Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
4:4
Salavat Yulaev — SKA Meci incheiat 15 februarie 2020
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Salavat Yulaev — SKA

15 februarie 2020, 13:30 (EET)
15 februarie 2020, 13:30 (EET)
0
Arbitru: Konstantin Olenin, Sergey Kulakov Stadion: Ufa Arena (Ufa, Russia)
4 : 5
OT 0:1

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Nikolai Tsulygin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 2,694 -92 0 0
Andrei Kareyev
gk. 749 -28 0 0
Artem Sergeev
df. 982 1 7 8
Mikhail Pashnin
df. 894 2 6 8
Pavel Koledov
df. 839 2 5 7
Zakhar Arzamastsev
df. 762 4 4 8
Grigory Panin
df. 758 1 4 5
Aleksey Semenov
df. 381 1 3 4
Shakir Muhamadullin
df. 68 0 1 1
Linus Omark
fw. 1,126 11 39 50
Nikita Soshnikov
fw. 1,060 24 21 45
Teemu Hartikainen
fw. 1,050 21 13 34
Sakari Manninen
fw. 985 7 20 27
Alexander Burmistrov
fw. 872 6 10 16
Aleksandr Kadeykin
fw. 771 10 16 26
Vladimir Zharkov
fw. 726 4 9 13
Dmitry Kugryshev
fw. 716 15 19 34
Vladislav Kartaev
fw. 516 5 2 7
Vyacheslav Solodukhin
fw. 379 1 1 2
Eduard Gimatov
fw. 322 4 1 5
Ilya Krikunov
fw. 79 2 2 4
Danil Alalykin
fw. 12 1 0 1
Nu vor juca
Philip Larsen
df. 1,187 9 22 31
Pyotr Khokhryakov
fw. 682 3 5 8
Evgeny Lisovets
df. 467 1 3 4
Maxim Mayorov
fw. 447 3 2 5
Stanislav Gareyev
df. 253 1 0 1
Rodion Amirov
fw. 207 0 2 2
Ilya Baranov
fw. 148 1 3 4
Alexei Kruchinin
fw. 119 1 1 2
Danil Bashkirov
fw. 65 0 1 1
Gleb Kuzmin
fw. 33 0 0 0
Artem Pimenov
fw. 24 0 0 0
Alexsandr Pashnin
fw. 4 0 0 0
SKA

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Magnus Hellberg
gk. 1,323 -40 1 1
Aleksandr Samonov
gk. 835 -23 0 0
Artyom Zub
df. 997 12 8 20
Anton Belov
df. 620 4 7 11
Vasily Tokranov
df. 586 3 10 13
Igor Odgiganov
df. 538 2 8 10
Danila Galenyuk
df. 506 1 9 10
Lukas Bengtsson
df. 412 1 7 8
Dinar Khafizullin
df. 398 0 4 4
Vladimir E. Tkachyov
fw. 897 13 25 38
Jori Lehterya
fw. 855 14 14 28
Sergei Plotnikov
fw. 790 7 20 27
Evgeny Ketov
fw. 748 11 7 18
Joonas Kemppainen
fw. 708 5 5 10
Ilya Kablukov
fw. 644 0 3 3
Nail Yakupov
fw. 630 10 9 19
Alexander Barabanov
fw. 587 10 7 17
Andrei Kuzmenko
fw. 580 11 16 27
Jarno Koskiranta
fw. 560 6 7 13
Kirill Marchenko
fw. 255 4 8 12
Vasilii Podkolzin
fw. 204 2 3 5
Ivan Morozov
fw. 138 4 2 6
Nu vor juca
Alexei Melnichuk
gk. 891 -25 1 1
Maxim Karpov
fw. 693 8 7 15
Yaroslaw Dyblenko
df. 690 2 4 6
Andrei Zubarev
df. 543 0 2 2
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 513 4 11 15
Artyom Zemchyonok
df. 451 0 5 5
Anton Burdasov
fw. 400 8 3 11
Alexander Dergachyov
fw. 331 1 2 3
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 244 0 1 1
Miro Aaltonen
fw. 118 1 2 3
Vasili Glotov
fw. 94 2 1 3
iaroslav Askarov
gk. 60 -2 0 0
Pavel Kukshtel
fw. 8 0 0 0
Maksim Gibadullin
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
3.65
3.90
1.86
1.78
2.00
3.60
3.90
1.85
1.91
1.85
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
26.09.19
SKA
Salavat Yulaev
KHL 2018-2019
24.10.18
Salavat Yulaev
SKA
08.09.18
SKA
Salavat Yulaev
KHL 2017-2018
13.10.17
SKA
Salavat Yulaev
04.10.17
Salavat Yulaev
SKA
KHL 2016-2017
31.01.17
Salavat Yulaev
SKA
1
:
3
25.08.16
SKA
Salavat Yulaev
7
:
1
KHL 2015-2016
25.12.15
Salavat Yulaev
SKA
2
:
1
OT
08.12.15
SKA
Salavat Yulaev
5
:
3
KHL 2014-2015
25.01.15
Salavat Yulaev
SKA
3
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
13.02.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
I
11.02.20
Salavat Yulaev
Admiral
V
02.02.20
Admiral
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
0
S
PS
31.01.20
Admiral
Salavat Yulaev
V
29.01.20
Amur
Salavat Yulaev
0
:
0
1
:
0
S
PS
28.01.20
Amur
Salavat Yulaev
I
25.01.20
Salavat Yulaev
Barys
V
23.01.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
PS
21.01.20
Salavat Yulaev
Admiral
V
16.01.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
14.01.20
Barys
Salavat Yulaev
I
12.01.20
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
V
10.01.20
Salavat Yulaev
HC Dynamo
I
08.01.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
PO
06.01.20
Salavat Yulaev
CSKA
V
23.12.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
CO
21.12.19
Avangard
Salavat Yulaev
I
19.12.19
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
17.12.19
Salavat Yulaev
Sibir
I
08.12.19
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
05.12.19
Salavat Yulaev
Metallurg
1
:
1
0
:
1
S
PS
03.12.19
Salavat Yulaev
Tractor
V
02.12.19
Salavat Yulaev
Jokerit
I
30.11.19
Metallurg
Salavat Yulaev
I
28.11.19
Tractor
Salavat Yulaev
I
24.11.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
3
:
3
0
:
1
S
PS
22.11.19
Salavat Yulaev
Amur
V
20.11.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
V
18.11.19
Avangard
Salavat Yulaev
I
16.11.19
Lokomotiv
Salavat Yulaev
I
14.11.19
CSKA
Salavat Yulaev
V
12.11.19
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
CO
03.11.19
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
V
31.10.19
HC Dynamo
Salavat Yulaev
I
29.10.19
HC Sochi
Salavat Yulaev
I
27.10.19
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
CO
24.10.19
Salavat Yulaev
Vityaz
CO
22.10.19
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
PS
19.10.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
15.10.19
Vityaz
Salavat Yulaev
V
13.10.19
Jokerit
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
PS
11.10.19
Torpedo
Salavat Yulaev
1
:
1
0
:
1
S
CS
09.10.19
Salavat Yulaev
Barys
I
07.10.19
Salavat Yulaev
Metallurg
I
04.10.19
Salavat Yulaev
Severstal
V
01.10.19
Salavat Yulaev
Torpedo
V
28.09.19
Severstal
Salavat Yulaev
I
26.09.19
SKA
Salavat Yulaev
I
24.09.19
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
21.09.19
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
19.09.19
Salavat Yulaev
Avangard
I
17.09.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
V
14.09.19
Salavat Yulaev
Amur
V
12.09.19
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
07.09.19
Sibir
Salavat Yulaev
V
04.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
03.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
3
:
3
3
:
2
S
PS
SKA
13.02.20
Torpedo
SKA
V
11.02.20
SKA
Amur
V
03.02.20
HC Spartak
SKA
V
30.01.20
SKA
Avangard
CO
28.01.20
SKA
HC Dinamo Minsk
V
26.01.20
SKA
Torpedo
V
23.01.20
SKA
Barys
V
21.01.20
CSKA
SKA
I
16.01.20
SKA
Jokerit
V
14.01.20
SKA
HC Dinamo Riga
V
12.01.20
SKA
HC Dynamo
CO
07.01.20
HC Spartak
SKA
I
05.01.20
HC Dinamo Minsk
SKA
V
03.01.20
Jokerit
SKA
I
29.12.19
Severstal
SKA
PO
27.12.19
Sibir
SKA
V
25.12.19
Barys
SKA
V
22.12.19
SKA
Metallurg
V
19.12.19
SKA
CSKA
I
17.12.19
SKA
Severstal
CO
09.12.19
HC Dynamo
SKA
2
:
2
0
:
1
S
CS
04.12.19
SKA
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
CS
02.12.19
CSKA
SKA
V
30.11.19
HC Dinamo Riga
SKA
V
27.11.19
SKA
HC Sochi
V
25.11.19
SKA
Kunlun RS
V
22.11.19
SKA
Severstal
V
17.11.19
Admiral
SKA
CO
15.11.19
Kunlun RS
SKA
CO
13.11.19
Amur
SKA
V
03.11.19
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
1
:
0
S
CS
02.11.19
SKA
Lokomotiv
I
30.10.19
Vityaz
SKA
2
:
2
0
:
1
S
CS
28.10.19
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
1
S
CS
26.10.19
Lokomotiv
SKA
PO
22.10.19
SKA
Neftekhimik
2
:
2
0
:
1
S
PS
20.10.19
SKA
HC Spartak
I
17.10.19
Neftekhimik
SKA
I
15.10.19
Avangard
SKA
I
13.10.19
Torpedo
SKA
V
10.10.19
SKA
Avtomobilist
CO
07.10.19
SKA
HC Spartak
PO
05.10.19
SKA
Tractor
I
02.10.19
Ak Bars
SKA
I
30.09.19
HC Dinamo Riga
SKA
V
28.09.19
SKA
HC Dynamo
V
26.09.19
SKA
Salavat Yulaev
V
23.09.19
SKA
CSKA
2
:
2
0
:
1
S
PS
22.09.19
SKA
Vityaz
I
19.09.19
HC Dynamo
SKA
V
17.09.19
HC Sochi
SKA
V
15.09.19
SKA
Jokerit
V
13.09.19
SKA
CSKA
I
10.09.19
SKA
Sibir
V
06.09.19
Avtomobilist
SKA
I
04.09.19
Tractor
SKA
CO
02.09.19
Metallurg
SKA
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
SKA
57 27 7 5 13 3 2 155-110 83
3
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
4
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
5
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
6
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
9
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
10
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
11
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
12
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
4
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
5
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
6
Salavat Yulaev
57 22 4 1 21 1 8 142-133 63
7
Kunlun RS
59 20 3 3 26 3 4 135-151 59
8
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
9
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
10
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
11
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
12
Tractor
56 17 3 1 30 2 3 114-151 47
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
57 27 7 5 13 3 2 155-110 83
2
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
3
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
4
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
5
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
6
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
3
Salavat Yulaev
57 22 4 1 21 1 8 142-133 63
4
Kunlun RS
59 20 3 3 26 3 4 135-151 59
5
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
6
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
5
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
6
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
2
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
3
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
4
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
5
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
6
Tractor
56 17 3 1 30 2 3 114-151 47
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
3
SKA
57 27 7 5 13 3 2 155-110 83
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
6
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
7
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
8
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
9
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
10
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
11
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
12
Salavat Yulaev
57 22 4 1 21 1 8 142-133 63
13
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
14
Kunlun RS
59 20 3 3 26 3 4 135-151 59
15
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
16
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
17
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
18
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
19
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
20
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
21
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
22
Tractor
56 17 3 1 30 2 3 114-151 47
23
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
24
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
5 5 0 0 0 0 0 20-5 10
2
Barys
5 5 0 0 0 0 0 16-10 10
3
SKA
5 4 1 0 0 0 0 13-4 10
4
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-7 9
5
Jokerit
5 3 1 0 1 0 0 15-15 8
6
Amur
5 2 0 2 1 0 0 15-9 8
7
HC Sochi
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
8
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 11-12 7
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 18-8 6
10
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
11
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
12
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 16-13 6
13
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 0 2 14-13 6
14
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
15
Avtomobilist
5 1 1 0 2 0 1 16-18 5
16
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
17
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
18
Metallurg
5 0 1 0 3 1 0 9-16 3
19
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
20
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 9-17 2
21
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
22
Severstal
5 1 0 0 4 0 0 6-18 2
23
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 9-21 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 6-15 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 18 2 2 4 0 0 73-40 44
2
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
3
SKA
29 14 4 2 6 1 2 83-55 43
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
6
Salavat Yulaev
29 15 2 0 8 1 3 82-58 38
7
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
8
Metallurg
28 12 2 3 7 3 1 72-58 38
9
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
10
Lokomotiv
29 15 2 1 10 1 0 81-60 37
11
Jokerit
28 14 2 1 8 1 2 86-76 37
12
Barys
29 13 3 0 8 5 0 74-74 37
13
Neftekhimik
29 13 1 3 9 0 3 90-76 37
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
29 12 4 0 10 1 2 79-68 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Minsk
27 6 2 1 12 3 3 59-84 24
23
HC Dinamo Riga
29 6 2 0 16 3 2 44-70 21
24
Tractor
26 7 1 0 14 1 3 56-75 20
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 20 1 2 5 1 0 97-41 47
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
5
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
6
SKA
28 13 3 3 7 2 0 72-55 40
7
HC Spartak
28 11 3 2 7 4 1 76-61 37
8
Sibir
28 11 1 2 10 1 3 63-72 32
9
Avtomobilist
27 7 4 2 8 3 3 60-63 32
10
HC Dynamo
27 11 2 1 10 1 2 77-68 31
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
28 6 4 2 15 1 0 55-78 25
15
Kunlun RS
29 9 0 1 16 1 2 62-78 23
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
HC Sochi
28 5 1 2 14 5 1 48-73 22
19
Severstal
30 4 2 3 18 2 1 58-94 21
20
Metallurg
28 6 1 1 16 1 3 54-74 20
21
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
22
Amur
29 4 1 3 18 2 1 54-75 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13
KHL
Week 21