3:4
Sibir — Jokerit Meci incheiat 17 octombrie 2020
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Sibir — Jokerit

17 octombrie 2020, 13:30 (EEST)
17 octombrie 2020, 13:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Sibir Arena (Novosibirsk, Russia)
Arbitru: , Sergei Morozov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Alexei Krasikov
gk. 271 -11 0 0
Anton Krasotkin
gk. 196 -9 0 0
Jyrki Jokipakka
df. 360 3 4 7
Yefim Gurkin
df. 323 2 5 7
Ilya Morozov
df. 222 1 2 3
Konstantin Alexeyev
df. 209 0 6 6
Yaroslav Khabarov
df. 203 2 1 3
Nikolai Timashov
df. 130 2 2 4
Andrey Ermakov
df. 29 0 0 0
Oleg Li
fw. 322 2 2 4
Egor Milovzorov
fw. 285 2 8 10
Dmitry Sayustov
fw. 281 4 1 5
Danil Romantsev
fw. 260 3 4 7
Mikael Ruohomaa
fw. 237 3 9 12
Juuso Puustinen
fw. 190 7 2 9
Nikita Shashkov
fw. 177 3 3 6
Evgeny Chesalin
fw. 163 3 4 7
Nikita Korotkov
fw. 162 1 1 2
Vladimir Pervushin
fw. 100 1 2 3
Alexander Torchenyuk
fw. 75 0 2 2
Mikhail Romaev
fw. 65 0 0 0
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 14 0 0 0
Nu vor juca
Harri Säteri
gk. 558 -30 0 0
Alexander Sharov
fw. 302 1 5 6
Vitaly Menshikov
df. 219 1 1 2
Viktor Komarov
fw. 207 3 4 7
Ilya Hohlov
df. 205 0 4 4
Stepan Sannikov
fw. 169 1 1 2
Erik O'Dell
fw. 153 1 2 3
Vladislav Naumov
df. 43 0 0 0
Ilja Pastuhov
df. 32 1 0 1
Sergei Dubakin
fw. 11 0 0 0
Nikita Potapov
fw. 4 0 0 0
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anders Lindbek
gk. 359 -13 0 0
Janis Kalnins
gk. 298 -8 0 0
Mikko Lehtonen
df. 245 6 7 13
David Sklenicka
df. 210 1 3 4
Jonathan Pudas
df. 193 1 4 5
Viktor Lev
df. 173 0 4 4
Alex Grant
df. 131 0 1 1
Niklas Friman
df. 68 0 2 2
Brian O'Neill
fw. 215 2 9 11
Jordan Shreder
fw. 187 4 6 10
Nicklas Jensen
fw. 171 9 3 12
Eeli Tolvanen
fw. 154 2 5 7
Iiro Pakarinen
fw. 152 4 2 6
Marko Anttila
fw. 149 2 3 5
Jesse Joensuu
fw. 143 1 4 5
John Norman
fw. 134 2 5 7
Henrik Haapala
fw. 122 1 3 4
Antti Pihlstrom
fw. 109 0 1 1
Peter Regin
fw. 57 1 1 2
Henri Ikonen
fw. 45 0 1 1
Nu vor juca
Veli-Matti Savinainen
fw. 169 5 3 8
Tommi Kivisto
df. 141 1 1 2
Saku Mäenalanen
fw. 117 1 3 4
Jakub Krejčík
df. 108 1 0 1
Julius Junttila
fw. 44 0 0 0
Aleksi Halme
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
4.00
4.15
1.73
2.65
1.46
3.80
4.40
1.73
2.75
1.44
3.85
4.60
1.71
3.80
4.50
1.71
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
25.09.20
Jokerit
Sibir
KHL 2019-2020
06.12.19
Sibir
Jokerit
29.11.19
Jokerit
Sibir
KHL 2018-2019
31.01.19
Sibir
Jokerit
03.01.19
Jokerit
Sibir
KHL 2017-2018
28.11.17
Jokerit
Sibir
01.11.17
Sibir
Jokerit
KHL 2016-2017
22.12.16
Sibir
Jokerit
3
:
0
19.09.16
Jokerit
Sibir
0
:
4
KHL 2015-2016
14.01.16
Jokerit
Sibir
2
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Sibir
12.10.20
Torpedo
Sibir
I
10.10.20
Avangard
Sibir
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
PS
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
PS
02.10.20
Sibir
Torpedo
V
30.09.20
Sibir
SKA
I
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
V
25.09.20
Jokerit
Sibir
I
23.09.20
SKA
Sibir
V
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
I
16.09.20
Sibir
HC Dynamo
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
CO
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
V
10.09.20
Sibir
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
I
03.09.20
Avangard
Sibir
I
Jokerit
14.10.20
Jokerit
CSKA
V
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
I
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
V
01.10.20
Severstal
Jokerit
V
29.09.20
Avangard
Jokerit
PO
27.09.20
Jokerit
CSKA
I
25.09.20
Jokerit
Sibir
V
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
V
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
17 11 0 2 3 1 0 52-34 27
2
SKA
18 10 0 0 5 1 2 53-47 23
3
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 45-29 23
4
HC Dinamo Minsk
15 6 2 2 4 0 1 46-38 21
5
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 43-38 18
6
Jokerit
12 8 0 0 3 1 0 44-22 17
7
Severstal
14 4 2 1 6 0 1 28-41 15
8
Vityaz
15 4 1 2 7 0 1 47-43 15
9
HC Spartak
15 4 0 1 7 3 0 36-51 13
10
HC Sochi
15 3 1 0 9 0 2 29-52 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
17 10 1 1 2 1 2 62-42 27
2
Avangard
17 10 1 0 3 1 2 49-30 25
3
Ak Bars
18 6 2 3 3 3 1 51-40 26
4
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
5
Salavat Yulaev
18 8 0 2 7 1 0 55-54 21
6
Tractor
16 8 0 1 5 1 1 40-29 20
7
Torpedo
16 4 0 2 7 2 1 43-49 15
8
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
9
Sibir
17 4 1 0 9 0 3 47-57 13
10
Neftekhimik
14 4 1 1 8 0 0 31-49 12
11
Amur
18 3 1 1 11 0 2 33-63 12
12
Kunlun RS
15 2 0 0 12 0 1 30-56 5
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
18 10 0 0 5 1 2 53-47 23
2
Jokerit
12 8 0 0 3 1 0 44-22 17
3
Severstal
14 4 2 1 6 0 1 28-41 15
4
Vityaz
15 4 1 2 7 0 1 47-43 15
5
HC Spartak
15 4 0 1 7 3 0 36-51 13
6
HC Sochi
15 3 1 0 9 0 2 29-52 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
17 10 1 0 3 1 2 49-30 25
2
Salavat Yulaev
18 8 0 2 7 1 0 55-54 21
3
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
4
Sibir
17 4 1 0 9 0 3 47-57 13
5
Amur
18 3 1 1 11 0 2 33-63 12
6
Kunlun RS
15 2 0 0 12 0 1 30-56 5
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
17 11 0 2 3 1 0 52-34 27
2
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 45-29 23
3
HC Dinamo Minsk
15 6 2 2 4 0 1 46-38 21
4
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 43-38 18
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
17 10 1 1 2 1 2 62-42 27
2
Ak Bars
18 6 2 3 3 3 1 51-40 26
3
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
4
Tractor
16 8 0 1 5 1 1 40-29 20
5
Torpedo
16 4 0 2 7 2 1 43-49 15
6
Neftekhimik
14 4 1 1 8 0 0 31-49 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
17 11 0 2 3 1 0 52-34 27
2
Avtomobilist
17 10 1 1 2 1 2 62-42 27
3
Ak Bars
18 6 2 3 3 3 1 51-40 26
4
Avangard
17 10 1 0 3 1 2 49-30 25
5
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
6
SKA
18 10 0 0 5 1 2 53-47 23
7
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 45-29 23
8
Salavat Yulaev
18 8 0 2 7 1 0 55-54 21
9
HC Dinamo Minsk
15 6 2 2 4 0 1 46-38 21
10
Tractor
16 8 0 1 5 1 1 40-29 20
11
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 43-38 18
12
Jokerit
12 8 0 0 3 1 0 44-22 17
13
Severstal
14 4 2 1 6 0 1 28-41 15
14
Vityaz
15 4 1 2 7 0 1 47-43 15
15
Torpedo
16 4 0 2 7 2 1 43-49 15
16
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
17
Sibir
17 4 1 0 9 0 3 47-57 13
18
HC Spartak
15 4 0 1 7 3 0 36-51 13
19
Neftekhimik
14 4 1 1 8 0 0 31-49 12
20
Amur
18 3 1 1 11 0 2 33-63 12
21
HC Sochi
15 3 1 0 9 0 2 29-52 10
22
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
23
Kunlun RS
15 2 0 0 12 0 1 30-56 5
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 2 1 0 0 0 13-7 10
2
Avtomobilist
5 3 0 1 0 0 1 16-12 9
3
Jokerit
5 4 0 0 1 0 0 21-10 8
4
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 20-12 8
5
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 16-9 8
6
Ak Bars
5 1 0 1 0 2 1 11-9 7
7
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 15-14 6
8
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 13-16 6
9
Amur
5 2 0 1 2 0 0 12-15 6
10
Barys
5 0 3 0 2 0 0 11-10 6
11
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 14-11 5
12
Vityaz
5 2 0 0 2 0 1 17-16 5
13
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 14-15 5
14
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 2 0 1 10-10 5
15
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 11-13 5
16
SKA
5 2 0 0 3 0 0 13-15 4
17
Severstal
5 1 0 1 3 0 0 9-16 4
18
Sibir
5 1 0 0 2 0 2 11-16 4
19
HC Spartak
5 1 0 0 2 2 0 14-21 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 11-20 3
21
Salavat Yulaev
5 0 0 1 3 1 0 12-19 3
22
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 14-21 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
9 7 1 0 0 0 1 28-11 17
2
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
3
CSKA
8 6 0 0 1 1 0 24-12 13
4
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
5
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
6
Lokomotiv
8 4 1 0 2 0 1 25-18 11
7
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
8
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
9
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
10
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
11
HC Dinamo Minsk
9 3 1 1 4 0 0 24-23 10
12
Sibir
8 3 1 0 2 0 2 28-28 10
13
SKA
8 4 0 0 3 0 1 22-23 9
14
Tractor
7 3 0 0 2 1 1 17-13 8
15
Amur
7 3 0 0 3 0 1 13-18 7
16
Vityaz
8 2 0 1 4 0 1 22-24 7
17
Severstal
7 2 1 0 4 0 0 15-24 6
18
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-25 6
19
Barys
5 1 0 1 1 1 1 13-14 6
20
Kunlun RS
5 2 0 0 2 0 1 12-15 5
21
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
22
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 16-13 4
23
HC Sochi
8 1 0 0 5 0 2 14-29 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
8 6 0 1 1 0 0 32-20 14
2
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
3
HC Dynamo
10 5 1 0 2 1 1 27-25 14
4
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
5
Tractor
9 5 0 1 3 0 0 23-16 12
6
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
7
Metallurg
7 3 0 3 1 0 0 21-12 12
8
Ak Bars
9 2 1 2 2 2 0 27-24 12
9
HC Dinamo Minsk
6 3 1 1 0 0 1 22-15 11
10
Salavat Yulaev
9 4 0 1 4 0 0 26-27 10
11
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
12
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
13
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
14
Vityaz
7 2 1 1 3 0 0 25-19 8
15
Jokerit
5 3 0 0 1 1 0 13-8 7
16
Neftekhimik
6 3 0 0 3 0 0 14-24 6
17
HC Sochi
7 2 1 0 4 0 0 15-23 6
18
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
19
Torpedo
7 0 0 2 5 0 0 14-22 4
20
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
21
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 6-21 2
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 7
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide