Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
1:3
Sibir — Ak Bars Meci incheiat 19 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
30 octombrie, 18:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Sibir — Ak Bars

19 octombrie 2020, 15:30 (EEST)
19 octombrie 2020, 15:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Sibir Arena (Novosibirsk, Russia)
Arbitru: Roman Shchenyov, Sergei Morozov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Harri Säteri
gk. 558 -30 0 0
Alexei Krasikov
gk. 271 -11 0 0
Jyrki Jokipakka
df. 379 3 4 7
Yefim Gurkin
df. 342 2 6 8
Ilya Morozov
df. 241 1 2 3
Yaroslav Khabarov
df. 214 2 1 3
Nikolai Timashov
df. 148 2 2 4
Andrey Ermakov
df. 45 0 1 1
Ilja Pastuhov
df. 32 1 0 1
Oleg Li
fw. 336 4 3 7
Alexander Sharov
fw. 302 1 5 6
Egor Milovzorov
fw. 297 2 8 10
Dmitry Sayustov
fw. 296 4 2 6
Danil Romantsev
fw. 280 3 4 7
Mikael Ruohomaa
fw. 251 4 9 13
Viktor Komarov
fw. 207 3 4 7
Juuso Puustinen
fw. 203 7 2 9
Nikita Shashkov
fw. 190 3 3 6
Evgeny Chesalin
fw. 182 3 4 7
Nikita Korotkov
fw. 177 1 1 2
Stepan Sannikov
fw. 169 1 1 2
Mikhail Romaev
fw. 76 0 0 0
Nu vor juca
Anton Krasotkin
gk. 255 -13 0 0
Konstantin Alexeyev
df. 226 0 7 7
Vitaly Menshikov
df. 219 1 1 2
Ilya Hohlov
df. 205 0 4 4
Erik O'Dell
fw. 153 1 2 3
Vladimir Pervushin
fw. 111 1 2 3
Alexander Torchenyuk
fw. 88 0 2 2
Vladislav Naumov
df. 43 0 0 0
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 14 0 0 0
Sergei Dubakin
fw. 11 0 0 0
Nikita Potapov
fw. 4 0 0 0
Ak Bars

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Amir Miftahov
gk. 121 -1 0 0
Artur Ahtymov
gk. 99 -4 0 0
Dmitry Yudin
df. 304 0 4 4
Albert Yarullin
df. 285 1 4 5
Nikita Lyamkin
df. 283 0 3 3
Andrei Pedan
df. 263 2 3 5
Kamil Fazylzyanov
df. 116 1 0 1
Danil Zhuravlyov
df. 74 0 1 1
Alexander Lyakhov
df. 41 0 0 0
Justin Azevedo
fw. 322 4 8 12
Stanislav Galiyev
fw. 288 7 9 16
Stéphane Da Costa
fw. 230 6 5 11
Patrice Cormier
fw. 228 2 5 7
Alexander Burmistrov
fw. 205 3 2 5
Dmitry Voronkov
fw. 186 3 2 5
Mikhail Glukhov
fw. 173 0 2 2
Kirill Petrov
fw. 161 1 4 5
Nikita Dynyak
fw. 124 0 3 3
Viktor Tikhonov
fw. 89 2 0 2
Ilya Safonov
fw. 69 0 0 0
Ivan Yemets
fw. 57 2 0 2
Maxim Marushev
fw. 51 0 1 1
Nu vor juca
Timur Bilyalov
gk. 606 -22 0 0
Adam Reydeborn
gk. 278 -10 0 0
Artem Galimov
fw. 274 3 6 9
Mikael Vikstrand
df. 229 1 2 3
Mikhail Fisenko
fw. 193 1 0 1
Nigel Dawes
fw. 192 5 2 7
Artyom Lukoyanov
fw. 184 0 1 1
Kristian Khenkel
df. 154 0 1 1
Roman Rukavishnikov
df. 137 1 1 2
Danis Zaripov
fw. 109 3 5 8
Konstantin Luchevnikov
df. 87 0 0 0
Alexander Hovanov
fw. 64 0 0 0
Saveli Kuvardin
fw. 47 0 0 0
Nikolai Bogatov
df. 25 0 0 0
Alexsandr Lubchich
df. 23 0 0 0
Dmitry Muzhikov
df. 21 0 0 0
Ruslan Galimzyanov
fw. 16 0 0 0
Nikolay Averin
df. 10 0 0 0
Artem Valeev
fw. 5 0 0 0
Dmitriy Katelevskiy
fw. 4 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
3.20
3.80
2.02
2.05
1.75
5.25
4.80
1.48
2.70
1.44
3.10
4.00
1.99
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
21.12.19
Ak Bars
Sibir
27.11.19
Ak Bars
Sibir
1
:
1
1
:
0
S
20.11.19
Sibir
Ak Bars
23.09.19
Sibir
Ak Bars
KHL 2018-2019
22.10.18
Sibir
Ak Bars
24.09.18
Ak Bars
Sibir
KHL 2017-2018
29.12.17
Sibir
Ak Bars
02.10.17
Ak Bars
Sibir
KHL 2016-2017
24.01.17
Ak Bars
Sibir
1
:
2
OT
21.11.16
Sibir
Ak Bars
1
:
2
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Sibir
17.10.20
Sibir
Jokerit
I
12.10.20
Torpedo
Sibir
I
10.10.20
Avangard
Sibir
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
PS
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
PS
02.10.20
Sibir
Torpedo
V
30.09.20
Sibir
SKA
I
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
V
25.09.20
Jokerit
Sibir
I
23.09.20
SKA
Sibir
V
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
I
16.09.20
Sibir
HC Dynamo
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
CO
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
V
10.09.20
Sibir
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
I
03.09.20
Avangard
Sibir
I
Ak Bars
16.10.20
Ak Bars
Barys
PO
14.10.20
Ak Bars
Amur
V
13.10.20
Ak Bars
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
PS
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
PO
08.10.20
Vityaz
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
PO
25.09.20
SKA
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
CS
22.09.20
Ak Bars
Avangard
1
:
1
1
:
0
S
CS
20.09.20
Ak Bars
HC Sochi
V
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
V
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
CO
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
I
02.09.20
CSKA
Ak Bars
CO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
SKA
18 10 0 0 5 1 2 53-47 23
3
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 45-29 23
4
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
5
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
6
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
7
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
8
HC Spartak
16 5 0 1 7 3 0 39-51 15
9
Vityaz
15 4 1 2 7 0 1 47-43 15
10
HC Sochi
15 3 1 0 9 0 2 29-52 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Ak Bars
18 6 2 3 3 3 1 51-40 26
4
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
5
Salavat Yulaev
19 8 0 3 7 1 0 59-57 23
6
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
7
Torpedo
16 4 0 2 7 2 1 43-49 15
8
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
9
Amur
19 4 1 1 11 0 2 37-64 14
10
Sibir
18 4 1 0 10 0 3 50-61 13
11
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
12
Kunlun RS
15 2 0 0 12 0 1 30-56 5
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
18 10 0 0 5 1 2 53-47 23
2
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
3
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
4
HC Spartak
16 5 0 1 7 3 0 39-51 15
5
Vityaz
15 4 1 2 7 0 1 47-43 15
6
HC Sochi
15 3 1 0 9 0 2 29-52 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
19 8 0 3 7 1 0 59-57 23
3
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
4
Amur
19 4 1 1 11 0 2 37-64 14
5
Sibir
18 4 1 0 10 0 3 50-61 13
6
Kunlun RS
15 2 0 0 12 0 1 30-56 5
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 45-29 23
3
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
4
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
2
Ak Bars
18 6 2 3 3 3 1 51-40 26
3
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
4
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
5
Torpedo
16 4 0 2 7 2 1 43-49 15
6
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
3
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
4
Ak Bars
18 6 2 3 3 3 1 51-40 26
5
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
6
SKA
18 10 0 0 5 1 2 53-47 23
7
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 45-29 23
8
Salavat Yulaev
19 8 0 3 7 1 0 59-57 23
9
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
10
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
11
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
12
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
13
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
14
HC Spartak
16 5 0 1 7 3 0 39-51 15
15
Vityaz
15 4 1 2 7 0 1 47-43 15
16
Torpedo
16 4 0 2 7 2 1 43-49 15
17
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
18
Amur
19 4 1 1 11 0 2 37-64 14
19
Sibir
18 4 1 0 10 0 3 50-61 13
20
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
21
HC Sochi
15 3 1 0 9 0 2 29-52 10
22
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
23
Kunlun RS
15 2 0 0 12 0 1 30-56 5
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 2 1 0 0 0 13-7 10
2
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 20-12 8
3
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 18-10 8
4
Avtomobilist
5 2 0 1 1 0 1 14-12 7
5
Ak Bars
5 1 0 1 0 2 1 11-9 7
6
Jokerit
5 3 0 0 2 0 0 16-14 6
7
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
8
Amur
5 2 0 1 2 0 0 14-15 6
9
Severstal
5 2 0 1 2 0 0 9-12 6
10
HC Spartak
5 2 0 0 1 2 0 13-16 6
11
Barys
5 0 3 0 2 0 0 11-10 6
12
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
13
Vityaz
5 2 0 0 2 0 1 17-16 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-13 5
15
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 11-13 5
16
Salavat Yulaev
5 0 0 2 2 1 0 15-18 5
17
SKA
5 2 0 0 3 0 0 13-15 4
18
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 12-19 4
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 7-9 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 11-20 3
21
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 14-21 2
22
Sibir
5 0 0 0 3 0 2 10-18 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
2
CSKA
9 7 0 0 1 1 0 26-13 15
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
5
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
6
Lokomotiv
8 4 1 0 2 0 1 25-18 11
7
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
8
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
9
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
10
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
11
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
12
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
13
Sibir
9 3 1 0 3 0 2 31-32 10
14
SKA
8 4 0 0 3 0 1 22-23 9
15
Amur
8 4 0 0 3 0 1 17-19 9
16
Severstal
8 3 1 0 4 0 0 17-25 8
17
Vityaz
8 2 0 1 4 0 1 22-24 7
18
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-25 6
19
Barys
5 1 0 1 1 1 1 13-14 6
20
Kunlun RS
5 2 0 0 2 0 1 12-15 5
21
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
22
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 16-13 4
23
HC Sochi
8 1 0 0 5 0 2 14-29 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
9 6 0 1 2 0 0 33-22 14
2
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
3
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
4
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
5
Tractor
9 5 0 1 3 0 0 23-16 12
6
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
7
Salavat Yulaev
10 4 0 2 4 0 0 30-30 12
8
Metallurg
7 3 0 3 1 0 0 21-12 12
9
Ak Bars
9 2 1 2 2 2 0 27-24 12
10
HC Dinamo Minsk
6 3 1 1 0 0 1 22-15 11
11
Jokerit
7 4 0 0 2 1 0 18-15 9
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
15
Vityaz
7 2 1 1 3 0 0 25-19 8
16
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
17
HC Sochi
7 2 1 0 4 0 0 15-23 6
18
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
19
HC Spartak
6 2 0 0 4 0 0 9-21 4
20
Torpedo
7 0 0 2 5 0 0 14-22 4
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8