Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
21 martie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
21 martie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Sibir — Admiral 5 februarie 2023

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.85
3.90
3.50
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Sibir – Admiral

Ultimele meciuri de la turneu

Sibir
01.02.23
Amur
Sibir
I
30.01.23
Amur
Sibir
CO
28.01.23
Admiral
Sibir
PO
26.01.23
Admiral
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
CS
23.01.23
Sibir
Amur
I
20.01.23
Sibir
Metallurg
V
18.01.23
Sibir
Neftekhimik
V
16.01.23
Barys
Sibir
V
14.01.23
Ak Bars
Sibir
CO
09.01.23
Sibir
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
PS
07.01.23
Sibir
HC Dinamo Minsk
CO
05.01.23
Sibir
Avangard
V
30.12.22
Sibir
Avtomobilist
0
:
0
3
:
0
S
CS
28.12.22
Sibir
Barys
I
23.12.22
Metallurg
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
CS
21.12.22
Avtomobilist
Sibir
V
19.12.22
Tractor
Sibir
I
08.12.22
Sibir
Salavat Yulaev
I
06.12.22
Sibir
Tractor
I
04.12.22
Sibir
Torpedo
CO
30.11.22
Ak Bars
Sibir
V
28.11.22
Severstal
Sibir
V
26.11.22
Lokomotiv
Sibir
I
23.11.22
Sibir
Amur
V
21.11.22
Sibir
Ak Bars
V
19.11.22
Salavat Yulaev
Sibir
V
17.11.22
HC Dinamo Minsk
Sibir
CO
15.11.22
Metallurg
Sibir
I
12.11.22
Sibir
SKA
V
10.11.22
Sibir
HC Dynamo
V
07.11.22
Tractor
Sibir
I
05.11.22
Avtomobilist
Sibir
1
:
1
2
:
3
S
CS
03.11.22
Avangard
Sibir
PO
01.11.22
Barys
Sibir
I
29.10.22
Sibir
Severstal
V
27.10.22
Sibir
Barys
V
25.10.22
Sibir
HC Spartak
V
22.10.22
Sibir
Vityaz
3
:
3
2
:
1
S
CS
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
I
15.10.22
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
4
S
CS
13.10.22
Tractor
Sibir
CO
11.10.22
Sibir
Admiral
I
08.10.22
Sibir
HC Sochi
V
06.10.22
Sibir
CSKA
I
04.10.22
Sibir
Lokomotiv
I
01.10.22
Avangard
Sibir
I
29.09.22
CSKA
Sibir
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
PO
25.09.22
Vityaz
Sibir
CO
22.09.22
Sibir
Avtomobilist
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
V
18.09.22
Barys
Sibir
I
16.09.22
Avtomobilist
Sibir
I
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
CS
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
PS
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
V
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
CS
04.09.22
HC Spartak
Sibir
I
02.09.22
HC Sochi
Sibir
V
Admiral
01.02.23
Admiral
Avangard
2
:
2
0
:
1
S
PS
30.01.23
Admiral
Avangard
CO
28.01.23
Admiral
Sibir
CO
26.01.23
Admiral
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
PS
21.01.23
Admiral
Amur
I
18.01.23
Amur
Admiral
I
16.01.23
Ak Bars
Admiral
1
:
1
2
:
0
S
PS
14.01.23
Salavat Yulaev
Admiral
I
12.01.23
Metallurg
Admiral
1
:
1
0
:
1
S
CS
09.01.23
Admiral
Barys
V
08.01.23
Admiral
Barys
I
05.01.23
Admiral
HC Dinamo Minsk
I
30.12.22
Admiral
Amur
I
29.12.22
Admiral
Amur
V
27.12.22
Amur
Admiral
V
23.12.22
Salavat Yulaev
Admiral
I
21.12.22
Metallurg
Admiral
I
19.12.22
Avtomobilist
Admiral
V
08.12.22
Amur
Admiral
V
07.12.22
Amur
Admiral
PO
05.12.22
Admiral
Amur
I
30.11.22
Admiral
Torpedo
I
26.11.22
Admiral
Neftekhimik
V
25.11.22
Admiral
Neftekhimik
V
21.11.22
Neftekhimik
Admiral
I
19.11.22
HC Dinamo Minsk
Admiral
3
:
3
0
:
2
S
CS
17.11.22
HC Dynamo
Admiral
V
15.11.22
CSKA
Admiral
I
12.11.22
Admiral
Tractor
V
10.11.22
Admiral
Tractor
V
08.11.22
Admiral
SKA
V
06.11.22
Admiral
HC Dynamo
V
03.11.22
Barys
Admiral
V
01.11.22
Tractor
Admiral
PO
30.10.22
Avtomobilist
Admiral
V
28.10.22
Avangard
Admiral
CO
25.10.22
Admiral
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
CS
21.10.22
Admiral
HC Spartak
1
:
1
2
:
3
S
PS
18.10.22
Admiral
Vityaz
2
:
2
1
:
0
S
CS
15.10.22
Avangard
Admiral
3
:
3
2
:
3
S
CS
13.10.22
Barys
Admiral
I
11.10.22
Sibir
Admiral
V
08.10.22
Admiral
CSKA
I
06.10.22
Admiral
Lokomotiv
2
:
2
2
:
0
S
CS
04.10.22
Admiral
HC Sochi
I
30.09.22
Vityaz
Admiral
2
:
2
3
:
2
S
PS
28.09.22
SKA
Admiral
I
26.09.22
Severstal
Admiral
1
:
1
2
:
3
S
CS
24.09.22
Lokomotiv
Admiral
I
21.09.22
Admiral
Metallurg
I
19.09.22
Admiral
Metallurg
I
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
CO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
V
11.09.22
Admiral
Kunlun RS
V
08.09.22
Ak Bars
Admiral
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
I
04.09.22
HC Sochi
Admiral
V
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
I

Meciurile head-to-head: Sibir — Admiral

KHL 2022-2023
28.01.23
Admiral
Sibir
26.01.23
Admiral
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
11.10.22
Sibir
Admiral
KHL 2021-2022
14.01.22
Admiral
Sibir
12.01.22
Admiral
Sibir
KHL 2019-2020
24.11.19
Sibir
Admiral
02.10.19
Admiral
Sibir
30.09.19
Admiral
Sibir
2
:
2
1
:
0
S
05.09.19
Sibir
Admiral
KHL 2018-2019
26.01.19
Admiral
Sibir
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
58 31 5 1 15 3 3 176-132 80
4
Lokomotiv
60 31 2 2 17 5 3 141-111 78
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Vityaz
58 21 5 4 20 3 5 149-144 68
7
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
8
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
9
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
10
Kunlun RS
59 14 3 3 34 1 4 137-183 45
11
HC Sochi
57 5 2 0 41 7 2 112-215 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
59 20 9 4 17 7 2 154-139 75
2
Sibir
59 20 7 8 19 3 2 154-137 75
3
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
4
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
5
Metallurg
58 26 3 1 18 6 4 157-146 70
6
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
7
Admiral
58 18 4 7 21 3 5 113-118 66
8
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
9
Neftekhimik
59 21 6 1 26 3 2 147-175 61
10
Tractor
59 19 2 4 26 6 2 136-168 58
11
Barys
61 20 2 3 29 3 4 131-164 57
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-6 10
2
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 15-7 8
3
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 16-11 7
5
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 16-14 6
6
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 6-6 6
7
SKA
5 2 0 0 2 0 1 12-10 5
8
HC Dynamo
5 1 1 0 2 1 0 9-11 5
9
HC Spartak
5 0 1 0 3 1 0 11-17 3
10
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-17 2
11
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 10-18 2
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Neftekhimik
5 2 1 0 0 1 1 12-11 8
2
Ak Bars
5 2 1 0 1 1 0 16-12 7
3
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-9 7
4
Tractor
5 3 0 0 2 0 0 11-14 6
5
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
6
Admiral
5 0 2 0 1 0 2 11-12 6
7
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
8
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-9 5
9
Sibir
5 0 1 1 2 1 0 13-17 5
10
Barys
5 1 0 0 2 1 1 8-11 4
11
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 8-14 4
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
30 18 4 1 6 1 0 103-70 47
3
CSKA
30 17 4 0 7 1 1 100-70 44
4
HC Dynamo
30 14 2 3 7 1 3 85-63 42
5
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
6
Severstal
29 11 2 3 8 3 2 85-73 37
7
Vityaz
29 10 3 4 9 2 1 81-74 37
8
HC Dinamo Minsk
31 11 2 1 10 3 4 87-96 35
9
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
10
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
11
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
2
Avtomobilist
29 17 2 1 8 0 1 91-66 41
3
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
4
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
5
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
6
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
7
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
8
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
9
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
10
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
11
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
3
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
4
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
5
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
6
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
7
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
8
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
9
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
10
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
11
HC Sochi
29 2 1 0 21 4 1 59-117 11
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
2
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
3
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
4
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
5
Ak Bars
28 7 4 2 10 3 2 69-75 31
6
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
7
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
8
Tractor
29 8 0 3 14 2 2 69-87 26
9
Neftekhimik
31 9 2 0 17 3 0 78-106 25
10
Barys
30 8 1 1 15 2 3 61-86 25
11
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
Vityaz
58 21 5 4 20 3 5 149-144 68
4
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
5
HC Sochi
57 5 2 0 41 7 2 112-215 23
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
58 31 5 1 15 3 3 176-132 80
2
Lokomotiv
60 31 2 2 17 5 3 141-111 78
3
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
4
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
5
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
6
Kunlun RS
59 14 3 3 34 1 4 137-183 45
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
59 20 9 4 17 7 2 154-139 75
2
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
3
Metallurg
58 26 3 1 18 6 4 157-146 70
4
Neftekhimik
59 21 6 1 26 3 2 147-175 61
5
Tractor
59 19 2 4 26 6 2 136-168 58
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
59 20 7 8 19 3 2 154-137 75
2
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
3
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
4
Admiral
58 18 4 7 21 3 5 113-118 66
5
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
6
Barys
61 20 2 3 29 3 4 131-164 57
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-6 10
2
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 15-7 8
3
SKA
5 2 0 0 2 0 1 12-10 5
4
HC Spartak
5 0 1 0 3 1 0 11-17 3
5
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-17 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
2
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 16-11 7
3
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 16-14 6
4
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 6-6 6
5
HC Dynamo
5 1 1 0 2 1 0 9-11 5
6
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 10-18 2
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Neftekhimik
5 2 1 0 0 1 1 12-11 8
2
Ak Bars
5 2 1 0 1 1 0 16-12 7
3
Tractor
5 3 0 0 2 0 0 11-14 6
4
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-9 5
5
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 8-14 4
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-9 7
2
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
3
Admiral
5 0 2 0 1 0 2 11-12 6
4
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
5
Sibir
5 0 1 1 2 1 0 13-17 5
6
Barys
5 1 0 0 2 1 1 8-11 4
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
30 18 4 1 6 1 0 103-70 47
3
Vityaz
29 10 3 4 9 2 1 81-74 37
4
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
5
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
30 17 4 0 7 1 1 100-70 44
2
HC Dynamo
30 14 2 3 7 1 3 85-63 42
3
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
4
Severstal
29 11 2 3 8 3 2 85-73 37
5
HC Dinamo Minsk
31 11 2 1 10 3 4 87-96 35
6
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
2
Avtomobilist
29 17 2 1 8 0 1 91-66 41
3
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
4
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
5
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
2
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
3
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
4
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
5
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
6
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
3
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
4
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
5
HC Sochi
29 2 1 0 21 4 1 59-117 11
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
2
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
3
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
4
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
5
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
6
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
2
Ak Bars
28 7 4 2 10 3 2 69-75 31
3
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
4
Tractor
29 8 0 3 14 2 2 69-87 26
5
Neftekhimik
31 9 2 0 17 3 0 78-106 25
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
2
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
3
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
4
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
5
Barys
30 8 1 1 15 2 3 61-86 25
6
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
58 31 5 1 15 3 3 176-132 80
4
Lokomotiv
60 31 2 2 17 5 3 141-111 78
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Ak Bars
59 20 9 4 17 7 2 154-139 75
7
Sibir
59 20 7 8 19 3 2 154-137 75
8
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
9
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
10
Metallurg
58 26 3 1 18 6 4 157-146 70
11
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
12
Vityaz
58 21 5 4 20 3 5 149-144 68
13
Admiral
58 18 4 7 21 3 5 113-118 66
14
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
15
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
16
Neftekhimik
59 21 6 1 26 3 2 147-175 61
17
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
18
Tractor
59 19 2 4 26 6 2 136-168 58
19
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
20
Barys
61 20 2 3 29 3 4 131-164 57
21
Kunlun RS
59 14 3 3 34 1 4 137-183 45
22
HC Sochi
57 5 2 0 41 7 2 112-215 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-6 10
2
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 15-7 8
3
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
4
Neftekhimik
5 2 1 0 0 1 1 12-11 8
5
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 16-11 7
6
Ak Bars
5 2 1 0 1 1 0 16-12 7
7
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-9 7
8
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 16-14 6
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 6-6 6
10
Tractor
5 3 0 0 2 0 0 11-14 6
11
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
12
Admiral
5 0 2 0 1 0 2 11-12 6
13
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
14
SKA
5 2 0 0 2 0 1 12-10 5
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-9 5
16
HC Dynamo
5 1 1 0 2 1 0 9-11 5
17
Sibir
5 0 1 1 2 1 0 13-17 5
18
Barys
5 1 0 0 2 1 1 8-11 4
19
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 8-14 4
20
HC Spartak
5 0 1 0 3 1 0 11-17 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-17 2
22
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 10-18 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
30 18 4 1 6 1 0 103-70 47
3
CSKA
30 17 4 0 7 1 1 100-70 44
4
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
5
HC Dynamo
30 14 2 3 7 1 3 85-63 42
6
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
7
Avtomobilist
29 17 2 1 8 0 1 91-66 41
8
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
11
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
12
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
13
Severstal
29 11 2 3 8 3 2 85-73 37
14
Vityaz
29 10 3 4 9 2 1 81-74 37
15
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
16
HC Dinamo Minsk
31 11 2 1 10 3 4 87-96 35
17
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
3
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
4
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
8
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
9
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
10
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
11
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
12
Ak Bars
28 7 4 2 10 3 2 69-75 31
13
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
14
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
15
Tractor
29 8 0 3 14 2 2 69-87 26
16
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
17
Neftekhimik
31 9 2 0 17 3 0 78-106 25
18
Barys
30 8 1 1 15 2 3 61-86 25
19
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
20
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
21
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
22
HC Sochi
29 2 1 0 21 4 1 59-117 11

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anton Krasotkin
gk. 36 -72 0 0
Denis Kostin
gk. 27 -55 0 0
Ilya Morozov
df. 59 5 8 13
Yegor Alanov
df. 59 1 11 12
Trevor Murphy
df. 54 8 32 40
Nikita Efremov
df. 52 2 2 4
Michal Cajkovsky
df. 51 7 9 16
Timur Ahiyarov
df. 44 2 2 4
Alexey Solovyov
df. 29 1 2 3
Ilja Pastuhov
df. 29 1 1 2
Denis Alexandrov
df. 25 0 2 2
Taylor Beck
fw. 59 15 36 51
Valentin Pyanov
fw. 59 6 20 26
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 58 5 7 12
Alexander Sharov
fw. 57 28 15 43
Vladimir Butuzov
fw. 57 21 15 36
Vyacheslav Osnovin
fw. 50 8 14 22
Nikita Korotkov
fw. 49 8 13 21
Denis Golybev
fw. 47 7 7 14
Nikita Setdikov
fw. 41 7 10 17
Evgeny Chesalin
fw. 39 1 3 4
Alexei Yakovlev
fw. 38 1 4 5
Vyacheslav Litovchenko
fw. 31 3 3 6
Anton Nazarevich
fw. 28 1 3 4
Nikita Shashkov
fw. 26 5 4 9
Egor Spiridonov
fw. 22 1 1 2
Maksim Sushko
fw. 16 2 3 5
Ivan Klimovich
fw. 6 0 0 0
Admiral

Leonid Tambiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Serebryakov
gk. 44 -74 0 0
Alexander Lazushin
gk. 11 -17 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 8 -18 0 0
Colby Williams
df. 58 1 14 15
Libor Šulák
df. 58 11 23 34
Leonid Metalnikov
df. 51 0 4 4
Evgeny Lisovets
df. 50 3 8 11
Dinar Hamidullin
df. 32 1 1 2
Yuriy Pautov
df. 26 0 1 1
Rinat Valiev
df. 17 0 2 2
Valeri Orekhov
df. 15 2 1 3
Yegor Rykov
df. 7 0 0 0
Alexander Gorshkov
fw. 58 16 16 32
Evgeniy Grachov
fw. 54 3 6 9
Nikolai Chebykin
fw. 54 10 11 21
Nikolajs Elisejevs
fw. 54 10 11 21
Danil Faizullin
fw. 52 7 9 16
Rudolf Cerveny
fw. 50 10 4 14
Artyom Gareyev
fw. 45 3 7 10
Alexander Shevchenko
fw. 44 3 5 8
Michal Kristof
fw. 42 7 22 29
Pavel Shen
fw. 42 4 1 5
Anton Berlev
fw. 38 4 11 15
Dmitry Sayustov
fw. 38 3 4 7
Gleb Zyryanov
fw. 28 2 0 2
Ivan Yemets
fw. 27 1 1 2
Dmitriy Sidlyarov
fw. 16 3 2 5
Daniil Gutik
fw. 11 1 3 4
Prokhor Korbit
fw. 3 0 0 0
Vadim Khlopotov
fw. 3 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului