01.12.19
Severstal
Sibir
KHL 2018-2019
11.01.19
Sibir
Severstal
02.09.18
Severstal
Sibir
KHL 2017-2018
29.10.17
Severstal
Sibir
26.08.17
Sibir
Severstal
KHL 2016-2017
10.01.17
Severstal
Sibir
4
:
3
22.10.16
Sibir
Severstal
2
:
4
KHL 2015-2016
29.11.15
Severstal
Sibir
1
:
2
15.10.15
Sibir
Severstal
3
:
2
KHL 2014-2015
07.02.15
Severstal
Sibir
0
:
3
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Sibir
13.02.20
Sibir
HC Sochi
2
:
2
0
:
1
S
PS
11.02.20
Sibir
Kunlun RS
I
03.02.20
Sibir
Avtomobilist
2
:
2
1
:
0
S
CS
01.02.20
Sibir
HC Dinamo Minsk
V
28.01.20
HC Dinamo Riga
Sibir
V
26.01.20
CSKA
Sibir
I
24.01.20
Neftekhimik
Sibir
I
21.01.20
Sibir
Tractor
V
16.01.20
Amur
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
CS
14.01.20
Kunlun RS
Sibir
4
:
4
0
:
1
S
CS
13.01.20
Kunlun RS
Sibir
V
10.01.20
Sibir
Lokomotiv
V
07.01.20
Avtomobilist
Sibir
CO
05.01.20
Metallurg
Sibir
I
03.01.20
Sibir
Neftekhimik
I
28.12.19
Sibir
Kunlun RS
2
:
2
1
:
0
S
CS
27.12.19
Sibir
SKA
I
25.12.19
Sibir
HC Spartak
I
21.12.19
Ak Bars
Sibir
V
19.12.19
Avangard
Sibir
I
17.12.19
Salavat Yulaev
Sibir
V
09.12.19
Tractor
Sibir
V
06.12.19
Sibir
Jokerit
I
04.12.19
Sibir
Avangard
V
01.12.19
Severstal
Sibir
V
29.11.19
Jokerit
Sibir
V
27.11.19
Ak Bars
Sibir
1
:
1
1
:
0
S
PS
24.11.19
Sibir
Admiral
I
22.11.19
Sibir
Torpedo
I
20.11.19
Sibir
Ak Bars
I
16.11.19
HC Dynamo
Sibir
I
14.11.19
Torpedo
Sibir
I
12.11.19
Lokomotiv
Sibir
I
03.11.19
Metallurg
Sibir
I
31.10.19
Sibir
CSKA
V
29.10.19
Sibir
Avtomobilist
V
27.10.19
Sibir
Metallurg
CO
22.10.19
Sibir
Vityaz
V
18.10.19
HC Sochi
Sibir
V
16.10.19
HC Spartak
Sibir
V
14.10.19
Neftekhimik
Sibir
PO
11.10.19
Sibir
Barys
I
07.10.19
Sibir
HC Dynamo
V
05.10.19
Sibir
Neftekhimik
V
02.10.19
Admiral
Sibir
V
30.09.19
Admiral
Sibir
2
:
2
1
:
0
S
PS
28.09.19
Amur
Sibir
I
23.09.19
Sibir
Ak Bars
V
20.09.19
Sibir
Amur
V
18.09.19
Sibir
Tractor
PO
14.09.19
Vityaz
Sibir
2
:
2
2
:
1
S
PS
12.09.19
HC Dinamo Minsk
Sibir
V
10.09.19
SKA
Sibir
I
07.09.19
Sibir
Salavat Yulaev
I
05.09.19
Sibir
Admiral
V
03.09.19
Sibir
Amur
V
Severstal
13.02.20
Severstal
Kunlun RS
V
03.02.20
Neftekhimik
Severstal
I
01.02.20
Torpedo
Severstal
I
30.01.20
HC Sochi
Severstal
I
27.01.20
Severstal
Vityaz
I
25.01.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
23.01.20
HC Spartak
Severstal
I
16.01.20
Severstal
HC Spartak
PO
14.01.20
Severstal
Avtomobilist
V
11.01.20
Jokerit
Severstal
V
10.01.20
Jokerit
Severstal
I
08.01.20
HC Dinamo Riga
Severstal
2
:
2
0
:
1
S
CS
05.01.20
Severstal
Amur
V
03.01.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
29.12.19
Severstal
SKA
CO
25.12.19
Severstal
HC Sochi
V
23.12.19
Severstal
Tractor
I
21.12.19
Lokomotiv
Severstal
I
19.12.19
HC Dynamo
Severstal
I
17.12.19
SKA
Severstal
PO
08.12.19
Severstal
Lokomotiv
2
:
2
0
:
1
S
PS
06.12.19
HC Dinamo Minsk
Severstal
3
:
3
0
:
1
S
CS
04.12.19
HC Dinamo Riga
Severstal
V
01.12.19
Severstal
Sibir
I
28.11.19
Severstal
Admiral
V
26.11.19
Severstal
HC Dinamo Riga
PO
22.11.19
SKA
Severstal
I
20.11.19
HC Sochi
Severstal
I
18.11.19
CSKA
Severstal
CO
14.11.19
Severstal
Avangard
I
12.11.19
Severstal
Barys
PO
04.11.19
Severstal
Ak Bars
I
02.11.19
Vityaz
Severstal
I
31.10.19
HC Spartak
Severstal
2
:
2
1
:
0
S
PS
28.10.19
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
1
S
PS
26.10.19
Severstal
Jokerit
PO
24.10.19
Severstal
Neftekhimik
PO
19.10.19
Admiral
Severstal
I
17.10.19
Amur
Severstal
I
15.10.19
Kunlun RS
Severstal
CO
12.10.19
Severstal
Metallurg
I
09.10.19
Severstal
HC Spartak
V
06.10.19
Barys
Severstal
I
04.10.19
Salavat Yulaev
Severstal
I
02.10.19
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
0
:
1
S
CS
28.09.19
Severstal
Salavat Yulaev
V
26.09.19
Severstal
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
0
S
CS
23.09.19
Severstal
HC Dinamo Riga
V
21.09.19
Severstal
Torpedo
I
18.09.19
Vityaz
Severstal
I
16.09.19
Ak Bars
Severstal
I
14.09.19
Severstal
HC Dynamo
2
:
2
2
:
1
S
CS
11.09.19
Severstal
Jokerit
I
09.09.19
Severstal
CSKA
I
06.09.19
Avangard
Severstal
V
04.09.19
Metallurg
Severstal
I
02.09.19
Avtomobilist
Severstal
PO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
SKA
57 27 7 5 13 3 2 155-110 83
3
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
4
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
5
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
6
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
9
HC Sochi
56 15 4 4 24 8 1 116-148 55
10
Severstal
57 12 3 5 27 7 3 112-161 50
11
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
12
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
57 28 6 1 15 7 0 147-126 77
4
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
5
Sibir
56 24 2 4 20 2 4 125-130 66
6
Salavat Yulaev
57 22 4 1 21 1 8 142-133 63
7
Kunlun RS
59 20 3 3 26 3 4 135-151 59
8
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
9
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
10
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
11
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
12
Tractor
56 17 3 1 30 2 3 114-151 47
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
57 27 7 5 13 3 2 155-110 83
2
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
3
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
4
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
5
Severstal
57 12 3 5 27 7 3 112-161 50
6
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
57 28 6 1 15 7 0 147-126 77
3
Salavat Yulaev
57 22 4 1 21 1 8 142-133 63
4
Kunlun RS
59 20 3 3 26 3 4 135-151 59
5
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
6
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
5
HC Sochi
56 15 4 4 24 8 1 116-148 55
6
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
2
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
3
Sibir
56 24 2 4 20 2 4 125-130 66
4
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
5
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
6
Tractor
56 17 3 1 30 2 3 114-151 47
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
3
SKA
57 27 7 5 13 3 2 155-110 83
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
6
Barys
57 28 6 1 15 7 0 147-126 77
7
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
8
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
9
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
10
Sibir
56 24 2 4 20 2 4 125-130 66
11
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
12
Salavat Yulaev
57 22 4 1 21 1 8 142-133 63
13
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
14
Kunlun RS
59 20 3 3 26 3 4 135-151 59
15
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
16
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
17
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
18
HC Sochi
56 15 4 4 24 8 1 116-148 55
19
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
20
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
21
Severstal
57 12 3 5 27 7 3 112-161 50
22
Tractor
56 17 3 1 30 2 3 114-151 47
23
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
24
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
5 5 0 0 0 0 0 20-5 10
2
Barys
5 5 0 0 0 0 0 17-10 10
3
SKA
5 4 1 0 0 0 0 13-4 10
4
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-7 9
5
Jokerit
5 3 1 0 1 0 0 15-15 8
6
Amur
5 2 0 2 1 0 0 15-9 8
7
HC Sochi
5 2 0 1 1 1 0 14-12 7
8
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 9-10 7
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 18-8 6
10
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
11
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
12
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 16-13 6
13
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 0 2 14-13 6
14
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
15
Avtomobilist
5 1 1 0 2 0 1 16-18 5
16
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
17
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
18
Metallurg
5 0 1 0 3 1 0 9-16 3
19
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
20
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 9-17 2
21
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
22
Severstal
5 1 0 0 4 0 0 5-19 2
23
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 9-21 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 6-15 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 18 2 2 4 0 0 73-40 44
2
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
3
SKA
29 14 4 2 6 1 2 83-55 43
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
6
Salavat Yulaev
29 15 2 0 8 1 3 82-58 38
7
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
8
Metallurg
28 12 2 3 7 3 1 72-58 38
9
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
10
Lokomotiv
29 15 2 1 10 1 0 81-60 37
11
Jokerit
28 14 2 1 8 1 2 86-76 37
12
Neftekhimik
29 13 1 3 9 0 3 90-76 37
13
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
14
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
15
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
16
Torpedo
29 12 4 0 10 1 2 79-68 35
17
Barys
28 12 3 0 8 5 0 71-72 35
18
Sibir
28 13 1 2 10 1 1 62-58 34
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Minsk
27 6 2 1 12 3 3 59-84 24
23
HC Dinamo Riga
29 6 2 0 16 3 2 44-70 21
24
Tractor
26 7 1 0 14 1 3 56-75 20
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 20 1 2 5 1 0 97-41 47
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
5
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
6
SKA
28 13 3 3 7 2 0 72-55 40
7
HC Spartak
28 11 3 2 7 4 1 76-61 37
8
Sibir
28 11 1 2 10 1 3 63-72 32
9
Avtomobilist
27 7 4 2 8 3 3 60-63 32
10
HC Dynamo
27 11 2 1 10 1 2 77-68 31
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
28 6 4 2 15 1 0 55-78 25
15
Kunlun RS
29 9 0 1 16 1 2 62-78 23
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
HC Sochi
27 5 1 2 13 5 1 46-70 22
19
Severstal
29 4 2 3 17 2 1 56-91 21
20
Metallurg
28 6 1 1 16 1 3 54-74 20
21
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
22
Amur
29 4 1 3 18 2 1 54-75 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13
KHL
Week 21