Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Sibir — Neftekhimik 18 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Sibir — Neftekhimik

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.80
3.90
3.70
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Sibir – Neftekhimik

Ultimele meciuri de la turneu

Sibir
16.01.23
Barys
Sibir
V
14.01.23
Ak Bars
Sibir
CO
09.01.23
Sibir
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
PS
07.01.23
Sibir
HC Dinamo Minsk
CO
05.01.23
Sibir
Avangard
V
30.12.22
Sibir
Avtomobilist
0
:
0
3
:
0
S
CS
28.12.22
Sibir
Barys
I
23.12.22
Metallurg
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
CS
21.12.22
Avtomobilist
Sibir
V
19.12.22
Tractor
Sibir
I
08.12.22
Sibir
Salavat Yulaev
I
06.12.22
Sibir
Tractor
I
04.12.22
Sibir
Torpedo
CO
30.11.22
Ak Bars
Sibir
V
28.11.22
Severstal
Sibir
V
26.11.22
Lokomotiv
Sibir
I
23.11.22
Sibir
Amur
V
21.11.22
Sibir
Ak Bars
V
19.11.22
Salavat Yulaev
Sibir
V
17.11.22
HC Dinamo Minsk
Sibir
CO
15.11.22
Metallurg
Sibir
I
12.11.22
Sibir
SKA
V
10.11.22
Sibir
HC Dynamo
V
07.11.22
Tractor
Sibir
I
05.11.22
Avtomobilist
Sibir
1
:
1
2
:
3
S
CS
03.11.22
Avangard
Sibir
PO
01.11.22
Barys
Sibir
I
29.10.22
Sibir
Severstal
V
27.10.22
Sibir
Barys
V
25.10.22
Sibir
HC Spartak
V
22.10.22
Sibir
Vityaz
3
:
3
2
:
1
S
CS
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
I
15.10.22
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
4
S
CS
13.10.22
Tractor
Sibir
CO
11.10.22
Sibir
Admiral
I
08.10.22
Sibir
HC Sochi
V
06.10.22
Sibir
CSKA
I
04.10.22
Sibir
Lokomotiv
I
01.10.22
Avangard
Sibir
I
29.09.22
CSKA
Sibir
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
PO
25.09.22
Vityaz
Sibir
CO
22.09.22
Sibir
Avtomobilist
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
V
18.09.22
Barys
Sibir
I
16.09.22
Avtomobilist
Sibir
I
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
CS
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
PS
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
V
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
CS
04.09.22
HC Spartak
Sibir
I
02.09.22
HC Sochi
Sibir
V
Neftekhimik
16.01.23
Avangard
Neftekhimik
I
14.01.23
Barys
Neftekhimik
V
11.01.23
Neftekhimik
Amur
V
08.01.23
Neftekhimik
Vityaz
I
06.01.23
Neftekhimik
Severstal
V
04.01.23
Neftekhimik
HC Spartak
V
30.12.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.12.22
HC Sochi
Neftekhimik
V
26.12.22
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V
24.12.22
Torpedo
Neftekhimik
PO
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
PS
19.12.22
Neftekhimik
Barys
I
08.12.22
Neftekhimik
Metallurg
V
06.12.22
Neftekhimik
HC Sochi
V
04.12.22
Neftekhimik
Lokomotiv
I
30.11.22
Amur
Neftekhimik
I
28.11.22
Amur
Neftekhimik
CO
26.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
25.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
21.11.22
Neftekhimik
Admiral
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
V
14.11.22
Vityaz
Neftekhimik
V
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
10.11.22
Severstal
Neftekhimik
I
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
03.11.22
Neftekhimik
CSKA
CO
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
26.10.22
SKA
Neftekhimik
I
23.10.22
Neftekhimik
Barys
V
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
13.10.22
HC Sochi
Neftekhimik
CO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
I
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
V
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
CS
04.10.22
Barys
Neftekhimik
V
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
CO
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
I
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
I
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
I
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
I
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
PO

Meciurile head-to-head: Sibir — Neftekhimik

KHL 2022-2023
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
KHL 2021-2022
29.12.21
Sibir
Neftekhimik
08.12.21
Neftekhimik
Sibir
15.11.21
Sibir
Neftekhimik
2
:
2
1
:
0
S
09.09.21
Neftekhimik
Sibir
KHL 2020-2021
16.02.21
Sibir
Neftekhimik
26.01.21
Sibir
Neftekhimik
03.01.21
Neftekhimik
Sibir
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
53 32 5 3 9 3 1 188-115 84
2
CSKA
51 28 5 1 12 3 2 158-113 73
3
Lokomotiv
53 27 2 2 15 4 3 130-100 69
4
Torpedo
51 25 5 2 15 3 1 152-120 68
5
Avtomobilist
51 23 6 1 13 4 4 151-130 68
6
HC Dynamo
52 23 3 4 14 3 5 137-113 68
7
Sibir
52 18 6 7 17 2 2 133-117 66
8
Metallurg
51 26 2 1 15 4 3 144-124 65
9
Avangard
50 24 3 3 16 2 2 143-117 64
10
Salavat Yulaev
51 22 2 3 15 3 6 132-108 63
11
Ak Bars
51 15 8 4 16 6 2 130-125 62
12
Admiral
53 18 2 7 20 3 3 102-106 60
13
Vityaz
51 16 5 3 19 3 5 130-135 56
14
HC Spartak
53 17 2 4 23 5 2 122-146 53
15
HC Dinamo Minsk
53 15 4 2 21 6 5 133-160 53
16
Tractor
52 16 2 4 23 5 2 122-147 51
17
Severstal
52 12 4 4 21 7 4 138-155 51
18
Amur
51 15 4 3 23 3 3 104-126 50
19
Neftekhimik
51 17 5 1 25 2 1 127-157 49
20
Barys
53 18 1 3 27 1 3 114-146 48
21
Kunlun RS
53 13 2 3 30 1 4 122-164 41
22
HC Sochi
50 4 2 0 35 7 2 102-190 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 2 0 0 0 1 14-10 9
2
Ak Bars
5 2 0 2 0 1 0 12-8 9
3
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 17-11 8
4
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-10 8
5
Torpedo
5 2 1 0 1 0 1 19-16 7
6
Tractor
5 2 0 1 1 0 1 13-11 7
7
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 14-7 6
8
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 13-7 6
9
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 12-11 6
10
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 12-14 6
11
Amur
5 2 0 1 2 0 0 7-6 6
12
Vityaz
5 2 0 1 2 0 0 12-13 6
13
Avtomobilist
5 2 0 0 1 1 1 17-15 6
14
HC Dinamo Minsk
5 1 1 0 1 1 1 10-13 6
15
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 9-11 5
16
Admiral
5 1 0 1 2 0 1 7-8 5
17
Kunlun RS
5 2 0 0 3 0 0 17-14 4
18
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 12-10 4
19
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-19 4
20
Severstal
5 1 0 1 3 0 0 15-21 4
21
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 10-16 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 11-16 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
27 20 3 1 1 1 1 95-45 50
2
Avtomobilist
25 16 2 1 5 0 1 83-56 39
3
Torpedo
25 15 3 1 5 1 0 87-58 39
4
CSKA
26 14 4 0 6 1 1 85-59 38
5
Metallurg
26 14 1 1 5 2 3 75-58 37
6
HC Dynamo
27 12 2 2 7 1 3 77-60 36
7
Ak Bars
27 9 5 2 7 4 0 73-62 36
8
Lokomotiv
26 15 0 1 7 1 2 58-44 35
9
Avangard
23 12 3 1 4 2 1 68-41 35
10
Sibir
25 11 2 3 7 0 2 72-59 34
11
Salavat Yulaev
27 10 2 2 8 1 4 70-59 33
12
Amur
25 10 2 1 7 2 3 58-57 31
13
Vityaz
26 8 3 3 9 2 1 71-70 31
14
HC Dinamo Minsk
28 9 2 1 10 3 3 78-89 30
15
Severstal
25 8 2 3 8 3 1 75-69 30
16
Neftekhimik
24 10 3 1 9 0 1 57-61 29
17
Tractor
27 10 2 1 11 3 0 62-73 29
18
Admiral
24 10 1 3 9 0 1 46-44 29
19
Barys
28 11 1 2 14 0 0 65-72 28
20
Kunlun RS
28 7 2 1 14 1 3 67-93 24
21
HC Spartak
24 7 1 1 12 2 1 49-72 21
22
HC Sochi
26 3 1 0 18 3 1 51-91 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
25 14 1 1 6 2 1 73-54 35
2
SKA
26 12 2 2 8 2 0 93-70 34
3
Lokomotiv
27 12 2 1 8 3 1 72-56 34
4
HC Dynamo
25 11 1 2 7 2 2 60-53 32
5
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
6
Sibir
27 7 4 4 10 2 0 61-58 32
7
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
8
Salavat Yulaev
24 12 0 1 7 2 2 62-49 30
9
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
10
Torpedo
26 10 2 1 10 2 1 65-62 29
11
Avtomobilist
26 7 4 0 8 4 3 68-74 29
12
Metallurg
25 12 1 0 10 2 0 69-66 28
13
Ak Bars
24 6 3 2 9 2 2 57-63 26
14
Vityaz
25 8 2 0 10 1 4 59-65 25
15
HC Dinamo Minsk
25 6 2 1 11 3 2 55-71 23
16
Tractor
25 6 0 3 12 2 2 60-74 22
17
Severstal
27 4 2 1 13 4 3 63-86 21
18
Neftekhimik
27 7 2 0 16 2 0 70-96 20
19
Barys
25 7 0 1 13 1 3 49-74 20
20
Amur
26 5 2 2 16 1 0 46-69 19
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
53 32 5 3 9 3 1 188-115 84
2
CSKA
51 28 5 1 12 3 2 158-113 73
3
Lokomotiv
53 27 2 2 15 4 3 130-100 69
4
Torpedo
51 25 5 2 15 3 1 152-120 68
5
HC Dynamo
52 23 3 4 14 3 5 137-113 68
6
Vityaz
51 16 5 3 19 3 5 130-135 56
7
HC Spartak
53 17 2 4 23 5 2 122-146 53
8
HC Dinamo Minsk
53 15 4 2 21 6 5 133-160 53
9
Severstal
52 12 4 4 21 7 4 138-155 51
10
Kunlun RS
53 13 2 3 30 1 4 122-164 41
11
HC Sochi
50 4 2 0 35 7 2 102-190 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
51 23 6 1 13 4 4 151-130 68
2
Sibir
52 18 6 7 17 2 2 133-117 66
3
Metallurg
51 26 2 1 15 4 3 144-124 65
4
Avangard
50 24 3 3 16 2 2 143-117 64
5
Salavat Yulaev
51 22 2 3 15 3 6 132-108 63
6
Ak Bars
51 15 8 4 16 6 2 130-125 62
7
Admiral
53 18 2 7 20 3 3 102-106 60
8
Tractor
52 16 2 4 23 5 2 122-147 51
9
Amur
51 15 4 3 23 3 3 104-126 50
10
Neftekhimik
51 17 5 1 25 2 1 127-157 49
11
Barys
53 18 1 3 27 1 3 114-146 48
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
53 32 5 3 9 3 1 188-115 84
2
Torpedo
51 25 5 2 15 3 1 152-120 68
3
Vityaz
51 16 5 3 19 3 5 130-135 56
4
HC Spartak
53 17 2 4 23 5 2 122-146 53
5
HC Sochi
50 4 2 0 35 7 2 102-190 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
52 18 6 7 17 2 2 133-117 66
2
Avangard
50 24 3 3 16 2 2 143-117 64
3
Salavat Yulaev
51 22 2 3 15 3 6 132-108 63
4
Admiral
53 18 2 7 20 3 3 102-106 60
5
Amur
51 15 4 3 23 3 3 104-126 50
6
Barys
53 18 1 3 27 1 3 114-146 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
51 28 5 1 12 3 2 158-113 73
2
Lokomotiv
53 27 2 2 15 4 3 130-100 69
3
HC Dynamo
52 23 3 4 14 3 5 137-113 68
4
HC Dinamo Minsk
53 15 4 2 21 6 5 133-160 53
5
Severstal
52 12 4 4 21 7 4 138-155 51
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
51 23 6 1 13 4 4 151-130 68
2
Metallurg
51 26 2 1 15 4 3 144-124 65
3
Ak Bars
51 15 8 4 16 6 2 130-125 62
4
Tractor
52 16 2 4 23 5 2 122-147 51
5
Neftekhimik
51 17 5 1 25 2 1 127-157 49
6
Kunlun RS
53 13 2 3 30 1 4 122-164 41

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anton Krasotkin
gk. 31 -60 0 0
Denis Kostin
gk. 24 -47 0 0
Ilya Morozov
df. 52 4 7 11
Yegor Alanov
df. 52 1 11 12
Michal Cajkovsky
df. 48 7 9 16
Trevor Murphy
df. 47 8 26 34
Nikita Efremov
df. 45 1 1 2
Timur Ahiyarov
df. 37 2 2 4
Ilja Pastuhov
df. 27 1 1 2
Alexey Solovyov
df. 25 0 2 2
Denis Alexandrov
df. 18 0 2 2
Taylor Beck
fw. 52 12 34 46
Valentin Pyanov
fw. 52 4 15 19
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 51 5 3 8
Alexander Sharov
fw. 50 24 11 35
Vladimir Butuzov
fw. 50 19 13 32
Nikita Korotkov
fw. 44 6 12 18
Vyacheslav Osnovin
fw. 43 7 12 19
Nikita Setdikov
fw. 41 7 10 17
Denis Golybev
fw. 40 6 5 11
Evgeny Chesalin
fw. 32 1 2 3
Alexei Yakovlev
fw. 31 0 3 3
Vyacheslav Litovchenko
fw. 31 3 3 6
Anton Nazarevich
fw. 28 1 3 4
Nikita Shashkov
fw. 24 5 4 9
Egor Spiridonov
fw. 17 0 1 1
Maksim Sushko
fw. 9 2 1 3
Ivan Klimovich
fw. 3 0 0 0
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 23 -56 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 18 -49 0 0
Emil Garipov
gk. 7 -14 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 5 -16 0 0
Evgeny Kashnikov
df. 49 3 4 7
Vladislav Leonthev
df. 48 0 6 6
Kirill Vorobiev
df. 46 2 4 6
Maxim Berezin
df. 46 2 6 8
Mikhail Sidorov
df. 43 4 9 13
Ruslan Petrishchev
df. 38 1 0 1
Ilya Hohlov
df. 31 2 8 10
Maxim Goncharov
df. 24 4 3 7
Gleb Semyonov
df. 19 0 0 0
Evgeny Mityakin
fw. 51 9 13 22
Ansel Galimov
fw. 50 10 9 19
Pavel Poryadin
fw. 50 16 10 26
Mikhail Nazarov
fw. 49 4 15 19
Vyacheslav Leshchenko
fw. 49 13 15 28
Anthony Camara
fw. 48 13 15 28
Andrey Chivilev
fw. 45 10 9 19
Egor Popov
fw. 45 4 9 13
Andrey Belozerov
fw. 44 8 11 19
Sergei Kuptsov
fw. 34 1 2 3
Bulat Shafigullin
fw. 28 4 9 13
Rafael Bikmullin
fw. 27 2 2 4
Ilya Fedotov
fw. 25 9 3 12
Hunter Shinkaruk
fw. 15 2 3 5
Danil Sherstobitov
fw. 14 0 1 1
Danila Popov
fw. 12 1 0 1
Alexander Protapovich
fw. 10 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 6 1 3 4
Timur Sharifyanov
fw. 3 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului