Ponturi pariuri pentru meciul Sibir — Jokerit

1 noiembrie 2021, 14:30 (EET)
1 noiembrie 2021, 14:30 (EET)
Stadion: Sibir Arena (Novosibirsk, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
Week 8
20 octombrie astazi
Meci Ponturi Acasa Egal Deplasare
0 Detalii
0 Detalii
23 octombrie sa.
Meci Ponturi Acasa Egal Deplasare
0 Detalii

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Bonus:400 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Harri Säteri
gk. 734 -31 0 0
Anton Krasotkin
gk. 348 -12 0 0
Ilya Morozov
df. 338 1 4 5
Nikita Efremov
df. 310 0 3 3
Denis Bodrov
df. 284 2 0 2
Trevor Murphy
df. 255 3 4 7
Nikolai Demidov
df. 175 0 1 1
Yegor Alanov
df. 165 0 0 0
Michal Cajkovsky
df. 137 0 1 1
Konstantin Alexeyev
df. 129 0 1 1
Timur Ahiyarov
df. 74 0 1 1
Vadim Kudako
df. 63 0 0 0
Jyrki Jokipakka
df. 0 0 0 0
Alexander Sharov
fw. 297 5 1 6
Nick Shore
fw. 296 3 6 9
Denis Golybev
fw. 295 4 3 7
Valentin Pyanov
fw. 284 2 2 4
Vyacheslav Litovchenko
fw. 271 2 1 3
Egor Milovzorov
fw. 221 0 3 3
Nikita Setdikov
fw. 219 1 2 3
Anton Wedin
fw. 198 1 1 2
Alexei Yakovlev
fw. 197 0 0 0
Alexei Kruchinin
fw. 170 2 4 6
Oleg Li
fw. 163 1 4 5
Nikita Korotkov
fw. 112 1 0 1
Nikita Shashkov
fw. 85 1 0 1
Evgeny Chesalin
fw. 71 0 0 0
Sergei Dubakin
fw. 67 1 0 1
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 9 0 0 0
Egor Spiridonov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Viktor Komarov
fw. 192 1 1 2
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anders Lindbek
gk. 731 -30 0 0
Janne Juvonen
gk. 421 -24 1 1
Philip Holm
df. 413 4 8 12
David Sklenicka
df. 387 1 6 7
Petteri Lindbohm
df. 373 1 5 6
Tommi Kivisto
df. 303 1 4 5
Niklas Friman
df. 268 3 5 8
Otto Leskinen
df. 255 1 6 7
Alex Grant
df. 162 2 2 4
Niko Mikkola
df. 0 0 0 0
Oliver Tuhkanen
df. 0 0 0 0
Brian O'Neill
fw. 358 3 14 17
Hannes Björninen
fw. 306 5 5 10
Dgon Norman
fw. 302 3 3 6
Iiro Pakarinen
fw. 300 8 3 11
Veli-Matti Savinainen
fw. 293 2 3 5
Jordan Shreder
fw. 284 4 10 14
Teemu Turunen
fw. 231 4 4 8
Markus Hannikainen
fw. 228 3 4 7
Jesse Joensuu
fw. 209 2 1 3
Julius Junttila
fw. 187 0 6 6
Nicklas Jensen
fw. 186 8 2 10
Kalle Kossila
fw. 169 3 5 8
Marko Anttila
fw. 163 3 1 4
Henri Ikonen
fw. 124 0 1 1
Kristjan Kombe
fw. 0 0 0 0
Tommi Laakso
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Henrik Haapala
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
14.10.21
Jokerit
Sibir
KHL 2020-2021
17.10.20
Sibir
Jokerit
25.09.20
Jokerit
Sibir
KHL 2019-2020
06.12.19
Sibir
Jokerit
29.11.19
Jokerit
Sibir
KHL 2018-2019
31.01.19
Sibir
Jokerit
03.01.19
Jokerit
Sibir
KHL 2017-2018
28.11.17
Jokerit
Sibir
01.11.17
Sibir
Jokerit
KHL 2016-2017
22.12.16
Sibir
Jokerit
3
:
0
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Sibir
18.10.21
Vityaz
Sibir
I
16.10.21
Avangard
Sibir
I
14.10.21
Jokerit
Sibir
I
12.10.21
HC Dinamo Riga
Sibir
I
08.10.21
Sibir
Vityaz
V
06.10.21
Sibir
HC Dinamo Riga
V
04.10.21
Sibir
Torpedo
I
01.10.21
Salavat Yulaev
Sibir
V
29.09.21
CSKA
Sibir
PO
27.09.21
Severstal
Sibir
I
25.09.21
Barys
Sibir
PO
22.09.21
Sibir
Metallurg
I
20.09.21
Sibir
Kunlun RS
V
16.09.21
Sibir
HC Dynamo
I
13.09.21
Sibir
Severstal
I
09.09.21
Neftekhimik
Sibir
I
07.09.21
Torpedo
Sibir
V
05.09.21
HC Dynamo
Sibir
I
03.09.21
Tractor
Sibir
PO
Jokerit
19.10.21
SKA
Jokerit
I
15.10.21
Jokerit
SKA
CO
14.10.21
Jokerit
Sibir
V
12.10.21
Jokerit
Neftekhimik
I
08.10.21
Salavat Yulaev
Jokerit
PO
06.10.21
Avtomobilist
Jokerit
I
04.10.21
Tractor
Jokerit
2
:
2
2
:
1
S
PS
01.10.21
Jokerit
Severstal
V
29.09.21
Jokerit
Ak Bars
CO
25.09.21
Jokerit
HC Sochi
V
22.09.21
Torpedo
Jokerit
V
20.09.21
Lokomotiv
Jokerit
V
18.09.21
Jokerit
Barys
2
:
2
2
:
0
S
CS
16.09.21
Jokerit
Torpedo
4
:
4
1
:
0
S
CS
14.09.21
Jokerit
Lokomotiv
V
11.09.21
Avangard
Jokerit
V
09.09.21
Kunlun RS
Jokerit
V
06.09.21
Jokerit
Tractor
CO
04.09.21
Neftekhimik
Jokerit
I
02.09.21
Ak Bars
Jokerit
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 10 1 2 4 1 2 64-44 29
2
HC Dinamo Minsk
19 10 3 0 4 2 0 64-50 28
3
Jokerit
20 8 3 2 5 1 1 63-59 28
4
HC Dynamo
19 12 1 0 6 0 0 70-50 26
5
CSKA
20 8 4 0 7 1 0 43-42 25
6
Lokomotiv
19 9 1 0 7 1 1 50-43 22
7
Torpedo
19 8 1 0 7 1 2 51-50 21
8
HC Dinamo Riga
20 7 1 0 8 2 2 44-58 20
9
HC Spartak
19 6 4 0 9 0 0 43-45 20
10
Severstal
19 5 3 1 8 1 1 37-46 20
11
Vityaz
19 4 0 1 8 4 2 52-61 16
12
HC Sochi
20 2 2 1 13 0 2 39-61 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
19 15 1 1 2 0 0 74-39 34
2
Tractor
21 11 1 4 3 1 1 67-55 34
3
Salavat Yulaev
20 12 2 0 4 1 1 63-38 30
4
Ak Bars
21 7 2 3 5 4 0 51-46 28
5
Avangard
18 9 1 1 7 0 0 56-47 22
6
Avtomobilist
20 7 1 1 7 2 2 63-60 22
7
Barys
20 4 2 2 10 1 1 50-60 18
8
Neftekhimik
19 6 0 1 9 3 0 50-55 17
9
Amur
20 3 1 2 10 3 1 40-60 16
10
Sibir
19 5 0 0 11 3 0 33-50 13
11
Admiral
19 4 0 0 10 2 3 37-63 13
12
Kunlun RS
19 4 0 1 12 1 1 44-66 12
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 10 1 2 4 1 2 64-44 29
2
Jokerit
20 8 3 2 5 1 1 63-59 28
3
Torpedo
19 8 1 0 7 1 2 51-50 21
4
HC Spartak
19 6 4 0 9 0 0 43-45 20
5
Vityaz
19 4 0 1 8 4 2 52-61 16
6
HC Sochi
20 2 2 1 13 0 2 39-61 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
20 12 2 0 4 1 1 63-38 30
2
Avangard
18 9 1 1 7 0 0 56-47 22
3
Barys
20 4 2 2 10 1 1 50-60 18
4
Amur
20 3 1 2 10 3 1 40-60 16
5
Sibir
19 5 0 0 11 3 0 33-50 13
6
Admiral
19 4 0 0 10 2 3 37-63 13
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dinamo Minsk
19 10 3 0 4 2 0 64-50 28
2
HC Dynamo
19 12 1 0 6 0 0 70-50 26
3
CSKA
20 8 4 0 7 1 0 43-42 25
4
Lokomotiv
19 9 1 0 7 1 1 50-43 22
5
HC Dinamo Riga
20 7 1 0 8 2 2 44-58 20
6
Severstal
19 5 3 1 8 1 1 37-46 20
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
19 15 1 1 2 0 0 74-39 34
2
Tractor
21 11 1 4 3 1 1 67-55 34
3
Ak Bars
21 7 2 3 5 4 0 51-46 28
4
Avtomobilist
20 7 1 1 7 2 2 63-60 22
5
Neftekhimik
19 6 0 1 9 3 0 50-55 17
6
Kunlun RS
19 4 0 1 12 1 1 44-66 12
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
19 15 1 1 2 0 0 74-39 34
2
Tractor
21 11 1 4 3 1 1 67-55 34
3
Salavat Yulaev
20 12 2 0 4 1 1 63-38 30
4
SKA
20 10 1 2 4 1 2 64-44 29
5
HC Dinamo Minsk
19 10 3 0 4 2 0 64-50 28
6
Jokerit
20 8 3 2 5 1 1 63-59 28
7
Ak Bars
21 7 2 3 5 4 0 51-46 28
8
HC Dynamo
19 12 1 0 6 0 0 70-50 26
9
CSKA
20 8 4 0 7 1 0 43-42 25
10
Avangard
18 9 1 1 7 0 0 56-47 22
11
Lokomotiv
19 9 1 0 7 1 1 50-43 22
12
Avtomobilist
20 7 1 1 7 2 2 63-60 22
13
Torpedo
19 8 1 0 7 1 2 51-50 21
14
HC Dinamo Riga
20 7 1 0 8 2 2 44-58 20
15
HC Spartak
19 6 4 0 9 0 0 43-45 20
16
Severstal
19 5 3 1 8 1 1 37-46 20
17
Barys
20 4 2 2 10 1 1 50-60 18
18
Neftekhimik
19 6 0 1 9 3 0 50-55 17
19
Vityaz
19 4 0 1 8 4 2 52-61 16
20
Amur
20 3 1 2 10 3 1 40-60 16
21
Sibir
19 5 0 0 11 3 0 33-50 13
22
Admiral
19 4 0 0 10 2 3 37-63 13
23
Kunlun RS
19 4 0 1 12 1 1 44-66 12
24
HC Sochi
20 2 2 1 13 0 2 39-61 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 21-11 10
2
HC Dinamo Minsk
5 3 1 0 0 1 0 20-17 9
3
Lokomotiv
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
4
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 15-12 8
5
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 18-16 8
6
SKA
5 3 0 0 0 1 1 19-12 8
7
HC Dinamo Riga
5 2 1 0 0 1 1 18-15 8
8
Torpedo
5 2 1 0 1 0 1 14-12 7
9
Ak Bars
5 1 1 1 1 1 0 17-14 7
10
Severstal
5 1 1 1 1 1 0 14-13 7
11
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 16-15 6
12
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 8-12 5
13
Avtomobilist
5 1 1 0 2 0 1 15-17 5
14
Jokerit
5 1 1 0 2 1 0 14-18 5
15
Neftekhimik
5 1 0 1 2 1 0 19-18 5
16
Amur
5 1 0 0 1 2 1 14-14 5
17
HC Dynamo
5 1 1 0 3 0 0 15-19 4
18
Kunlun RS
5 1 0 0 2 1 1 12-15 4
19
HC Spartak
5 0 2 0 3 0 0 8-14 4
20
HC Sochi
5 0 1 1 3 0 0 15-18 4
21
Barys
5 0 0 2 3 0 0 15-20 4
22
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 12-14 3
23
Admiral
5 1 0 0 3 0 1 11-14 3
24
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 11-18 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
10 4 3 2 1 0 0 39-29 18
2
Ak Bars
13 5 1 1 3 3 0 29-26 17
3
Metallurg
10 7 1 0 2 0 0 36-26 16
4
Avangard
10 6 1 1 2 0 0 33-20 16
5
SKA
10 6 0 1 2 0 1 35-21 15
6
HC Dynamo
9 7 0 0 2 0 0 31-17 14
7
HC Spartak
11 5 2 0 4 0 0 27-24 14
8
Tractor
9 5 1 1 2 0 0 26-25 14
9
HC Dinamo Minsk
9 5 1 0 1 2 0 28-22 14
10
Lokomotiv
12 5 1 0 4 1 1 32-34 14
11
Neftekhimik
11 5 0 1 3 2 0 33-23 14
12
Salavat Yulaev
9 5 1 0 2 0 1 22-18 13
13
Torpedo
11 5 1 0 4 0 1 30-31 13
14
Severstal
10 3 3 0 3 0 1 21-24 13
15
CSKA
9 5 1 0 3 0 0 19-18 12
16
HC Dinamo Riga
9 5 0 0 3 0 1 20-25 11
17
Barys
10 3 2 0 4 1 0 21-26 11
18
Avtomobilist
10 3 1 0 3 1 2 33-32 11
19
Kunlun RS
10 3 0 1 5 0 1 27-32 9
20
Vityaz
9 2 0 1 3 2 1 27-29 9
21
Amur
8 1 1 2 4 0 0 20-27 8
22
Admiral
8 3 0 0 4 0 1 18-24 7
23
HC Sochi
10 1 2 0 6 0 1 23-35 7
24
Sibir
7 3 0 0 4 0 0 13-17 6
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
12 6 0 3 1 1 1 41-30 20
2
Metallurg
9 8 0 1 0 0 0 38-13 18
3
Salavat Yulaev
11 7 1 0 2 1 0 41-20 17
4
HC Dinamo Minsk
10 5 2 0 3 0 0 36-28 14
5
SKA
10 4 1 1 2 1 1 29-23 14
6
CSKA
11 3 3 0 4 1 0 24-24 13
7
HC Dynamo
10 5 1 0 4 0 0 39-33 12
8
Avtomobilist
10 4 0 1 4 1 0 30-28 11
9
Ak Bars
8 2 1 2 2 1 0 22-20 11
10
Jokerit
10 4 0 0 4 1 1 24-30 10
11
HC Dinamo Riga
11 2 1 0 5 2 1 24-33 9
12
Lokomotiv
7 4 0 0 3 0 0 18-9 8
13
Torpedo
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
14
Amur
12 2 0 0 6 3 1 20-33 8
15
Severstal
9 2 0 1 5 1 0 16-22 7
16
Vityaz
10 2 0 0 5 2 1 25-32 7
17
Sibir
12 2 0 0 7 3 0 20-33 7
18
Barys
10 1 0 2 6 0 1 29-34 7
19
Avangard
8 3 0 0 5 0 0 23-27 6
20
HC Spartak
8 1 2 0 5 0 0 16-21 6
21
Admiral
11 1 0 0 6 2 2 19-39 6
22
HC Sochi
10 1 0 1 7 0 1 16-26 5
23
Neftekhimik
8 1 0 0 6 1 0 17-32 3
24
Kunlun RS
9 1 0 0 7 1 0 17-34 3
Comentarii