Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Sibir — Kunlun RS 9 septembrie 2022

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Sibir – Kunlun RS

Ultimele meciuri de la turneu

Sibir
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
CS
04.09.22
HC Spartak
Sibir
I
02.09.22
HC Sochi
Sibir
V
Kunlun RS
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
PS
04.09.22
Kunlun RS
Amur
I
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
V

Meciurile head-to-head: Sibir — Kunlun RS

KHL 2022-2023
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
KHL 2021-2022
12.12.21
Sibir
Kunlun RS
04.12.21
Kunlun RS
Sibir
06.11.21
Kunlun RS
Sibir
20.09.21
Sibir
Kunlun RS
KHL 2020-2021
14.01.21
Sibir
Kunlun RS
07.01.21
Kunlun RS
Sibir
27.11.20
Kunlun RS
Sibir
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
KHL 2019-2020
11.02.20
Sibir
Kunlun RS
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
3 3 0 0 0 0 0 12-3 6
2
Vityaz
3 3 0 0 0 0 0 11-4 6
3
HC Spartak
3 3 0 0 0 0 0 6-3 6
4
SKA
3 2 1 0 0 0 0 10-4 6
5
Avtomobilist
4 2 0 0 1 1 0 14-16 5
6
Torpedo
3 2 0 0 1 0 0 17-9 4
7
Lokomotiv
3 2 0 0 1 0 0 10-7 4
8
Ak Bars
3 1 1 0 1 0 0 7-4 4
9
Severstal
3 1 1 0 1 0 0 11-9 4
10
CSKA
3 1 1 0 1 0 0 12-11 4
11
Amur
4 1 1 0 2 0 0 10-13 4
12
HC Dinamo Minsk
3 1 0 1 1 0 0 12-10 4
13
Sibir
3 1 0 1 1 0 0 4-2 4
14
Metallurg
4 1 0 0 1 2 0 14-19 4
15
Salavat Yulaev
3 1 0 0 1 1 0 8-8 3
16
Admiral
4 1 0 0 2 1 0 7-8 3
17
Kunlun RS
3 1 0 0 1 0 1 4-5 3
18
Tractor
3 0 1 0 2 0 0 6-11 2
19
Neftekhimik
3 0 0 0 2 1 0 8-15 1
20
Barys
3 0 0 0 2 0 1 4-12 1
21
Avangard
3 0 0 0 3 0 0 6-13 0
22
HC Sochi
3 0 0 0 3 0 0 3-10 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
3 3 0 0 0 0 0 12-3 6
2
Vityaz
3 3 0 0 0 0 0 11-4 6
3
HC Spartak
3 3 0 0 0 0 0 6-3 6
4
SKA
3 2 1 0 0 0 0 10-4 6
5
Avtomobilist
4 2 0 0 1 1 0 14-16 5
6
Torpedo
3 2 0 0 1 0 0 17-9 4
7
Lokomotiv
3 2 0 0 1 0 0 10-7 4
8
Ak Bars
3 1 1 0 1 0 0 7-4 4
9
Severstal
3 1 1 0 1 0 0 11-9 4
10
CSKA
3 1 1 0 1 0 0 12-11 4
11
Amur
4 1 1 0 2 0 0 10-13 4
12
HC Dinamo Minsk
3 1 0 1 1 0 0 12-10 4
13
Sibir
3 1 0 1 1 0 0 4-2 4
14
Metallurg
4 1 0 0 1 2 0 14-19 4
15
Salavat Yulaev
3 1 0 0 1 1 0 8-8 3
16
Admiral
4 1 0 0 2 1 0 7-8 3
17
Kunlun RS
3 1 0 0 1 0 1 4-5 3
18
Tractor
3 0 1 0 2 0 0 6-11 2
19
Neftekhimik
3 0 0 0 2 1 0 8-15 1
20
Barys
3 0 0 0 2 0 1 4-12 1
21
Avangard
3 0 0 0 3 0 0 6-13 0
22
HC Sochi
3 0 0 0 3 0 0 3-10 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Vityaz
3 3 0 0 0 0 0 11-4 6
2
HC Spartak
3 3 0 0 0 0 0 6-3 6
3
SKA
3 2 1 0 0 0 0 10-4 6
4
Torpedo
3 2 0 0 1 0 0 17-9 4
5
HC Dynamo
2 2 0 0 0 0 0 8-1 4
6
Avtomobilist
2 2 0 0 0 0 0 8-5 4
7
CSKA
3 1 1 0 1 0 0 12-11 4
8
HC Dinamo Minsk
3 1 0 1 1 0 0 12-10 4
9
Kunlun RS
3 1 0 0 1 0 1 4-5 3
10
Lokomotiv
1 1 0 0 0 0 0 4-3 2
11
Ak Bars
1 0 1 0 0 0 0 2-1 2
12
Tractor
3 0 1 0 2 0 0 6-11 2
13
Metallurg
2 0 0 0 0 2 0 7-9 2
14
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Sochi
3 0 0 0 3 0 0 3-10 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Severstal
3 1 1 0 1 0 0 11-9 4
2
Amur
4 1 1 0 2 0 0 10-13 4
3
Sibir
3 1 0 1 1 0 0 4-2 4
4
Salavat Yulaev
3 1 0 0 1 1 0 8-8 3
5
Admiral
4 1 0 0 2 1 0 7-8 3
6
Lokomotiv
2 1 0 0 1 0 0 6-4 2
7
Ak Bars
2 1 0 0 1 0 0 5-3 2
8
HC Dynamo
1 1 0 0 0 0 0 4-2 2
9
Metallurg
2 1 0 0 1 0 0 7-10 2
10
Avtomobilist
2 0 0 0 1 1 0 6-11 1
11
Neftekhimik
3 0 0 0 2 1 0 8-15 1
12
Barys
3 0 0 0 2 0 1 4-12 1
13
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
Avangard
3 0 0 0 3 0 0 6-13 0
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
3 3 0 0 0 0 0 12-3 6
2
Vityaz
3 3 0 0 0 0 0 11-4 6
3
HC Spartak
3 3 0 0 0 0 0 6-3 6
4
SKA
3 2 1 0 0 0 0 10-4 6
5
Torpedo
3 2 0 0 1 0 0 17-9 4
6
Lokomotiv
3 2 0 0 1 0 0 10-7 4
7
Severstal
3 1 1 0 1 0 0 11-9 4
8
CSKA
3 1 1 0 1 0 0 12-11 4
9
HC Dinamo Minsk
3 1 0 1 1 0 0 12-10 4
10
Kunlun RS
3 1 0 0 1 0 1 4-5 3
11
HC Sochi
3 0 0 0 3 0 0 3-10 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
4 2 0 0 1 1 0 14-16 5
2
Ak Bars
3 1 1 0 1 0 0 7-4 4
3
Amur
4 1 1 0 2 0 0 10-13 4
4
Sibir
3 1 0 1 1 0 0 4-2 4
5
Metallurg
4 1 0 0 1 2 0 14-19 4
6
Salavat Yulaev
3 1 0 0 1 1 0 8-8 3
7
Admiral
4 1 0 0 2 1 0 7-8 3
8
Tractor
3 0 1 0 2 0 0 6-11 2
9
Neftekhimik
3 0 0 0 2 1 0 8-15 1
10
Barys
3 0 0 0 2 0 1 4-12 1
11
Avangard
3 0 0 0 3 0 0 6-13 0
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Vityaz
3 3 0 0 0 0 0 11-4 6
2
HC Spartak
3 3 0 0 0 0 0 6-3 6
3
SKA
3 2 1 0 0 0 0 10-4 6
4
Torpedo
3 2 0 0 1 0 0 17-9 4
5
HC Sochi
3 0 0 0 3 0 0 3-10 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
4 1 1 0 2 0 0 10-13 4
2
Sibir
3 1 0 1 1 0 0 4-2 4
3
Salavat Yulaev
3 1 0 0 1 1 0 8-8 3
4
Admiral
4 1 0 0 2 1 0 7-8 3
5
Barys
3 0 0 0 2 0 1 4-12 1
6
Avangard
3 0 0 0 3 0 0 6-13 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
3 3 0 0 0 0 0 12-3 6
2
Lokomotiv
3 2 0 0 1 0 0 10-7 4
3
Severstal
3 1 1 0 1 0 0 11-9 4
4
CSKA
3 1 1 0 1 0 0 12-11 4
5
HC Dinamo Minsk
3 1 0 1 1 0 0 12-10 4
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
4 2 0 0 1 1 0 14-16 5
2
Ak Bars
3 1 1 0 1 0 0 7-4 4
3
Metallurg
4 1 0 0 1 2 0 14-19 4
4
Kunlun RS
3 1 0 0 1 0 1 4-5 3
5
Tractor
3 0 1 0 2 0 0 6-11 2
6
Neftekhimik
3 0 0 0 2 1 0 8-15 1

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anton Krasotkin
gk. 2 -1 0 0
Denis Kostin
gk. 1 -1 0 0
Ilja Pastuhov
df. 3 0 0 0
Ilya Morozov
df. 3 0 0 0
Michal Cajkovsky
df. 3 0 0 0
Nikita Efremov
df. 3 0 0 0
Trevor Murphy
df. 3 0 0 0
Yegor Alanov
df. 3 0 0 0
Alexey Solovyov
df. 2 0 0 0
Vadim Kudako
df. 1 0 0 0
Artyom Chmykhov
df. 0 0 0 0
Denis Alexandrov
df. 0 0 0 0
Timur Ahiyarov
df. 0 0 0 0
Alexander Sharov
fw. 3 0 0 0
Denis Golybev
fw. 3 0 0 0
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 3 0 0 0
Evgeny Chesalin
fw. 3 0 0 0
Taylor Beck
fw. 3 1 1 2
Valentin Pyanov
fw. 3 0 0 0
Vyacheslav Osnovin
fw. 3 0 1 1
Alexei Yakovlev
fw. 2 0 0 0
Anton Nazarevich
fw. 2 0 0 0
Anton Shenfeld
fw. 2 0 0 0
Nikita Setdikov
fw. 2 0 0 0
Nikita Shashkov
fw. 2 1 0 1
Vladimir Butuzov
fw. 2 1 1 2
Vyacheslav Litovchenko
fw. 2 0 0 0
Nikita Korotkov
fw. 1 0 0 0
Egor Spiridonov
fw. 0 0 0 0
Georgiy Yrov
fw. 0 0 0 0
Sergei Dubakin
fw. 0 0 0 0
Kunlun RS

Greg Ireland
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jeremy Smith
gk. 2 -2 0 0
Matt Jurusik
gk. 1 -1 0 0
Paris O'Brayen
gk. 0 0 0 0
Dmitry Kostenko
df. 3 0 0 0
Doyle Somerby
df. 3 0 0 0
Jaison Fram
df. 3 0 0 0
Jeik Chelios
df. 3 0 0 0
Kyle Wood
df. 3 1 2 3
Vincent LoVerde
df. 3 0 0 0
Zac Leslie
df. 3 0 2 2
Brandon Davidson
df. 0 0 0 0
Liam Ross
df. 0 0 0 0
Brandon Yip
fw. 3 0 2 2
Brett Pollock
fw. 3 0 0 0
Cliff Pu
fw. 3 1 1 2
Cory Kane
fw. 3 0 0 0
Ethan Werek
fw. 3 0 0 0
Garet Hunt
fw. 3 0 0 0
Jack Rodewald
fw. 3 1 0 1
Lukas Lockhart
fw. 3 0 0 0
Parker Foo
fw. 3 1 0 1
Tyler Wong
fw. 3 0 0 0
Matteo Gennaro
fw. 2 0 0 0
Ivan Lisin
fw. 1 0 0 0
Josh Nicholls
fw. 1 0 0 0
Kristian Afanasyev
fw. 1 0 0 0
Devin Brosseau
fw. 0 0 0 0
Zecen Zhang
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului