Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:2
Severstal — HC Dynamo Meci incheiat 19 februarie 2020
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Severstal — HC Dynamo

19 februarie 2020, 18:30 (EET)
19 februarie 2020, 18:30 (EET)
0
Arbitru: , Stadion: Ice Palace (Cherepovets, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 2,470 -100 1 1
Dmitriy Shugayev
gk. 289 -11 0 0
Vadim Kudako
df. 963 6 8 14
Ilya Hohlov
df. 947 5 10 15
Makar Khabarov
df. 882 3 9 12
Vladislav Provolnev
df. 808 5 3 8
Nikita Khlystov
df. 769 3 4 7
Nikita Makeyev
df. 644 0 1 1
Arturs Kulda
df. 308 1 3 4
Geoffrey Kinrade
df. 251 1 2 3
Igor Geraskin
fw. 930 9 14 23
Vladislav Kodola
fw. 891 6 12 18
Adam Liska
fw. 856 8 3 11
Sergey Monahov
fw. 829 3 9 12
Bogdan Yakimov
fw. 827 9 9 18
Egor Morozov
fw. 767 7 9 16
Andrey Alekseev
fw. 714 5 7 12
Dmitriy Markovin
fw. 560 7 9 16
Egor Yakovlev
fw. 546 5 7 12
Kirill Kapustin
fw. 445 6 8 14
Alexander Petunin
fw. 418 5 9 14
Yegor Chizhikov
fw. 70 1 1 2
Nu vor juca
Yuriy Trubachev
fw. 766 5 9 14
Rafael Hakimov
gk. 726 -40 0 0
Daniil Vovchenko
fw. 706 5 17 22
Anton Sizov
df. 583 0 7 7
Evgeny Bodrov
fw. 413 2 2 4
Viktor Baldaev
df. 273 1 2 3
German Grachev
fw. 172 1 1 2
Kyle Chipchura
fw. 92 0 1 1
Konstantin Shostak
gk. 85 -8 0 0
Ivan Rogov
df. 68 0 1 1
Maxim Nevolin
fw. 48 0 1 1
Maxim Kazakov
fw. 36 0 0 0
Nikita Kolesnokov
fw. 14 0 0 0
Pavel Zhirnov
fw. 5 0 0 0
HC Dynamo

Vladimir Krikunov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Bocharov
gk. 2,547 -84 2 2
Aleksandr Eremenko
gk. 820 -36 1 1
Andrey Mironov
df. 1,121 3 13 16
Juuso Hietanen
df. 1,120 13 25 38
Michal Cajkovsky
df. 978 9 20 29
Yegor Zaitsev
df. 850 2 9 11
Kirill Lyamin
df. 827 2 6 8
Mikhail Grigoriev
df. 573 1 3 4
Yegor Alanov
df. 44 0 0 0
Vadim Shipachyov
fw. 1,187 17 48 65
Dmitrij Jaskin
fw. 1,069 30 32 62
Daniil Tarasov
fw. 770 16 14 30
Andre Petersson
fw. 757 17 22 39
Vladimir Brukvin
fw. 638 4 4 8
Andrey Alekseev
fw. 596 5 10 15
Miks Indrasis
fw. 581 6 17 23
Vyatcheslav Kulemin
fw. 485 9 2 11
Vladislav Efremov
fw. 450 0 4 4
Maksim Afinogenov
fw. 431 8 2 10
Ivan Muranov
fw. 361 0 2 2
Semyon Pankratov
fw. 176 1 1 2
Daniil Apalkov
fw. 51 0 0 0
Nu vor juca
Artem A. Volkov
df. 952 1 6 7
Ivan Igumnov
fw. 831 6 9 15
Igor Polygalov
fw. 667 8 5 13
Dmitriy Moiseev
fw. 529 3 7 10
Dmitry Ogurtsov
df. 397 0 5 5
Teemu Pulkkinen
fw. 203 5 5 10
Georgi Kuznetsov
gk. 139 -9 0 0
Ilya Kruglov
fw. 114 3 0 3
Vladislav Milhailov
fw. 92 0 0 0
Sergey Boykov
df. 58 2 0 2
Andrei Pribylsky
df. 49 0 0 0
Mark Verba
fw. 9 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
4.10
4.40
1.68
2.00
1.77
4.00
4.40
1.67
2.00
1.75
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
19.12.19
HC Dynamo
Severstal
02.10.19
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
0
:
1
S
14.09.19
Severstal
HC Dynamo
2
:
2
2
:
1
S
KHL 2018-2019
21.01.19
HC Dynamo
Severstal
28.12.18
Severstal
HC Dynamo
11.12.18
HC Dynamo
Severstal
24.11.18
Severstal
HC Dynamo
KHL 2017-2018
06.11.17
HC Dynamo
Severstal
06.09.17
Severstal
HC Dynamo
KHL 2016-2017
10.11.16
HC Dynamo
Severstal
3
:
1
OT
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Severstal
17.02.20
Tractor
Severstal
V
15.02.20
Sibir
Severstal
I
13.02.20
Severstal
Kunlun RS
V
03.02.20
Neftekhimik
Severstal
I
01.02.20
Torpedo
Severstal
I
30.01.20
HC Sochi
Severstal
I
27.01.20
Severstal
Vityaz
I
25.01.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
23.01.20
HC Spartak
Severstal
I
16.01.20
Severstal
HC Spartak
PO
14.01.20
Severstal
Avtomobilist
V
11.01.20
Jokerit
Severstal
V
10.01.20
Jokerit
Severstal
I
08.01.20
HC Dinamo Riga
Severstal
2
:
2
0
:
1
S
CS
05.01.20
Severstal
Amur
V
03.01.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
29.12.19
Severstal
SKA
CO
25.12.19
Severstal
HC Sochi
V
23.12.19
Severstal
Tractor
I
21.12.19
Lokomotiv
Severstal
I
19.12.19
HC Dynamo
Severstal
I
17.12.19
SKA
Severstal
PO
08.12.19
Severstal
Lokomotiv
2
:
2
0
:
1
S
PS
06.12.19
HC Dinamo Minsk
Severstal
3
:
3
0
:
1
S
CS
04.12.19
HC Dinamo Riga
Severstal
V
01.12.19
Severstal
Sibir
I
28.11.19
Severstal
Admiral
V
26.11.19
Severstal
HC Dinamo Riga
PO
22.11.19
SKA
Severstal
I
20.11.19
HC Sochi
Severstal
I
18.11.19
CSKA
Severstal
CO
14.11.19
Severstal
Avangard
I
12.11.19
Severstal
Barys
PO
04.11.19
Severstal
Ak Bars
I
02.11.19
Vityaz
Severstal
I
31.10.19
HC Spartak
Severstal
2
:
2
1
:
0
S
PS
28.10.19
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
1
S
PS
26.10.19
Severstal
Jokerit
PO
24.10.19
Severstal
Neftekhimik
PO
19.10.19
Admiral
Severstal
I
17.10.19
Amur
Severstal
I
15.10.19
Kunlun RS
Severstal
CO
12.10.19
Severstal
Metallurg
I
09.10.19
Severstal
HC Spartak
V
06.10.19
Barys
Severstal
I
04.10.19
Salavat Yulaev
Severstal
I
02.10.19
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
0
:
1
S
CS
28.09.19
Severstal
Salavat Yulaev
V
26.09.19
Severstal
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
0
S
CS
23.09.19
Severstal
HC Dinamo Riga
V
21.09.19
Severstal
Torpedo
I
18.09.19
Vityaz
Severstal
I
16.09.19
Ak Bars
Severstal
I
14.09.19
Severstal
HC Dynamo
2
:
2
2
:
1
S
CS
11.09.19
Severstal
Jokerit
I
09.09.19
Severstal
CSKA
I
06.09.19
Avangard
Severstal
V
04.09.19
Metallurg
Severstal
I
02.09.19
Avtomobilist
Severstal
PO
HC Dynamo
17.02.20
Jokerit
HC Dynamo
I
15.02.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
CO
03.02.20
HC Dynamo
Lokomotiv
V
01.02.20
HC Spartak
HC Dynamo
V
30.01.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
V
28.01.20
HC Dynamo
Torpedo
V
23.01.20
HC Dynamo
Vityaz
V
21.01.20
HC Dynamo
Ak Bars
I
16.01.20
Torpedo
HC Dynamo
I
12.01.20
SKA
HC Dynamo
PO
10.01.20
Salavat Yulaev
HC Dynamo
V
08.01.20
HC Dynamo
CSKA
I
07.01.20
HC Dynamo
Amur
V
05.01.20
HC Spartak
HC Dynamo
V
03.01.20
HC Dynamo
Kunlun RS
V
29.12.19
Metallurg
HC Dynamo
4
:
4
1
:
0
S
PS
27.12.19
Barys
HC Dynamo
CO
25.12.19
CSKA
HC Dynamo
V
22.12.19
HC Dynamo
HC Sochi
V
19.12.19
HC Dynamo
Severstal
V
17.12.19
HC Dynamo
Jokerit
PO
09.12.19
HC Dynamo
SKA
2
:
2
0
:
1
S
PS
06.12.19
Lokomotiv
HC Dynamo
V
04.12.19
CSKA
HC Dynamo
I
01.12.19
Ak Bars
HC Dynamo
I
29.11.19
Torpedo
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
CS
26.11.19
HC Dynamo
Lokomotiv
V
22.11.19
Jokerit
HC Dynamo
I
20.11.19
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
CO
18.11.19
Neftekhimik
HC Dynamo
V
16.11.19
HC Dynamo
Sibir
V
14.11.19
HC Dynamo
Barys
CO
12.11.19
HC Dynamo
Neftekhimik
I
03.11.19
Avangard
HC Dynamo
I
31.10.19
HC Dynamo
Salavat Yulaev
V
29.10.19
HC Dynamo
Avangard
V
23.10.19
Admiral
HC Dynamo
V
21.10.19
Amur
HC Dynamo
V
19.10.19
Kunlun RS
HC Dynamo
V
16.10.19
HC Dynamo
CSKA
I
14.10.19
HC Dynamo
Metallurg
V
12.10.19
HC Dynamo
Avtomobilist
V
09.10.19
Tractor
HC Dynamo
I
07.10.19
Sibir
HC Dynamo
I
05.10.19
Avtomobilist
HC Dynamo
V
02.10.19
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
0
:
1
S
PS
30.09.19
HC Dynamo
Jokerit
PO
28.09.19
SKA
HC Dynamo
I
26.09.19
HC Sochi
HC Dynamo
V
21.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
V
19.09.19
HC Dynamo
SKA
I
17.09.19
HC Dynamo
Admiral
V
14.09.19
Severstal
HC Dynamo
2
:
2
2
:
1
S
PS
12.09.19
Lokomotiv
HC Dynamo
I
09.09.19
Vityaz
HC Dynamo
I
06.09.19
HC Dynamo
HC Spartak
CO
04.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
02.09.19
HC Dynamo
Torpedo
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
3
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
4
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
5
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
6
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
7
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
8
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
9
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
10
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
11
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
12
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
2
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
3
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
4
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
5
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
6
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
7
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
8
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
9
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
10
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
11
Admiral
59 15 4 6 30 3 1 120-170 54
12
Tractor
59 18 3 2 31 2 3 124-157 51
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
2
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
3
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
4
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
5
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
6
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
2
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
3
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
4
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
5
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
6
Admiral
59 15 4 6 30 3 1 120-170 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
3
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
4
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
5
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
6
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
2
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
3
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
4
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
5
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
6
Tractor
59 18 3 2 31 2 3 124-157 51
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
3
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
4
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
5
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
6
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
7
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
8
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
9
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
10
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
11
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
12
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
13
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
14
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
15
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
16
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
17
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
18
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
19
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
20
Admiral
59 15 4 6 30 3 1 120-170 54
21
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
22
Tractor
59 18 3 2 31 2 3 124-157 51
23
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
24
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 18-8 10
2
Jokerit
5 4 0 0 0 0 1 19-11 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 17-9 9
4
Barys
5 4 0 0 0 1 0 15-11 9
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 23-11 8
6
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 17-5 8
7
HC Dynamo
5 3 1 0 1 0 0 19-14 8
8
Amur
5 3 0 1 1 0 0 20-11 8
9
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-11 7
10
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 15-10 6
11
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 14-14 6
12
Metallurg
5 1 1 1 2 0 0 10-13 6
13
Avangard
5 1 0 1 2 1 0 14-14 5
14
HC Sochi
5 1 0 1 2 1 0 11-13 5
15
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-13 4
16
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 12-12 4
17
Torpedo
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
18
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 10-17 4
19
Avtomobilist
5 1 0 0 3 0 1 14-17 3
20
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-10 3
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 12-16 3
22
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 12-20 3
23
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
24
Admiral
5 0 0 0 5 0 0 3-25 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
28 20 2 2 4 0 0 82-44 48
2
SKA
30 15 4 2 6 1 2 89-55 45
3
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
Salavat Yulaev
31 16 2 0 8 2 3 88-63 41
6
Jokerit
30 15 2 1 8 1 3 94-80 40
7
Metallurg
29 13 2 3 7 3 1 74-59 40
8
Lokomotiv
31 16 2 1 11 1 0 86-65 39
9
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
10
Neftekhimik
31 14 1 3 10 0 3 99-82 39
11
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
12
Barys
30 13 3 0 8 6 0 75-76 38
13
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
30 13 1 2 11 2 1 85-71 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
Tractor
29 8 1 1 15 1 3 66-81 24
23
HC Dinamo Riga
31 7 2 0 16 4 2 52-78 24
24
HC Dinamo Minsk
29 6 2 1 14 3 3 64-94 24
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
31 22 1 2 5 1 0 105-42 51
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
31 12 1 5 8 5 0 81-60 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
Sibir
29 11 2 2 10 1 3 65-73 34
9
Avtomobilist
29 8 4 2 9 3 3 67-69 34
10
HC Dynamo
29 11 3 1 11 1 2 84-79 33
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Torpedo
29 9 1 2 16 0 1 79-89 25
14
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
15
Admiral
31 6 4 2 18 1 0 56-95 25
16
Kunlun RS
31 9 0 1 17 1 3 65-83 24
17
Vityaz
29 9 0 1 16 2 1 56-87 23
18
Amur
31 6 1 3 18 2 1 64-80 23
19
Severstal
31 5 2 3 18 2 1 62-96 23
20
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
21
HC Sochi
29 5 1 2 15 5 1 48-75 22
22
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13
KHL
Week 22