Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Sibir — HC Dinamo Minsk 7 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Sibir — HC Dinamo Minsk

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.85
3.90
3.50
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Sibir – HC Dinamo Minsk

Ultimele meciuri de la turneu

Sibir
05.01.23
Sibir
Avangard
V
30.12.22
Sibir
Avtomobilist
0
:
0
3
:
0
S
CS
28.12.22
Sibir
Barys
I
23.12.22
Metallurg
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
CS
21.12.22
Avtomobilist
Sibir
V
19.12.22
Tractor
Sibir
I
08.12.22
Sibir
Salavat Yulaev
I
06.12.22
Sibir
Tractor
I
04.12.22
Sibir
Torpedo
CO
30.11.22
Ak Bars
Sibir
V
28.11.22
Severstal
Sibir
V
26.11.22
Lokomotiv
Sibir
I
23.11.22
Sibir
Amur
V
21.11.22
Sibir
Ak Bars
V
19.11.22
Salavat Yulaev
Sibir
V
17.11.22
HC Dinamo Minsk
Sibir
CO
15.11.22
Metallurg
Sibir
I
12.11.22
Sibir
SKA
V
10.11.22
Sibir
HC Dynamo
V
07.11.22
Tractor
Sibir
I
05.11.22
Avtomobilist
Sibir
1
:
1
2
:
3
S
CS
03.11.22
Avangard
Sibir
PO
01.11.22
Barys
Sibir
I
29.10.22
Sibir
Severstal
V
27.10.22
Sibir
Barys
V
25.10.22
Sibir
HC Spartak
V
22.10.22
Sibir
Vityaz
3
:
3
2
:
1
S
CS
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
I
15.10.22
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
4
S
CS
13.10.22
Tractor
Sibir
CO
11.10.22
Sibir
Admiral
I
08.10.22
Sibir
HC Sochi
V
06.10.22
Sibir
CSKA
I
04.10.22
Sibir
Lokomotiv
I
01.10.22
Avangard
Sibir
I
29.09.22
CSKA
Sibir
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
PO
25.09.22
Vityaz
Sibir
CO
22.09.22
Sibir
Avtomobilist
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
V
18.09.22
Barys
Sibir
I
16.09.22
Avtomobilist
Sibir
I
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
CS
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
PS
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
V
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
CS
04.09.22
HC Spartak
Sibir
I
02.09.22
HC Sochi
Sibir
V
HC Dinamo Minsk
05.01.23
Admiral
HC Dinamo Minsk
V
03.01.23
Amur
HC Dinamo Minsk
V
30.12.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
5
:
5
0
:
2
S
PS
28.12.22
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
26.12.22
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
24.12.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
22.12.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
19.12.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
08.12.22
HC Dinamo Minsk
SKA
I
05.12.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
02.12.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
30.11.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
0
S
PS
28.11.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
24.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
22.11.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
PO
19.11.22
HC Dinamo Minsk
Admiral
3
:
3
0
:
2
S
PS
17.11.22
HC Dinamo Minsk
Sibir
PO
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
I
13.11.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
11.11.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
09.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
06.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
CO
02.11.22
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
31.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
29.10.22
Vityaz
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
CS
27.10.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
24.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
22.10.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
18.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
15.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
13.10.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
PO
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
05.10.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
I
28.09.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
PS
22.09.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
20.09.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
PO
14.09.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
CO
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
V
03.09.22
HC Dinamo Minsk
Barys
3
:
3
2
:
1
S
CS

Meciurile head-to-head: Sibir — HC Dinamo Minsk

KHL 2022-2023
17.11.22
HC Dinamo Minsk
Sibir
KHL 2021-2022
21.11.21
HC Dinamo Minsk
Sibir
1
:
1
1
:
2
S
22.10.21
Sibir
HC Dinamo Minsk
KHL 2020-2021
11.11.20
Sibir
HC Dinamo Minsk
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
KHL 2019-2020
01.02.20
Sibir
HC Dinamo Minsk
12.09.19
HC Dinamo Minsk
Sibir
KHL 2018-2019
20.10.18
Sibir
HC Dinamo Minsk
28.09.18
HC Dinamo Minsk
Sibir
KHL 2017-2018
26.11.17
HC Dinamo Minsk
Sibir
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
48 28 5 3 8 3 1 172-105 76
2
Lokomotiv
48 25 2 2 12 4 3 118-90 65
3
CSKA
46 24 5 1 11 3 2 141-102 65
4
Torpedo
47 24 4 2 14 3 0 138-106 63
5
Avtomobilist
47 21 6 1 12 3 4 137-119 63
6
Metallurg
47 25 2 1 13 4 2 138-115 62
7
HC Dynamo
47 20 3 4 12 3 5 125-102 62
8
Avangard
47 22 3 3 15 2 2 137-114 60
9
Salavat Yulaev
47 20 2 3 13 3 6 124-102 59
10
Sibir
48 17 4 7 17 2 1 122-108 59
11
Admiral
47 17 2 6 17 3 2 94-93 55
12
Ak Bars
47 14 8 2 16 5 2 120-117 55
13
Vityaz
47 14 5 2 18 3 5 118-124 50
14
HC Spartak
48 15 2 4 20 5 2 106-127 49
15
HC Dinamo Minsk
48 14 3 2 20 5 4 123-147 47
16
Severstal
47 11 4 3 18 7 4 123-134 47
17
Barys
48 17 1 3 23 1 3 103-130 46
18
Amur
47 14 4 2 21 3 3 98-120 46
19
Tractor
48 14 2 4 22 5 1 113-139 46
20
Neftekhimik
47 15 5 1 23 2 1 119-146 45
21
Kunlun RS
48 11 2 3 27 1 4 105-150 37
22
HC Sochi
46 3 2 0 33 6 2 92-176 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 1 1 0 1 0 16-12 9
2
Torpedo
5 4 0 0 1 0 0 22-12 8
3
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 19-12 8
4
Avangard
5 3 0 1 1 0 0 21-8 8
5
CSKA
5 2 2 0 1 0 0 11-6 8
6
Ak Bars
5 2 1 1 1 0 0 13-9 8
7
Sibir
5 2 0 2 1 0 0 12-5 8
8
Tractor
5 2 0 2 1 0 0 21-20 8
9
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 14-11 7
10
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 15-13 6
11
Amur
5 2 0 1 2 0 0 11-12 6
12
SKA
5 2 0 0 2 1 0 20-19 5
13
Lokomotiv
5 2 0 0 2 1 0 10-10 5
14
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 2 0 1 17-18 5
15
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 15-17 5
16
Barys
5 2 0 0 2 0 1 10-13 5
17
Severstal
5 1 1 0 2 1 0 12-15 5
18
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 12-13 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 11-16 3
20
HC Spartak
5 0 0 1 3 1 0 14-19 3
21
Avtomobilist
5 0 0 0 2 1 2 6-20 3
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 8-20 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
24 17 3 1 1 1 1 87-42 44
2
Torpedo
24 15 3 1 4 1 0 83-52 39
3
Avtomobilist
24 15 2 1 5 0 1 79-54 37
4
Metallurg
24 14 1 1 4 2 2 74-54 36
5
CSKA
24 12 4 0 6 1 1 77-55 34
6
HC Dynamo
25 11 2 2 6 1 3 73-55 34
7
Lokomotiv
22 14 0 1 4 1 2 49-34 33
8
Ak Bars
25 9 5 1 7 3 0 68-57 33
9
Sibir
23 11 1 3 7 0 1 67-54 31
10
Avangard
20 10 3 1 3 2 1 62-38 31
11
Salavat Yulaev
25 9 2 2 7 1 4 66-56 31
12
Tractor
26 10 2 1 10 3 0 61-71 29
13
Amur
24 9 2 1 7 2 3 55-56 29
14
Vityaz
25 8 3 2 9 2 1 67-67 29
15
Barys
25 11 1 2 11 0 0 59-60 28
16
Neftekhimik
22 9 3 1 8 0 1 54-56 27
17
Admiral
22 9 1 3 8 0 1 42-39 27
18
Severstal
23 7 2 2 8 3 1 64-60 26
19
HC Dinamo Minsk
24 8 1 1 9 3 2 70-79 25
20
Kunlun RS
26 6 2 1 13 1 3 63-90 22
21
HC Spartak
21 6 1 1 10 2 1 40-59 19
22
HC Sochi
22 2 1 0 16 2 1 41-77 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
24 11 2 2 7 2 0 85-63 32
2
Lokomotiv
26 11 2 1 8 3 1 69-56 32
3
CSKA
22 12 1 1 5 2 1 64-47 31
4
HC Spartak
27 9 1 3 10 3 1 66-68 30
5
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
6
Salavat Yulaev
22 11 0 1 6 2 2 58-46 28
7
HC Dynamo
22 9 1 2 6 2 2 52-47 28
8
Admiral
25 8 1 3 9 3 1 52-54 28
9
Sibir
25 6 3 4 10 2 0 55-54 28
10
Metallurg
23 11 1 0 9 2 0 64-61 26
11
Avtomobilist
23 6 4 0 7 3 3 58-65 26
12
Torpedo
23 9 1 1 10 2 0 55-54 24
13
HC Dinamo Minsk
24 6 2 1 11 2 2 53-68 22
14
Ak Bars
22 5 3 1 9 2 2 52-60 22
15
Vityaz
22 6 2 0 9 1 4 51-57 21
16
Severstal
24 4 2 1 10 4 3 59-74 21
17
Neftekhimik
25 6 2 0 15 2 0 65-90 18
18
Barys
23 6 0 1 12 1 3 44-70 18
19
Amur
23 5 2 1 14 1 0 43-64 17
20
Tractor
22 4 0 3 12 2 1 52-68 17
21
Kunlun RS
22 5 0 2 14 0 1 42-60 15
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
48 28 5 3 8 3 1 172-105 76
2
Lokomotiv
48 25 2 2 12 4 3 118-90 65
3
CSKA
46 24 5 1 11 3 2 141-102 65
4
Torpedo
47 24 4 2 14 3 0 138-106 63
5
HC Dynamo
47 20 3 4 12 3 5 125-102 62
6
Vityaz
47 14 5 2 18 3 5 118-124 50
7
HC Spartak
48 15 2 4 20 5 2 106-127 49
8
HC Dinamo Minsk
48 14 3 2 20 5 4 123-147 47
9
Severstal
47 11 4 3 18 7 4 123-134 47
10
Kunlun RS
48 11 2 3 27 1 4 105-150 37
11
HC Sochi
46 3 2 0 33 6 2 92-176 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
47 21 6 1 12 3 4 137-119 63
2
Metallurg
47 25 2 1 13 4 2 138-115 62
3
Avangard
47 22 3 3 15 2 2 137-114 60
4
Salavat Yulaev
47 20 2 3 13 3 6 124-102 59
5
Sibir
48 17 4 7 17 2 1 122-108 59
6
Admiral
47 17 2 6 17 3 2 94-93 55
7
Ak Bars
47 14 8 2 16 5 2 120-117 55
8
Barys
48 17 1 3 23 1 3 103-130 46
9
Amur
47 14 4 2 21 3 3 98-120 46
10
Tractor
48 14 2 4 22 5 1 113-139 46
11
Neftekhimik
47 15 5 1 23 2 1 119-146 45
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
48 28 5 3 8 3 1 172-105 76
2
Torpedo
47 24 4 2 14 3 0 138-106 63
3
Vityaz
47 14 5 2 18 3 5 118-124 50
4
HC Spartak
48 15 2 4 20 5 2 106-127 49
5
HC Sochi
46 3 2 0 33 6 2 92-176 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
47 22 3 3 15 2 2 137-114 60
2
Salavat Yulaev
47 20 2 3 13 3 6 124-102 59
3
Sibir
48 17 4 7 17 2 1 122-108 59
4
Admiral
47 17 2 6 17 3 2 94-93 55
5
Barys
48 17 1 3 23 1 3 103-130 46
6
Amur
47 14 4 2 21 3 3 98-120 46
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
48 25 2 2 12 4 3 118-90 65
2
CSKA
46 24 5 1 11 3 2 141-102 65
3
HC Dynamo
47 20 3 4 12 3 5 125-102 62
4
HC Dinamo Minsk
48 14 3 2 20 5 4 123-147 47
5
Severstal
47 11 4 3 18 7 4 123-134 47
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
47 21 6 1 12 3 4 137-119 63
2
Metallurg
47 25 2 1 13 4 2 138-115 62
3
Ak Bars
47 14 8 2 16 5 2 120-117 55
4
Tractor
48 14 2 4 22 5 1 113-139 46
5
Neftekhimik
47 15 5 1 23 2 1 119-146 45
6
Kunlun RS
48 11 2 3 27 1 4 105-150 37

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anton Krasotkin
gk. 29 -55 0 0
Denis Kostin
gk. 22 -44 0 0
Ilya Morozov
df. 48 3 6 9
Michal Cajkovsky
df. 48 7 9 16
Yegor Alanov
df. 48 0 8 8
Trevor Murphy
df. 45 8 25 33
Nikita Efremov
df. 41 0 1 1
Timur Ahiyarov
df. 33 2 2 4
Ilja Pastuhov
df. 25 1 1 2
Alexey Solovyov
df. 21 0 1 1
Denis Alexandrov
df. 14 0 1 1
Taylor Beck
fw. 48 12 29 41
Valentin Pyanov
fw. 48 4 15 19
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 47 5 3 8
Alexander Sharov
fw. 46 21 11 32
Vladimir Butuzov
fw. 46 19 12 31
Nikita Korotkov
fw. 40 5 10 15
Nikita Setdikov
fw. 39 7 9 16
Vyacheslav Osnovin
fw. 39 6 11 17
Denis Golybev
fw. 38 4 5 9
Vyacheslav Litovchenko
fw. 31 3 3 6
Evgeny Chesalin
fw. 28 1 2 3
Alexei Yakovlev
fw. 27 0 3 3
Anton Nazarevich
fw. 27 1 3 4
Nikita Shashkov
fw. 21 5 4 9
Egor Spiridonov
fw. 17 0 1 1
Maksim Sushko
fw. 5 1 0 1
Ivan Klimovich
fw. 3 0 0 0
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksey Kolosov
gk. 35 -84 0 0
Konstantin Shostak
gk. 16 -51 0 0
Joseph Duszak
df. 48 6 25 31
Mark Barberio
df. 47 2 6 8
Sergey Sapego
df. 42 4 8 12
Ilya Shinkevich
df. 38 0 6 6
Dmitri Korobov
df. 35 1 3 4
John Gilmour
df. 35 1 8 9
Shawn Lalonde
df. 34 1 10 11
Dmitriy Deryabin
df. 27 0 0 0
Ilya Sushko
df. 13 0 0 0
Nikita Zorkin
df. 3 1 0 1
Oleg Pozhigan
df. 3 0 1 1
Timofey Kovgorenya
df. 1 0 0 0
Nick Merkley
fw. 47 11 15 26
Ryan Spooner
fw. 47 14 21 35
Vladimir Alistrov
fw. 47 9 9 18
Vitaly Pinchuyk
fw. 46 7 5 12
Nikita Pyshkaylo
fw. 44 1 2 3
Roman Gorbunov
fw. 42 9 7 16
Igor Martunov
fw. 41 5 5 10
Pavel Varfolomeyev
fw. 38 14 9 23
Cedric Paquette
fw. 37 9 9 18
Denis Mosalev
fw. 35 1 3 4
Dmitriy Sokolov
fw. 35 8 5 13
Vadim Moroz
fw. 30 5 8 13
Valentin Demchenko
fw. 28 2 2 4
Brendon Kozun
fw. 21 7 7 14
Mikhail Shalagin
fw. 10 1 1 2
Artyom Demkov
fw. 7 2 3 5
Sergey Kuznetsov
fw. 6 0 0 0
Stepan Zvyagin
fw. 5 0 0 0
Dmitry Buynitsky
fw. 3 0 0 0
Sergei Shumakov
fw. 3 0 0 0
Yegor Ignatenko
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului