Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Sibir — Avangard 5 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Sibir — Avangard

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.65
3.80
2.25
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Sibir – Avangard

Ultimele meciuri de la turneu

Sibir
30.12.22
Sibir
Avtomobilist
0
:
0
3
:
0
S
CS
28.12.22
Sibir
Barys
I
23.12.22
Metallurg
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
CS
21.12.22
Avtomobilist
Sibir
V
19.12.22
Tractor
Sibir
I
08.12.22
Sibir
Salavat Yulaev
I
06.12.22
Sibir
Tractor
I
04.12.22
Sibir
Torpedo
CO
30.11.22
Ak Bars
Sibir
V
28.11.22
Severstal
Sibir
V
26.11.22
Lokomotiv
Sibir
I
23.11.22
Sibir
Amur
V
21.11.22
Sibir
Ak Bars
V
19.11.22
Salavat Yulaev
Sibir
V
17.11.22
HC Dinamo Minsk
Sibir
CO
15.11.22
Metallurg
Sibir
I
12.11.22
Sibir
SKA
V
10.11.22
Sibir
HC Dynamo
V
07.11.22
Tractor
Sibir
I
05.11.22
Avtomobilist
Sibir
1
:
1
2
:
3
S
CS
03.11.22
Avangard
Sibir
PO
01.11.22
Barys
Sibir
I
29.10.22
Sibir
Severstal
V
27.10.22
Sibir
Barys
V
25.10.22
Sibir
HC Spartak
V
22.10.22
Sibir
Vityaz
3
:
3
2
:
1
S
CS
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
I
15.10.22
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
4
S
CS
13.10.22
Tractor
Sibir
CO
11.10.22
Sibir
Admiral
I
08.10.22
Sibir
HC Sochi
V
06.10.22
Sibir
CSKA
I
04.10.22
Sibir
Lokomotiv
I
01.10.22
Avangard
Sibir
I
29.09.22
CSKA
Sibir
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
PO
25.09.22
Vityaz
Sibir
CO
22.09.22
Sibir
Avtomobilist
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
V
18.09.22
Barys
Sibir
I
16.09.22
Avtomobilist
Sibir
I
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
CS
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
PS
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
V
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
CS
04.09.22
HC Spartak
Sibir
I
02.09.22
HC Sochi
Sibir
V
Avangard
03.01.23
Avtomobilist
Avangard
V
30.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
0
S
CS
28.12.22
Avangard
Avtomobilist
V
26.12.22
Avangard
Barys
V
23.12.22
Avangard
Amur
V
21.12.22
Barys
Avangard
V
19.12.22
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
2
:
3
S
CS
08.12.22
Avangard
Ak Bars
PO
06.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
I
04.12.22
Avangard
Tractor
V
30.11.22
CSKA
Avangard
V
28.11.22
Lokomotiv
Avangard
I
26.11.22
Severstal
Avangard
V
23.11.22
Avangard
HC Spartak
I
19.11.22
Avangard
Ak Bars
CO
17.11.22
Avangard
HC Sochi
CO
13.11.22
Ak Bars
Avangard
V
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
CS
09.11.22
Metallurg
Avangard
V
06.11.22
Avangard
Vityaz
V
03.11.22
Avangard
Sibir
CO
01.11.22
HC Spartak
Avangard
V
30.10.22
Kunlun RS
Avangard
V
28.10.22
Avangard
Admiral
PO
25.10.22
Avangard
Barys
V
23.10.22
Avangard
Severstal
V
19.10.22
Tractor
Avangard
I
17.10.22
Metallurg
Avangard
I
15.10.22
Avangard
Admiral
3
:
3
2
:
3
S
PS
13.10.22
Avangard
Amur
V
09.10.22
Avangard
Kunlun RS
I
08.10.22
Avangard
Metallurg
V
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
I
01.10.22
Avangard
Sibir
V
27.09.22
HC Dynamo
Avangard
I
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
V
23.09.22
Torpedo
Avangard
I
21.09.22
HC Sochi
Avangard
V
19.09.22
Tractor
Avangard
V
16.09.22
Barys
Avangard
V
15.09.22
Barys
Avangard
I
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
PS
11.09.22
Avtomobilist
Avangard
I
07.09.22
SKA
Avangard
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
I
03.09.22
Vityaz
Avangard
I

Meciurile head-to-head: Sibir — Avangard

KHL 2022-2023
03.11.22
Avangard
Sibir
01.10.22
Avangard
Sibir
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
KHL 2021-2022
26.11.21
Sibir
Avangard
16.10.21
Avangard
Sibir
KHL 2020-2021
18.02.21
Sibir
Avangard
13.11.20
Sibir
Avangard
10.10.20
Avangard
Sibir
03.09.20
Avangard
Sibir
KHL 2019-2020
19.12.19
Avangard
Sibir
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
47 28 5 3 7 3 1 171-100 76
2
Lokomotiv
47 25 2 2 11 4 3 116-87 65
3
CSKA
45 23 5 1 11 3 2 139-102 63
4
Avtomobilist
46 21 6 1 12 3 3 134-115 62
5
Torpedo
46 23 4 2 14 3 0 133-104 61
6
Metallurg
46 24 2 1 13 4 2 135-113 60
7
Avangard
46 22 3 3 14 2 2 136-111 60
8
HC Dynamo
46 20 3 3 12 3 5 122-100 60
9
Salavat Yulaev
46 19 2 3 13 3 6 119-101 57
10
Sibir
47 16 4 7 17 2 1 119-107 57
11
Admiral
47 17 2 6 17 3 2 94-93 55
12
Ak Bars
46 13 8 2 16 5 2 118-117 53
13
Vityaz
46 14 5 2 17 3 5 118-122 50
14
HC Spartak
47 15 2 4 19 5 2 104-122 49
15
HC Dinamo Minsk
48 14 3 2 20 5 4 123-147 47
16
Severstal
46 11 4 3 17 7 4 120-130 47
17
Barys
47 17 1 3 22 1 3 103-129 46
18
Tractor
47 14 2 3 22 5 1 109-136 44
19
Amur
46 13 4 2 21 3 3 97-120 44
20
Neftekhimik
46 14 5 1 23 2 1 115-143 43
21
Kunlun RS
47 11 2 3 27 1 3 103-147 36
22
HC Sochi
45 3 2 0 32 6 2 92-174 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
5 4 0 1 0 0 0 23-6 10
2
HC Dynamo
5 3 1 0 0 1 0 15-10 9
3
Torpedo
5 3 1 0 1 0 0 19-11 8
4
Ak Bars
5 2 1 1 1 0 0 15-12 8
5
Neftekhimik
5 3 0 0 1 1 0 16-11 7
6
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 11-8 7
7
Severstal
5 2 1 0 1 1 0 13-11 7
8
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 14-13 7
9
Tractor
5 2 0 1 1 1 0 20-21 7
10
Barys
5 2 0 1 1 0 1 15-16 7
11
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 15-15 6
12
CSKA
5 1 2 0 2 0 0 10-9 6
13
Sibir
5 1 0 2 2 0 0 11-7 6
14
SKA
5 2 0 0 2 1 0 20-16 5
15
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 2 0 1 17-18 5
16
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 12-13 4
17
Kunlun RS
5 1 0 1 3 0 0 12-15 4
18
Amur
5 1 0 1 3 0 0 11-15 4
19
Metallurg
5 1 0 0 2 0 2 14-18 4
20
HC Spartak
5 0 0 1 3 1 0 14-18 3
21
Avtomobilist
5 0 0 0 2 1 2 7-21 3
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 8-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
24 17 3 1 1 1 1 87-42 44
2
Avtomobilist
24 15 2 1 5 0 1 79-54 37
3
Torpedo
23 14 3 1 4 1 0 78-50 37
4
Metallurg
23 13 1 1 4 2 2 71-52 34
5
Lokomotiv
22 14 0 1 4 1 2 49-34 33
6
CSKA
23 11 4 0 6 1 1 75-55 32
7
HC Dynamo
24 11 2 1 6 1 3 70-53 32
8
Avangard
20 10 3 1 3 2 1 62-38 31
9
Ak Bars
24 8 5 1 7 3 0 66-57 31
10
Sibir
22 10 1 3 7 0 1 64-53 29
11
Vityaz
25 8 3 2 9 2 1 67-67 29
12
Salavat Yulaev
24 8 2 2 7 1 4 61-55 29
13
Barys
25 11 1 2 11 0 0 59-60 28
14
Tractor
25 10 2 0 10 3 0 57-68 27
15
Admiral
22 9 1 3 8 0 1 42-39 27
16
Amur
23 8 2 1 7 2 3 54-56 27
17
Severstal
23 7 2 2 8 3 1 64-60 26
18
Neftekhimik
21 8 3 1 8 0 1 50-53 25
19
HC Dinamo Minsk
24 8 1 1 9 3 2 70-79 25
20
Kunlun RS
26 6 2 1 13 1 3 63-90 22
21
HC Spartak
21 6 1 1 10 2 1 40-59 19
22
HC Sochi
22 2 1 0 16 2 1 41-77 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
23 11 2 2 6 2 0 84-58 32
2
Lokomotiv
25 11 2 1 7 3 1 67-53 32
3
CSKA
22 12 1 1 5 2 1 64-47 31
4
HC Spartak
26 9 1 3 9 3 1 64-63 30
5
Avangard
26 12 0 2 11 0 1 74-73 29
6
Salavat Yulaev
22 11 0 1 6 2 2 58-46 28
7
HC Dynamo
22 9 1 2 6 2 2 52-47 28
8
Admiral
25 8 1 3 9 3 1 52-54 28
9
Sibir
25 6 3 4 10 2 0 55-54 28
10
Metallurg
23 11 1 0 9 2 0 64-61 26
11
Avtomobilist
22 6 4 0 7 3 2 55-61 25
12
Torpedo
23 9 1 1 10 2 0 55-54 24
13
HC Dinamo Minsk
24 6 2 1 11 2 2 53-68 22
14
Ak Bars
22 5 3 1 9 2 2 52-60 22
15
Vityaz
21 6 2 0 8 1 4 51-55 21
16
Severstal
23 4 2 1 9 4 3 56-70 21
17
Neftekhimik
25 6 2 0 15 2 0 65-90 18
18
Barys
22 6 0 1 11 1 3 44-69 18
19
Amur
23 5 2 1 14 1 0 43-64 17
20
Tractor
22 4 0 3 12 2 1 52-68 17
21
Kunlun RS
21 5 0 2 14 0 0 40-57 14
22
HC Sochi
23 1 1 0 16 4 1 51-97 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
47 28 5 3 7 3 1 171-100 76
2
Lokomotiv
47 25 2 2 11 4 3 116-87 65
3
CSKA
45 23 5 1 11 3 2 139-102 63
4
Torpedo
46 23 4 2 14 3 0 133-104 61
5
HC Dynamo
46 20 3 3 12 3 5 122-100 60
6
Vityaz
46 14 5 2 17 3 5 118-122 50
7
HC Spartak
47 15 2 4 19 5 2 104-122 49
8
HC Dinamo Minsk
48 14 3 2 20 5 4 123-147 47
9
Severstal
46 11 4 3 17 7 4 120-130 47
10
Kunlun RS
47 11 2 3 27 1 3 103-147 36
11
HC Sochi
45 3 2 0 32 6 2 92-174 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
46 21 6 1 12 3 3 134-115 62
2
Metallurg
46 24 2 1 13 4 2 135-113 60
3
Avangard
46 22 3 3 14 2 2 136-111 60
4
Salavat Yulaev
46 19 2 3 13 3 6 119-101 57
5
Sibir
47 16 4 7 17 2 1 119-107 57
6
Admiral
47 17 2 6 17 3 2 94-93 55
7
Ak Bars
46 13 8 2 16 5 2 118-117 53
8
Barys
47 17 1 3 22 1 3 103-129 46
9
Tractor
47 14 2 3 22 5 1 109-136 44
10
Amur
46 13 4 2 21 3 3 97-120 44
11
Neftekhimik
46 14 5 1 23 2 1 115-143 43
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
47 28 5 3 7 3 1 171-100 76
2
Torpedo
46 23 4 2 14 3 0 133-104 61
3
Vityaz
46 14 5 2 17 3 5 118-122 50
4
HC Spartak
47 15 2 4 19 5 2 104-122 49
5
HC Sochi
45 3 2 0 32 6 2 92-174 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
46 22 3 3 14 2 2 136-111 60
2
Salavat Yulaev
46 19 2 3 13 3 6 119-101 57
3
Sibir
47 16 4 7 17 2 1 119-107 57
4
Admiral
47 17 2 6 17 3 2 94-93 55
5
Barys
47 17 1 3 22 1 3 103-129 46
6
Amur
46 13 4 2 21 3 3 97-120 44
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
47 25 2 2 11 4 3 116-87 65
2
CSKA
45 23 5 1 11 3 2 139-102 63
3
HC Dynamo
46 20 3 3 12 3 5 122-100 60
4
HC Dinamo Minsk
48 14 3 2 20 5 4 123-147 47
5
Severstal
46 11 4 3 17 7 4 120-130 47
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
46 21 6 1 12 3 3 134-115 62
2
Metallurg
46 24 2 1 13 4 2 135-113 60
3
Ak Bars
46 13 8 2 16 5 2 118-117 53
4
Tractor
47 14 2 3 22 5 1 109-136 44
5
Neftekhimik
46 14 5 1 23 2 1 115-143 43
6
Kunlun RS
47 11 2 3 27 1 3 103-147 36

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anton Krasotkin
gk. 28 -54 0 0
Denis Kostin
gk. 22 -44 0 0
Ilya Morozov
df. 47 3 6 9
Michal Cajkovsky
df. 47 7 9 16
Yegor Alanov
df. 47 0 8 8
Trevor Murphy
df. 45 8 25 33
Nikita Efremov
df. 40 0 1 1
Timur Ahiyarov
df. 32 2 1 3
Ilja Pastuhov
df. 25 1 1 2
Alexey Solovyov
df. 20 0 1 1
Denis Alexandrov
df. 13 0 1 1
Taylor Beck
fw. 47 12 28 40
Valentin Pyanov
fw. 47 3 14 17
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 46 5 3 8
Alexander Sharov
fw. 45 20 11 31
Vladimir Butuzov
fw. 45 18 11 29
Nikita Korotkov
fw. 39 5 10 15
Nikita Setdikov
fw. 38 7 9 16
Vyacheslav Osnovin
fw. 38 6 11 17
Denis Golybev
fw. 37 4 5 9
Vyacheslav Litovchenko
fw. 31 3 3 6
Evgeny Chesalin
fw. 28 1 2 3
Anton Nazarevich
fw. 27 1 3 4
Alexei Yakovlev
fw. 26 0 3 3
Nikita Shashkov
fw. 20 5 4 9
Egor Spiridonov
fw. 17 0 1 1
Maksim Sushko
fw. 4 1 0 1
Ivan Klimovich
fw. 3 0 0 0
Avangard

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vasily Demchenko
gk. 40 -75 0 0
Stanislav Galimov
gk. 10 -23 0 0
Andrey Mishurov
gk. 5 -4 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 0 0 0 0
Damir Sharipzyanov
df. 46 4 7 11
Alexei Bereglazov
df. 45 7 14 21
Anton Belov
df. 45 1 10 11
Semyon Chistyakov
df. 37 5 13 18
Viktor Svedberg
df. 29 0 3 3
Ziyat Paigin
df. 29 3 0 3
Mikhail Gulyayev
df. 12 0 1 1
Fyodor Belyakov
df. 10 0 2 2
Timofej Davidov
df. 10 0 0 0
Bogdan Kiselevich
df. 6 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 0 0 0 0
Alexander Broadhurst
fw. 46 9 13 22
Arseni Gritsyuk
fw. 46 8 19 27
Pavel Dedunov
fw. 46 3 3 6
Sergey Tolchinsky
fw. 46 13 23 36
Reid Boucher
fw. 45 23 16 39
Vladimir Tkachyov
fw. 44 16 28 44
Fyodor Malykhin
fw. 43 3 5 8
Alexander Dergachyov
fw. 38 4 5 9
Korban Nait
fw. 38 10 12 22
Vladimir Zharkov
fw. 33 3 6 9
Ivan Telegin
fw. 31 4 8 12
Nikita Mikhaylov
fw. 14 1 2 3
Nail Yakupov
fw. 13 4 2 6
Egor Kruzhenkov
fw. 10 0 0 0
Ivan Miroshnichenko
fw. 10 1 0 1
Nikita Kholodilin
fw. 2 0 0 0
Semen Astashevsky
fw. 2 0 0 0
Gleb Trikozov
fw. 1 0 0 0
Sergei Alkhimov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului