Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
4:5
Severstal — Metallurg Meci incheiat 23 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
22 noiembrie, 14:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Severstal — Metallurg

23 octombrie 2020, 19:00 (EEST)
23 octombrie 2020, 19:00 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Ice Palace (Cherepovets, Russia)
Arbitru: ,

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 663 -26 0 0
Dmitriy Shugayev
gk. 249 -11 0 0
Vladislav Provolnev
df. 308 1 4 5
Veli-Matti Vittasmyaki
df. 298 0 2 2
Vadim Kudako
df. 236 1 0 1
Kirill Adamchuk
df. 210 0 4 4
Maksim Afanasiev
df. 99 0 1 1
Mikhail Tikhonov
df. 65 0 1 1
Ivan Rogov
df. 24 0 0 0
Vladislav Kodola
fw. 280 3 5 8
Alexander Petunin
fw. 274 5 5 10
Daniil Vovchenko
fw. 266 4 1 5
Adam Liska
fw. 243 2 1 3
Kirill Kapustin
fw. 229 2 2 4
Denis Vikharev
fw. 213 3 0 3
Igor Geraskin
fw. 197 1 1 2
Andrei Alexeyev
fw. 167 0 2 2
Vladislav Kara
fw. 153 0 2 2
David Dumbadze
fw. 143 1 1 2
Roberts Bukarts
fw. 92 2 1 3
Yegor Chizhikov
fw. 35 0 0 0
Joonas Nättinen
fw. 31 0 2 2
Nu vor juca
Shawn Lalonde
df. 228 0 2 2
Makar Khabarov
df. 221 0 1 1
Egor Morozov
fw. 207 1 6 7
Egor Yakovlev
fw. 134 0 2 2
Anton Sizov
df. 124 2 1 3
Jindrich Abdul
fw. 78 2 0 2
Konstantin Shostak
gk. 59 -2 0 0
Artyom Gareyev
fw. 50 1 1 2
Maksim Kazakov
fw. 49 0 0 0
Tmur Karimov
df. 39 0 2 2
Yuriy Trubachev
fw. 28 0 0 0
Metallurg

Fredrik Stillman
antrenor interimar
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Artyom Zagidulin
gk. 37 -5 0 0
Gleb Nosov
gk. 19 -1 0 0
Egor Yakovlev.
df. 391 3 6 9
Grigory Dronov
df. 381 0 6 6
Artyom Zemchyonok
df. 279 0 2 2
Nikita Khlystov
df. 156 0 1 1
Vadim Antipin
df. 34 0 1 1
Vladislav Semin
df. 15 0 0 0
Ilya Nikolayev
df. 2 0 0 0
Bogdan Krohalev
df. 0 0 0 0
Sergei Plotnikov
fw. 346 4 11 15
Andrej Nestrasil
fw. 321 6 4 10
Harri Pesonen
fw. 305 4 6 10
Taylor Beck
fw. 303 5 7 12
Andrei Chibisov
fw. 271 3 10 13
Semyon Koshelev
fw. 195 6 0 6
Sergei Mozyakin
fw. 63 0 1 1
Yuriy Platonov
fw. 37 1 0 1
Danila Yurov
fw. 25 0 0 0
Edgar Varagyan
fw. 10 0 0 0
Egor Penzin
fw. 0 0 0 0
Zakhar Zakharov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Juho Olkinuora
gk. 553 -16 0 0
Vasily Koshechkin
gk. 471 -17 0 0
Mikhail Pashnin
df. 335 1 1 2
Artem Minulin
df. 327 0 0 0
Maxim Karpov
fw. 305 4 7 11
Juho Lammikko
fw. 268 5 2 7
Nikolai Prokhorkin
fw. 229 3 5 8
Igor Shvyryov
fw. 196 2 2 4
Yegor Martynov
df. 176 2 1 3
Yegor Korobkin
fw. 151 1 0 1
Bogdan Potekhin
fw. 136 0 1 1
Nikita Rozhkov
fw. 42 0 0 0
Arkhip Nekolenko
fw. 39 1 0 1
Dennis Rasmussen
fw. 0 0 0 0
Nikolai Kulemin
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.12
3.75
3.00
2.10
1.72
2.18
3.75
2.85
1.70
2.10
2.15
4.45
2.75
2.05
1.74
2.14
4.33
2.70
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
12.10.19
Severstal
Metallurg
04.09.19
Metallurg
Severstal
KHL 2018-2019
21.10.18
Severstal
Metallurg
25.09.18
Metallurg
Severstal
KHL 2017-2018
28.11.17
Metallurg
Severstal
18.11.17
Severstal
Metallurg
KHL 2016-2017
31.01.17
Metallurg
Severstal
6
:
4
25.08.16
Severstal
Metallurg
3
:
2
2
:
0
S
KHL 2015-2016
04.02.16
Metallurg
Severstal
4
:
3
13.09.15
Severstal
Metallurg
3
:
4
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Severstal
21.10.20
Severstal
HC Sochi
V
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
V
15.10.20
Severstal
Tractor
I
10.10.20
Barys
Severstal
V
08.10.20
Amur
Severstal
I
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
CS
01.10.20
Severstal
Jokerit
I
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
CO
24.09.20
CSKA
Severstal
I
22.09.20
Tractor
Severstal
V
17.09.20
Torpedo
Severstal
CO
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
I
03.09.20
Severstal
Amur
V
Metallurg
21.10.20
Kunlun RS
Metallurg
I
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
I
14.10.20
Metallurg
Avangard
V
12.10.20
Metallurg
CSKA
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
CS
07.10.20
SKA
Metallurg
V
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
I
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
CS
27.09.20
Avangard
Metallurg
I
24.09.20
Metallurg
Vityaz
I
19.09.20
CSKA
Metallurg
V
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
CS
13.09.20
Metallurg
Torpedo
V
11.09.20
Metallurg
Avangard
I
09.09.20
Metallurg
Amur
V
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
V
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
19 12 0 2 3 2 0 56-38 30
2
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
3
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
4
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
5
HC Dinamo Minsk
17 6 2 2 6 0 1 48-46 21
6
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
7
Severstal
16 6 2 1 6 0 1 32-42 19
8
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
9
Vityaz
17 5 1 2 8 0 1 52-51 17
10
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Avtomobilist
19 11 1 1 3 1 2 68-46 29
4
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
5
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
6
Metallurg
18 9 0 3 6 0 0 54-40 24
7
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
8
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
9
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
10
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
11
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
12
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
16 6 2 1 6 0 1 32-42 19
4
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
5
Vityaz
17 5 1 2 8 0 1 52-51 17
6
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
3
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
4
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
5
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
6
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
19 12 0 2 3 2 0 56-38 30
2
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
3
HC Dinamo Minsk
17 6 2 2 6 0 1 48-46 21
4
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avtomobilist
19 11 1 1 3 1 2 68-46 29
3
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
4
Metallurg
18 9 0 3 6 0 0 54-40 24
5
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
6
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
19 12 0 2 3 2 0 56-38 30
2
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
3
Avtomobilist
19 11 1 1 3 1 2 68-46 29
4
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
5
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
6
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
7
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
8
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
9
Metallurg
18 9 0 3 6 0 0 54-40 24
10
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
11
HC Dinamo Minsk
17 6 2 2 6 0 1 48-46 21
12
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
13
Severstal
16 6 2 1 6 0 1 32-42 19
14
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
15
Vityaz
17 5 1 2 8 0 1 52-51 17
16
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
17
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
18
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
19
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
20
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
21
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
22
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 1 2 0 0 0 12-6 10
2
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 18-10 8
3
Avtomobilist
5 3 0 1 1 0 0 16-10 8
4
HC Spartak
5 3 0 0 0 1 1 15-9 8
5
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 11-10 7
6
Barys
5 0 3 0 1 1 0 12-12 7
7
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 18-16 6
8
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 8-10 6
9
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
10
Amur
5 2 0 1 2 0 0 17-13 6
11
Metallurg
5 2 0 1 2 0 0 20-17 6
12
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
13
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
14
Vityaz
5 2 0 0 2 0 1 16-18 5
15
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
16
Torpedo
5 1 1 0 2 0 1 10-12 5
17
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 14-15 5
18
SKA
5 2 0 0 3 0 0 14-13 4
19
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 13-20 4
20
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 8-12 4
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 6-19 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
2
CSKA
10 7 0 0 1 2 0 28-16 16
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
7
Sibir
11 4 1 0 4 0 2 35-36 12
8
Amur
10 5 0 0 4 0 1 26-24 11
9
SKA
10 5 0 0 4 0 1 28-28 11
10
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
11
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
12
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
13
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
14
Severstal
9 4 1 0 4 0 0 19-25 10
15
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
16
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
17
Kunlun RS
7 4 0 0 2 0 1 21-20 9
18
Vityaz
9 3 0 1 4 0 1 26-27 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
6 3 0 0 3 0 0 21-15 6
21
Neftekhimik
9 1 1 1 6 0 0 19-30 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
10 7 0 1 2 0 0 38-24 16
2
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
3
Tractor
11 6 0 1 4 0 0 28-21 14
4
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
5
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
6
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
7
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
8
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
9
Metallurg
8 3 0 3 2 0 0 25-18 12
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
7 3 1 1 1 0 1 24-20 11
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
15
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
16
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
17
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
18
HC Sochi
8 2 1 0 5 0 0 15-25 6
19
Torpedo
9 0 1 2 6 0 0 18-27 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8