3:2
Sibir — Metallurg Meci incheiat 15 noiembrie 2020
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Sibir — Metallurg

15 noiembrie 2020, 12:30 (EET)
15 noiembrie 2020, 12:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: Sibir Arena (Novosibirsk, Russia)
Arbitru: Jan Hribik, Sergey Kulakov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Harri Säteri
gk. 1,023 -44 0 0
Anton Krasotkin
gk. 258 -16 0 0
Jyrki Jokipakka
df. 548 3 9 12
Yefim Gurkin
df. 510 2 7 9
Ilya Morozov
df. 335 1 3 4
Konstantin Alexeyev
df. 290 0 7 7
Nikolai Timashov
df. 262 2 3 5
Andrey Ermakov
df. 185 0 2 2
Nikita Efremov
df. 0 0 0 0
Oleg Li
fw. 462 7 4 11
Alexander Sharov
fw. 447 2 10 12
Egor Milovzorov
fw. 418 6 9 15
Danil Romantsev
fw. 411 3 4 7
Dmitry Sayustov
fw. 401 5 3 8
Mikael Ruohomaa
fw. 395 5 12 17
Juuso Puustinen
fw. 337 9 4 13
Evgeny Chesalin
fw. 277 4 4 8
Stepan Sannikov
fw. 253 1 1 2
Nikita Shashkov
fw. 246 4 3 7
Alexander Torchenyuk
fw. 96 0 2 2
Pekka Jormakka
fw. 16 0 0 0
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 14 0 0 0
Nu vor juca
Viktor Komarov
fw. 317 5 5 10
Yaroslav Khabarov
df. 307 2 1 3
Ilya Hohlov
df. 297 0 4 4
Alexei Krasikov
gk. 278 -13 0 0
Nikita Korotkov
fw. 233 1 1 2
Erik O'Dell
fw. 153 1 2 3
Vladimir Pervushin
fw. 129 1 2 3
Mikhail Romaev
fw. 102 0 0 0
Sergei Dubakin
fw. 46 0 0 0
Vladislav Naumov
df. 43 0 0 0
Ilja Pastuhov
df. 33 1 0 1
Nikita Potapov
fw. 4 0 0 0
Timur Ahiyarov
df. 4 0 0 0
Arseni Akhmetov
gk. 0 0 0 0
Nikolai Demidov
df. 0 0 0 0
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juho Olkinuora
gk. 675 -19 0 0
Vasily Koshechkin
gk. 471 -17 0 0
Egor Yakovlev.
df. 544 3 9 12
Grigory Dronov
df. 428 0 6 6
Artyom Zemchyonok
df. 406 0 4 4
Artem Minulin
df. 388 0 1 1
Yegor Martynov
df. 227 3 3 6
Vadim Antipin
df. 75 0 1 1
Ilya Nikolayev
df. 67 0 1 1
Sergei Plotnikov
fw. 465 4 13 17
Taylor Beck
fw. 393 7 10 17
Harri Pesonen
fw. 388 6 7 13
Andrei Chibisov
fw. 373 4 10 14
Nikolai Prokhorkin
fw. 331 3 5 8
Juho Lammikko
fw. 330 6 2 8
Maxim Karpov
fw. 324 4 7 11
Semyon Koshelev
fw. 293 7 1 8
Igor Shvyryov
fw. 229 2 2 4
Yegor Korobkin
fw. 187 1 0 1
Sergei Mozyakin
fw. 169 3 2 5
Arkhip Nekolenko
fw. 92 1 0 1
Dennis Rasmussen
fw. 16 0 0 0
Nu vor juca
Andrej Nestrasil
fw. 419 7 5 12
Mikhail Pashnin
df. 335 1 1 2
Vitaly Menshikov
df. 244 1 1 2
Nikita Khlystov
df. 234 0 3 3
Artyom Zagidulin
gk. 226 -16 0 0
Bogdan Potekhin
fw. 136 0 1 1
Yuriy Platonov
fw. 74 1 1 2
Gleb Nosov
gk. 71 -3 0 0
Danila Yurov
fw. 53 1 1 2
Nikita Rozhkov
fw. 51 0 0 0
Vladislav Semin
df. 50 0 0 0
Edgar Varagyan
fw. 25 0 0 0
Bogdan Krohalev
df. 0 0 0 0
Egor Penzin
fw. 0 0 0 0
Mikhail Gonchar
df. 0 0 0 0
Nikolai Kulemin
fw. 0 0 0 0
Zakhar Zakharov
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.85
3.70
2.22
1.97
1.80
2.65
3.90
2.25
1.80
1.95
2.80
3.95
2.30
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
28.10.20
Metallurg
Sibir
KHL 2019-2020
25.02.20
Sibir
Metallurg
05.01.20
Metallurg
Sibir
03.11.19
Metallurg
Sibir
27.10.19
Sibir
Metallurg
KHL 2018-2019
05.12.18
Sibir
Metallurg
0
:
0
1
:
0
S
14.10.18
Metallurg
Sibir
KHL 2017-2018
09.12.17
Metallurg
Sibir
2
:
2
3
:
0
S
05.12.17
Sibir
Metallurg
KHL 2016-2017
28.10.16
Metallurg
Sibir
3
:
2
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Sibir
13.11.20
Sibir
Avangard
I
11.11.20
Sibir
HC Dinamo Minsk
I
01.11.20
Neftekhimik
Sibir
V
30.10.20
Ak Bars
Sibir
I
28.10.20
Metallurg
Sibir
V
26.10.20
Sibir
Barys
V
21.10.20
Sibir
Tractor
V
19.10.20
Sibir
Ak Bars
I
17.10.20
Sibir
Jokerit
I
12.10.20
Torpedo
Sibir
I
10.10.20
Avangard
Sibir
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
PS
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
PS
02.10.20
Sibir
Torpedo
V
30.09.20
Sibir
SKA
I
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
V
25.09.20
Jokerit
Sibir
I
23.09.20
SKA
Sibir
V
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
I
16.09.20
Sibir
HC Dynamo
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
CO
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
V
10.09.20
Sibir
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
I
03.09.20
Avangard
Sibir
I
Metallurg
10.11.20
Tractor
Metallurg
PO
01.11.20
Metallurg
Tractor
V
30.10.20
Metallurg
Salavat Yulaev
I
28.10.20
Metallurg
Sibir
I
26.10.20
Metallurg
Torpedo
PO
23.10.20
Severstal
Metallurg
V
21.10.20
Kunlun RS
Metallurg
I
19.10.20
HC Dinamo Riga
Metallurg
0
:
5
Abandon
V
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
I
14.10.20
Metallurg
Avangard
V
12.10.20
Metallurg
CSKA
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
CS
07.10.20
SKA
Metallurg
V
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
I
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
CS
27.09.20
Avangard
Metallurg
I
24.09.20
Metallurg
Vityaz
I
19.09.20
CSKA
Metallurg
V
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
CS
13.09.20
Metallurg
Torpedo
V
11.09.20
Metallurg
Avangard
I
09.09.20
Metallurg
Amur
V
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
V
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 4 3 0 85-54 41
2
SKA
25 15 0 0 7 1 2 79-58 33
3
Lokomotiv
24 13 2 2 5 1 1 71-38 36
4
HC Dynamo
24 10 2 0 8 2 2 66-63 28
5
HC Dinamo Minsk
24 9 2 2 9 1 1 65-64 28
6
Severstal
24 8 3 2 10 0 1 51-63 27
7
HC Spartak
24 8 2 1 8 4 1 65-68 27
8
Vityaz
25 8 2 2 12 0 1 71-77 25
9
Jokerit
18 9 2 0 6 1 0 62-46 23
10
HC Sochi
25 6 1 0 14 2 2 50-82 18
11
HC Dinamo Riga
22 1 0 1 16 2 2 31-66 8
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 12 2 3 5 3 1 76-60 38
2
Avangard
25 13 1 0 5 3 3 71-52 34
3
Avtomobilist
24 13 3 1 4 1 2 84-57 37
4
Tractor
26 15 1 1 7 1 1 72-49 36
5
Salavat Yulaev
27 11 2 3 10 1 0 82-78 33
6
Metallurg
25 12 0 3 8 2 0 67-57 32
7
Barys
21 6 3 1 7 3 1 48-55 24
8
Torpedo
24 6 2 2 10 3 1 64-73 24
9
Amur
27 7 2 1 15 0 2 58-82 22
10
Sibir
26 8 1 0 14 0 3 67-82 21
11
Neftekhimik
24 6 1 1 16 0 0 53-83 16
12
Kunlun RS
24 5 0 0 17 1 1 52-83 12
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
25 15 0 0 7 1 2 79-58 33
2
Severstal
24 8 3 2 10 0 1 51-63 27
3
HC Spartak
24 8 2 1 8 4 1 65-68 27
4
Vityaz
25 8 2 2 12 0 1 71-77 25
5
Jokerit
18 9 2 0 6 1 0 62-46 23
6
HC Sochi
25 6 1 0 14 2 2 50-82 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
25 13 1 0 5 3 3 71-52 34
2
Salavat Yulaev
27 11 2 3 10 1 0 82-78 33
3
Barys
21 6 3 1 7 3 1 48-55 24
4
Amur
27 7 2 1 15 0 2 58-82 22
5
Sibir
26 8 1 0 14 0 3 67-82 21
6
Kunlun RS
24 5 0 0 17 1 1 52-83 12
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 4 3 0 85-54 41
2
Lokomotiv
24 13 2 2 5 1 1 71-38 36
3
HC Dynamo
24 10 2 0 8 2 2 66-63 28
4
HC Dinamo Minsk
24 9 2 2 9 1 1 65-64 28
5
HC Dinamo Riga
22 1 0 1 16 2 2 31-66 8
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 12 2 3 5 3 1 76-60 38
2
Avtomobilist
24 13 3 1 4 1 2 84-57 37
3
Tractor
26 15 1 1 7 1 1 72-49 36
4
Metallurg
25 12 0 3 8 2 0 67-57 32
5
Torpedo
24 6 2 2 10 3 1 64-73 24
6
Neftekhimik
24 6 1 1 16 0 0 53-83 16
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 4 3 0 85-54 41
2
Ak Bars
26 12 2 3 5 3 1 76-60 38
3
Avtomobilist
24 13 3 1 4 1 2 84-57 37
4
Tractor
26 15 1 1 7 1 1 72-49 36
5
Lokomotiv
24 13 2 2 5 1 1 71-38 36
6
Avangard
25 13 1 0 5 3 3 71-52 34
7
SKA
25 15 0 0 7 1 2 79-58 33
8
Salavat Yulaev
27 11 2 3 10 1 0 82-78 33
9
Metallurg
25 12 0 3 8 2 0 67-57 32
10
HC Dynamo
24 10 2 0 8 2 2 66-63 28
11
HC Dinamo Minsk
24 9 2 2 9 1 1 65-64 28
12
Severstal
24 8 3 2 10 0 1 51-63 27
13
HC Spartak
24 8 2 1 8 4 1 65-68 27
14
Vityaz
25 8 2 2 12 0 1 71-77 25
15
Barys
21 6 3 1 7 3 1 48-55 24
16
Torpedo
24 6 2 2 10 3 1 64-73 24
17
Jokerit
18 9 2 0 6 1 0 62-46 23
18
Amur
27 7 2 1 15 0 2 58-82 22
19
Sibir
26 8 1 0 14 0 3 67-82 21
20
HC Sochi
25 6 1 0 14 2 2 50-82 18
21
Neftekhimik
24 6 1 1 16 0 0 53-83 16
22
Kunlun RS
24 5 0 0 17 1 1 52-83 12
23
HC Dinamo Riga
22 1 0 1 16 2 2 31-66 8
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
5 4 0 0 1 0 0 20-6 8
2
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 18-11 8
3
Barys
5 4 0 0 1 0 0 12-10 8
4
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 15-10 8
5
Salavat Yulaev
5 2 2 0 1 0 0 18-12 8
6
Avtomobilist
5 2 2 0 1 0 0 16-11 8
7
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 15-8 7
8
CSKA
5 2 1 0 1 1 0 21-13 7
9
HC Spartak
5 1 2 0 1 1 0 18-14 7
10
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
11
Amur
5 2 1 0 2 0 0 11-11 6
12
Avangard
5 2 0 0 1 2 0 11-10 6
13
HC Dynamo
5 2 0 0 1 1 1 13-14 6
14
Torpedo
5 2 0 0 2 1 0 14-17 5
15
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
16
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 10-16 4
17
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 12-20 4
18
Severstal
5 1 0 1 3 0 0 9-12 4
19
Metallurg
5 1 0 0 2 2 0 8-13 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 2 2 0 12-20 4
21
Jokerit
5 0 2 0 3 0 0 14-21 4
22
Kunlun RS
5 0 0 0 4 1 0 9-18 1
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 4 1 0 6-19 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 10 0 0 1 3 0 48-24 23
2
Avangard
12 9 1 0 0 0 2 40-20 22
3
Ak Bars
12 7 1 1 1 1 1 35-23 20
4
Lokomotiv
13 7 1 1 3 0 1 41-25 19
5
Tractor
12 7 1 0 2 1 1 36-20 18
6
Avtomobilist
11 5 2 0 1 1 2 38-24 17
7
Torpedo
13 6 0 0 3 3 1 42-40 16
8
HC Spartak
14 4 1 1 4 4 0 41-39 16
9
Metallurg
14 7 0 0 6 1 0 36-33 15
10
Salavat Yulaev
12 5 1 1 4 1 0 36-35 15
11
Sibir
14 5 1 0 6 0 2 39-47 14
12
SKA
12 6 0 0 5 0 1 34-32 13
13
Amur
13 6 0 0 6 0 1 30-29 13
14
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 5 1 0 28-28 13
15
Severstal
14 5 1 0 8 0 0 29-40 12
16
HC Dynamo
11 4 1 0 4 1 1 34-32 12
17
Barys
9 3 0 1 2 2 1 23-23 11
18
Jokerit
8 5 0 0 3 0 0 32-18 10
19
Kunlun RS
9 4 0 0 4 0 1 26-28 9
20
Vityaz
13 3 0 1 8 0 1 33-49 9
21
Neftekhimik
14 2 1 1 10 0 0 29-46 8
22
HC Sochi
12 2 0 0 6 2 2 24-40 8
23
HC Dinamo Riga
12 1 0 1 8 1 1 17-24 6
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
13 9 0 0 2 1 1 45-26 20
2
Avtomobilist
13 8 1 1 3 0 0 46-33 20
3
Tractor
14 8 0 1 5 0 0 36-29 18
4
CSKA
12 6 1 2 3 0 0 37-30 18
5
Salavat Yulaev
15 6 1 2 6 0 0 46-43 18
6
Ak Bars
14 5 1 2 4 2 0 41-37 18
7
Lokomotiv
11 6 1 1 2 1 0 30-13 17
8
Metallurg
11 5 0 3 2 1 0 31-24 17
9
HC Dynamo
13 6 1 0 4 1 1 32-31 16
10
Vityaz
12 5 2 1 4 0 0 38-28 16
11
HC Dinamo Minsk
12 5 1 1 4 0 1 37-36 15
12
Severstal
10 3 2 2 2 0 1 22-23 15
13
Jokerit
10 4 2 0 3 1 0 30-28 13
14
Barys
12 3 3 0 5 1 0 25-32 13
15
Avangard
13 4 0 0 5 3 1 31-32 12
16
HC Spartak
10 4 1 0 4 0 1 24-29 11
17
HC Sochi
13 4 1 0 8 0 0 26-42 10
18
Amur
14 1 2 1 9 0 1 28-53 9
19
Neftekhimik
10 4 0 0 6 0 0 24-37 8
20
Torpedo
11 0 2 2 7 0 0 22-33 8
21
Sibir
12 3 0 0 8 0 1 28-35 7
22
Kunlun RS
15 1 0 0 13 1 0 26-55 3
23
HC Dinamo Riga
10 0 0 0 8 1 1 14-42 2
KHL
Week 10
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide