Ponturi pariuri pentru meciul Severstal — Torpedo 9 februarie 2023

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.20 3.85 2.70
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Severstal – Torpedo

Ultimele meciuri de la turneu

Severstal
07.02.23
Severstal
Kunlun RS
I
03.02.23
Severstal
Lokomotiv
V
31.01.23
Severstal
Metallurg
V
29.01.23
CSKA
Severstal
V
27.01.23
Salavat Yulaev
Severstal
I
25.01.23
Barys
Severstal
0
:
0
1
:
3
S
CS
22.01.23
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
19.01.23
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
2
S
PS
17.01.23
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
15.01.23
CSKA
Severstal
I
13.01.23
Lokomotiv
Severstal
I
10.01.23
Severstal
Torpedo
4
:
4
2
:
1
S
CS
08.01.23
Severstal
Kunlun RS
V
06.01.23
Neftekhimik
Severstal
I
04.01.23
Ak Bars
Severstal
PO
30.12.22
Severstal
Torpedo
V
28.12.22
Severstal
HC Spartak
CO
26.12.22
Severstal
Vityaz
I
24.12.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
21.12.22
Severstal
HC Sochi
CO
19.12.22
Torpedo
Severstal
PO
05.12.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
03.12.22
Vityaz
Severstal
I
01.12.22
SKA
Severstal
PO
28.11.22
Severstal
Sibir
I
26.11.22
Severstal
Avangard
I
24.11.22
Severstal
Vityaz
V
22.11.22
Severstal
HC Dynamo
I
18.11.22
Torpedo
Severstal
PO
16.11.22
HC Spartak
Severstal
I
14.11.22
Lokomotiv
Severstal
CO
10.11.22
Severstal
Neftekhimik
V
08.11.22
Severstal
Avtomobilist
PO
06.11.22
Severstal
Ak Bars
PO
04.11.22
Severstal
HC Sochi
4
:
4
1
:
0
S
CS
29.10.22
Sibir
Severstal
I
27.10.22
Amur
Severstal
I
25.10.22
Admiral
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
PS
23.10.22
Avangard
Severstal
I
20.10.22
Severstal
Salavat Yulaev
I
18.10.22
Severstal
Lokomotiv
PO
16.10.22
HC Sochi
Severstal
V
14.10.22
Kunlun RS
Severstal
V
12.10.22
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
3
:
0
S
PS
09.10.22
Severstal
Tractor
3
:
3
2
:
0
S
CS
07.10.22
Severstal
HC Spartak
I
04.10.22
Kunlun RS
Severstal
2
:
2
2
:
3
S
CS
02.10.22
HC Dynamo
Severstal
I
30.09.22
Lokomotiv
Severstal
I
26.09.22
Severstal
Admiral
1
:
1
2
:
3
S
PS
24.09.22
Severstal
Barys
V
22.09.22
Severstal
HC Dynamo
I
20.09.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
18.09.22
SKA
Severstal
1
:
1
2
:
1
S
PS
14.09.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
12.09.22
Severstal
SKA
I
09.09.22
Severstal
CSKA
V
06.09.22
Metallurg
Severstal
CO
04.09.22
Avtomobilist
Severstal
I
02.09.22
Tractor
Severstal
V
Torpedo
07.02.23
Torpedo
Admiral
I
04.02.23
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
01.02.23
Torpedo
Salavat Yulaev
V
30.01.23
SKA
Torpedo
1
:
1
0
:
1
S
CS
28.01.23
HC Dinamo Minsk
Torpedo
2
:
2
1
:
3
S
CS
26.01.23
HC Spartak
Torpedo
V
23.01.23
Torpedo
CSKA
V
21.01.23
Torpedo
SKA
I
19.01.23
Torpedo
Lokomotiv
CO
17.01.23
Torpedo
HC Dynamo
I
12.01.23
HC Sochi
Torpedo
CO
10.01.23
Severstal
Torpedo
4
:
4
2
:
1
S
PS
08.01.23
HC Dynamo
Torpedo
V
06.01.23
Torpedo
HC Spartak
V
03.01.23
Torpedo
HC Sochi
V
30.12.22
Severstal
Torpedo
I
28.12.22
HC Dinamo Minsk
Torpedo
V
26.12.22
Kunlun RS
Torpedo
V
24.12.22
Torpedo
Neftekhimik
CO
21.12.22
Torpedo
Vityaz
V
19.12.22
Torpedo
Severstal
CO
07.12.22
CSKA
Torpedo
V
04.12.22
Sibir
Torpedo
PO
02.12.22
Amur
Torpedo
I
30.11.22
Admiral
Torpedo
V
26.11.22
Torpedo
SKA
I
24.11.22
Torpedo
CSKA
I
22.11.22
Torpedo
Kunlun RS
V
18.11.22
Torpedo
Severstal
CO
16.11.22
Vityaz
Torpedo
PO
14.11.22
Kunlun RS
Torpedo
V
12.11.22
HC Sochi
Torpedo
V
10.11.22
Torpedo
Ak Bars
V
07.11.22
Torpedo
HC Spartak
V
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
I
01.11.22
Vityaz
Torpedo
V
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
I
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
V
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
V
20.10.22
Torpedo
HC Sochi
V
17.10.22
Barys
Torpedo
I
15.10.22
Metallurg
Torpedo
I
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
I
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
06.10.22
Torpedo
Barys
V
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
PO
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
I
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
V
26.09.22
SKA
Torpedo
I
23.09.22
Torpedo
Avangard
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
V
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
CS
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
V
06.09.22
Torpedo
Amur
V
03.09.22
Torpedo
Metallurg
I

Meciurile head-to-head: Severstal — Torpedo

KHL 2022-2023
10.01.23
Severstal
Torpedo
4
:
4
2
:
1
S
30.12.22
Severstal
Torpedo
19.12.22
Torpedo
Severstal
18.11.22
Torpedo
Severstal
KHL 2021-2022
27.11.21
Severstal
Torpedo
28.10.21
Severstal
Torpedo
11.10.21
Torpedo
Severstal
2
:
2
1
:
2
S
KHL 2020-2021
13.12.20
Severstal
Torpedo
17.09.20
Torpedo
Severstal
KHL 2019-2020
01.02.20
Torpedo
Severstal
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
61 35 5 4 12 3 2 210-131 93
2
Lokomotiv
62 32 3 2 17 5 3 147-112 82
3
CSKA
60 31 5 1 15 5 3 182-140 82
4
Torpedo
60 29 6 4 17 3 1 178-138 82
5
HC Dynamo
60 26 4 5 16 4 5 155-126 79
6
Ak Bars
61 22 9 4 17 7 2 163-143 79
7
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
8
Avtomobilist
59 26 6 1 17 5 4 166-147 75
9
Metallurg
60 27 4 1 18 6 4 163-150 74
10
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
11
Salavat Yulaev
60 23 5 3 20 3 6 151-132 71
12
Vityaz
60 22 5 4 21 3 5 150-147 70
13
Admiral
60 19 4 7 21 4 5 117-121 69
14
Amur
60 19 4 5 24 5 3 125-142 64
15
HC Dinamo Minsk
61 19 4 2 23 7 6 156-178 63
16
Severstal
60 16 4 5 23 7 5 156-167 62
17
Neftekhimik
61 21 6 1 28 3 2 150-180 61
18
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
19
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
20
HC Spartak
60 18 3 4 27 6 2 136-166 58
21
Kunlun RS
61 15 3 3 35 1 4 141-190 47
22
HC Sochi
59 5 2 0 43 7 2 113-223 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 21-12 8
2
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 10-5 8
3
Torpedo
5 2 0 2 1 0 0 14-9 8
4
Amur
5 2 0 1 0 2 0 11-8 8
5
Admiral
5 1 2 0 0 1 1 13-11 8
6
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 14-11 7
7
HC Dynamo
5 2 1 0 1 1 0 12-9 7
8
Tractor
5 2 0 1 1 1 0 11-15 7
9
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 14-9 6
10
Lokomotiv
5 2 1 0 2 0 0 8-6 6
11
CSKA
5 2 0 0 1 2 0 18-18 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
13
Sibir
5 0 2 0 1 1 1 12-15 6
14
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-8 5
16
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
17
Neftekhimik
5 1 1 0 2 1 0 12-13 5
18
Metallurg
5 1 1 0 2 0 1 10-14 5
19
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 13-19 4
20
SKA
5 1 0 0 3 0 1 11-12 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 6-18 2
22
HC Spartak
5 0 0 0 4 1 0 8-17 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
31 18 4 1 7 1 0 104-73 47
3
Lokomotiv
32 19 1 1 8 1 2 71-49 45
4
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
5
Metallurg
30 15 3 1 5 3 3 85-66 44
6
HC Dynamo
31 15 2 3 7 1 3 89-64 44
7
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
8
Avtomobilist
30 18 2 1 8 0 1 94-66 43
9
Sibir
30 13 3 3 8 0 3 90-74 41
10
Salavat Yulaev
31 11 5 2 8 1 4 81-64 41
11
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
12
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
13
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
14
HC Dinamo Minsk
32 12 2 1 10 3 4 90-97 37
15
Severstal
30 11 2 3 9 3 2 87-76 37
16
Neftekhimik
29 12 4 1 10 0 2 72-73 36
17
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
21
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
30 13 2 3 10 2 0 103-77 38
2
CSKA
29 14 1 1 8 3 2 77-64 37
3
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
4
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
Ak Bars
30 9 4 2 10 3 2 78-79 35
8
Admiral
31 9 1 4 11 4 2 60-65 34
9
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
10
HC Spartak
31 10 1 3 12 4 1 76-80 33
11
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
12
Vityaz
30 11 2 0 12 1 4 68-73 31
13
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
14
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
15
Tractor
31 8 0 4 14 3 2 76-94 29
16
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
17
Amur
31 7 2 3 17 2 0 57-79 26
18
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
19
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
20
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
21
Kunlun RS
28 7 0 2 18 0 1 64-83 19
22
HC Sochi
31 2 1 0 23 4 1 60-125 11
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
61 35 5 4 12 3 2 210-131 93
2
Lokomotiv
62 32 3 2 17 5 3 147-112 82
3
CSKA
60 31 5 1 15 5 3 182-140 82
4
Torpedo
60 29 6 4 17 3 1 178-138 82
5
HC Dynamo
60 26 4 5 16 4 5 155-126 79
6
Vityaz
60 22 5 4 21 3 5 150-147 70
7
HC Dinamo Minsk
61 19 4 2 23 7 6 156-178 63
8
Severstal
60 16 4 5 23 7 5 156-167 62
9
HC Spartak
60 18 3 4 27 6 2 136-166 58
10
Kunlun RS
61 15 3 3 35 1 4 141-190 47
11
HC Sochi
59 5 2 0 43 7 2 113-223 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
61 22 9 4 17 7 2 163-143 79
2
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
3
Avtomobilist
59 26 6 1 17 5 4 166-147 75
4
Metallurg
60 27 4 1 18 6 4 163-150 74
5
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
6
Salavat Yulaev
60 23 5 3 20 3 6 151-132 71
7
Admiral
60 19 4 7 21 4 5 117-121 69
8
Amur
60 19 4 5 24 5 3 125-142 64
9
Neftekhimik
61 21 6 1 28 3 2 150-180 61
10
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
11
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
61 35 5 4 12 3 2 210-131 93
2
Torpedo
60 29 6 4 17 3 1 178-138 82
3
Vityaz
60 22 5 4 21 3 5 150-147 70
4
HC Spartak
60 18 3 4 27 6 2 136-166 58
5
HC Sochi
59 5 2 0 43 7 2 113-223 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
2
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
3
Salavat Yulaev
60 23 5 3 20 3 6 151-132 71
4
Admiral
60 19 4 7 21 4 5 117-121 69
5
Amur
60 19 4 5 24 5 3 125-142 64
6
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
62 32 3 2 17 5 3 147-112 82
2
CSKA
60 31 5 1 15 5 3 182-140 82
3
HC Dynamo
60 26 4 5 16 4 5 155-126 79
4
HC Dinamo Minsk
61 19 4 2 23 7 6 156-178 63
5
Severstal
60 16 4 5 23 7 5 156-167 62
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
61 22 9 4 17 7 2 163-143 79
2
Avtomobilist
59 26 6 1 17 5 4 166-147 75
3
Metallurg
60 27 4 1 18 6 4 163-150 74
4
Neftekhimik
61 21 6 1 28 3 2 150-180 61
5
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
6
Kunlun RS
61 15 3 3 35 1 4 141-190 47

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shugayev
gk. 31 -63 0 0
Aleksandr Samonov
gk. 17 -42 0 0
Timofey Korolev
gk. 3 -6 0 0
Robin Press
df. 59 11 29 40
Pavel Denisov
df. 51 3 7 10
Makar Khabarov
df. 50 2 7 9
Nikolai Timashov
df. 50 4 5 9
Mikhail Tikhonov
df. 41 2 3 5
Semen Lugoviak
df. 41 0 6 6
Nikita Makeyev
df. 40 0 2 2
Andrey Churkin
df. 36 1 4 5
Daniil Pylenkov
df. 22 3 11 14
Nikita Sedov
df. 12 0 0 0
Igor Geraskin
fw. 59 11 22 33
Adam Liska
fw. 58 9 13 22
Kirill Pilipenko
fw. 58 10 24 34
Daniil Vovchenko
fw. 56 17 13 30
Ilya Ivantsov
fw. 56 1 13 14
David Dumbadze
fw. 55 7 9 16
Alexander Petunin
fw. 52 16 10 26
Ruslan Abrosimov
fw. 52 9 12 21
Dmitriy Moiseev
fw. 49 10 4 14
Nikita Guslistov
fw. 46 2 11 13
Alexander Suvorov
fw. 40 12 9 21
Egor Morozov
fw. 40 6 13 19
Maxim Kolmikov
fw. 31 3 7 10
Nikita Rozhkov
fw. 24 5 4 9
Alexander Zhabreev
fw. 20 1 1 2
Mikhail Ilyin
fw. 16 0 1 1
Maxim D. Kazakov
fw. 15 2 0 2
Ivan Podshivalov
fw. 14 1 1 2
Torpedo

Igor Larionov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Kulbakov
gk. 37 -83 0 0
Adam Huska
gk. 24 -47 1 1
Andrey Tihomirov
gk. 2 -2 0 0
Bogdan Konyushkov
df. 58 1 19 20
Anton Sizov
df. 57 5 5 10
Maksim Fedotov
df. 57 8 15 23
Mikhail Orlov
df. 55 5 9 14
Gleb Ivanov
df. 50 1 4 5
Mark Marin
df. 44 6 7 13
Georgy Misharin
df. 34 0 3 3
Daniil Bokun
df. 31 0 5 5
Kirill Steklov
df. 21 0 2 2
Nikolai Burenov
df. 11 0 1 1
Ziyat Paigin
df. 4 1 0 1
Alexei Kruchinin
fw. 59 15 37 52
Kirill Voronin
fw. 59 10 18 28
Andrei Belevich
fw. 57 6 8 14
Sergey Goncharuk
fw. 56 22 11 33
Maxim Letunov
fw. 55 12 12 24
Nikolai Kovalenko
fw. 50 19 29 48
Egor Vinogradov
fw. 49 7 9 16
Denis Yan
fw. 44 14 22 36
Danil Veryayev
fw. 41 4 2 6
Vladislav Firstov
fw. 39 9 9 18
Yu Sato
fw. 37 5 5 10
Denis Vengryzhanovsky
fw. 36 2 7 9
Artyom Mikheyev
fw. 34 2 1 3
Igor Larionov
fw. 34 7 20 27
Kenny Agostino
fw. 24 3 7 10
Vasily Atanasov
fw. 24 4 3 7
Aleksandr Darin
fw. 23 5 4 9
Nikita Shavin
fw. 22 1 3 4
Kirill Urakov
fw. 20 0 4 4
Denis Pochivalov
fw. 1 0 0 0

Alte meciuri

1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului