Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:0
Severstal — HC Sochi Meci incheiat 21 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
30 decembrie, 18:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Severstal — HC Sochi

21 octombrie 2020, 19:00 (EEST)
21 octombrie 2020, 19:00 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Ice Palace (Cherepovets, Russia)
Arbitru: , Alexei Belov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 603 -26 0 0
Dmitriy Shugayev
gk. 249 -11 0 0
Vladislav Provolnev
df. 284 1 4 5
Veli-Matti Vittasmyaki
df. 277 0 2 2
Vadim Kudako
df. 218 1 0 1
Kirill Adamchuk
df. 189 0 4 4
Maksim Afanasiev
df. 86 0 1 1
Mikhail Tikhonov
df. 50 0 1 1
Ivan Rogov
df. 22 0 0 0
Vladislav Kodola
fw. 263 3 5 8
Alexander Petunin
fw. 256 5 5 10
Daniil Vovchenko
fw. 250 4 1 5
Adam Liska
fw. 229 2 1 3
Kirill Kapustin
fw. 213 2 2 4
Denis Vikharev
fw. 196 3 0 3
Igor Geraskin
fw. 183 1 1 2
Andrei Alexeyev
fw. 155 0 2 2
Vladislav Kara
fw. 142 0 2 2
David Dumbadze
fw. 130 1 1 2
Roberts Bukarts
fw. 77 0 1 1
Yegor Chizhikov
fw. 35 0 0 0
Joonas Nättinen
fw. 17 0 1 1
Nu vor juca
Shawn Lalonde
df. 228 0 2 2
Makar Khabarov
df. 221 0 1 1
Egor Morozov
fw. 207 1 6 7
Egor Yakovlev
fw. 134 0 2 2
Anton Sizov
df. 124 2 1 3
Jindrich Abdul
fw. 78 2 0 2
Konstantin Shostak
gk. 59 -2 0 0
Artyom Gareyev
fw. 50 1 1 2
Maksim Kazakov
fw. 49 0 0 0
Tmur Karimov
df. 39 0 2 2
Yuriy Trubachev
fw. 28 0 0 0
HC Sochi

Evgeny Stavrovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Joel Lassinantti
gk. 686 -35 0 0
Maxim Tretyak
gk. 254 -14 0 0
Yuriy Aleksandrov
df. 332 0 4 4
Daniil Miromanov
df. 323 2 9 11
Oleg Pogorishny
df. 293 2 2 4
David Rundblad
df. 199 0 0 0
Rafael Batyrshin
df. 195 0 2 2
Georgi Solyannikov
df. 130 1 0 1
Nikita Sedov
df. 30 0 1 1
Sergei Shmelyov
fw. 294 3 6 9
Nikita Tochitskiy
fw. 270 1 4 5
Marcus Nilson
fw. 262 2 4 6
Malte Stremvall
fw. 210 3 4 7
Igor Rudenkov
fw. 201 2 1 3
Jere Karjalainen
fw. 198 4 2 6
Dmitri Kolgotin
fw. 164 3 1 4
German Rubtsov
fw. 135 1 1 2
Daniil Ogirchuk
fw. 103 1 0 1
Pavel Padakin
fw. 96 0 0 0
Nikita Mikhaylov
fw. 72 0 0 0
Daniil Apalkov
fw. 71 0 0 0
Amir Garaev
fw. 33 0 1 1
Nu vor juca
Pavel Kukshtel
fw. 194 0 2 2
Ansel Galimov
fw. 189 2 1 3
Ivan Mishchenko
df. 173 0 0 0
Kirill Petkov
fw. 139 1 0 1
Linus Johansson
fw. 134 1 1 2
Maxim Mineyev
df. 90 0 0 0
Danila Kvartalnov
fw. 84 0 0 0
Konstantin Klimontov
df. 81 0 1 1
Ivan Kulbakov
gk. 22 -2 0 0
Mikhail Gordeev
df. 11 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.07
3.75
3.10
1.97
1.80
2.10
4.20
2.88
1.95
1.85
2.05
4.35
3.00
2.05
4.20
2.90
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
25.02.20
Severstal
HC Sochi
30.01.20
HC Sochi
Severstal
25.12.19
Severstal
HC Sochi
20.11.19
HC Sochi
Severstal
KHL 2018-2019
19.11.18
Severstal
HC Sochi
4
:
4
0
:
1
S
16.11.18
HC Sochi
Severstal
KHL 2017-2018
04.01.18
HC Sochi
Severstal
11.09.17
Severstal
HC Sochi
KHL 2016-2017
17.02.17
Severstal
HC Sochi
3
:
2
24.01.17
HC Sochi
Severstal
2
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Severstal
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
V
15.10.20
Severstal
Tractor
I
10.10.20
Barys
Severstal
V
08.10.20
Amur
Severstal
I
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
CS
01.10.20
Severstal
Jokerit
I
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
CO
24.09.20
CSKA
Severstal
I
22.09.20
Tractor
Severstal
V
17.09.20
Torpedo
Severstal
CO
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
I
03.09.20
Severstal
Amur
V
HC Sochi
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
I
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
PS
14.10.20
HC Sochi
SKA
I
12.10.20
HC Sochi
Avangard
I
09.10.20
SKA
HC Sochi
I
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
29.09.20
HC Sochi
Tractor
I
24.09.20
HC Sochi
HC Dynamo
I
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
V
20.09.20
Ak Bars
HC Sochi
I
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
PS
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
CO
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
I
04.09.20
CSKA
HC Sochi
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
3
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
4
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
5
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
6
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
7
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
8
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
9
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
10
HC Sochi
16 3 1 0 10 0 2 29-54 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
5
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
6
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
7
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
8
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
9
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
10
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
11
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
12
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
4
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
5
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
6
HC Sochi
16 3 1 0 10 0 2 29-54 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
3
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
4
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
5
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
6
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
3
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
4
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
2
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
3
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
4
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
5
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
6
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
5
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
6
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
7
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
8
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
9
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
10
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
11
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
12
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
13
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
14
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
15
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
16
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
17
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
18
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
19
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
20
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
21
HC Sochi
16 3 1 0 10 0 2 29-54 10
22
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 1 2 0 0 0 12-6 10
2
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 20-12 8
3
Avtomobilist
5 2 0 1 1 0 1 14-12 7
4
HC Spartak
5 2 0 0 0 2 1 12-10 7
5
Barys
5 0 3 0 1 1 0 13-12 7
6
SKA
5 3 0 0 2 0 0 17-12 6
7
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
8
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
9
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 15-11 6
10
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-15 6
11
Severstal
5 2 0 1 2 0 0 9-12 6
12
Ak Bars
5 2 0 0 1 1 1 10-12 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-13 5
15
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 13-15 5
16
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 10-12 5
17
Kunlun RS
5 2 0 0 3 0 0 14-16 4
18
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 12-19 4
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 7-9 4
20
Vityaz
5 1 0 0 3 0 1 12-20 3
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 9-21 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
2
CSKA
9 7 0 0 1 1 0 26-13 15
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
7
Sibir
11 4 1 0 4 0 2 35-36 12
8
Amur
9 5 0 0 3 0 1 24-20 11
9
SKA
9 5 0 0 3 0 1 27-24 11
10
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
11
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
12
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
13
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
14
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
15
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
16
Severstal
8 3 1 0 4 0 0 17-25 8
17
Kunlun RS
6 3 0 0 2 0 1 15-16 7
18
Vityaz
8 2 0 1 4 0 1 22-24 7
19
Barys
6 1 0 1 1 2 1 17-19 7
20
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-25 6
21
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
22
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 16-13 4
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
9 6 0 1 2 0 0 33-22 14
2
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
3
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
4
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
5
Salavat Yulaev
11 5 0 2 4 0 0 32-30 14
6
Ak Bars
11 3 1 2 3 2 0 31-32 14
7
Tractor
10 5 0 1 4 0 0 24-19 12
8
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
9
Metallurg
7 3 0 3 1 0 0 21-12 12
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
6 3 1 1 0 0 1 22-15 11
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
15
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
16
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
17
HC Sochi
7 2 1 0 4 0 0 15-23 6
18
HC Spartak
7 2 0 0 4 0 1 9-22 5
19
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
20
Torpedo
8 0 0 2 6 0 0 15-25 4
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8