Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Sibir — HC Spartak 25 octombrie 2022

Cote si pariuri pe meci Sibir — HC Spartak

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.15
3.85
2.80
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Sibir – HC Spartak

Ultimele meciuri de la turneu

Sibir
22.10.22
Sibir
Vityaz
3
:
3
2
:
1
S
CS
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
I
15.10.22
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
4
S
CS
13.10.22
Tractor
Sibir
CO
11.10.22
Sibir
Admiral
I
08.10.22
Sibir
HC Sochi
V
06.10.22
Sibir
CSKA
I
04.10.22
Sibir
Lokomotiv
I
01.10.22
Avangard
Sibir
I
29.09.22
CSKA
Sibir
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
PO
25.09.22
Vityaz
Sibir
CO
22.09.22
Sibir
Avtomobilist
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
V
18.09.22
Barys
Sibir
I
16.09.22
Avtomobilist
Sibir
I
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
CS
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
PS
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
V
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
CS
04.09.22
HC Spartak
Sibir
I
02.09.22
HC Sochi
Sibir
V
HC Spartak
23.10.22
Amur
HC Spartak
CO
21.10.22
Admiral
HC Spartak
1
:
1
2
:
3
S
CS
18.10.22
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
16.10.22
Kunlun RS
HC Spartak
I
13.10.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
11.10.22
HC Spartak
Vityaz
PO
09.10.22
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
2
:
1
S
PS
07.10.22
Severstal
HC Spartak
V
05.10.22
HC Spartak
SKA
I
02.10.22
HC Spartak
Vityaz
I
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
V
28.09.22
HC Spartak
Barys
I
26.09.22
CSKA
HC Spartak
PO
23.09.22
HC Sochi
HC Spartak
V
21.09.22
Ak Bars
HC Spartak
V
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
I
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
PO
14.09.22
Avtomobilist
HC Spartak
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
V
04.09.22
HC Spartak
Sibir
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
V

Meciurile head-to-head: Sibir — HC Spartak

KHL 2022-2023
04.09.22
HC Spartak
Sibir
KHL 2021-2022
05.01.22
Sibir
HC Spartak
1
:
1
2
:
3
S
08.11.21
HC Spartak
Sibir
KHL 2020-2021
25.02.21
HC Spartak
Sibir
01.12.20
Sibir
HC Spartak
KHL 2019-2020
25.12.19
Sibir
HC Spartak
16.10.19
HC Spartak
Sibir
KHL 2018-2019
17.01.19
Sibir
HC Spartak
05.01.19
HC Spartak
Sibir
KHL 2017-2018
25.10.17
HC Spartak
Sibir
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
22 16 3 1 1 0 1 78-35 41
2
Metallurg
22 14 1 0 4 3 0 72-52 33
3
Avtomobilist
22 12 2 1 6 1 0 74-58 31
4
CSKA
21 11 2 1 4 2 1 66-48 31
5
HC Dynamo
22 11 1 2 5 0 3 57-40 31
6
Lokomotiv
22 11 1 1 6 1 2 57-49 29
7
Salavat Yulaev
21 10 0 3 5 2 1 56-39 29
8
Torpedo
21 10 1 2 7 1 0 61-48 27
9
HC Spartak
23 8 2 1 7 4 1 41-54 27
10
Vityaz
22 6 2 2 7 1 4 53-52 25
11
Sibir
22 5 2 4 9 1 1 49-49 24
12
Barys
22 9 1 1 10 0 1 51-61 23
13
Severstal
23 6 1 2 9 1 4 65-67 23
14
Admiral
22 4 1 5 9 1 2 42-50 23
15
HC Dinamo Minsk
22 6 2 1 9 3 1 59-66 22
16
Ak Bars
21 5 4 0 8 3 1 46-50 22
17
Neftekhimik
21 6 2 1 11 1 0 52-68 19
18
Tractor
22 6 1 1 11 2 1 48-59 19
19
Kunlun RS
23 5 2 1 12 1 2 48-63 19
20
Avangard
21 8 0 0 11 0 2 53-66 18
21
Amur
21 4 2 0 11 2 2 38-65 16
22
HC Sochi
20 3 0 0 14 3 0 39-66 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
5 5 0 0 0 0 0 19-6 10
2
Metallurg
5 4 0 0 0 1 0 18-9 9
3
Salavat Yulaev
5 4 0 0 0 0 1 18-10 9
4
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
5
Tractor
5 3 0 0 1 1 0 10-9 7
6
Admiral
5 0 0 3 1 0 1 11-11 7
7
Barys
5 3 0 0 2 0 0 14-12 6
8
Lokomotiv
5 2 1 0 2 0 0 16-16 6
9
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 12-13 6
10
Avtomobilist
5 2 0 1 2 0 0 13-12 6
11
Torpedo
5 2 0 1 2 0 0 11-10 6
12
HC Spartak
5 0 2 1 2 0 0 11-14 6
13
Sibir
5 0 1 2 2 0 0 14-14 6
14
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 2 1 0 14-12 5
15
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 15-16 5
16
HC Dynamo
5 1 0 1 2 0 1 9-12 5
17
Severstal
5 1 0 0 2 1 1 13-16 4
18
Amur
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
19
Ak Bars
5 0 1 0 3 0 1 9-14 3
20
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 11-16 2
21
Vityaz
5 0 0 0 3 0 2 8-17 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 11-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
13 9 2 1 0 0 1 43-20 25
2
Avtomobilist
12 10 0 1 1 0 0 46-24 22
3
Torpedo
11 8 0 1 1 1 0 44-24 19
4
CSKA
11 6 2 0 2 1 0 41-27 17
5
Barys
12 7 1 0 4 0 0 32-28 16
6
Metallurg
11 6 1 0 2 2 0 38-27 16
7
HC Dynamo
12 6 0 1 4 0 1 34-23 15
8
Vityaz
12 4 1 2 4 1 0 29-27 15
9
Kunlun RS
12 3 2 1 3 1 2 30-30 15
10
Lokomotiv
10 5 0 1 3 0 1 23-20 13
11
HC Dinamo Minsk
11 5 0 1 4 1 0 34-32 13
12
Ak Bars
11 2 3 0 3 3 0 24-26 13
13
Admiral
11 2 1 3 4 0 1 20-22 13
14
HC Spartak
12 4 1 0 5 2 0 20-33 12
15
Tractor
12 4 1 0 6 1 0 24-29 11
16
Salavat Yulaev
9 3 0 2 3 0 1 22-17 11
17
Sibir
10 3 0 2 4 0 1 25-24 11
18
Neftekhimik
10 3 1 1 5 0 0 24-27 10
19
Severstal
10 3 0 1 4 1 1 30-30 10
20
Avangard
6 4 0 0 1 0 1 18-14 9
21
Amur
10 3 0 0 4 1 2 19-27 9
22
HC Sochi
11 2 0 0 7 2 0 21-33 6
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
12 7 0 1 2 2 0 34-22 18
2
Metallurg
11 8 0 0 2 1 0 34-25 17
3
SKA
9 7 1 0 1 0 0 35-15 16
4
Lokomotiv
12 6 1 0 3 1 1 34-29 16
5
HC Dynamo
10 5 1 1 1 0 2 23-17 16
6
HC Spartak
11 4 1 1 2 2 1 21-21 15
7
CSKA
10 5 0 1 2 1 1 25-21 14
8
Severstal
13 3 1 1 5 0 3 35-37 13
9
Sibir
12 2 2 2 5 1 0 24-25 13
10
Vityaz
10 2 1 0 3 0 4 24-25 10
11
Admiral
11 2 0 2 5 1 1 22-28 10
12
Avangard
15 4 0 0 10 0 1 35-52 9
13
Ak Bars
10 3 1 0 5 0 1 22-24 9
14
Neftekhimik
11 3 1 0 6 1 0 28-41 9
15
Avtomobilist
10 2 2 0 5 1 0 28-34 9
16
HC Dinamo Minsk
11 1 2 0 5 2 1 25-34 9
17
Torpedo
10 2 1 1 6 0 0 17-24 8
18
Tractor
10 2 0 1 5 1 1 24-30 8
19
Barys
10 2 0 1 6 0 1 19-33 7
20
Amur
11 1 2 0 7 1 0 19-38 7
21
Kunlun RS
11 2 0 0 9 0 0 18-33 4
22
HC Sochi
9 1 0 0 7 1 0 18-33 3
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
22 16 3 1 1 0 1 78-35 41
2
CSKA
21 11 2 1 4 2 1 66-48 31
3
HC Dynamo
22 11 1 2 5 0 3 57-40 31
4
Lokomotiv
22 11 1 1 6 1 2 57-49 29
5
Torpedo
21 10 1 2 7 1 0 61-48 27
6
HC Spartak
23 8 2 1 7 4 1 41-54 27
7
Vityaz
22 6 2 2 7 1 4 53-52 25
8
Severstal
23 6 1 2 9 1 4 65-67 23
9
HC Dinamo Minsk
22 6 2 1 9 3 1 59-66 22
10
Kunlun RS
23 5 2 1 12 1 2 48-63 19
11
HC Sochi
20 3 0 0 14 3 0 39-66 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
22 14 1 0 4 3 0 72-52 33
2
Avtomobilist
22 12 2 1 6 1 0 74-58 31
3
Salavat Yulaev
21 10 0 3 5 2 1 56-39 29
4
Sibir
22 5 2 4 9 1 1 49-49 24
5
Barys
22 9 1 1 10 0 1 51-61 23
6
Admiral
22 4 1 5 9 1 2 42-50 23
7
Ak Bars
21 5 4 0 8 3 1 46-50 22
8
Neftekhimik
21 6 2 1 11 1 0 52-68 19
9
Tractor
22 6 1 1 11 2 1 48-59 19
10
Avangard
21 8 0 0 11 0 2 53-66 18
11
Amur
21 4 2 0 11 2 2 38-65 16
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
22 16 3 1 1 0 1 78-35 41
2
Torpedo
21 10 1 2 7 1 0 61-48 27
3
HC Spartak
23 8 2 1 7 4 1 41-54 27
4
Vityaz
22 6 2 2 7 1 4 53-52 25
5
HC Sochi
20 3 0 0 14 3 0 39-66 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
21 10 0 3 5 2 1 56-39 29
2
Sibir
22 5 2 4 9 1 1 49-49 24
3
Barys
22 9 1 1 10 0 1 51-61 23
4
Admiral
22 4 1 5 9 1 2 42-50 23
5
Avangard
21 8 0 0 11 0 2 53-66 18
6
Amur
21 4 2 0 11 2 2 38-65 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
21 11 2 1 4 2 1 66-48 31
2
HC Dynamo
22 11 1 2 5 0 3 57-40 31
3
Lokomotiv
22 11 1 1 6 1 2 57-49 29
4
Severstal
23 6 1 2 9 1 4 65-67 23
5
HC Dinamo Minsk
22 6 2 1 9 3 1 59-66 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
22 14 1 0 4 3 0 72-52 33
2
Avtomobilist
22 12 2 1 6 1 0 74-58 31
3
Ak Bars
21 5 4 0 8 3 1 46-50 22
4
Neftekhimik
21 6 2 1 11 1 0 52-68 19
5
Tractor
22 6 1 1 11 2 1 48-59 19
6
Kunlun RS
23 5 2 1 12 1 2 48-63 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anton Krasotkin
gk. 13 -24 0 0
Denis Kostin
gk. 10 -21 0 0
Ilya Morozov
df. 22 1 2 3
Michal Cajkovsky
df. 22 0 7 7
Trevor Murphy
df. 22 5 13 18
Yegor Alanov
df. 22 0 2 2
Nikita Efremov
df. 18 0 0 0
Ilja Pastuhov
df. 17 1 1 2
Timur Ahiyarov
df. 12 2 0 2
Vadim Kudako
df. 7 0 0 0
Alexey Solovyov
df. 6 0 1 1
Denis Alexandrov
df. 6 0 1 1
Alexander Sharov
fw. 22 10 5 15
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 22 1 2 3
Taylor Beck
fw. 22 6 14 20
Valentin Pyanov
fw. 22 0 6 6
Vyacheslav Osnovin
fw. 21 2 6 8
Vladimir Butuzov
fw. 20 7 5 12
Vyacheslav Litovchenko
fw. 19 3 2 5
Anton Shenfeld
fw. 17 0 3 3
Nikita Korotkov
fw. 16 0 2 2
Denis Golybev
fw. 15 1 2 3
Evgeny Chesalin
fw. 14 1 0 1
Nikita Setdikov
fw. 14 2 5 7
Anton Nazarevich
fw. 13 1 0 1
Alexei Yakovlev
fw. 11 0 1 1
Egor Spiridonov
fw. 10 0 1 1
Nikita Shashkov
fw. 6 2 0 2
HC Spartak

Boris Mironov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Patrik Rybar
gk. 16 -28 1 0
Alexei Krasikov
gk. 11 -22 0 0
Alexander Bryntsev
df. 23 0 0 0
Egor Savikov
df. 23 2 3 5
Joey Keane
df. 23 1 4 5
Nikita Sokolov
df. 22 0 1 1
Dmitriy Vishnevskiy
df. 17 0 5 5
Semion Rycjkin
df. 14 0 0 0
Timur Khairullin
df. 10 0 0 0
Atrem Serikov
df. 5 0 1 1
Daniil Orlov
df. 5 0 2 2
Nikita Sedov
df. 5 0 0 0
Alexander Khokhlachev
fw. 23 6 9 15
Danila Kvartalnov
fw. 23 3 1 4
Ilya Tataluyev
fw. 23 4 7 11
Roman Lyubimov
fw. 22 1 1 2
Phil Varone
fw. 21 4 5 9
Andrei Loktionov
fw. 20 3 3 6
Maxim Tsyplakov
fw. 19 4 5 9
Artyom Demkov
fw. 18 0 0 0
Dmitry Kugryshev
fw. 17 2 1 3
Pavel Kukshtel
fw. 16 0 0 0
Roman Starchenko
fw. 16 2 1 3
Nikita Chibrikov
fw. 15 0 1 1
Matvei Zaseda
fw. 10 5 2 7
Shane Prince
fw. 10 2 1 3
Dmitry Zlodeev
fw. 9 0 1 1
Fyodor Svechkov
fw. 8 0 0 0
German Rubtsov
fw. 6 0 1 1
Ilya Shipov
fw. 5 0 0 0
Ilya Baranov
fw. 4 0 0 0
Alexandr Tochilkin
fw. 3 0 0 0
Timur Khafizov
fw. 3 0 0 0
Aleksey Lipanov
fw. 2 0 0 0
Pavel Tkachenko
fw. 2 0 0 0
Kirill Kozhevnikov
fw. 1 0 0 0
Maksim Krovyakov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului